Termín svadby 9.7.2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Něvěstinky šup sem :-)
Odpovědět
Ahoj ,my máme 23 oznámení a 6 pozvánek ke stolu a vyšlo to 930 i s dopravou ...Rodičům a babičkám už jsme je rozdali :-D
Odpovědět
@macci84 tyy budes mat len 6 hosti?
Odpovědět
Profilova fotka
@macci84 vy to máte jako my asi ne? do každé rodiny stačí jedna pozvánka ke stolu..:)
Odpovědět
Ahoj ,přesně tak ,hostů bude 22 . Do každé rodiny jedna stačí . :-)
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám ke skupině :-) ... pokud klapne počasí, budeme mít svatbu v Kladenské zámecké zahradě, tak doufám, že klapne :-) ....zařízeno něco máme a něco ne...horší je, že na konci května mám státnice a místo abych se učila, pořád hledám nějakou inspiraci na svatbu a zjišťuju, co všechno je potřeba ještě zařídit, a učení stojí :-( ....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pomalu vše zařízeno, vyřízeno, nakoupeno. Už jen zbývají šaty, které bych měla být během měsíce a dojednat dorty a kytky, ale to je to nejmenší :) už si budu užívat a těšit se a doufat, že nám vyjde počasí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my musíme ještě obléct ženich, vyřešit raut a písničky na obřad :-) seznam se stále zmenšuje, z čehož mám radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :-) hlásím se z Olomouce :-) mě teď čeká výběr kytky, dekorace, dortu a cukroví, jinak snad podstatné věci máme. Tak si to užívejme už jen 2 měsíce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanickaa.d kde a v kolik se vdáváš?;)
Odpovědět
Profilova fotka
myslím, že už jsme se tady někde potkaly :-) radnice v 13hod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám už se seznam taky úží. Ale pořád bych něco kupovala a přítel z toho už roste :-D Jen nevím co budu dělat od 10.7. 2011 ]-( nebudu mít co plánovat
Odpovědět
Profilova fotka
holky za kolik máte kilo cukroví? Pokud jste si nechávali dělat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky kilo máme za 420kc, byla to ta nejdražší volba co jsme měli, ale opravdu to cukroví je vynikající!!a nedalo se srovnat s cukrovím od ostatních-levnějších.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme koli cukroví za 150 kč. A koláčky za 220 Kč kilo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte aj my mame svadbu 9.7.2011 v Nitre.Co sa tyka zakuskov tie este nemame,ale teraz 30.aprila sme boli bratrancovi na svadbe a zakusky tam nikto nejedol.Takze urcite budeme mat len minimalne mnozstvo...
Odpovědět
Profilova fotka
@ana83 My taky budeme mít jen min. množství. Protože ještě bude dort, koláčky a ono když se to všechno sešte, tak toho má být více než 13 kilo... jen sladkého. Jediný kdo to fakt baští je můj budoucí tchán, který má rád sladké :-D Jinak hodně lidí co tam budeme mít jsou prosáklí různejma dietama, takže ty si budou spíš brát maso ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,taky mame svatbu 9.7.2011,jsem z Ostravy a brat se budeme na Slezskoostravskem hrade. Kolace,cukrovi a dorty jeste objednane nemam,budu objednavat az koncem kvetna,zakusky ne,protoze i tak tam bude sladkeho az moc! A vy uz mate, holky, vsechno zarizene?
Odpovědět
Profilova fotka
@pusi25 Já už to radši objednala teď, abych si mohla vyšrktnou další věc ze seznamu. Ona mi stejně pořád píše paní co nám to bude dělat a pořád se na něco ptá... Jinak za týden si jdu pro šaty, objednat kytky a máme všechno :) Už toho mám nějak dost. Páč pořád přemýšlím, co by ještě šlo a už jsem z toho pološílená...
Odpovědět
Profilova fotka
@radus2011 Jejda, tak to jsi teda rychlá.... :-) Mě chybí ještě ty koláče, dorty, objednat kytky, koupit ozdoby na auta, pak musím ještě malé koupit sandálky na svatbu a svetřík, dojednat svatební menu, v červnu jdu na zkoušku účesu i líčení... a kdoví na co si ještě vzpomenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusi25 Na výzdobu stolu už mám doma od ledna, hodně věcí bylo ve slevě :-) Na auta jsem si sehnala už minulý týden. A tenhle týden jsem vlastně zařídila ty dorty. na zkoušku účesu a líčení jdu taky v červnu. Menu už jsme vyřídili. Ale stejně těch posledních 14 dní před svatbou budu ještě upřesňovat počet hostů, obvolávat fotografa, kameramana, zasedací pořádek... no ještě nás toho čeká hodně. Ale já bych si teď ráda chvíli odpočinula a nic neřešila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete mít punčochy?
Odpovědět
Profilova fotka
@hanickaa.d Ahojky, ano budu mít samodržící. Bílé pod svatební šaty a klasické hnědé pod půlnočky
Odpovědět
Profilova fotka
já právě neplánuju na červenec....
Odpovědět
Profilova fotka
@hanickaa.d Ja prave taky neplanuju puncochace pod saty,beztak bude horko,tak se v tom nechci potit.
Odpovědět
Profilova fotka
V klasických silonkách bych se taky asi zbláznila ]-( . Ale ty samodržky jsou jen na kolínka a po obědě pomažou dolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, které už máte objednanou kytku, na kolik vás vyšla a jaký budete mít druh? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já mít punčochy mít budu určitě. Přece jen je to společenská událost.:) Jo a cukroví máme od sousedky cukrářky a platíme jen matroš... A dort taky u ní, dneska nám dokonce řekla, že na zdobení si bere neteř, která je na to profík-cukrářka-dortařka..:) Je mi to dlužna.. :-p A i tak to bude ještě málo. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@pusi25 Já si kytku budu objednávat až koncem května. Myslím, že času dost :) Chci nějakou malinkou. Kombinace bílo-vínová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pusi25 Ahojky zak já mám vybranou kombinace bílých nebo meruňkových růžiček s fréziemi..taky nechci nějakou velkou kytici..ale cenu zatím nevím..jen to, že se vším (2 kytičky pro maminky, 1 pro babinu, zmenšená moje pro svědkyni a korsáž pro ženicha) se vejdeme do 2.000,- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanickaa.d já jo..samodržící v bílé barvě... :-) ale ještě je musím sehnat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?