Termín léto 2015... už plánujete..?

Profilova fotka
Ahoj holky, kdo se bude v létě 2015 vdávat..? Co už máte naplánované, popř. zařízené...
Odpovědět
Ahoj, my sice né v létě, ale v dubnu 2015.. Poptali jsme všechny dodavatele, zařizujeme restauraci a začátky dekorace.. Po několika změnách jak bude naše svatba vypadat, už mám tak nějak naplánované všechno v hlavě. Ať se ti při přípravách daří :)
Odpovědět
Ahoj,ja se budu vdavat v lete :) Zatim mam naplanovane barvy svatby,koukam po dekoracich a mistech obradu a rautu :) Je to tedy pekna makacka,dobre si zvolit a na nic nezapomenout :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj taky planujem svatbu v lete...mame vybrany misto....barvu svatbu.....dort jakej by se nam libil a asi i fotografku....jenze vse je jen ve fazi co by se nam libilo,protoze matrika nam termi svatby nepotvrdi driv jak v rijnu.....tak pak zacnem rezervovat a domlouvat pomalu dalsi veci
Odpovědět
Proc to matrice tak douho trva?
Odpovědět
Ahoj nevěsty, také se budu vdávat v létě 2015 :) Zatím nemáme zařízeno nic (jen jsem si koupila svatební botky, protože jsem je tam prostě nemohla nechat! :D ). Máme představu, co a jak bychom chtěli, vybraný termín a místo a ujasnili jsme si rozpočet... a já mám tak nějak v hlavě všechno vymyšlené, takže stačí jen zařídit :) Ale na to je zatím ještě chvilku čas :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky jen představy, ale nic konkrétního nemáme.... Líbila by se mi svatba venku.... :) ve volnějším stylu... já jen v krátkých šatičkách... :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky plánujeme svatbu v létě 2015. Zatím domluven místo hostiny a termín (teda ten se možná ještě změní, jak jsme se dneska dozvěděla). jinak jak asi ostatní všecko mám v hlavě. V září začnem zařizovat fotografa a v zimě na šaty..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky to plánujeme na léto 2015, pravděpodobně v srpnu, už přemýšlíme o termínu, máme rozhodnuté místo obřadu, přemýšlím nad barvou a pomalu prohlížím internet na různé nápady, šaty a tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@makkyna2 ahoj, bereme se v kvetnu a az na moje boty a oblek pro zenicha mame vsechno zarizene. Akorat teda chybi papiry pro matriku, ale to se vyrizuje az 3 mesice pred.
Odpovědět
Profilova fotka
tak datum se nám líbí 6.6. nebo 8.8... záleží jestli bude ještě volno.. :( hnedka zítra to jdeme zamluvit... přáli bychom si to u nás na zámečku ve Vinařicích... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my jsme zatím ve fázi teoretického plánování :-) Víme, že to asi bude srpen, kde chceme obřad...místo hostiny musíme dobře promyslet ještě. Máme předběžný rozpočet a představu o tom, v jakých barvách a stylu se svatba ponese. Seznam hostů je hotový. Zatím si tak oba sdělujeme své plány a představy :-)
Odpovědět
Tak my máme termín 27.6. 2015 a utíká to strašně rychle. Chtěli jsme mít z čeho vybírat, takže od února máme rezervovanou katedrálu, restauraci, fotografku a vizážistku. Máme oblek, já mám svatební botky, šaty na převlečení, máme daný styl svatby, koordinátorku a rezervaci kapely. Svědky jsem už taky oslovili a příští měsíc obejdu pár svatebních salónů kvůli šatům, ale počítám s tím, že si je nechám ušít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj, my bychom to taky rádi spáchali v létě 2015. Vymyšlené máme už takřka vše, ale skutečně zařízené ještě nic. Drahý totiž drží tradice, tudíž musí být svatba do roka a do dne od požádání o ruku, takže zatím to mám ještě nejisté... :-D Ne že bych nevěřila, že to přijde, ale se závazným zamlouváním chci přeci jen počkat, až to bude tutovka... :-D Jen mě tedy poněkud děsí, že to mnozí opravdu plánují a zařizují ještě s větším předstihem, a tak nebudeme moci uskutečnit vše, jak jsme si naplánovali... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@tessia tak casu mas porad dost, zbytecne se nestresuj. Jen pokud mate nejaky oblibeny letni vikend, pak je moznost, ze nektere radnice a restauracky budou mit uz plno. Zalezi jestli moc chcete nejake konkretni misto, nebo je vam to celkem jedno - pak urcite neco hezkeho najdete i pozdeji :)) Ja to mam treba uz vsechno hotovy a zarervovany, ale prileti nam cca 80 lidi do CR a tak jsem to musela resit ve velkem predstihu. Spousta nevest si dokaze naplanovat svatbu i behem par mesicu (nekdy i tydnu) a maji to krasny ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@mejzy85 Právě že máme vymyšlené konkrétní místo. Obřadu určitě, na hostinu máme zatím několik námětů. No nechám to osudu a budu doufat, že to vyjde... ;-) Tak to je super, že už to máš všechno takhle zařízené, alespoň bude méně stresu... ;-) Tak hlavně ať nám to všem, holky, vyjde podle představ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 6.6.15 a zatím mám vše jen v hlavě :) v září chci zařídit obřad a hostinu, ale pořád ještě nevíme kde :) viděla bych to tak, že v létě postupně objedeme všechny naše favority, dáme si oběd abychom věděli jak vaří, okoukneme prostředí, informujeme se o detailech a na konci prázdnin vybereme :) Mou podmínkou je možnost venkovního grilování vlastního masa + vlastní venkovní koktejlový bar s možností míchání koktejlů z vlastních surovin. Myslím, že tím se mi vybírání dost usnadní :D Jinak teď nakupuju kraviny, co se mi líbí - dekorace na stůl, kamínky, "drahokamy", stuhy, mašle, perličky, brože, organzy atd atd... stojí to pár korun a budu mít do čeho sáhnout. Hodně věcí bych si chtěla vyrobit sama - oznámení, jmenovky, vývazky, dekorativní organzové kytičky na auta atd. atd... sice jsem zatím nezkoumala jestli na tom něco ušetřím, ale užívám si tyhle svatební přípravy a vlastnoruční práce to jen podtrhne :)
Odpovědět
ahoj, my máme předběžný termín 30.5.2015 zatím jsme ve fázi plánovaní, máme vybranou barvu svatby, domluvené svědky, a představu celého dne v hlavě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky taky mame jako miji87 termin svatby 30.5. 2015 jak tu ctu jste celkem uz priptavene....ja mam zatim vsem jen v hlavě, budouci manzel si klepe na celo, kdyz uz chci ted neco zarizovat.. :-D ale ja buduuu....stejně to bude vse podle mě...teda aspon doufam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky , my chceme příští rok v létě taky do toho praštit :-D no bud v Květnu nebo Červnu ,prostě at nám není moc horko .Zamluvené nemáme zatím nic ,ted budem zamlouvat hotel kde bude obřad i hostina takže termín domluvíme tam .Upřímně už mám z toho hlavu v pejru , všechcno sem to pomalu plánovala už na tento rok , s mými rodiči jsme se dohodli , že nám trochu přispějí na svatbu , no jenže jsme se nějak neshodli v názorech a pohádali se ,takže to nějak padlo...no snad to výjde příští rok .....Jen by mi to bylo dost líto kdybych si to chystala znovu , hledala , planovala a nakonec by se to zase zhroutilo, ale beru to tak že to takhle mělo být prostě .......Tak vám všem přeji příjemné plánování a žádný stres 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ten muj si taky klepe na čelo jako proč na těchle stránkách furt visím když to je ještě tak daleko ...... :-D no prostě chlapi to nechápou že my baby potřebujem nápady drby a chcem mít všechno tip top ;-)
Odpovědět
My budeme mit svatbu 4.7.2015. Misto zajistene (obrad i party budou na 1 miste), fotografka a kapela taky zarezervovane (nechci par mesicu predtim vybirat z "odpadu" co by na nas zbyl) a matrika taky zamluvena. Pani matrikarka byla moc mila a vstricna....ma nas zapsane a v lednu jen mame prijit vyplnit papiry atd....no, to nejdulezitejsi mame a zbytek zacnu resit koncem ci zacatkem roku :-) my museli takhle brzy kvuli mistu....tam co to budeme mit, jsou rok dopredu zamluveni....mazec.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 20.6.2015, už je zamluvený na matrice (v lednu se pak jen dodělají papíry) a místo, kde bude hostina a celý zbytek dne je také zamluvené. Oboje je oblíbené místo pro svatby, je to totiž ráj na zemi :) Alespoň pro nás. My tam jezdíme pravidelně každý rok a to místo milujeme, bylo by nám líto, kdyby byl termíny již hodně plné (už teď je tam další svatba okolo našeho termínu). Máme vybrané barvy a styl svatby i menu (kromě předkrmu). Také máme sestavený seznam hostů, ačkoliv ten ještě není na pevno, ještě dumáme co a jak. V představách už mám hrubé obrysy dortu, kytice i výzdoby. Pomalu koukám po šatech. Už jsem obepsala fotografy, tak máme i nabídky, ale zatím nemáme nic rezervovaného, protože ti, co se mi líbí nejvíce jsou hodně drazí, ti levnějši se mi až tak nelíbí, takže jsem zatím nerozhodná. Už koukáme po prstýncích, co by se nám líbily. Všechny tyhle brzké přípravy, ale neznamenají, že vše už teď koupíme nebo zařídíme. Děláme to spíš tak, že to, co není nutné tak moc dopředu, tak si třeba probereme, vybereme více možností a necháme odležet. Později, až to bude aktuální se k tomu vrátíme a dořešíme. Teď vlastně máme celkově takovou "koukací" fázi. Koukám, pročítám diskuze a zapisuji si postřehy a nápady z kterých doufám, pak vyleze finální výsledek :D Už také pomalu přemýšlím nad podobou oznámení. My ho totiž kvůli ubytování budeme posílat cca půl roku dopředu a budu si vše dělat sama, tak ať to můžu dělat v klidu a pohodě. Chci si ty přípravy užít. Rozhodla jsem se ale, že některé dekorace a potřeby na výzdobu kupuji postupně už teď, aby toho pak nebylo tolik - myslím finančně.
Odpovědět
Profilova fotka
@miji87 jéé mi to máme taky 30.5.2015 :) Zatím máme jen naplanované místo a možná fotografku jinač nic , ale už koukám co se týče výzdoby atd...no a v zimě pojedem skouknout do polska na oblek a šaty tak uvidíme :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás to čeká v květnu 2015 a máme místo obřadu, hostiny a ubytování (vše v 1), představu o hostech a rozpočtu, zamluvenou vizážistku a kadeřnici, předběžnou domluvu s fotografem, seznámené rodiče :D, barvu dekorací a první výtvory dekorací....dekorace plánuji dělat v průběhu roku, ale na zbytek (šaty, prstýnky, oblek, květiny, ...) se vrhneme nejspíš až po vánocích, určitě to stačí :)
Odpovědět
@matejaamalka chceme na radnici u nás ve městě ale na matrice mi rekli ze v kvetnu neoddavaji tak uvidime, snad to nějak pujde zařídit, jinak už máme naplanované místo hostiny (budeme mít na chatě prase a sudy píva, oběd si nechame taky dovézt tam) jinak koukám po výzdobě a pomalu chci začít nakupovat at toho pak není moc najednou) chceme do fialova, šaty už mám, narazila jsem na super kousek ve vedlejším městě za super peníze tak jsem neodolala, jinak v srpnu pojedeme do brna na pár dní tak se tam chceme podivat přitelovi po obleku (bude to asi sranda zatim co jsme koukali tak vel. 54 mu je malá a 56 velká) a vyhrála jsem na aukru nový oblek pro synka tak ten by mi měl každým dnem přijít
Odpovědět
Profilova fotka
@miji87 Tyjo no vidíš doufám že mě matrika taky v Květnu normálně oddá , radši jim pisnu .Takže šaty už máš jo? týjo si rychlá teda :-) já zatím pokukuju jen po výzdobě , no zarezervované mám jen hudbu a fotografa , ted budu hledat pomalu kde mi udělaj dort no a šaty a oblek první skouknem v polsku a když tam nic nebude tak hold do ostravské půjčovny nebo jiné v okolí frenštátu :) A vy to budete mít fialové ju?mě se tahle barva taky strašně líbí , upřímně já si furt nemůžu nějakou konkrétní vybrat , přemýšlela jsem i o pastelové svatbě ale nevím .....a kytku budeš mít živou nebo umělu? viděla sem na fler.cz pěkné i umělé květiny , je fakt že ti to zas vydrží na furt jako památka že :) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojki no já už mám zaplacenou zálohu na fotografa a řeknu vám že to byl boj a podle jeho volného termínu jsme se zařídili,takže to budeme mít 29.8.2015 a také už jsme vybrali místo a tam už jsem také zaplatila zálohu,aby nám ten termín někdo nevyfoukl :-D a jinak už začínám řešit jiné drobnosti....pořád si říkám" Kdo je připraven,není zaskočen,, a proto zařizuji vše už teď ať pak jsem v pohodě a nestresuju,chci to mít vše tip ťop :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky plánuju a zatím je u náš v okolí vše volné, tak další víkend jdeme na obhlídku místa pro hostinu. Jinak už jsem psala fotografům, kapele, vizážistce. Nejdražší fotograf, stačilo by mi co tak slyším do toho oběda ovšem to nikdo moc nedělá. Páč když koukáte na fotky, tak u 50 už vás to nebaví.
Odpovědět
Ahoj,my máme svatbu 15.5.2015.Máme zarezervované místo, fotografa, vizážistku a cukrářku a vymyšlenou barvu.Jinak zatím nic,přijde mi,že je ještě čas,ale hrozně to do té doby uteče...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak příští týden jedeme s přítelem domů k rodině a při té příležitosti obhlídnem místo, kde bychom měli rádi hostinu a dáme si tam oběd. Naposled jsem tam byla před 20 lety právě na svatbě, ale to sem byla prcek a pamatuju si jen, že jsem bulela :-D Jde o zámeček se zahradou, nově otevřeno opět...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?