termín 30.5.2015 ? Kunčice pod Ondřejníkem :)

20. lis 201470

Ahojki 🙂 hledám holčiny co mají svatbu ve stejný den jako já, abychom si dávaly rady ,nápady a navzájem sledovaly kdy a co která už na svatbu pořizuje 🙂 budu ráda když se ke mně přidáte baby 🙂 😛

• Ahojky i my mame rezervovany termin 30.5..🙂 jeste teda uvidime co matrika nechteji nam termin potvrdit driv nez v prosinci tak doufame ze to klapne..🙂

• Vyzkoušejte plánovací svatební diář Smart který Vám pomůže s naplánováním vaší svatby se vším všudy, více informací a produktů kolem svatby najdete na mém webu

• Ahoj, tenhle termín jsme taky zvolili. Zatím máme vybranou akorát barvu svatby 😃 Momentálně děláme výběrové řízení na místo obřadu a hostiny (ideálně vše na jednom místě)... Moc to nehrotím. Myslím, že je času dost... Intenzivně plánovat, zařizovat a rezervovat budeme až po novém roce...

• Sponzor fóra
  • Ahoooj holky taky mame tento termín..je krásnyyyy🙂
    Už vybíráte šaty?

• @deniskrat  ahojki šaty už mám 🙂 mám je v albu , neodolala jsem a koupila šaty z jednoho salonu ve slevě 🙂 a ty? už vybíráš ? a v jaké barvě to budete mít ? 😉

• Ahoj holky, i my jsme si vybrali tohle krásné datum 🙂 Zatím jsme vybrali místo pro hostinu (hotel v Plzni), tak se tam s nimi jdeme příští týden domluvit a pak musíme ještě za farářem. Ale když čtu, že některé z vás mají už i šaty, tak se trošku děsím, že jsme pozadu 😃 😃

• @pavlinka1990  Copak šaty.... ale fotografa, maskérku, kadeřnici, prstýnky... 😛 buď v klidu, dneska nám teprve potvrdili termín 🙂 30.5. 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
    Epsilon - široký sortiment svatebních oznámení a dalších tiskovin pro svatbu. Vyberete si z katalogové kolekce nebo vyrobíme na zakázku.
    Vltavěnka
    Příbram
    Svatební místo ,které se nachází kousek od Prahy. Pro všechny, kteří mají rádi BOHO styl.