Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se docela rozšoupla - byly jsme s kolegyňkou v jedné moc dobré restauračce a dala jsem si smažená kuřecí prsíčka v sýrové omáčce a spóóóóóustu zeleninky, mňam mňam mňam mňam!
Odpovědět
týýýýýýýýýý jo :-) Honzi zítra zatím ještě nevím, jsem odhodlaná jet, mám i "lepší " věci sbalené tak pokud se nestane něco nepředvídaného tak bych měla dorazit
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme si při pátku užívaly všechny :-) Fazole... no to bych si dala :-N ale ty následky =-) Příští týden je asi prubnu, teď když k nám přijede návštěva se to moc nehodí :-D :-D
Odpovědět
Emi :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, myslíš, že by to bylo až tak...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jste všechny pryč? Už si užíváte "delšího víkendu"? Tak fajn, tak se teda mějte! Já tu ještě musím tak hoďku být... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, jen abych vás uklidnila, tak zatím nerodím, i když v době, kdy tohle čtete, už tomu tak nemusí být, protože u nás je situace každou chvíli jiná, dnešní noc byla hrozná, zažila jsem poslíčky celou noc a prospala jsem asi jen 3 hodiny (ne v kuse)...s bolestma, takže žůžo |-| ale co se dá dělat, broučínek prostě na svět jednou přijít musí.... :-N tak jsem si preventivně zašla do porodnice, tak mě tam změřili na křivce a udělali mi UZV....prej mám malý miminko, že i když mám být dle předposledního UZV v 40T (skoro 41T), tak najednou je broučínek jen 37+6...a vážíme +- 3352 g....ale paní doktorka říkala, že je všechno OK.....no dle křivky už bych měla rodit, ale podle toho ostatního ještě na to moje tělo není připraveno....jak jsem říkala, my holky gymnastky to budeme mít těžší....ale jen mě těší, že to jednou musí skončit... :-D manžílek si aspoň vyzkoušel rychlobalení dle mého seznamu, ale pak jsme to zrušili...řekla jsem, že budu radši doma a paní doktorka říkala, že mám doma vydržet co nejdýl....tak se o to pokusím.... :-p :-N tak se mějte hezky, kdybych tady ráno už nebyla...nebo dopoledne....uvidíte samy...tak se kdyžtak mějte krásně a pak vám ukážu našeho broučínka.... :-D :-D pa markí a kulíšek břichatý :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný úterý :-N Takže Marki má z dubňátka květňátko :-N Tak to jsem na ně zvědavá :-N V neděli se mojí kamarádce, Vítek chodí s její dcerou do školy, narodil chlapeček.... Adam :-S . To mě fakt potěšila, protože je předpoklad, že naše děti spolu budou zase chodit do školky i do školy. Nějak se s tím nemůžu srovnat, i když mi všichni říkají, že je to jedno... že třeba Petrů, Jirků, Pavlů apod. je taky v jedný třídě víc a nevadí to... jenže to se ty mámy třeba předtím neznají... hlavně, že jsme se asi tak před měsícem bavily o jménech a ona mi říkala, že Adama chce jejich dcera, ale že ho nedají, že mají vymyšlený Lukáš a ještě něco... ]-( ]-( A nejhorší je, že když jsem včera projížděla kalendář, tak se mi nic jinýho nelíbí - přece jenom už tomu našemu bříšku říkáme Adámek/Barborka... asi to musí být holka... i když já bych řekla, že spíš ne... =-) Dneska jdeme odpolene na poslední UTZ, tak jestli to bude vidět, tak si to necháme říct, abych měla klid. I když jsem nechtěla..... ale to už je teď jedno.... jste hodný, že se jsem se mohla vykecat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak už je ten prodloužený víkend za námi... řeknu vám, nic moc... :-p Celou dobu pršelo, takže jsme byli doma... docela nůďo, v telce taky nic zajímavýho... Tak doufám, že ten příští bude lepší! :-) V sobotu jsme se s manžou byli podívat na svatbu Ženušky - pár nekvalitních fotek můžete vidět v mým přípravným albu. ;-) Marki, jsem moc zvědavá, jak tohle všechno nakonec dopadne - hlavně teda kdy, že... :-D ;-) Já si myslela, že dnes už v albu uvidíme mrňouska... no nic, tak si ještě chvilku počkám... ;-) Emi, netrap se tím! Já bych klidně mimčo pojmenovala Adam. Proč ne? (my byly ve tříde taky 4 Jany - a byla to občas docela sranda!) A jak dlouho by spolu ti kluci byli v jedné třítě? Pokud půjde na gympl - klidně už z šesté třídy (nebo jak to je) a i ve školce může být nějaký Adam... (nevím, jestli mě teď chápeš, jak to myslím...) A třeba to bude holčička (a i tak ale nikde není napsáno, že se nepotká s nějakou svojí jmenovkyní, ne?) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já vím... přesně jako ty mi to včera vysvětlovali všichni. Nakonec to měnit nebudeme, ale stejně... mám na to prostě smůlu :-| Už když se měl narodit Vítek, chtěla jsem, aby se jmenoval Ondřej.... no a nakonec dala Ondru moje sestřenice, co rodila o 3 týdny dřív než já.... ]-( Asi to mám někde napsaný, že mi to vždycky někdo vyfoukne... Vítek není Ondra, protože dva kluci se stejnym jménem v rodině v narozený ve stejnym měsíci ... to by byl mazec. Asi by mi ten Adámek tolik nevadil, kdybych já porodila první... no nedá se nic dělat. Zítra ráno vám tu povím, jestli jsme chytřejší, nebo jestli zas uvidíme prdýlku :-D :-D Moc se k dr. těším, jdeme tam všichni - já a oba moji chlapi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, ale to nikdo nebude řešit - jako který z těch klučinů se narodil dřív. Hele, tak dej Ondru teď...? Jé, jdete k doktorovi všichni??? Téda! Tak to se těším, co nám potom povíš za novinky!
Odpovědět
Profilova fotka
Teď nemůžu dát Ondru, protože Vítek prohlásil... hlavně nedávejte Ondru, to jsou samý blbci (má jednoho ve třídě a jednoho v družině) :-N Takže tak ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Aha... :-D A kdepak máme Marki???
Odpovědět
Profilova fotka
Podle mě si jí tam už nechali... aspoň tady u nás to tak chodí. Jak má ženská po termínu, tak si jí nechají v nemocnici a sledují jí častěji - kvůli práci placenty... ale taky jsem zvědavá co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, po termínu - spala, že je buď 41tt nebo 38tt... Já tomu teda nerozumím, ale přijde mi to docela zmatený! Celou dobu ti tvrdí něco a najednou ti tt pošoupnou o tři týdny! Já myslela, že dnešní lékařská technika je na lepší úrovni... ale takhle...? :-N =-) Uvidíme, jestli se tu objeví...
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to není ani tak o technice, jako spíš o tabulkách :-N První termín ti vždycky stanoví podle data poslení menstruace - to je ten jeden termín, o kterém všechny maminy většinou mluví. No a pak ještě někdo vypočítává další termín podle pohybů - tam už je to takový vachrlatý, protože každá mamča ten první kopanec nepozná, popř. si myslí, že už to bylo ono a ono nebylo ... podle tabulky to má být někdy kolem 18-20tt. Takže dr. ti to spočítá podle tabulky a nezajímá ho, že seš třeba citlivější, nebo že mimi je "línější"... no a další upřesnění termínu je ještě na UTZ kdy se mimi různě přeměřuje - ale tam je to podle mě taky hodně individuální, protože každý mimčo přeci roste jinak - taky se rodí jinak těžký, dlouhý :-) No ten náš drobeček měl ve 20tt - hlavičku podle tabulky, nožičku o 14dní starší a temeno - kostrč o tři dny mladší :-D :-D je to docela sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe... Emi, to teda vypadá, že ste toho broučka "tvořili" ve větším časovým rozmezí! :-D :-D :-D Ale ať je to jak je to, hlavně, že je v pořádku, že? Tak doufám, že se Marki brzo objeví - ať už jako "jeden kus" nebo "dva"... :-D A co 1. máj? Políbená seš?
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, políbená jsem dokonce dvakrát - jednou pod hrušní, ale pak jsme si řeklli, že to není ono tak jsme hupli ještě pod třešeň. (jistota je jistota :-D :-D ) A co ty? Hele, psala jsi, že u vás bylo hnusný počasí?? Tady bylo nakonec docela pěkně, ani nepršelo, takže jsme v sobotu byli u ohně i s dětma do 23,00 hod. A bylo to prima, děti se vyblbli, my jsme si pokecali... no a včera jsme byly u švagrových na zahrádce a vydrželi jsme tam až do sedmi do večera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pršelo a bylo hnusně, zima, ani ven se nám nechtělo. Naštěstí to manža vyřešil - říkala jsem mu: víš, že je první máj a že mě máš políbit pod třešní? a on na to: hmm, ale venku prší... Za chvilku přišel a říká: A může být ta třešeň zavařená? A vytáhl zavařeninovou sklenici. Takže jsme se nakonec přece jenom líbali pod třešní... Platí to...? :-N Hezky se udělalo až včera odpoledne... Takže fakt "super" volno... :-p :-p :-p Doufám, že druhý pokus vyjde líp!
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, nevím jestli to platí - měla být rozkvetlá :-o Ale myslím, že to zas až tolik nevadí... já ani přesně nevím proč se to dělá... To jsme tu dneska jenom my dvě =-) no, ještě teda, že tu seš ty, Honzi... že by měly všichni dovču??
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš, že má Verča dovču? Danielka je - tuším - doma, neb měla nějaký problém... ale prý zítra přijde, tak uvidíme. A o Princezně taky nic nevím, měla přijet do Slavkova na svatbu Ženušky, ale nebyla tam, tak kdo ví, kde je... Hele, tak to vypadá, že Marki asi bude mít Zmizíka brzo u sebe, co? Když tu od rána nebyla... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já nevím o nikom nic.. |-| No jo, vypadá to, že Marki už není doma. To nám dá vědět asi příští týden.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jí budem držet palečky, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jo, už mačkám :-D :-) :-D Za chvilku jdu na oběd, pak tu ještě chvilku budu a potom mažu pro Vítka do družiny a k dr. Už se moc těším, ty měsíční intervaly kontrol jsou hrozně dlouhý ;-) a to se mnou před měsícem vlastně nic nedělala - nemáte potíže, tak je všechno OK... asi bych měla být ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky půjdu na oběd! Takže tu budu odpoledne sama, co? No nic, co se dá dělat... ;-) Tak ať je kontrola příjemná! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už jsem tady. minulý týden jsem sem už nestihla skočit vás pozdravit. a teď si tady přebírám stůl, co mi na stole "hoří". ale už jsem to konečně přebrala a mezitím si četla, co mi min. týden unikalo. musím, se přiznat, že poslední příspěvky od marki mě dost dostaly. holky těhu, jste hrozně veliký hrdinky. a držím vám všem palce. emko, s tím jménem tě chápu. jak často se s kamarádkou potkáváte? jestli jenom malinko, tak bych adámka neměnila. ale možná to máš osud, že se to tak má stát. podívej - z ondrů se stali blbci - bůhví, co bude z adámků ;-) (to je rada nad zlato, co? :-S ) a teď z veselejšího konce - dneska máme úterý, zítra středa a to se nám sobotí a bude tady hned dlouhý víkend ;-) :-D a po tom víkendu nám dá marki zprávu, co se krásného narodilo do filípkovic rodiny. a já hned ve čtvrtek odlétám do anglicka na dovolenou. budu tam trávit celý týden se setrou a prďolama a do toho tam občas přijde švagr z práce domů a bude o to větší legrace. už se na příští týden mooooc těším. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, čau Veri! Já si říkala, kde asi poletuješ! Do Anglicka, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo do anglicka ;-) . měla jet se mnou i mamka, ale nakonec jí to nevyšlo v práci. no co nadělám. doufejme, že nám ještě vrátí peníze za letenku a nebo nám ji alespoň přesunou na jiný termín (že bych tam na podzim přilítla ještě jednou ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D No jo, ale když budeš pořád někde lítat... co na to manžel?
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem zpátky z oběda. ;-) manželovi budu chybět jenom ten jeden týden (sice v něm bude mít narozeniny ... :-( ), ale jinak jsem pořád jenom s ním. takže si možná i rád odpočine. a taky jistě bude celý týden trávit u jeho rodičů a pak se rád vrátí do našeho hnízdečka a užívat si našeho pohodovýho života. u nich je to taky pohoda, ale už ne taková jako u nás (samozřejmě :-D ). a s manžílkem budu mít dovolenou celý poslední týden v červnu a pak ještě určitě ještě někdy na podzim a určitě spolu budeme i před vánoci a o vánocích a na silvestra - takže jsme pořád spolu ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?