Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
meze jsou ještě pořád studený Dani, si musíš ještě pod sebe dávát deku :-D :-D :-D
Odpovědět
Princezno: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, už jsem si od těch auditorů mohla na chvilku odskočit. ¨ princezno, úplně jsi popsala naši situaci - pořád noví lidi a meleme pořád totéž - jak u bláznů. dani, doufám, že ti miminko "jenom" tlačí na močák. dneska jsem mluvila s kamarádkou - čerstvou těhu - a moc se musím smát jejím komentářům. musím se u ní brzy zastavit, abych jí taky přivedla na jiné myšlenky. zůstala doma a je jí špatně. asi jí přivezu nějakou dobrůtku a časopisy, aby se trošku rozveselila. ;-) marki, když jsem četla, jak dneska se nic zajímavýho nečeká, tak jsem si říkala: uvidíme večer ;-) emko, doporučuji za zvýšený honorář koupit postýlku ;-) . třeba ti dají při odchodu nějaké extra prémie (ale to je asi trochu scifi, že ;-( ).
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, postýlku už máme ;-) a ty prémie - no třeba mě překvapěj =-) Dani, vpravo dole - nevím, ale mě když prcek kopne do močáku (a někdy mi přijde, že se tím docela baví :-D ) tak to je mazec. Je to taková bolest, jako když se ti chce na záchod. Pak to přejde a ona ta potvůrka kopne znovu :-) :-) Mám to už asi dva měsíce a je to čím dál tím horší.... slezu ze záchodu, dostanu kopanec a můžu si sednout znovu :-D :-D Doufám, že máš to samý, nebo se ti to prostě v bříšku nějak rovná a bolí to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jinak AHÓÓj všem... jsem dneska nějaká zblblá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! To bude dneska náročný den... kdyby se mi tááák chtělo, jak se mi nechce... to by firma vydělala peněz!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
dobré ráno tak dnes jsem si jistá, že těhu teda opravdu nejsem jsem pořád dumala , proč jsem nemohla dvě noci pořádně spát a ona to byla premenstruační tenze
Odpovědět
Ahoj Emko, díky, už je to OK, spíš jsem byla asi nastydlá... a mimík zatím nechává močák na pokoji :-D Ahoj Honzi, na tancích jsem včera nebyla :-( , nicméně jsem si tě uložila do upomínek a příští úterý se zeptám ;-) Ahoj Princezno, tak at tě nic nebolí, netrápí a nevaříš guláš v deseti hrncích :-D Marki, až dorazíš, ahoj, dneska se mi o tobě zdálo, ale už moc nevím co...
Odpovědět
Dani, že by Tvuj sen o Marki byl předzvěstí ?
Odpovědět
Princezno: těžko říct.... zdálo se mi že byla u nás v práci, měla takvý černý šaty a moc jí to slušelo... ale je fakt že říkala že půjde brzo rodit :-D ... tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
No a kepak dneska vůbec je??? Marki, tohle nám dělat nemůžeš! Zas tu budeme celý den nervozní a vymýšlet, co s tebou všechno může být! :-o :-N :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a kde ste zase vy??? :-o :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
oběd ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, já už mám po... :-D Ale zase moc práce, jak už jsem psala - konec měsíce se blíží! A mně se tááák nechce, ale musím... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ale já tu jsem, ale jak jsem psala na začátku týdne - Jožík má odpolední, tak dopoledne na net moc nechodím... :-D jinak to dneska docela ujde, byla jsem se podívat na mimouška za kámoškou, a to bylo všechno, ted´jsem zase doma a už tu zůstanu... ;-) no, vlastně ještě musím vytřít, protože máme tenhle týden úklid, tak abych se nenudila.... :-D jinak u nás sluníčko zalezlo, za chvíli asi začne pršet.....ale mě to neva, lehnu si na gauč a budu poslouchat kapky deště,co nám budou tlapkat do střechy... :-N
Odpovědět
Ahojky Marki, jak ti je?
Odpovědět
Profilova fotka
no, jak kdy....teď už to není taková sranda....v pátek jsem ještě běhala po městě jako jura, ale včera jsem byla ráda, že jsem prošla jednou ulicí....a zase jsem jela domů.-...a to mi stačilo a radši už jsem doma....dneska je to zase dobrý, ale že bych se cítila nějak skvěle, to se říct nedá...nejhorší je to čekání.....a u doktora taky nic, štve mě tenhle zdravotnickej systém, kterej asi nepočítá s tím, že by ženská mohla donosit dítě v termínu a počítat s ní na UZV...no, břicho mi tvrdne každou chvíli, tak tady ufám...ještě že jsem tu sama....a v porodnici narváno...to jsou vyhlídky.... 8-) :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, holky, jdu si lehnout a čučet na telku a koukat do časopisů, který jsem si včera koupila... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ahoj! Budeš vytírat schody? No, když si dáš záležet, tak třeba tomu všemu pomůžeš... :-N aspoň se to tak říká... :-) Hlavinku vzhůru! Vždyť jsi taková veselá a optimistická holka! Dobrý to bude, všechno, uvidíš!!! ;-) Škoda, že nevyšlo to pondělí... :-( ;-) :-D :-D
Odpovědět
Marki neboj, obvykle bývá, že v porodnicích co jde, tak v pátek pustěj domů, takže v pátek v podvečer můžeš klidně naběhnout přes pole :-D :-D a oni tě určitě ubytujou :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, kamarád mi radil, že na vyvolání porodu je prý nejlepší sex...že to u jeho ženy zabralo ;-) |-| Ale já zkušenosti nemá, tak neporadím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, no určitě by to mohlo být příjemnější než drhnout schody, co? Ale z vlastní zkušenosti taky čerpat nemůžu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no aspoň o malinko příjemnější to asi je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, logicky si to myslím taky, ale skutečnost třeba může být jiná...? Kdo ví... :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, až budu mít termín, zkusím to prakticky zjistit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to jsem zvědavá, co z toho bude... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vím, že už jste doma, takže si to čtete až po ránu - asi první naše ranní ptáčátko emi...ale nemyslete si, ještě nerodím.... :-D ...jen jsem toho měla dneska už dost a vzpamatovala jsem se až před chvilkou.... :-D vytírala jsem schody, naše čtyři patra, ale nic se nedělo, chvíli jsem spala a pak jsem si četla časopisy, prostě relax...a před chvílí mi tady předělávali net....soused mi optimisticky sdělil, že by příští tejden přišli konečně se svojí manželkou na návštěvu, kterou nám slibujou už asi 2 měsíce..no, tak to asi neklapne.... :-D i když, jeho žena je doktorka, tak by třeba porod zmákla..... :-D ivet, co se týče toho příjemnějšího způsobu vyvolání porodu, tak ti můžu intimně sdělit.-.----jak u koho... :-D :-D :-D věř mi, má zkušenost je čerstvá, včerejší......a nic....zato to bylo příjemné, manžílek něžný...ale miminku se evidentně víc líbí v bříšku.... :-D :-D :-D a na tatínka je tam taky zvyklej.... :-D :-D :-D :-D :-D a taky další zážitek, k tomu příjemnému došlo po měsíčním půstu, protože holt manžílkovi začalo dělat moje bříško psychické problémy....takže jsme vše nechali na přírodě a ta se v manžílkovi probrala včera....=o) (ale i tak "vydržel" celých 8 měsíců bez psychické újmy, tak si myslím, že to není tak špatný =o )))) možná by svědčilo častější praktikování, ale věřte mi, se svými kily se necítím vůbec jako ženská a s tím bříškem....no, jak matrona....už se těším, až shodím ty kilečka navíc a obleču se do toho krásnýho krajkovýho bodýčka, co jsem si nechala poslat přes net...je fakt boží....jen doufám, že do něj nějak narvu ty svoje přednosti...už teď neví, kam by se vypravily.... :-D :-D :-D :-D tak to je asi vše, kdybych se zítra náhodou neozvala, tak se neděste, Jožík má ještě odpolední, tak se mu budu v plné svěžesti věnovat.... :-D :-N a možná budeme mít doma postýlku.... ;-) tak si ji hezky připravím, dám tam mantinel a kapsář, co jsem si ušila, kolotoč s houbičkama....juuuu, já se těšíííííím.... :-N tak dobrou noc...vlastně pro vás dobré ráno..... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markíííí krásnou dobrou noc a drž se holka, opatruj se i mimíska, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak je tu čtvrtek, hurá! Prodloužený víkend se nezadržitelně blíží!!! Juchůůů!!! :-D :-D :-D Marki, tak že bys nakonec měla květňátko??? Manžel mojí kamarádky, když byla těhulka, tak jakmile jí začalo růst bříško, tak ji přestal chtít... :-( Ne proto, že by se bál, že mimískovi nějak ublíží nebo tak, ale proto, že se mu nelíbila... :-| Tenkrát z toho byla hodně špatná a hodně ji to mrzelo... ale co mohla dělat, že... Tak je fajn, že tohle není i váš případ! ;-) A zase se nám ozvi, ať jsme v obraze!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Marki, to je dobře, že si užíváte s manžílkem a do posledních dnů... u nás je to taky v pohodě i když si připadám těžká a neohrabaná - a to vím, že bude ještě hůř :-D :-D :-D A miláček má rád moje bříško, už se dokonce nechal slyšet, že by chtěl abych byla těhotná znovu... blázínek :-) Sice je to hezké mít hodně dětí, ale kdo by to uživil :-D :-p :-D Honzi, taky se těším na prodloužený víkend a ještě, když to vychází takhle krásně za sebou... jenom aby nevyšla ta předpověď a nelilo. Chtěla bych na čarodky někam k ohni... no uvidíme.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?