Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, děkuju! A už mi popřály i holky v práci, takže su celá opusinkovaná!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Marki: jak často jezdíš na ty monitory? Protože já to mám do porodnice hodinu cesty MHD...to bude super, až budu jak balón a obden budu jezdit hoďku tam, hoďku zpátky 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, vzpomeň si, já ti to říkala taky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, na Tebe nejde zapomenout :-D Však zase budu, za měsíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, všechyn upozorňuji, že návštěvy budou přijímány až druhý den po porodu, protože chci mít klid... :-o :-N dle všech předzvěstí mě totiž žádný rychlý porod nečeká....tak ať se potom aspoň uklidním... ;-) a vyspím...a dani, tobě to do ip asi potom napíšu (nebojte, možná všem tady=o)))).----ale jestli to stihnu, že...na kámošku to včera večer přišlo a hned to měla pravidelně po pěti minutách.... ;-) jo, dani, na křivku chodím každý týden, ale jen poslední dva týdny a teď tam jdu potřetí (jsem ve 40T, tak oni už to tak dělají)... ;-) ale je to doktor od doktora, protože doktor mojí kámošky má přístroj na křivku i UZV v ordinaci, takže se nikam nemusela plahočit a měla to rovnou s vyšetřením.... :-D a křivku jí natáčel už ve 36T.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka byla pěkně pod kontrolou! To je dobře, ne? :-)
Odpovědět
Když já chodím do porodnice k dr. už teď 8-( ... tak to se tam asi v 36tt nastěhuju a pobudu až do porodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heč, dostala jsem od nich khaki kabelku! :-)
Odpovědět
Ty se máš!!!! ;-) to jsou hodné kolegyňky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda honzi, ty budeš parádnice - nová hlava, nová kabelka ....... to budeš úplně celá krásná ;-) marki, uvidíš, že všechno půjde dobře. vůbec se ti nedivím, že chceš být chviličku sama. aspoň se budeš moct s miminkem hezky mazlit a cumlíčkovat a nebudeš se muset o něj dělit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A od jedný opravdu krásný přání - ani nevím, kdy mi kdo přál něco tak pěknýho TAK upřímně jako ona... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, no Ty jsi ale musela být hodná ;-) Máš skvělé kolegyně...to ty dva tupce, co s nima dělám já (jsem na pobočce jen 3) ani nenapadne vůbec zjišťovat, kdy má kdo z nás narozky :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, musím utéct od tématu. máme tady auditory a vůbec mě to s nima nebaví. jsou to (s prominutím |-| ) telata. chtějí vysvětlit nějaká čísla, ale vůbec neví, co to mají za čísla :-p - to se pak těžko vysvětluje. lednová parta byla mnohem šikovnější (nebo tak alespoň působili :-N ) - děkuju vám za ramínko - musela jsem to ze sebe dostat :-N
Odpovědět
Marki: to je tak úžasné... že každou chvilku už budeš držet mazlíčka v náručí.... já už se tak těším, že se snad srpna ani nedočkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani a co mám říka já...do listopadu :-D Verčo...auditoři jsou většinou telata, taky s nimi mám podobnou zkušenost...dělali nám recertifikační audit kvůli ISU, ale jak fungujeme atd. vlastně vůbec nevěděli :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ivet, děkuji za podporu. dani, konec srpna je za chviličku, a ivet - listopad tady bude ani nemrkneme ;-) a to pak i vy se tady budete chlubit fotečkama vašich mimineček ;-)
Odpovědět
Ivet tak to máte štětstí, naši auditoři na ISO se štourají ve všem a dokonce jsou schopni si počkat na noční směnu od 22 hodin a druhý den přijdou už v osm :-o ovšem naši auditoři na finance -tak to je děs. každého půlroku přijede jiná parta, takže se jim znovu a znovu aznovu vysvětluje a ukazuje a seznamuje
Odpovědět
dobré ráno kde je kdo? tady nikde nikdo? Markíííííííííííí Emkooooooooooo Vercobercoooooooooooo Honziiiiiiiiiiiii no proste vsechnyyyyyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
No co tady hulákáš???!!!! ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
no co co se přes hafo práce nudím no Honzi ale mohlo to být ještě horší, chceš to předvést? psala bych to kapitálkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, tak ti jsou fakt hrozní...jenže Ti naši se šťourali i když tomu vůbec nerozuměli...to bylo snad ještě horší....když Ti říkají, že něco prostě MUSÍ být takhle, ale ono to tak v praxi vůbec provést nejde, tak to je potom boj :-D A nenuď se ;-)
Odpovědět
Ivet znáš to - kdo něco umí ten to dělá, kdo to neumí ten to učí a kdo tomu vůbec nerozumí ten dělá auditora :-D a nenudím se doslova, jen mám prostě lenoru, nevím kde začít, začínám šílet, a chce se mi dělat lumpárny tak jdu pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, to je více, než výstižné a pravdivé :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) :-) Když už se bavíte o auditech - mě to tak krásně vychází....končím koncem května a v první polovině června je nahlášený audit :-N Ha há, to jsem si ani nesnila, že to tak vyjde :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem....už jsem vzhůru od šesti, ale vstávala jsem až o půl osmý.-.....manžílek se mi koupe, tak jsem si na chvíli odskočila sem, abyste mě zase nehledaly... :-D emi, nechci ti kazit radost, ale moje kámoška, co dělala controlling a byla na mateřský už měsíc a přišli auditoři, tak si jí normálně z práce zavolali, aby přišla a něco těm nešťastníkům vysvětlila...to já bych se na ně z vysoka víte co..... ;-) náhradu za kámošku v podstatě nehledali, a pak nevěděli co a jak.... :-p ach jo, už bych chtěla rodit, to čekání je nekonečný.... :-N , ale na druhou stranu vím, že je teď porodnice narvaná,tak bych neměla ani nárok na svůj pokojíček...to jsem zvědavá, kdy bude chtít mimís vylízt.... :-N =-) no nic, dneska mě nic zvláštního nečeká, snad jen praní, včera jsem pro změnu vytáhla úplně letní věci, o kterých si naivně myslím, že do nich za chvilku těch svých 16 kilo navíc zhubnu.... :-o :-D no, jinak mám byt udržovaný v trvalé čistotě a pořádku, to kdyby to na mě náhodou přišlo, abych měla klid v duši, kdyby k nám někdo přijel (čti natěšená tchýně se svou povedenou dcerou)---- 8-) taky mě pobavila moje máti, která se mě zeptala, jestli si nemá vzít dovču, až budu v porodnici...nevím teda, jak by mi a s čím mohla pomoct, ale pobavila mě moc....už jsem si představovala, jak ji nastěhuju k Jožkovi.... :-D a jak tu spolu hospodaří.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ty umíš potěšit 8-) Kdyby mi z volali, tak na ně taky z vysoka....., protože jsem tady pro ně vytvářela nějakou smlouvu, všechno dohledávala, dodělávala a na výpl.pásce ani ň, jenom že prý mi děkujou, že jsem to stihla v termínu :-D :-D :-D :-D Za to si toho koupím - teď nevím jestli kočár nebo jídelní židličku :-D :-D :-p Máš 16kg navrch?? Já už mám teď 13 a hrozím se, že mi to přeleze ke dvacítce :-o 8-)
Odpovědět
holky já mám od vánoc navrch 6 kg a těhu nejsem :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dneska je mi nějak :-p ... cestování narvanýma tramvajema plnýma smradlavých lidí :-p :-p :-p Nemáte zkušenosti s bolestma močového měchýře (alespoň já si myslím že je to močák - vpravo dole, takové píchání a pobolívání)....?
Odpovědět
a slepák Dani? mě teda nebolelo zatím ani jendo jen takové to píchání při tělocviku po dlouhém běhu
Odpovědět
ten je myslím jinde, tohle je hodně nízko... já jsem asi nikdy s močákem nic neměla, tak právě moc nevím co by to mohlo být, ale protože pořád běhám čůrat, tak to bude asi ono
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?