Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
dani, děkuju, mrknu na to. marki, tak u tebe bude platit, že budeš rodit v polních podmínkách :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, když nebude fungovat autí, tak skočím do pole a poběžím...nemocnici vidím z okna, tak to nebude tak vzdálený cíl.... :-D
Odpovědět
Marki: to je super, to se máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, já vím....jen abych nedopadla jak před sto lety...ženský šly na pole, pak si jedna odskočila do vedlejší brázdy, porodila a pak pokračovala dál.... :-D
Odpovědět
marki. ale zas to bylo rychlý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ale to bys pak byla v televizi :-D holky, přeju hezký zbytek dne, utíkám domů ;-)
Odpovědět
Verčo: ahojky Marki: propadla jsem mimibazaru... :-D teď jsem si tam naobjednala hadříků :-D ... nedá se odolat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, to ti věřím, já jsem na něm taky pořád....ale teď jsem propadla oblečení pro dospělé.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, přeju krásné ráno a krásný slunečný den. To je paráda, když je takovéhle teploučko :-) :-) Marki, to je super mít nemocnici přes pole - já to mám do nejbližší cca 30min. autem. Ale to je jedno, tak rychlý to zas určitě nebude ;-) Verčo, do Neratovic jezdí od nás spousta maminek a i náš dr. je doporučuje. Jenže tam je to soukromý a platí se úplně za všechno. A pokoje jsou tam právě i po čtyřech a musíš to zaplatit... asi nakonec pojedu na ten Mělník :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emi, já jsem dneska vzhůru už od pěti,a tak peru, abych měla klid, kdyby náhodou něco... :-D ale jinak se mám fajn, broučka poctivě každý odpoledne léčím...chudáček říkal, že ještě dneska bude ležet, až přijde odpoledne z práce, ale zítra, že už určitě pojedeme pro postýlku... :-D tak jsem ho uklidnila, že na to bude mít dostatek času, až budu v porodnici, aby měl co dělat.... :-D :-D :-D jen jsem mu nadiktovala, co od postýlky vyžaduju já, a zbytek je mi jedno.... :-D jo, nemocnice přes pole...to pole už pomalu vysychá, tak snad nebudu jako prasátko, kdyby to na mě přišlo nečekaně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ty jsi ďáblice - vstávat v pět hodinm když máš poslední možnost si pospat. Ale nejspíš na tom nejsi tak jako já - pro mě je i 10 hodin spánku málo 8-) :-N Ale spát deset hodin to se mi fakt už dlouho nepodařilo. :-( Auto máte pořád porouchané? Já jsem to tady nějak přehlídla. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem vzhůru asi od půl šestý, ale vstávala jsem až před šestou... V Brně to taky vypadá na pěkný den, tak snad mě nezklame... Marki, úplně si tě dokážu živě představit, jak se celá zablácená a upocená hlásíš na příjem... :-D :-D :-D Ale snad se ti to nestane!!! :-o :-D ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ne, emi, autíčko je údajně v pořádku...dokud se zase něco neporouchá... :-D tak to mám jen změřený, kdyby náhodou nefungovalo, víš... :-D oprava nás stála 4 tisíce...takže je to zlatá Láďa....18 let stará.... :-D no a vstávala jsem až v šest, jen jsem byla vzhůru už v pět....ale už se mi nechtělo spát, protože jsem ráno s manžílkem blbla...už je mu trochu lépe..... :-D včera v jedenáct večer jsem zas vyhlásila polštářovou válku, protože mě pořád otravoval...stahoval mi peřinu atd.... :-D jsme prostě ještě děti no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý! Já mám doma od včerejška myčku!!! Juchů!!! Já se prostě musela pochlubit, mám z ní obrovskou radost (dva roky jsme se odhodlávali, než jsme si ji opravdu koupili!). Prostě jsem to říct musela... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
honzííííííííííí, tak to gratulujuuuuuuuuuuuuuuu a už jsi jí vyzkoušelaaaaaaaaaaaaa?????????????? :-D Mně zrovna teď jede n aplný obrátky...to víš, zahnízďováníííííííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je dobře, že takhle blbnete. Aspoň k vám ten mrňous pěkně zapadne :-D :-D Já taky vstávám do práce v půl šestý, ale je to děsná hodina. Nikdy si na to nezvyknu, vždycky se musím hrozně přemlouvat, abych vylezla. Doufám, že mimi nebude takový sadista jako Vítek. 8-) Ten totiž vstával nejradši kolem šestý hodiny - asi aby mohl zamávat dědovi a babičce, když odcházeli do práce. Nejhorší byl ten pocit, že by jsme mohli ještě ležet v pelíšku, ale jemu se nechtělo.... :-p No, ale když bude druhý mimi stejný, tak ho nevrátíme... a holt budeme mávat tatínkovi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem včera přišla domů až pozdě večer. Ale manža ji vyzkoušel za mě... :-D Akorát, jak byl nervozní, tak ji nějak předčasně vypnul - měl pocit, že už domyla, ale nevypla se, takže ji vyresetoval, ale pak jsme zjistili, že ještě sušila... Takže to nádobí musel utřít... :-D (já myslela, že při tom sušení bude trošku hučet, ale ona byla úplně potichoučku... :-N ). No, myslím, že její kvality oceníme hlavně o víkendech, kdy vařím a peču a smažím, takže je plno špinavýho nádobí po celý kuchyni... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, to je super.... že tys jí dostala k narozeninám :-D :-D No, teď jste mi připoměly, že já jsem jí zapoměla zapnout, než jsem šla do práce 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
K narozkám? Tak to neberu... - jelikož jsem ji z velké časti zaplatila já! :-D A chci ještě nějaký překvápko! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, já bych taky takovýhle dary/nedary nebrala. I když k vánocům obvykle dostávám nádobí, kráječ, mixér - ale od našich (teď už i od tchýňky) a to je něco jinýho ;-)
Odpovědět
ahojte maminy koukám všechny veselé, plné elánu :-D, ještě vcelku ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, uvidím, jestli ještě něco dostanu... :-N Do pondělaka času dost... :-D
Odpovědět
Honzi a máš nějaké tajné přání, na narozkový dárek?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že ani nemám... A nebo jich mám možná tolik, že si nemůžu vzpomenout, co z toho chci nejvíc... :-N Fakt nevím... Co mě tak napadá, tak to jsou všechno takový praktický věci - většinou zařízení do kuchyně nebo domácnostil... Kolegyňka v práci mi "nadává", že jsem hloupá a moc skromná, ale že ona v mých letech byla taky taková... :-) Co byste mi poradily?
Odpovědět
jo to znám, kolegynka tu v kanclu má 22.4. a tohle nechce, tamto nechce, to ji asi koupí přítel a co máme jako vymyslet
Odpovědět
Profilova fotka
Jéžiš, takhle jsem to vůbec nemyslela! Spíš vidím, co všechno ještě doma musíme opravit, předělat, udělat, pořídit a tak, takže vymýšlet, co bych chtěla PRO SEBE, to mi fakt nejde... Manža třeba touží po letadlu na ovládání (zhruba za 2000 - 3500,-), podle mě je to krám na nic, akorát vyhozený peníze, který by se daly investovat rozuměji (ale vím, že kdyby si ho koupil nebo dostal, tak z něj bude mít obrovskou radost).
Odpovědět
teď mne tak napadá, Tom jednou v práci se nějak domluvil a fakt si koupil vybavení - hrnce a kastroly to bylo do prvního jeho bytu, do té doby vystačil jen s jedním hrcne s nepasující pokličkou a jedním pofidérním kastrůlkem a apánvičkou ( nechápu )
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já jsem přesně jako ty. A nejhorší je, že když se mě miláček zeptá jestli co bych chtěla - odpovím jak blbec - nevím, mě je to jedno... :-S No a přitom vím, že kdybych něco vymyslela, tak on by měl radost, že koupí něco co chci a já bych měla radost z toho co koupil... Ale přesně jak ty píšeš, vidím všude jenom to co potřebujeme domů a dohromady... :-N Miláček má narozky v květnu - tak jsem mu objednala předplatný časopisu o kterém už půl roku básní - snad bude mít radost :-)
Odpovědět
Honzi: MIMINKO :-N teda to se před vámi skláním se vstáváním... já vstávám v půl osmé a jsem protivná jak je to brzo :-D (kéž by se to miminko naučilo prenatálně a spinkalo tak vzorně jako maminka :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
no, já bych to sovje taky ráda prenatálně učila delšímu spánku, leč i jako maminka jsem neposedná.,....budiž mi tak.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?