Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Honzi, to je ještě tak daleko :-D :-D :-D (i když, zas tak ne, včera jsme na tancích koukaly, že přihlásit se do předpor kursů je dobré ve 26tt - a my jsme 24 =-) ... to tak letí :-D ) Díky, máme se dobře... včera jsem byla po měsíci tančit, úplně jsem se zhuntovala tělesně, za to osvěžila duševně - krásné
Odpovědět
Profilova fotka
A budeš na ty kurzy chodit? Kolik za to chcou?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marki, tak nám napiš trochu jinou zprávu - my to pochopíme a mrákotín by to neměl rozluštit ;-) nebo bys nám mohla znovu v rychlosti popsat historku o kolegyni - nástupkyni, jak spálila rohlík. a my už budeme vědět, že "rohlík jde z trouby" - to je morbidní přirovnání |-| doufám, že tě to nějak nerozhodilo :-N dani, to je hrozný, jak ten čas utíká. ;-) ale ty máš hezký utíkání ;-)
Odpovědět
Honzi: právě že se mi to nechce řešit už takhle brzo... asi se zeptám mámy a budu chodit na kurs do pordnice, ať vím co mě čeká konkrétně :-D A kolik to stojí, to vůbec nevím... Verčo: utíká, hrozně moc :-D když jsme s kamarádkou byly poprvé na tancích, tak tam byly holky s velepupíky i s menšími bříšky, my jediné dvě ve 13tt "placaté" :-D a najednou už začínáme být mezi těmi břichatějšími... úžasný x-) ...a velká břicha odcházejí rodit...a my se posouváme dál a dál na žebříčku těhotnosti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo nějaký jiný heslo! Třeba... třeba... já nevím, to je jedno, něco vymyslíme. :-D A nebo to některé napíšeš do IP. ;-) Hlásím se dobrovolně!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem se k vám dřív nedostala, i když čtu poctivě :-N Jak jste tady psali o těch kurzech - my na žádný nejdeme. V porodnici, co jsme vybrali, mají každé úterý den otevřených dveří, tak tam nakoukneme. Ještě uvažuju o jedné v Praze, tu mi doporučuje švagrová, ale nevím nevím.. Marki, Dani, podle čeho vybíráte porodnici vy?
Odpovědět
Emko: podle toho, že v jedné pražské pracuje moje máma jinak, kdybych vybírala úplně "nablind" - rozhodně vynechám Podolí, Apolináře - -protože díky¨jejich popularitě je tam rodičkama narváno - slyšela kladné zprávy o Bulovce a jinak, co nám říkala jedna dula na tancích, v poslední době je to tak, že začínají být kvalitní porodnice menších měst (jmenovala třeba Benešov)
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, se vám do toho připletu, jo? To víte, už mám na čase... :-D :-D :-D V Brně jsou porodnice 3 - Bohunice, Obilný Trh a Milosrdní bratři. Ale kde jednou zakotvím, to teda netuším... U "Miloušů" jsem byla na praxi a děkuju pěkně. Jestli tam furt dělají ty starý protivný a zakomplexovaný škatule... ani párem volů mě tam nikdo nedostane! :-p :-p :-p Ale třeba se to tam mění... porodní boxy jsou docela pěkný a šestinedělí taky... Ovšem ten personál!!! :-o :-o :-o Obilňák je prý co se týče péče dobrý. Zatím jsem tam nebyla, tak nevím, ale slyšela jsem, že šestinedělí je hrůza, pokoje po 4 a více maminách, mimčo odnesou a donesou na kojení (nějaký roming-in asi neznají). Ale nevím, z vlastní zkušenosti čerpat nemůžu - až to bude aktuální ;-) tak se tam zajdu podívat na dnu otevřených dveří. Jinak se o této porodnici říká "Továrna na děti". Bohunice jsou Továrna na děti. Je to obr porodnice, asi to tam jede jak na běžícím páse, ale mají fakt dobrý reference - občas se objeví mamina, co nebyla úplně spokojená, ale mám pocit, že je to spíš výjimka. Akorát člověk musí počítat s tím, že je to takový to výcvikový pracoviště (nebo jak to nazvat), takže se to tam medikama jen hemží... (na druhou stranu se ale doktoři musí před nima snažit, že ;-) ). Tak uvidím, kde jednou skončím... :-D :-D :-D
Odpovědět
Honzi: to je právě to - Podolí mělo super pověst, proto tam rodí celá Praha - k porodu se musíš zaregistrovat do 20tt (!!!!!!) jinak tě nevezmou, a pak je to tak, že když je nával, porodíš, seberou ti mimi a už tě vezou na pokoj (a na nějaké 2 hod na sále s mimi můžeš zapomenout) - to je zkušenost několika holek nezávisle na sobě v různé době... a nakonec je to fakt a jedině o lidech, že... Takže kdybych neměla mámu tam kde mám, tak asi Bulovka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se do toho musím přimíchat. v podolí rodila moje sestra obě děti a jsou opravdu velice příjemní. ale mě od této porodnice odpuzuje právě ta popularita. a hlavně mi jsou nepříjemné cizinky. vím, že jsem tím divná, ale tohle je důvod, který mě odpuzuje. doufala jsem nad porodnicí v nymburce, ale kamarádka tam rodila letos a byla jsem docela zděšené zázemím (už jsem psala, jak nedostala ani žádný erár prádlo a v tom v čem rodila, mohla ležet celý pobyt ....). benešov mě naprosto nadchnul. rodila tam švagrová. prostředí krásné, sestřičky velice příjemné a porod je individuální záležitost .... emko, nad kterými konkrétně přemýšlíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, takže na Bulovku jsi slyšela kladné ohlasy? Já to mám sice ještě hodně daleko ;-) Ale právě že vůbec nevím :o( Tchýně na Bulovce pracuje (jiný obor sice), ale právě říkala, že ne že by dělala reklamu, ale taky mají všichni dobré zkušenosti ;-) Na kurz bych asi chtěla, takže ji zaúkoluju, jestli mají nějaký přímo tam, ať to zjistí V Podolí rodila loni "švagrová" a když tam tchýně za ní byla, tak přišla domů zhrozená - děti skoro neměly u sebe, jim ukázali malou asi jen na 5 minut a prý tam bylo špinavo...ale nevím, ona je úchylná na čistotu (nemoc z povolání :-D), takže to možná trochu přeháněla... ...a jinak Dani už se pomalu chystám využít Tvého kontaktu na ty tance ;-) Už se blíží doba, kdy mi to paní doktorka snad povolí ;-)
Odpovědět
Ivetko, super!!!!! Budeš-li mít čas, tak 14.5. v neděli budeme tančit na veřejnosti u příležitosti nějaké výstavy k Týdnu pro porod nebo jak se to jmenuje, čas ještě nevím, a bude to na Smíchově ve vile Portheimka A jinak, přijď určitě, je to tam úža!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Občas lituju, že nebydlím v okolí Prahy... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak datumek jsem si poznačila, zatím tam na tu neděli nemám nic ;-) A s těmi tanečky a cvičením vůbec počkám, co mi Dr. řekne na další kontrole příští čtvrtek (12+3tt) a kdyžtak na to hned vlítnu, protože se cítím hrozně, když nic nedělám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci na Mělník - rodila jsem tam už Vítka, ale přeci jenom je to už skoro 9let. Hodnocení na tuhle porodnici je hodně rozdílný. Já byla spokojená - pokoje jsou po dvou (bez nějakýho doplácení) a přístup personálu byl taky OK. Ale je pravda, že jsem tam přijela, porodila, chvilku poležela a jeli jsme domů. Neměli jsme žádný komplikace ani přání. Ještě mě tam lákají neomezený návštěvy (co do počtu lidí, tak i hodiny) No a švagrová mi doporučuje právě Bulovku. Ale o tý jsem na netu četla samý negativa. Ale jak říkám, spíš si každý stěžuje než aby pochválil... :-| Tady nevím, jak je to s počtem na pokoji. Mě ten dvojlůžák max. vyhovoval - sama na nadstandartu bych být nechtěla a po čtyřech a víc taky ne.. Asi se tam zajdu mrknout a rozhodnu se na poslední chvíli. Od 34-36 tt. můj dr. předává nastávající maminky porodnici, tak mám ještě 5-6 týdnů čas .... ty brďo to to letí =-)
Odpovědět
Ivetko: to víš že jo... zrovna včera jsem si uvědomila jaký je to balzám nejen na tělo, když jsme si povídaly jak se máme, jak člověk zjistí že ty věci co řeší, čím se zabývá a trápí řeší i ostatní - pro mě je to povzbuzující a zároveň i očistný, vidět jak to řeší ostatní holky Nezapomeň že je potřeba se tam objednat (ale stačí ten den ráno - ještě se mi nestalo, že by bylo plno)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, děkuju za upozornění, koukala jsem, že ty tance jsou v úterý a ještě by se mi možná líbily ty balony (ale toho už by bylo moc, musím se rozhodnout :-D ), takže jestli Dr. dovolí, hned další týden bych začla - s placatým bříškem a budu Vám závidět ta Vaše velká břicha :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, to je škoda, 14.5. slaví zrovna můj manžílek pětatřicátiny.... tak to se na tebe nemůžu přijet podívat ;-)
Odpovědět
Můžeš chodit jednou tam a jednou jinam, je to jen na tobě.... já jsem zase chtěla gravidjógu - ta bývá narvaná, ale zatím jsem se tam nedokopala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani a ptala ses Tamary, jestli nemá i nějaký "oddenky" v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, to je taky pravda, no uvidím příští týden a pak kdyžtak co se mi bude líbit ;-)
Odpovědět
Honzi: hlava dubová jsem |-| v úterý se zeptám =-) slibuju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Dobře! Budu čekat na odpověď! :-D
Odpovědět
Chudinko... to se načekáš... :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale neboj! Nebo spíš boj! Neb tě budu neustále bombardovat dotazama, až tě to přestane bavit a ještě ráda (a s úlevou) se na to zeptáš... :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Super!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, napíšu si upomínku do kalendáře, abych ti v úterý napsala SMS, ju? A bude to pojištěný... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, o mělníku jsem taky slyšela dobré věci. bohužel je pro mě hodně z ruky. mám možnost rozhodování nymburk, praha nebo něco po cestě (neratovice, brandýs). ještě nejsem těhu, tak času dost. ale spíš mě zajímají vaše názory, protože souhlasím, že člověk víc vyhlásí negativní zkušenost než spokojenost. a vás už tady znám, tak tuším, jak to může být skutečně ;-) . dani, kam chodíš tancovat? určitě jsi to tady někde psala, ale vůbec si to nepamatuju. :-( :-D
Odpovědět
verčo: www.materstvi.cz - je to tam úža x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kočky, většinu věcí jsem si vyřídila, tak jsem zase zpátky doma a musím si odpočinout, protože se mi ve městě z ničeho nic udělalo šaptně....mdlo, začala jsem se potit, klepaly se mi ruce....no prostě hrůza...asi to bylo tím, že jsem nejedla, ale for je v tom, že jsem hlad vůbec neměla...což já vždycky pocítím... :-N no a pak mě to zase asi po půl hoďce přešlo.... |-| .... jinak jdu zkoumat jednu zásilkovou službu, objednala jsem si u nich věci za 1300,- a dneska mi přišel balík (je pořád na poště), ale věci jsou tam jen za 700,-...tak jsem žádostivá, co mi jako neposlali, protože když už jsem se rozhodla, že si něco objednám, tak jsem toho chtěla co nejvíc...tak mi přijde polovina za tak drahý poštovný... ]-( ...tak jim asi napíšu "hezký" dopis.... ]-( no, manžílka jsem vyzvedla z práce, uvařila mu oběd a uložila do postýlky a teď je klid... :-D co se týče porodnice, tak jsem u nás jednoznačně pro Jihlavu...tady je to v poho....sestřičky na sále naprosto super, na šestinedělí je to prej horší, ale pokoje jsou tu max po dvou, já chci nadstandard za 500,- na den....tady je normální, že na sále ti dají mimčo, manžel s ním může být nonstop a koukat, co s ním dělají....pak jedeš na pokoj a mimi je pořád s tebou.... :-N a návštěvy jsou neomezený, na nadstandardu 24 h denně + možnost pobytu tatínka na pokoji....na normální pokoje jsou návštěvy dle přání...stačí se nahlásit na sesterně....ale na začátku bych dala nejradši na dveře nevstupovat....abych si trochu oddechla a "srovnala" se s novým stavem--- 8-) dřív se tu hrozně doporučoval Havl Brod, ale prý se hrozně zhoršili.....a my máme nemocnici 10 minut přes pole, takže i výhoda pro manžílka....kdykoliv zaskočí a má to jen pár kroků---- :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?