Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Já botky nemám :-( Mám představu - plná špička, pásek za patu, podpatek tak max. 4cm - abych nepřečuhovala... mám 180 cm ;-), bílý mají všude, ale šampaň nic moc - a 1500,- se mi za ně dávat nechce :-|
Odpovědět
Ahoj holky, dá se za dva měsíce zorganizovat svatba, když budume mít dopředu zajištěno místo pro obřad i hostinu? díky
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, mám kámošku, kterou požádal přítel o ruku v srpnu, a svatbu měli v září...toho roku... :-D
Odpovědět
což o to, dá se. je plno lidí, kteří se najednou rozmyslí a za měsíc plánujou svatbu. někdy je to podle mě lepší, než se nervovat půl roku dopředu, ale... má to i svý ALE.například si pak nebudeš moci tak vybírat cenově výhodnější hudebníky, fotografy, kameramany... mluvím z vlastní zkušenosti. třeba po hudebníkovi jsme se dívali už před 2měsicema (svatba je 3.9.) a bud byli obsazeni - 4měsíce před svatbou!! nebo byli moc drahy :-| určitě to za 2 měsíce zvládnete - myslím časově,oznámení ti udělají do 14dnu, prstýnky do 3neděl, i dříve, dorty, kytky jakbysmet... spíš jde o ty lidi, kteří mohou být už obsazeni. pokud máte někoho z kamarádů, kdo vám bude točit, fotit... tak to fakt problém není!!! :-) :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak my to máme 3.9. a doteď jsme zatím jen objednávali a pomalu nám začíná placení.:-) V pondělí přišli prstýnky, jsou fakt nádherný.Přítel si ho zkusil, prohlásil že jsou hezký a odkráčel. Se snubákem na ruce.:-) Už je toho na něj moc....:-)) Koupila jsem už i botičky, jsou super slevy. Chybí nám jen koláčky - ty musím objednat dnes - dort a oznámení budeme tisknout asi v pondělí. Kytku zamluvím koncem měsíce a hotovo. zatím se moc nenervuju, přijde mi to hrozně daleko, ale uteče to jak voda. U nás se nervuje za mě mamča. :-) Co vy? Září se blíží.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lino, tak to já nervuji, stále skoro nic nemám, a hlavně se mi poslední měsíc, vše co zařídím sype. vypadla mi cukrářka, novou zatím nemáme, nemán ještě uplně dořešené šaty, hcbí poslední rozhodnutí, jestli oranžovou nebo vínovou svatbu, přítel nemá nic, rozhodujeme hospodu, no nevím jak to dopadne. Oznámení máme, ale moc se mi do ničeho nechce. Doufám, že ostatní jsou na tom lépe než já. ahojki
Odpovědět
Niko nic si z toho nedělej, nějak to dopadne. jak říká můj drahý - nejschopnější jsem v časopresu. :-D To se všechno dořeší, my pro jistotu nemáme zatím žádnou cukrářku zamluvenou. Hlavně nepropadej beznaději, je to nejhezčí den v životě a my nevěsty budeme stejně zářit ať už bude svatba oranžová nebo vínová. :-) Já jsem se nakonec rozhodla ladit všechno do oranžova, chtěla jsem růžovou ale to my doma neprošlo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já jdu taky asi do oranžové, já se prozměnu rozhoduji mezi oranž a bordó. S tou cukrářkou to je sranda, cčera jsem jich objela 6 a všechny mají plno. večer jak jsem šla spát, uvažovala jsem že obvolám kamarádky a známé a poprosím je aby každá upekla 1, 2 druhy cukrového a pak to dáme dokupy. Cukrové bych zvládla i já, vždyť peču na vánovce, ale jsem v období hledání práce, a cokdyž se mi nějáká naskytne a já nastoupím 1.9 a co pak, to bych mohla dělat noční v kuchyni. No něják to dopadne, určitě. Taky řeším hospodu, ale asi zbytečně. Máme domluvenou restauraci - nutná útrata 20 tis, ale známý asi před měsícem otevřel novou hospůdku, ale je malinká, ale krásná, nevím jak to udělat, třeba okrájím počet hostů, a bude a vlezem se tam. ;-) , to by mi asi neprošlo, ale už ze čtyř kontaktovaných párů 3 odpadly, tak tam možná budeme sami a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jak to tady tak čtu, tak jsou přípravy v plném proudu. Taky už toho máme hodně zařízeného. Prstýnky už máme doma. Ale moje radost ze svatby opadla. Včera jsem miláčka odvezla do nemocnice. Pravděpodobně něco s ledvinama. Měl šílené bolesti, dokonce jsem mu chtěla volat rychlou. Moc je mi po něm smutno, v práci i doma na všechno kašlu. Nejdůležitější je, aby se mi co nejdřív vrátil domů. Momentálně pro mě vůbec není důležité, jestli bude výzdoba slavnostní tabule oranžová nebo vínová, je pro mě nejdůležitější, aby se mi moje láska vrátila domů, zdravá. Přeji vám hodně úspěchů v přípravách. Vaše smutná L.u.c.y.
Odpovědět
Profilova fotka
Lucy, neboj, uzdraví se ti, chápu tě, vždyť zdraví je to nejdůležitější, a pak i trocha štěstí a hromada lásky. pro tu to tu snad většina z nás řeší, pro lásku mezi námi. Luÿ nesmutni, neboj bude jako rybka a na svatbě to roztočíte. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za útěchu...
Odpovědět
Jo jo, to znám. Všem jsme řekli už někdy v dubnu, že v září je svatba aby si udělali volno a postupně to odpadá. Počítali jsme skoro s 55 lidma a pomalu jdeme pod 50. Taky si říkám, že se aspon v klidu vejdeme a nemusím se nervovat, že nebude kde tancovat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucy neboj, to bude dobrý, mně před týdnem odvezli do nemocnice dědečka, ale už je zase doma, předevčírem spadl z vleku synovec a rozrazil si hlavu, tak jsme ho ošetřovali, taky jsem si měla jet ve středu objednat cukroví u paní, u který to mám zamluvený už od ledna, a zrovna si půl hodiny před tím udělala něco s nohou a odvezli jí do nemocnice, tak nevím, jestli bude píct......takže se každou chvíli něco děje a já se jen modlím, aby už se do svatby ani o svatbě nic nestalo.... ;-) ...přeju hodně síly a vy to určitě zvládnete, doktoři ho vyléčí a první těžkou zkoušku budete mít za sebou....pa markí
Odpovědět
Ahojte nevěstinky, moje nervičky taky pěkně pracujou....nějak to na mně vše dolíhá jak si uvědomím, že to strašně letí a září tu bude za chvíli :-o Barvu tabule taky nemám vyřešenou, protože zatím nejsem schopna s miláčkem zařídit kytku a podle té chci tabuli. Jisté je, že bych ji chtěla do oranžova viz. mé album. :-) Lucy nesmutni držím palečky ať vše dobře dopadne....na svatbě to pěkně zapijete a roztančíte 8-)
Odpovědět
Lucy to bude v pohodě, určitě bude brzo doma. Pamatujete jak nám maminky říkaly - než se vdáš tak se ti to zahojí? A maminky mají vždycky pravdu, proč by to neplatilo i na ženichy? Ale chápu, že je ti samotné doma smutno, to mě je vždycky bez miláčka.
Odpovědět
těžko hledat jakoukoli útěchu... prostě doufat a věřit, že bude vše v pohodě. my doufáme že se nám uzdraví babička, je už týden v nemocnici :-) jen nestrácet nervy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
PRO LUCY: Ahojky Luci, chtela jsem ti rict, ze v tom nejsi sama. Zazila jsem si neco podobneho... Pred trema mesicema mojemu budoucimu manzelovi nasli "smrtelnou nemoc srdce" - tri mesice jsme cekali na vysledky a DOPADLI dobre :-) :-D Jedina rada v teto chvili je drzet se !!!! Protoze on potrebuje tvoji podporu ... uvidis, ze to dopadne dobre... OPRAVDU A vis jak si potom vazite jeden druheho? A jak je vztah najednou zase o to krasnejsi... Drzim palce
Odpovědět
To je smutny.doufam ze vam to vsechno dobre dopadne.neco takoveho je moje nocni mura.Ja se o toho sveho taky moc bojim a to jsem sestra tak vim co se vsechno muze stat.ale u tech mladych lidi se to vetsinou vsechno vyresi bez komplikaci..a clovek si vazne uvedomi jak moc pro nej ten druhy znamena.drzim palce...
Odpovědět
PRO l.u.c.y.: Je to smutný, ale nezoufej, mám po ledvinové kolice, rozbíjeli mi kameny a do týdne jsem byla fit. :-D Taky jsem byla letos na operaci naštěstí 3 nezhoubných nádorků v prsu a je to taky už zahojeno, :-D až na jizvu, tu ale čert vem. :-| A aby toho nebylo málo, tak moje mamka nastupuje měsíc před naší svatbou na ženskou operaci. ;-( Tak se to všechno semlelo, ale doufáme že už nic jiného nenastane. Všechno zlé je pro něco dobré, alespoň si uvědomíme, jak nám na druhých záleží :-)
Odpovědět
čaučik, konečně jsem si vybrala šaty! takže ted můžeme konečně shánět oblek, kravatu a košili pro ženicha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluju.. :-) A přeju příjemný lov... já pořád honim ty botky a nic :-| Vsadim se, že až si koupím, uvidím jich všude plno :-S :-D
Odpovědět
to většinou tak bývá. já už je mám vyhlídnutý - v jednom salonu, ne tam kde jsem vybral šaty. za 800,- což je dobrý :-) ještě je pořád čas, budu muset zase shánět podprdu s ramínkama za krk kvůli korzetu... už jsem se ptala, ale je to docela problém :-|
Odpovědět
jojo to jsem na tom stejně :-) mám už doma dvoje a nevím v kterých jít :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tu já jsem naštěstí dostala od miláčka k vánocům - má takový ty ramínka co se s nima daj dělat divy. Ale nevím jestli jí do korzetu nacpu - ještě to budu muset pořádně promyslet. :-)
Odpovědět
takovou podprdu za krk jsem si sehnala a nechala zaslat z OTTA :-)
Odpovědět
tak jo, mrknu do otta nebo i do quelle, dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, jste moc hodné, jsem ráda, že tady ty přípravy můžeme prožívat spolu. A když pročítám sekci "červenec", tak ty emoce jsou tam opravdu velké. Doufám, že my tady v srpnu a září taky budeme tak hojně... ;-)
Odpovědět
Ahojte...v září to tu roztočíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě lucy, já to tu pročítám denně, teď se hlavně účastním diskuze v tématu - jen si tak popovídat, řeší se tam opravdu vše a píšo tam holky jak červencové, srpnové, zářijové, říjnové a i ty které to plánují na příští rok. všem se nám to blíží, já právě sepisuji návrh menu pro restaruaci, musím tam konečně napsat. nevím si s tím rady. a co ty a tvůj milovaný, je už zdravý :-) ? jestli nechceš tak nepiš, ale pevně věřím, že se vše dá dopořádku, já byla taky zoufalá,né kvůli nemoci ale problémům se zařizováním ( vím je to nic v porovnání s tvými problémy ;-) )a teď musím říci, že v kolotoči povinností opět vysvitlo sluníčko, a zase se něco vyřešilo a posunulo dál. tak se zase někdy ozvi a napiš, :-)
Odpovědět
Tak jsem včera objednala na ochutnávku svatební koláčky. Pekařka mi byla doporučena pánem z cateringové společnosti, který nám bude pomáhat zajišťovat hostinu. Líbí se mi zvyk rozdávat koláčky spolu s oznámeními, i když u nás na severu se to moc nedělá - okoukala jsem to od kamarádky z Pardubic :-) Takže za 14 dní začneme rozdávat oznámení. Dneska se chci podívat do výtvarnictví na nějaké svatební ubrousky, abych mohla polepit krabičky na výslužky - chtěla bych to dělat metodou decoupage.(Mám doma takto polepené všechny květináčky :-D )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?