Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, ale Ty to víš, že jo???? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
honzi je tajemná jako hrad v karpatech....tak si holt počkáme na dani... :-D jdu píct mazanec....pa m.
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ty jsi hrozná hadimrška ;-) , ale naléhat na tebe nebudu - to musí až dani - už, aby byla v práci marki, ty jsi hrozná hospodyně - já se tady potom cítím, jako to játro, který doma ani nenapeče a v porovnání s tebou ani nenavaří ]-( ještěže jsou pekárny a můžu to alespoň trochu zachránit.
Odpovědět
Profilova fotka
veri, já peču vlastně jen pro sebe, protože manžílek vždycky uždíbne jen drobet, a já to pak roznáším po sousedech..=o))) ještě, že nejsou tak daleko..=o)) a věř mi, že mazanec peču poprvý v životě...a je skoro celej hnědej a zdá se mi, že vevnitř ještě není..tak jsem žádostivá, jak tohle dopadne...a co nesníme, tak pošlu tchýni....a tu zahanbím, protože ta už má mazanec jistě koupenej v místních pekárnách....u nich se nebarví ani vajíčka...co si pamatuju... :-D jo a jdu vkládat fotečky, už je mám v PC---- :-D :-D :-D tak se nezhrozte.... :-D
Odpovědět
Marki to je kráááááásné, ty fotky s bříškěm, fakt´ vypadá to super, tak co šílíš jaký hrození
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, moc Ti to na fotečkách sluší ;-) Je to dobrá inspirace :o)) Máš krásné bříško a za chvíli budete mít krásné mimčulo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky za chválu....no a po porodu musíme stihnout focení s mimouškem do konce šestinedělí..už to mám domluvený....ty budou úplně nejkrásnější... :-D a tatínek mi slíbil, že na nich bude taky.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdu taky kouknout. Jo, právě jsem taky nějaký nový fotky přidala... ;-)
Odpovědět
marki proč do konce šestinedělí? to víš nezkušená mamina se ptá
Odpovědět
Profilova fotka
Jů! Ty "stojící" fotky jsou moc krááásný! A ty "sedící" taky!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, marki, koukni ještě sem, tady je taky nějaká taková maminka: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
hm, ty jsou taky krásný...a dělaný s láskou...to můj mužíček se mně už jen směje, když mě vidí, tak proto jsem se s fotkama musela trochu smiřovat... :-N a proč do konce šestinedělí...??? protože to bude novorozeňátko a bude táááááááááááákhle maličký..... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
a po šestinedělí je to co? nebo mimčo začíná růst až po šesti týdnech?
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že si Marki ten termín (šestinedělí) dala prostě proto, aby to neodkládala a neodkládala... třeba až do doby, kdy půjde mimís do školky, že? Prostě aby bylo na těch fotkách miminko zachyceno jako malý novorozeneček. Mám pravdu, Marki?
Odpovědět
Honzi tak to jo, to beru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že po šestinedělí (resp. po měsíci) se z novorozence stává kojenec :-D (např. zde http://www.maturita.cz/referaty/refer... ), ale nemyslím, že by to Marki myslela zrovna takto striktně....spíše to beru, jako Honzina, aby mimčulu zachytili co nejmenšího ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ty fotky jsou nááááádherný. holky, stejně je to obrovská změna (i u marki i u druhé maminky od honzi). na svatbách to jsou mladé holčiny a najednou ŽENA. výraz obličeje je úplně jiný - a taky moc krásný. nikdy mi to tak nepřišlo. marki, moc se těším na fotečky s miminkem :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky!!! Holky, právě jsme byli propuštěni domů - když jsou ty svátky, takže pádím! Mějte se krásně, užijte si ten den volna, oslavte to podle svého! A v úterý nazdar!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak ať máš bohatou pomlázkovou nadílku ;-) :-D :-D víš přece, že tě manžel našlohá pro tvoje dobro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel je na mě hodnej! Ale už vážně letím! Čau!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj i všechny ostatní, přeju hezké velikonoce a hodně pomlázkový pondělí ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čááááu!!! Tak co, jaká??? Já bych teda mohla mít takhle krásně prodloužený víkendy častěji... vůbec bych se nezlobila! Akorát teda manža je nějakej nachcípanej, takže jsme měli hodně odpočinkový režim. :-) Pořád chrchlal... pil čajík s citronem a potil se. No a já jsem vařila a uklízela a prala a umývala nádobí - doufám, že už brzičko bude ta myčka, neb tohle mě fakt nenaplňuje. :-N Jo a mám nový vlásky! Byla jsem na tý druhý barvičce melíru. A nechala jsem si to ještě trošku zkrátit a prostříhat - konečně to mám, jak jsem to chtěla! Jupí!!! (sice jsem to vlastě takto zaplatila dvakrát... ale co, jednou za čas se to může, ne?) :-) A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, ty musíš být ale kvásná... :-D ..já jsem vstala před půl hoďkou, vyřídila e-maily a půjdu se koupat...dnes jdu zase za doktory a na křivku,tak ať trochu voním... :-D velikonoce u nás proběhly v pohodě, kluků přišlo akorát, takže mi zbyly 2 vajíčka pro manžílka...tak bude mít pomazánku v týdnu... :-N ..o víkendu jsem jinak nikde nebyla, manžílka jsem poslala na zpívání samotnýho, a bylo to dobře, u tchýně bych se akorát rozčílila...zase v neděli smažila 150 řízků pro celej regiment...no, a představte si, že ten můj chuděra se vrátil z toho zpívání v pět ráno a ona to nevydržela a hned ho musela vzbudit o půl desátý ráno, aby se dozvěděla co a jak...hrozná drbna...no a pak ještě k tomu přibyla ta druhá Sibyla...Jožkova sestra, která se ho např, zeptala, jestli už se otvírám.... ]-( no, její starosti na moji ploutev, že... :-o za prvý to ani nepoznám, a za druhý, takovýhle věci prostě nesděluju, že...myslím tím, jako že manžílkovi bych to řekla, ale nevidím důvod to hlásit svojí švagrový, drbně jedný... :-p tak bylo milý, že se ten můj mazílek vrátil hned o půl dvanáctý v neděli, prej odsud musel prchnout, že z těch ženskejch byl hotovej...tak se tady chvíli rozčilovala a já si užívala blaženého pocitu, že konečně pochopil, jak se cítím u nich já.... :-D proto jsem tam nejela...sice jsem na začátku manžův odjezd obrečela...to víte....ale pak jsem byla ráda, že jsem doma a nemusím být jak u výslechu... :-N =-) jinak ještě držím pohromadě, tak uvidíme, co nám pan doktor dneska řekne.... ;-) tak zatím papa, jdu si zaplavat do naší vany.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, myslela jsem na tebe, jak se ti daří, jak se máš a tak. A jsem ráda, že je ti fajn. :-) Myslím, že pondělí to jistí!!! :-D A na mimčo už máš opravdu všechno? Nebo ještě něco necháváš na pak, že je ještě "dost času"? Co kočárek?
Odpovědět
Profilova fotka
no, honzi, jediný, co nám chybí, je dřevěná postýlka...(i kokosovou matraci už máme) tak to nechávám na manžovi, jestli, až se vrátíme z porodnice, ho budu mít (myslím mimi, ne mažela) kam uložit... :-D jinak, kočárek máme ten, co měl být původně na balkon, hlubokej....no a až mimi povyroste, tak mu koupíme novej sporťák...to už mám vykoumaný...na konci roku jsou výprodeje, tak si to budu jistit,....a vyzkouším si ho rovnou s mimoušem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže hlubokej, pak sporťák. Žádná kombinace, jo? V hlubokým se dá mimčo vozit tak půl roku, ne?
Odpovědět
Ahoj holky, Marki: jo, my to asi uděláme stejně s kočárkem, hluboký s bazaru a nový sporťák... Velikonoce jsme s mužíčkem proleželi a prolenošili a snažili se vyhrabat z nějaké virózy, bylo to moc příjemný... a taky jsme včera řešili, co budeme muste v bytě upravit - :-( je toho spousta :-( ... hlavně předělat celou ložnici... tak na to se moc netěším, na tu realizaci, protože manža toho má teď spoustu v práci, dovolenou si vzít nemůže a tak to budeme nějak "pytlíkovat" po večerech a víkendech
Odpovědět
Profilova fotka
no, v hlubokým je to tak na 8 měsíců. dle veliksoti mimča i korbičky...to by ses divila, jak se to liší... :-D i o dvacet cenťáků...no a nám to vyjde tak akorát na ten výprodej (už to mám vykoumaný - u Patron Bohemia, je to česká firma a na konci roku vyprodávají kolekce, tenhle rok to bude 2006), tak už víme i barevnou kombinaci, takže jakmile bude vyhlášená akce, tak jdu do toho...a dá se to sledovat na netu...mají stránky, takže pohoda jazz....a právě jsme si ten kočárek vyzkoušeli na tom veletrhu a ten se nám líbil nejvíc (byl to Fénix F4)a v Jihlavě má tahle firma dokonce prodejnu, takže v klidu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm... a asi to vyjde levněji, co? Když mě se ty kombinovaný líbí mnohem víc než hluboký... ale stejně nakonec rozhodne cena. A Patrony se nám líbily taky (na tom veletrhu - to víš, koukáme, co, kde, jak a za kolik...). Možná to ale nakonec taky uděláme tak, jak vy. Nevím, uvidíme... ;-) Ahoj Dani! My jsme o Velikonocích taky léčili manžovu nějakou virozu nebo co to bylo - takže ležel, chrchlal, pil čajíčky s citronkem a potil se.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj daniiii, tak já čekám na pohlavííííííí :-D :-D :-D dani, co se týče toho kočárku, tak to zkus nejen z bazaru u vás, ale i na MMB, protože já ho mám odsud za 1500,- i s taškou, pláštěnkou, jen jsem si dokoupila tašku na mimi za 350,- Kč...a jeto...a v bazaru na to mají ještě tak 20% přirážku a v Praze musíš sehnat nádherný kočárky....já bych šla do Inglesiny nebo do Patronu..ty jsem viděla na veletrhu a fakt to byly nejlíp vyřešený hluboký kočárky....měly i velký košíky na nákup, ty drátěný a ne ty krátký, i když vysoký koše, o kterých prodejci tvrdí, že jsou velký....tam se totiž nic nevejde...ani plínky.... ale jak už jsem psala, původně měl být na balkon, ale když ho viděla moje kámoška s kámošem, tak mi říkali - ten je novej, viď, a za kolik, za 5 tis....tak jsem se musela smát, a když jsem jim řekla cenu, tak říkali, že ať ho mám normálně...(kámoška má dítě po 5 letech a vytáhla kočárek z půdy) takže zkus různý možnosti...nebo ještě deti.bazos.cz-----tam je toho taky spousta... :-D ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?