Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé! Už máš výsledky??? Tak to je supéééééééér!!!!! Dani, ale my ti to stejně všechny říkaly!!!! :-D :-D :-D Gratulujem miminkovi, že je v pořádku! :-) A tak teda víš, co to bude? Jestli Ondra nebo Anička????
Odpovědět
Tájo bájo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti dám Tájo bájo! ]-( :-D :-D :-D Tak šup s pravdou ven! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dani, moc moc moc gratulujeme, od rána jsme na vás mysleli.... ;-) nás už začínají obvolávat maminky, jestli už náhodou nerodím... :-o :-N ..tak už se jich asi nezbavíme--- :-D a co teda dani nosíš pod srdíčkem...????. :-D třeba to mně řekneš....napiš to sem a já to nikomu nepovím, slibuju.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že kluka... :-D :-D :-D Trefila jsem se, že???
Odpovědět
Profilova fotka
a já myslím holčičku, abysme měly vyrovnaný stavy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, ještě že není víc možností... :-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi, GRATULUJUUUUU - to je nejlepší zpráva dne! a tobě se z toho nechce vykecat? :-. přece přirozené je, když nám to tady napíšeš a tím si zároveň i ulevíš. my ti rádi nabízíme ramínko a ouško ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslela jsem vykecat se z toho tajemství, jestli je to holčička a nebo chlapeček
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tys určitě chtěla napsat: Dani, GRATULUJUUUUUU Že? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, verča gratulovala tobě.... ;-) :-D :-D nebo, že by honzi napsala nějkaou zprávu o které nevím..??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zase jsme se potkaly..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
To jsou zmatky :-D Marki, něco pro tebe z emimina http://www.emimino.cz/modules.php?nam...
Odpovědět
Profilova fotka
Tada, Marki, uznej, že to by byl ale fofr, kdybych už teď napsala, že to bude kluk!? :-D
Odpovědět
Honzi: to bys byla nejvíc tajemná ze všech!!!!! :-D tak dlouho být těhu a neříct!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A nebo mít tak rychlý vývoj... :-D :-D :-D No, těhu nejsem neb právě pravidelně běhám na záchod se přebalovat... :-p =-)
Odpovědět
To je tak báječný pocit se tohoto na chvíli zbavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to věřím! Už se na to taky docela těším... ;-) Tohle je věc, kterou bych klidně oželela. Myslím, že by příroda mohla zařídit a vyvinout nějaký "apgrejd"... :-D :-D :-D
Odpovědět
anebo by mohla nastat po těch tisících nebo milionech letvýměna a mohli by začít menstruovat chlapi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to nevím, jak by dopadlo... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
dani, ta gratulace byla samozřejmě pro tebe - jsem z té zprávy byla tak rozradostněná, že jsem ani nevěděla, co píšu :-D (naštěstí jste mi rozuměly)
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou, mně se líbilo, jak jsi mi krásně pogratulovala... Ty na mě tajně myslíš, že jo? Přiznej se...! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ....... tak ....... co bych zapírala |-| :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D juchůůů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, díky, díky....co se týče těch poslíčků, tak už jsem si na 1000000% jistá.....dneska totiž byli u nás zas...zrovna, když jsem šla do nákupního střediska a drželo se mě to asi půl hoďky....nijak to nezesilovalo, ale zato bolelo...ale snažila jsem se nevšímat si toho....a pomohlo to....pak to najednou přestalo a je klid.. ;-) :-N v práci jsem zanechala fotečky mého obřího bříška...ale protože tam kámoš nebyl, tak to neměl kdo naskenovat....tak jsem je nechala u kámošky, aby mu je předala, až tam bude... ;-) tak možná zítra... :-N ale nečekejte žádnou sexbombu....bude to jedno obří bříško se zrzavou hlavou.... :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki! No vidíš, takže se TO už chystá! :-) Dokážeš si to vůbec představit - že už za pár dní budeš mít toho malýho drobečka u sebe? A co všechno se tím změní... A na fotečky se moc těším, jsem totiž strááášně zvědavá! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marki, to je neuvěřitelný - ještě před pár měsíci (a vlastně i týdny) to bylo jako něco hrozně moc daleko a najednou za pár dní z tebe bude maminka. :-) kdybys už musela jet, tak ti přeji co nejhladší porod a krásné a zdravé miminko. a rozhodně na nás nezapomeň dát nám zpráva ;-) už jsem taky moc zvědavá na bříškatou marki :-D . honzi, neměla jsi včera škytavku? (to jak jsem si na tebe myslela :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já ti sámo přeju to, co Verča - kdybys už náhodou musela jet, tak ať je to pro tebe jeden z nejkrásnějších zážitků!!! Ale osobně si myslím, že máš ještě do 24.4. čas (to mám totiž já narozky) A nezapomeň nám napsat, ať ti můžeme, takhle na dálku, držet palečky a posílat hodně sil!!! ;-) Veri, no měla! Právě proto jsem sem nakoukla, jestli mě někdo nevolá! :-D :-D :-D Jinak, mluvila jsem s Danielkou, má se dobře, je šťastná, že je mimi zdravý a dnes je doma a odpočívá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi a neřekla Ti CO čeká? Včera nám slíbila, že to řekne dnes....a jak vidím, tak nedojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Řekla, že to poví, až bude v práci... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?