Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Holky, moc děkuju, ozvu se až za týden - nemáme doma net :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky ;-) To byl ale včera krásný den :-N Hned jsme museli s Vítkem vyrazit do cukrárny na zmrzku, přitom jsme koupili jedno bodýčko pro prťouska a já jsem se stihla objednat ke kadeřnici. Teda ke kadeřníkovi - poprvý v životě mě bude stříhat kluk =-) =-) tak jsem na to zvědavá... jdu tam zítra, tak se vám ve čtvrtek pochlubím :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, ty teda budeš krásná... :-D já jdu dneska pro rybičku, manžu jsem poslala autobusem k zubaři, tak to je celej den zabitej... :-o jdu se podívat na kamarádku ve svatebních šatičkách....a odpoledne budu odpočívat... :-N včera jsme měly poslední kurz,tak teoreticky už mám odrodíno, jen ta praxe...že... =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marki a jsou ty kursy k něčemu? Já nad tím začínám uvažovat, kvůli miláčkovi - přeci jenom neví do čeho jde a jeho pocity jsou dost smíšený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, včera bylo krásně a dneska je taky dobře (teplíčko ;-) ). holky, až porodíte, budete moje velké hrdinky - to je velice obdivuhodný, co všechno se dá (musí) zvládnout pro prťouska. marki, určitě ta praxe bude v pořádku - držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
emi, určitě jsou, hlavně pro manžu....ono ho to přesvědčilo, že chce jít k porodu, jinak hrozně váhal...halvně kvůli tomu, že nesnáší krev a injekce.... :-p ..ale i kdyby odešel ode mě za 5 minut,že je mu špatně, tak pro mě stejně bude skvělej, že do toho vůbec šel...ještě před rokem říkal, že nikdy...a teď... :-D ..ale už bych volila jen jednorázovej kurz....a ne pět nebo šest...mně už se tam na konci vůbec nechtělo chodit, i když to pak bylo vždycky zajímavý....jen se někam dohrabat, no.... :-o .... no, taky už máme doma novou Máňu....ale je nějaká divoká....tak jsem žádostivá, jestli se s námi zžije.... =-) a stála 70,- Kč, prej nějakej dovoz.... :-N ...ale třeba mi bude rozumět.... :-D myslím na danku, snad je všechno OK... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, asi vám máňu přivezli z itálie a proto je taková "temperamentní" :-) . zkus na ní najaké čao a uvídíš, že zavrtí ploutvičkou ;-) . na dani jsem si dneska taky několikrát vzpomněla a pořád pevně věřím, že všechno bude OK. tak snad nás miminek nezklame :-N holky, zapomněla jsem vám říct, že jsme si minulý víkend koupili vysavač a je v názvu mj. také slovíčko "baby" (to jako že se baby hezky vyspí, ikdyž luxujete) a musím potvrdit, že je to neuvěřitelně tichý vysavač. největší hluk udělá ta "přísavka" k podlaze. ten tlak je hrozně velikej - mě velikej připadá, protože ten předchozí lux měl hrozně maličkou sací sílu. a teď je vysávání jedna velikááánská radost. a tu sušičku si pořídíme v květnu (to manžovi vrátí přeplatek na daních) a bude u nás už jenom všechno krásný - bez sušáku. ale do tý doby vám ještě stihnu psát asi pětkrát zážitky před nákupem a asi desetkrát, jak se s ní doma mazlím. takže to bude takový seriál na pokračování. marki, už máš zbalenou tašku do porodnice? emko, jaký jsi koupila obleček pro miminko? a kde je dneska honzina - moje klubová společnice? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veri, ona je ta závojnatka taková celá červená...manža říkal, že vybledne... :-D :-D :-D tak jsem žádostivá.... :-N my máme doma super tichej vysavač, manža ho miluje.... 8-) .... no a tašku do porodnice už mám sbalenou v koutě a zavřenou....jen mám zvlášť danou takovou menší taštičku na porodní sál a zbytek (velkou tašku) na pokoj.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, a co dělá bříško? ještě ti "neklesá"? vydržíte do soboty?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já taky na Dani myslím, už určitě ví co a jak - miminko je v pořádku :-N Verčo, ten obleček je vlastně bodíčko s nohavičkama - takový jakoby kraťásky. Je to bílo-zelený a jsou na něm malý žabky. Vybral ho Vítek, že prý může být i pro kluka i pro holku :-) Tak jsem ho čapla.. jinak toho ještě moc nemám. Marki, nová Máňa je divoká - to je jasný, já bych taky byla, kdyby mě takhle nedobrovolně někdo přesadil a pak pozoroval... ale zase je to lepší, než kdyby se před váma ukrývala pod listem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, tak to bodíčko je moc pěkný podle toho, jak to popisuješ. takže čekáš malou žabičku a nebo žabáčka ;-) :-D - o žabičkách tady ještě nikdo nepsal - zmizík, slaninka, fazolka - to už tady bylo, ale žabáček? - to je první ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veri, bříško mi neklesá,,,teda, aspoň jsem si toho nevšimla... :-N zato kulíšek už se mi tam převaluje jen tak jakoby zvolna, jsou to takový vlny.....ale když si lehnu do vany, tak to hned kope nožkama,....a to ji nemám nijak teplou.... :-D asi to bude vodníček.... :-D :-D :-D ve vaně jsem odpo strávila hoďku...to byl relax...v době, kdy jste si tady psaly, tak já jsem spinkala....ten přechod času se na mně nějak podepsal.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Verčo, žabička mě taky ve spojení s naším prtětem nenapadla, ale když vezmu co mi čas od času vyskočí na břiše za boule...dalo by se říct, že tam skáče jako žabka/žabáček :-D :-D Marki, já jsem taky z té změny času hotová. Chodím spát normálně, ale ráno se budím už v půl pátý, což je o hodinu dřív než musím. Budím se strachy, abych nezaspala. Pak lezu z postele utahaná, jako kdybych nespala vůbec. Ale nechápu to, protože se čas měnil obráceně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám, že vás nikoho neohrozila voda. U nás vypadá řeka hrozivě, ale ještě se nerozlila do města..tak doufáme, že to tak vydrží.. U kadeřníka dopadlo všechno OK, i miláček mě doma pochválil ;-) Pořád si mě prohlížel, asi si musí zvyknout, přeci jenom je to změna, nemám vlasy úplně krátký, ale měla jsem je už skoro na lopatky a teď sotva na ramena... :-D Chtěla jsem to ostříhat tak, abych si nemohla stahovat vlasy do culíku.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, včera jsem vás ani nemohla pozdravit, protože mi pořád naskakovala chyba :-( . emko, opravdu je to zvlaštní, ale taky se budím o hodinu dřív a pak nemůžu rozlepit oči. :-N včera jsme se byli podívat u labe a naštěstí je to pořád v limitu. doufejme, že se voda umoudří a poteče předepsanou trasou ;-) už mě ty povodně opravdu nebaví. člověk se nemůže z ničeho radovat. je tu jaro - lup i povodeň. marki, tak to budete mít asi plaváčka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, u nás jsme od řeky daleko, a rybník je vedle...ale my jsme do kopce, tak snad funguje gravitace... :-N ...jinak se máme fajne, jen za opravu auta jsme po minulým tejdnu, kdy nás to stálo 1700, dali pro změnu 3800---no, nekupte to že.... ]-( a to s tím autem teď radši nikam nejezdíme.... 8-) ...tak je to prostě výstavní kus....18 let stará Lada a za poslední rok 30 tis v ní.... :-o to si můžem dovolit fakt jen my.... :-N =-) ..jinak už se manžílek naštval a začne se dívat po úplně novém....to jsem zvědavá, jak to dopadne, protože já na něj všechny svoje úspory prostě nedám....byt je napsanej na manžu, vybavení jsem zaplatila já....a ještě bych zacvakala nový auto...se kterým by jezdil on, ne....tak to v žádném případku.... :-p v tomhle musím zůstat samostatná (finančně).....pro mimčo jsem zatím taky kupovala jen já....tak ať se manža taky snaží.-....teď sháníme postýlku a tady v JIhlavě mají vystavený všeho všudy 2, že.... :-N to je výběr...jinak vám všude ukážou katalog a vybírej....tak to můžu doma na netu taky..... :-o ...talk jsem tu starost přenechala manžovi, jen jsem ho navedla, kde to má jít koupit kvůli ceně.... :-D no a to je pro mimouše všechno, pak jen,aby bylo zdravý a dělalo nám jen samou radost.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, mimčo vám bude dělat jenom radost ;-) Vy máte penízky nějak rozdělený na moje a tvoje? My je máme teda dohromady a nikdy by mě nenapadlo to dělit na - auto koupíš ty, pračku já 8-) Ale každý si to samozřejmě dělá, jak mu to vyhovuje :-N Verčo, včera jim to tady nějak blblo celý den :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no, my máme penízky takhle rozdělený od začátku...bude to asi i tím, že oba jsme vydělávali stejný penízky...ale s těma nákupama....byt zaplatil on, vybavení já,,..no a mně ještě penízky zbyly, ale nechci se vydat ze všeho..... :-N já jsem od šestnácti, co nám umřel tatínek, takovej samorost, dostávala jsem měsíčně od státu 3 tis Kč....i na vejšce....a s tím jsem musela vyžít celej měsíc včetně jídla, cestovnýho, učebnic,kolejnýho (to bylo 1200,-), pomůcek, HA atd...samo, že ne vždy mi to vyšlo a Jožka mě založil, ale vždycky jsem mu to vrátila....taky jsem mu jednou zkoušela navrhnout, abysme si udělali společnej účet, ale jemu se nechtělo, tak to tak od tý doby zůstalo....a když chodíme nakupovat, tak to není tak, že by jeden říkal, minule si platila ty, tak zaplatím já...prostě, komu se chce, tak to zaplatí....a ten druhej si to pamatuje, tak v tejdnu zase zaplatí ten druhej....no, teď to bude asi jiný, tak uvidíme, jak si to rozvrhneme,......zatím ani nevím, jak vysoká bude mateřská.... ;-) jdu do města na dvě hoďky a pak budu očekávat 2 návštěvy...papa zítra markí a kulíšek :-D (PS už jen zítra a můžu jít umývat okna.... :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, pro mě je to divný model, ale jak už jsem psala...každý si to zařídí jak mu to vyhovuje :-N A s těma oknama to nepřeháněj :-D :-D :-D U nás zůstanou na velikonoce špinavý, ale to se nedá nic dělat. Holt ten úklid ve svátky nějak vypouštím - na vánoce mi bylo blbě a na velikonoce se radši vybodnu. Namaluju jenom nějaký vajíčka a bude to :-) Ale já i tak nejsem zastánce velkýho gruntování napovel. Myslím, že když se uklízí průběžně, tak se pak žádný velký úklid dělat vlastně nemusí :-. Užij si zbytek dne a vy ostatní taky....tak se mi zdá, že jsme tu s Marki a Verčou osiřely =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme to holt takový sirotečkové (a to vy 2 máte aspoň parťáka - zmizíčka a žabičku ;-) ) holky, my zase máme model přesně něco mezi váma. každý máme svůj účet u banky a každý hospodaříme s tím svým výdělkem. ale v průběhu roku, když něco plánujeme, tak dáme výpisy k sobě a s tím se operuje. není to moje a tvoje, ale opravdu naše. jen si oba zachováváme svoje způsoby plánování. a ani nijak si peníze nepřelíváme. když prošvihnu termín výběru já (musím mít zamčený peníze, jinak je všechny utratím), tak platí manža. když jemu nestačí limit na kartě (má zase menší limity), tak to platím já. ale nikdy si to nevracíme. a docela to klape, protože když se mi tam nahromadí penízky, tak za ním hned utíkám, abych mu ukázala, jaká jsem spořivka. a on to má taky tak. a když utrácím (někdy je to silnější než já), tak si říká - jsou to tvoje peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
no, veri, přesně tak, já jsem se asi špatně vyjádřila....když utrácím, nemám špatné svědomí, že bych šahala někomu do úspor...=O))).....a je to prostě tak, že manža platí věci kolem auta (ano, to naše nejdražší.....všechny opravy atd....tak někdy zaplatím benzín já...teda bejvávalo....teď už se na to s mateřskou vyfláknu....teď to bude na něm.... :-D )..ono to autí vlastně není ani naše, má ho na sebe pořád napsaný Jožkův tatík, snad aby měl aspoň o tomhle přehled... :-o ...no, ale už brzy nebude mít, když si pořídíme jiný.... :-N anebo taky ne..... ;-) ..jinak si nepředkládáme účty jako...hele, tohle jsem zaplatila já, tak teď ty...prostě to tak vychází..no... :-D ...pro mě je to lepší, než model u jeho rodičů....všechny peníze jim jdou na jejich jeden účet a tatík rozhoduje, kolik, kdy a proč se vybere peněz....a vybírá se pod jeho dohledem...my s Jožkou žádný takový tajnosti před sebou nemáme, když jsem si chtěla něco koupit, tak jsem to udělala, když už to byla dražší věc, tak jsem to s ním konzultovala....ale nakonec jsem se rozhodla posvým... :-D :-D :-D a manžílkovi taky ukazuju výpisek, jaká jsem spořivá....a on mně taky...ale jak říkám emi, třeba se nám to po mimču všechno změní.... :-D :-D :-D jinak jsem už doma, venku začalo poprchávat, ale já jsem stihla sluníčko...koupila jsem si další krém na bříško, doktor na mě v pondělí čučel, že nemám žádný strie....já se totiž pravidelně mažu a masíruju... :-D a teď čekám návštěvu...ale asi mě sežere žáha, co mě tak šíleně leptá, teď už i jícen....jdu se napít mlíčka, to já tuze ráda.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj sluníčka! Tak tu máme duben! A snad už i to jaro! (Marki, tak co, pořád 2v1? Jestli jo, tak super porodný máš v kapse!).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všichni, honzi, kde jsi byla minulý týden??? ]-( ;-) marki, taky jsem na tebe o víkendu myslela, jestli už jsi maminka nebo skoromaminka ;-) držím ti palečky ve všech případech a ať všechno dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ále, nejel nám net (i teď je to jakýsi zabržděný)... a taky bylo hodně práce... Stýskalo se vám? :-D :-D :-D Co novýho? Já doma "potají" študuju letáčky z výstaviště... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to víš, že se mi stýskalo. :-D a co jsi z těch letáčků vystudovala? ;-) jsou tam nějaké zajímavosti? já si teď ukojím mateřské pudy na dárečcích pro neteřinku a synovce. slíbila jsem neteřince, že dostane 5 dárečků a tak je musím koupit i synovečkovi, aby mu to nebylo líto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož tam byli hlavně vystavovatelé z řad prodejců a výrobců kočárků, tak hlavně ty kočárky. Koukám na funkce a ceny... A plínky Popoliny (nebo jak se to píše). Ty bych taky jednou možná chtěla (v kombinaci s těma jednorázovkama). Trošku mě to zkamalo v tom, že co se týče dětského nábytku (jako postýlky a přebalovací pulty a tak), tak teda nic moc... A copak ty, Veri, zatím nic? :-( Ty čekáš ně mě, že jo! :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu, vše OK... amnio v pohodě (až na menší šok - večer podivný výtok, tak jsme radši jeli do nemocnice, a "jen" zánět)...odpočívala jsem doma a měla pohodu A dneska jsem panu řediteli řekla, že do konce dubna a pak už tu být nechci... tralalá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, zatím nic. |-| takže asi na tebe čekám ;-) musím říct, že jakmile je takhle hezky jarně, tak mě to absolutně odpoutalo od myšlenek na zadělávání miminka. říkala jsem si, že jestli v dubnu se nám nezadaří, tak si koupím ovulační testy. ale teď si říkám, že ještě v květnu vydržíme a koupím je až na červen. asi bude chyba i v tom, že se podvědomě bojím ..... (hlavně porodu). a nebo se mnou miminko spolupracuje, protože na konci roku budu s 80% pravděpodobností povýšena. zřejmě nechce, aby bylo vidět a mě HLAVNĚ zvedli plat bez reptání. a pak se ukáže ;-) nejvíc by se mi hodil termín porodu únor, březen, květen. :-D takže měsíc početí je nejlepší červen, červenec. tak červen ještě bez testů a červenec už s vědou (ovulační testy). a to už se k nám přidáš i ty ;-)
Odpovědět
Dani, to jsem moc ráda, že všechno dopadlo dobře. Myslela jsem na tebe. Já moc do vašich diskuzí nepíšu, ale pročítám si je, takže jsem četla, že jdeš na amnio.. A co na to šéf? Určitě ti doma bude líp. Budeš odpočívat a užívat si. A kdy máš vlastně termín porodu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, ahoj Dani!!! Já jsem ták ráda, že to dobře dopadlo! Moc moc moc jsem na tebe myslela a držela ti palečky! A miminkovi taky. ;-) Ani nevíš, kolikrát jsem měla v ruce telefon, že ti crnknu nebo napíšu, ale pak jsem si řekla, že bude lepší tě nerušit. Ale už moc dlouho bych to nevydržela! :-N Perfektní! A co výsledky? Všechno v pořádku? Ale, ale, Veri, jak můžeš vědět, že se k tobě v červnu nebo v červenci přidám? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?