Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki, tak já je mám právě krásně zaobalkované tutaj na stole vedle mne, a kdy je budeme roznáše, já doufám, že příští týden, ale přítel zrovna moc pracuje i o víkendu a i o svátcích, tak nevím jestli bude nálada. máš pravdu, že máme dost času, ale jak ti něco vypadne a ty pak zjístíš, že další možnosti jsou už zadané a nevíš kam se obrátit, není to nejlepší, :-S ale to je snad jen chvilkové, zase se to zpraví, já si beru na víkend domů neteř a synovce, kdž jim začaly ty prázdniny, :-D ať příjdu na jiné myšlenky, těším se na ně, dvě slunička :-D , a možná stihneme i v sobotu pro ně vybrat šaty na svatbu jsou mi za družbu. :-) zatím, a držte se.
Odpovědět
holky, rozdáváte zvlášt oznamka a pak zvlášt koláčky? koláčky se prý roznášejí tak týden před svatbou, někdy i den před svatbou, což nechci, protože už to chci mít zkrku dřív. jenže mě přijde zbytečný roznýst nejdřív oznamení a pak koláčky, je to taková práce navíc, jet na dvakrát. a dávat koláčky měsíc před svatbou s oznámení je zase brzo. tak fakt nevim :-( jak to řešíte vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki u nás, se to dělá tak, že se rozešlou, roznesou oznámení docela dost dopředu (8 - 6 - 4 týdny, podle zvyku, tomu kdo jde na hostinu dříve, komu to jen oznamujeme klidně i pár týdnů před) a pak roznášíme v týdnu kdy je svatba takové výslužky - velký koláč na kterém je cukroví a maliné koláčky. my je budeme roznášet o víkendu před svatbou a to i těm kteří nejdou na svatbu. Pak ještě ti co jsou na hostině dostanou výslužku s koláčky, cukrovím a dortem večer na rozloučenou
Odpovědět
Ahojky holky, docela mě překvapujete :-( , protože u nás se to dělá tak, že se koláčky rozváží 14 dní před svatbou a oznámení se dává s nimi. Proto jsem docela zaskočená, že chcete posílat oznámení už teď. My oznámení ještě nemáme vytisklé a bude tak nejdřív za 2 týdny :-S . Jsem od Hradce Králové, svatba bude 3. 9. a tím pádem budeme rozvážet oznámení s koláčky okolo 18. a 19. srpna. Opravdu platí "Jiný kraj, jiný mrav" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmmm, tak s koláčkama před vůbec nevím co budu dělat ... nejspíš je dáme jen do práce a kamarádům co na svatbu nezveme (týden předem) a těm ostatním co na svatbu půjdou budeme dávat až výslužky.. Vím že se to může zdát divné, ale většina našich hostů je z daleka a my by jsme za nima nestačili dojet... Jo a oznamka chceme roznášet v průběhu července, ježiš to už je dneska :-o :-o 8-) ... ale koho chceme pozvat tak už to ví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to u nás je problém, moje rodina to samo sebou ví, místo i čas a datum, ale přítel prozatím své rodině jen tvrdí září a ať si veznou pohodlnou obuv na výšlap. :-D :-D :-D , je srandista, máme to sice na hradě, který je na kopci, ale lze tam dojet autem, ale on všem tvrdí, že musí pěšky. Ikdyž uvažujeme nad tím, že pokud bude optravdu krásně, tak pěšky půjdeme, jen babičku a dědu necháme vyvést, ale ostatní to zvládnou po svých. Proto chci, ať jsou pozvánky rozdány co nejdříve, a také proto, že se v září jezdí ještě hodně na dovče, tak ať si udělají časíka.
Odpovědět
při představě, že bych šla v lodičkách po nějaký třeba kamenitý nebo nerovné cestě... raději bych jela autem ;-) ledaže, by to byla asfaltka... ale i tak přijít tam ufuněná a spocená... tato představa mě moc neláká ale proti gustu žádný dyšputát! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no naštěstí tam vede pěkná asfaltka, ikdyž já bych byla schopna přezout se do mých pohodlných goratexů - pohorek, a nahoře se přezout, je to tím, že oba milujeme hory a tam to nešlo, tak aspoň ten hrad. a našěstí máme ten obřad až na 13 hodinu, tak si můžeme udělat krásnou procházku. ale možná pojedeme autem nahoru, a naopak po obřadu se projdeme, asi to bude lepší, je tam krásná obora, majestátní stromy, budou z toho krásné fotky... kamenitou cestu si užiji tak či tak uvnitř hradu, snad nebude pršet, jinak tam bývá dosti bahna, tak se asi budu vznášet :-) :-) , když v lodičkách nevím, nevím. :-D
Odpovědět
Holčiny, nám dnes dorazily prstýnky. Asi v pondělí je půjdeme vyzvednout. Jinak, taky klídek. Nic neřešíme, oznámení ještě ani nejsou vybraná....Natož zadaná do výroby :-| Já si myslím, že poslat oznámení tak 14 předem přeci stačí, ne? Ty co půjdou na hostinu, ti už vědět budou, a ti ostatní budou mít dost času na poslání blahopřání, resp. tak akorát dost času :-D :-D Výslužky se u nás rozváží týden před.
Odpovědět
gratuluju k prstýnkám 8-) 8-) my zase máme oznámení, pěkně v obálkávh, ale ještě je na ně čas.ny prstýnkách to nějak vázne :-(
Odpovědět
děkuji :-D :-D a gratulace k oznámením :-D :-D u nás s oznámeníma....nemohu dostat z druhé strany počty osob... ]-( ]-( ]-( Takže se nevzrušuju 8-) 8-) 8-), už jsem se vzrušovala dost a až dodají, tak se bude pokračovat :-D :-D :-D
Odpovědět
taky mi to trvalo než jsem to z obou vycucla :-D :-D nevěřila bych že jich bude 100ks. jinak máme 30 lidí na hostinu,ale těch známých!!!
Odpovědět
Článek se načítá
no já jsem jako první výpočet napočítala 120ks!!!! :-o Tak jsem začala regulovat, a dostala jsem se na 90ks :-) Na hostinu to vypadá na 55 lidí... Ale to jsou všechno odhady, prostě chci po nich přesné počty, a to je tedy unikum :-| ]-(
Odpovědět
ahojky, tak my zatím oznámko nemáme, ale vybraný vzor už jo-jen nechat tisknout, ale zato už máme doma prstýnky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to buďte rády, že jste to zjístily, já atakovala obě mamky, ale jaksi jsem se ještě nic nedozvěděla, tak mám svých 50 a zbytek má smůlu :-D , to né naštěstí si dělám oznámka sama doma, tak snad nebude problém jich pár dodělat.
Odpovědět
To já dostávám odpovědi: no počítej tak kolem..... No, a to mě může trefit! ]-( Jaký kolem! Chci seznam a podle toho se nechají udělat. Nač jich mít víc aby pak zbyly? (vyhozené peníze) a nebo muset nechat přidělávat ?(bývá dražší, že :-S ).
Odpovědět
Profilova fotka
taky mám někdy pocit, že je to jako mluvit do dubu :-S , ale co rozhodla jsem se že prostě dodžrím jen můj seznam a je to, na někoho nebudu furt čekat. naštěstí mnoha kamarádům to posíláme maiem . prostě foto oznámení, jenak bych se asi nedoplatila.
Odpovědět
také chci nějaké poslat mailem, hlavně na ty co nemám adresy, jen mailové :-) takže trochu ušetříme ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no on je to asi trend, já taky v poslední době dostala oznámení především od spolužáků ze střední hlavně mailem, když si to člověk zpočítá, tak docela ušetřínějákou tu stovečku. Kolik jste hoky daly za oznámka a jestli se mohu zeptat z jaké firmy je máte, a jestli jste je objednávaly přes net, nebo osobně v tiskárně, salonu,... ?
Odpovědět
Ahojte holky,já právě nadepisuju adresy na obálky a rozesílat budem už tenhle týden.Původně jsme chtěli poslat oznámení takhle brzo jen těm,kdo budou na hostině (cca 40 lidí) -kvůli dovoleným,ale pak jsme si řekli,že už to rozešlem všechno. Oznámení jsme si nechávali dělat přes salón a jsem fakt ráda,že hodně s předstihem,protože 14 dní trvalo vytsiknutí a pak jsme zjistili,že nám tam udělali chybu.Takže dalších 14 dní,než to vytiskli znova.Neumím si představit,jaký by byly nervy,kdybysme si ho nechali dělat těsně před svatbou. Firmu si bohužel nepamatuju,vím jen,že to posílali někam do Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já budu balit a nadepisovat obálky snad zítra, nebo ve středu. Doufám... že do toho zase nevleze něco jiného. Jinak - v sobotu jsme byli kupovat miláčkovi boty, to byla fuška ;-) tyhle ne, ty tlačí; tyhle taky ne, ty vypadaji hrozně na noze; tyhle taky ne, jsou drahý :-D :-D Teď už se tomu směju, ale bylo to horší, než když vybírám pro sebe - a že si taky dovedu "vybírat" :-D No tak jsme nic nekoupili.. svět se nezboří, vzala bych si ho i v keckách. Akorát by to blbě vypadalo (třeba na fotkách 8-) :-D )
Odpovědět
možná těm lidem, kterým budem dávat nebo spíše posílat jen oznamko bez koláčků bych to taky už poslala. stejně se budem snažit co nejvíce rozvýst, protože to poštovný vyjde taky pěkně draho. máme výhodu v tom, že přitel má služební auto, takže benzín neplatíme 8-) 8-) ještě mám takový dotaz. jaký boty se hodí k světléu obleku??
Odpovědět
Profilova fotka
niko,nás výjdou asi na 20,- za kus,papír a obálky jsem sehnala v Sapa import,zbytek samovýroba ;-) to poštovné je fakt darda,taky si toho hodně roznesem sami ;-)
Odpovědět
niko,raději jsme zašli také do tiskárny. za 100ks jsme zaplatili 2.300,- v tom je cena za ten tiskařský váleček, pozvánky ke stolu a ještě od nich dostanem košíčky na koláčky za 1kč.myslím celkem slušná cena 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lapi, ty jsi brala i ruční obálky, já se na ně vykašlala, mám normální, ale nejsou bílé, ale takové krémové a stály normálně 0,60 tak jsem na tom ušetřila, mne totiž ty oznámka fakt vyšly na 9,80,- bez poškotného, ale se vším všudy. a taky jsem dělala 15 pozvánek ke stolu (1 kus - 3,-) , tak celkem 535,- :-D paráda. tužte se, a zařizujte
Odpovědět
tak to jsi pořídila fakt bezvadně niko ;-)
Odpovědět
ahojte, my teda oznámko ještě nemáme. teda spíš tak na půl. ruční papír už je vyroben, texty připraveny ale chybí to jaksi " natisknout" - přižehlit na ten papír. Pak ještě odělat pečeť. V albu mám jedno první oznámko. ale it ak není hotové. Ale rpstýnky už máme hotové. Zakázková výroba. 1.6 jsme je zadali a 1.7 už jsem je měli hotové i z jednou mezizkouškou. Taky je dám do alba. Prozatím tam mám jen vzor prstýnku. Šaty už mám zamluvené. Kytici vybranu. teď už jen kde mi ji uváží. A taky kdo mne a jak učeše. A hlavní úkol je teď doladit hostinu. No ještě to bude fuška.v podstatě ani počet hostí na hostině není ještě 100% znám :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holčiny, tak miláček má boty....v úterý jsme zašli k Baťovi (asi po pátý :-D ) a hned třetí na který jsem ukázala seděli jak bačkůrky :-) Nakonec jsme ještě zjistili že jsou ze 1390,- zlevněný na 590,- - takže pro mě dvojitá radost !! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emko, tka to blahopřeji, my jsme ještě nikam nedošli, ale snad to brzo napravíme.
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak hned fičíme k baťovi!!!!a co ty emko už máš botičky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?