Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den všem, už tady zase máme jaro! :-D :-D :-D JUPÍÍÍÍ marki, v úterý jsem byla v lidlu a úplně jsem zírala - měli tam 7 řezaných tulipánu za 30 kč (na ceduli bylo 50, ale na kase mi účtovali jenom 30). že by se obchodníci konečně umoudřili a prodávali "obyčejné" zboží za normální ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
veri, tyhle tulipány z lidla jsem dostala na rozloučenou z práce od jednoho kamaráda/kolegy-----bylo to 6.3. a dojal mě k slzičkám....jo, někdy stačí málo.....ke štěstí jedné těhu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V Brně taky zrovna krááásně svítí sluníčko! Skoro to vypadá, že je venku teplo... :-D Ale už je to lepší, než to bývalo. Jen aby to vydrželo a jen se to zlepšovalo, že? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano, tady taky svítí.... :-D ..a dneska mi svítí ještě víc, protože si jedeme pro autíčko....hurá hurá hurá,.,,,,takže se možná v sobotu v Brně uvidíme.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad už nám to vymodlené jaro vydrží ;-) . marki, ty máš samé dobré zprávy - autíčko, výlet do brna, ........ to se máš ;-) honzi, lokáš sluníčkových paprsků? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky ahojki i u nás svítí ale fouká silný studený vítr, tak je tam zimečka. mám dobré zprávičky pro teplochvité, volala jsem si s kamarádem, pracuje jako meteorolog, a říkal že příší týden se to zlepší teplotně ale bude pršet, tak alespoň tak noční teploty okolo 2-7 (nad nulou) denní 8-14, ale bohůžel nejspíš polojasno a dešť, na horách ještě místy sněžení
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóóóóóóój... :-) to jsou super zprávy, že všude svítí sluníčko :-) :-) :-) Tady u nás taky, i když ještě moc nehřeje, ale hned je to lepší. Marki, to je dobře, že už máte autíčko pojízdný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já meteorologům moc nevěřím. Mám pocit, že tak akorát ví, jak bylo... :-S Ale jako naděje... nebo něco, na co se můžu těšit, je to dobrý! ;-) Veri, lokám, lokám, ale strašně to takhle z okna klame... vypadá to, jako že je tam krásně teploučko, ale fučí pěknej severák! Brrrrr!!! Marki, gratuluju k autí! Super! Tak se tam možná potkáme... :-D :-D :-D Já myslela, že máš kudrdlinky ještě z toho focení...?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to vůbec nevadí, že dneska fouká vítr - "zahřeje" nás sluníčko a ani mi nevadí deště, jestli bude tolik stupňů. ale mě už byla zima i v tom nejzimnějším kabátě.
Odpovědět
Profilova fotka
V těchto dnech strašně ráda chodím do květinářství a obdivuju tam kytičky a kochám se a kochám. Ani nevím, jak se všecky ty jarní jmenují :-N ale jsou nádherný a krásně barevný! A jak prodávají ty pidi narcisky, úúú to je krása! Hned bych je všechny koupila a vyzdobila celý dům! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to máš pravdu. a vždycky, když tam takhle koukám, tak si říkám, že ty prodavačky mají hrozně hezkou práci. ale to je asi moje iluze (a tu nechci měnit :-N ) nicméně se mi tam taky moc líbí. a už se těším, jak si poprvé v životě vysadím moje kytičky do mého truhlíku na okno :-) . a taky mám v plánu si dát nějaký keřík do velkýho květináče taky na balkon. viděla jsem v ikee veliký květináč (hlína nebo keramika) za několik stovek (v hornbachu nebo obi to bylo kolem 1000,-). tak ať už je teplíčko, abych se mohla hrabat v hlíně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, květinářky... krásná a voňavá práce, že? Z pohledu nás, laiků, že? :-D Pak taky lékárnice, miluju vůni lékáren! A v parfumerii a drogerii... ;-) Taky mívám kytičky v truhlíkách - ale málokterá zdárně přezimuje... asi na to zalívání v zimě nemám buňky... :-N =-) :-. :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Honzi, já taky mívám kytičky v truhlíku a neumím je přezimovat :-( A ani vlastně nemám kde - že bych si je dala do kuchyně nebo do obýváku :-D :-D Takže je každý podzim vyhazuju a na jaře kupuju nový... nedá se nic dělat, ale okna bez muškátů si neumím představit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem na to doteď měla jednu místnost - je tam malý topení a netěsnící francouzský okno a krb... takže docela zima. Pro přezimování kytek super podmínky, jako ve sklepě. :-D :-D :-D Ale teď to začínáme rekonstruovat, budou nový dveře a okna a krbová vložka a pořádný topení, takže krásná obyvatelná místnost... aspoň v to pevně doufáme. :-N Takže taky nevím, co s těma kytkama budu na podzim dělat... asi je budu muset dát na přezimování k našim... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád víc přemýšlím nad letošní dovolenou... Chtěla bych jet k moři... A začíná mě lákat Španělsko... Nikdy jsem tam nebyla - máte nějaký postřehy?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, španělsko je moje nejoblíbenější země. miluju to jejich moře, lidi, přírodu, města, jídlo, obchůdky. prostě úplně všechno a úplně všude. vždycky, když jsem tam přijela, cítila jsem se tam jako doma. a tak asi nebudu dobrý rádce, protože téhle zemi nadržuju a nevidím spoustu chyb :-N - podle mě tam žádný nejsou. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Veri, to je super! Můžeš mi napsat víc podrobností? Zajímá mě úplně úplně úplně všechno! (klidně i do IP). Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já tam byla jednou, jeli jsme až na konci září a i přes to tam bylo krásně teplíčko :o) Moře čisté, památky krásné, lidi milí, noční ulice a obchůdky, dobré jídlo a pití, prostě super atmosféra pro dovolenou :O) Asi jim taky nadržuju (jsem se navíc učila španělsky ;-) )...takže ode mě uslyšíš také jen samá pozitiva...snad jen, že mě mrzí, že ty zájezdy nejsou z nejlevnějších...
Odpovědět
Profilova fotka
A kde jste byli? Ať vím, kde je to osvědčené! :-D Cenu budu řešit až potom... teď se chci kochat a zjišťovat. A možná vyjde nějaký Last Minute. ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak jestli mě ta touha neopustí a podaří se nám do toho Španělska jet (ale to hodně přebíhám situaci), tak mi dáš malou lekci španělštiny, základní slovíčka, jo? :-D :-D :-D ;-) Ať nejsem za knedlu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme bydleli v malém městečku Alcoseber, navštívili jsme hrad Peniscula (tuším, už je to 6 let), likérku v Benicasimu, Valencii, Barcelonu...a už si nepamatuju co ještě :-D ...bylo to prostě SUPER.....hodně informací o Španělsku najdeš na www.spanelsko.info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, základní lekci španělštiny a slovíčka klidně dám....ty lidi to vždycky hrozně potěší, když si třeba o něco řekneš v jejich rodném jazyce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za odkaz. Ale chtěla jsem i postřehy od lidí, co tam byli... ;-) Takže díky za ně! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak to bude určitě spousta stránek, kde lidi popisují dovolenou ve Španělsku, tak to zkus třeba do seznamu zadat "dovolená ve Španělsku" a uvidíš :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný! Já vím! ;-) Já jen, že vás znám a vy bysme mi určo neradily blbě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, taky jsem projela dost částí a viděla jsem toho dost (bohužel si nepamatuju jména ničeho :-N ) a i ostrovy jsou super. takže můžeš jet i do toho nejlevnějšího hotelu a stejně tě ta dovolenková atmosféra strhne a bude se ti tam líbit. a pár jednoduchých slovíček je hrozně moc potěší (asi jako nás čechy ;-) ). ale musím tě upozorňit, že znám i pár lidí, kteří mají radši afriku (egypt, tunisko) nebo chorvatsko nebo řecko. ale většina cestovek už nabízí jenom pěkný zájezdy do všech letovisek, takže se ti určitě bude líbit všude. jen si musíte s manžou rozhodnout, co vás na dovče baví a podle toho vybírat. a kdyby nedejbože se to tentokrát nepovedlo, tak už budete vědět co a jak a na další dovče se vám podaří už lépe ;-) držím palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Veri, to je od tebe pěkný přání! Děkuju! My jsme s manžou docela hodně nenároční, nám stačí, že jsme spolu. ;-) To ostatní, to už je "navíc", něco jako bonus... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak vy si tu klidně řešíte dovolenou u moře, jo?? No to je od vás hezký ]-( ;-) ;-) Já byla ve Španělsku jednou (je to asi 12let - ty brďo to to letí) ale taky se mi tam moc líbilo. Pamatuju si, že tam byly vždycky vlny, ty já miluju. Klidný moře mi připomíná rybník 8-) Jinak pro všechny milovnice MMB :-D - včera mi došel balíček s kalhotama. Jsou naprosto super, mají vepředu tu teplákovinu a je to moc pohodlný. Okamžitě jsem si začala připadat, že mám ohromný břicho - v těch bokovkách to tak nevyniklo :-N Takže jsem se včera navlíkla do džínových 3/4 a sundala jsem je jenom na spaní a teď už je mám zase na sobě. Ještě mám světlý pláťáky, tak to počkám, až bude sluníčko trošku víc hřát... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emi! A nechceš se v těch gaťulích pro nás vyfotit? Vidíš, a tos měla takový strach, že ti nebudou... :-D ;-) A co jako máš proti plánování dovolené? ;-) :-D :-D Však taky někam pojedete a třeba k moři už příští rok, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emi a honzi (a ostatní kočky, jestli tu někde jste :-D ),....už jsem zase tady, autíčko před baráčkem...venku sluníčko, já jdu vybarvovat krtečka a žehlit...krásný den...a dneska máme půl roku od svatby...včera jsme byli na večeři.... :-D jinak emi, je to krásný, jak si to užíváš....jen počkej, až ti to bříško povyroste jako mně....to už nic jinýho než teplákovinu přes bříško na sebe nevezmeš... :-D je to vážně pohodička...jen kalhotky nějak nestíhaj....a tak radši nosím bodýčka nebo bezešvý francouzský kalhotky... :-D tak jsem taky včera s kámoškou probrala porodnici, co do jaký části si vzít (na porodní sál a na pokoj)....tak už mám jasno... :-N hlavně svačinu pro manžela a omyvatelnou obuv.... 8-) a já dneska čekám na 2 balíčky z MMB, tašku na mimino a kojící polštář... :-D pro zbytek se pojedu zítra inspirovat do Brna, teda jestli budu hodná...říkal ráno manžílek....a to já jsem, to já jsem...moc moc moc...cesta autobusem mě zmáhá,ale auto je v poho... :-D ještě musím zvážit, jestli zaparkujeme u veletrhu nebo na Vaňkovce a pojedem tam autobusem...co myslíš honzi?? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?