Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Honzi: já to všechno vím... jenže jsem úplně pitomá a mám pocit, že mám nějakou "morální" odpovědnost ke svému šéfovi, a nechci tady jen hodit klíče na stůl a jít... takže počkám do začátku dubna, až "nastoupí" ty dvě slečny a pak popádím děsnou rychlostí :-D doktorovi jsem to zatím neříkala, myslela jsem si že je to přechodný stav, a máma řekla, ať jdu na PN, když mě to nervuje Jéje, ty sny vůbec neřeším, jen jsem chtěla napsat, jak se to hned ve snu odrazí, co jsem celý večer řešila
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, přesně chápu, o čem píšeš - tu "morální" odpovědnost k firmě (nebo k ostatním kolegyním) nebo k čemu mám taky a to ani nejsem těhu. Když si představím, že bych otěhotněla a měla jít na mateřskou, mám pocit, že prostě nemůžu odejít (i když vím, že je to naprosto normální, že o nic nejde, že nejsem ve své práci nenahraditelná)...
Odpovědět
Profilova fotka
A za doktorem bys teda ale zajít měla... A v práci uber, řekni jim, že seš těhu, tak tam nebudeš lítat jak hadr na koštěti, ne? ]-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé a co to Pro dítě? Přijedeš? U nás doma budeš mít dveře otevřené - i postel na přenocování, co? Ptala jsem se i manži, co by na to říkal a v poho... takže pokud ... tak... hmmm.... ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že už zase trpím samomluvou... :-N =-)
Odpovědět
Honzi: díky za nabídku, ale nakonec jsem se rozhodla že nepojedu.... protože už řeším v podstatě jen kočárek a ty se půjdu juknout po Praze, ale děkuju ;-) jsme pidifirma, a když někdo odpadne, dělají jeho práci ostatní, a ta megaakce, na které teď dělám, je zběsilost sama (rozpočet cca 10 miliónů) - je to zodpovědnost jako blázen...a jsem na to úplně sama, to je asi to co mě ničí ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dani, normálně by byla tvoje práce zajímavá, ale teď je to trochu vyčerpávající. neboj všechno dobře dopadne. a třeba se ti v dubnu opravdu uleví, až tam budeš mít křehulky. a nebo s klidným svědomím půjdeš do PN. honzi, pokud se ti zdají ještě nějaké další sny, sem s nima, já ti je rozluštím :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, to je pak těžký... A kdo by to dělal, kdyby tě třeba chytlo slepý střevo a musela bys na operaci? (já ti to nepřeju, ale zajímalo by mě, jak by to řešili, kdybys prostě do práce z ničeho nic nemohla chodit...)?
Odpovědět
Přemýšlím o tom a nic mě nenapadá... asi kolega, který odešel, by sem, než by mě odoperovali, docházel :-D fakt nevím.... a myslím že pan ředitel na to hřeší, že mu to na hlavu nehodím... ]-( nicméně už jsem skoro rozhodnutá Verčo: ta práce je boží, normálně by mě to bavilo (i když, dělám to už 4. rok a to je taky trochu na mozek... celé to chystat a pak sedět 47 večerů za sebou v divadle a zírat pořád na tu jednu operu :-D), ale vždycky jsme na to byli min. 2 :-(
Odpovědět
A propos: kdybyste se v létě potulovaly(i) po Praze a měly(i) chuť jít na operu, tož se ozvěte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé dani, já se tady potuluju každý den ;-) jaká je to opera?
Odpovědět
Profilova fotka
Máš volňásky? Nebo nějakou slevu? A jaká je to opera? (dobrý dotaz, Veri).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem zase na chvilku nakoukla a vy jste toho už probraly :-) Marki, to tvrdnutí může znamenat, že miminko trošku sestupuje... teď máš největší bříško pod prsama a před porodem bude největší až pod pupíkem. Ale až tohle tvrdnutí budeš mít častěji (několikrát za den) je to známka, že se malému chce ven ... a až to budeš mít po pěti minutách, tak je jasný, že už na tebe brzy koukne :-) :-) Dani, děsivý sny o miminku mívám taky, hlavně, když vidím něco ošklivýho v televizi a tak. Ale být tebou, tak jdu na PN, odpovědnost vůči firmě je hezká věc (taky si myslím, že to tady beze mne nezvládnou) ale to miminko je důležitější. To ti asi nemusím psát ;-) Na veletrh do Brna taky nejedu, protože už zbývá jenom kočárek a teď mají i v Praze docela dobrý slevy. O víkendu jsme se byli po nějakém podívat a mám z toho zase "velkou hlavu". Protože nevím který...je jich tolik, zlatý komunisti - byl jenom jeden druh zboží a tím pádem odpadaly stresy spojené s výběrem ;-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teda! Tak to na tom veletrhu jako budu sama nebo co? :-. :-D :-D Ale ne, jdem tam s tou mojí kamarádkou těhulí, omrknout co a jak - hlavně pro ni, ale já to budu študovat taky, ať jsem pak v obraze, ne? :-D ;-) Manža jde taky, ale ten, jak ho znám, skončí u těch modelů nebo co to tam má být... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já kdybych to měla za rohem, tak bych taky neodolala. Ale přeci jenom je to dost daleko - kvůli jednomu kočárku :-)
Odpovědět
Honzi: chystá se tam půlka emimina :-D jinak o divadle ti písnu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
A Marki se tam, tuším, chystá taky. Jestli uvidím těhulku-zrzku-kudrnatou-pihatou, tak to bude určo ona (co, Marki?).
Odpovědět
Marki: máš přebalovací stolek/pult? Nebo jak to budeš řešit?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, zkusím se ti odpovědět za Marki - mám pocit, že tu psala, že přebalovací stolek ani pult mít nebude, že by ho v bytě neměla kam umístit. Taky mám pocit, že psala, že jí k tomu vystačí postel nebo pračka. Ale možná mám zastaralý informace... Ty si chceš nějaký pořídit?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, taky bych tam ráda jela, ale musím dodržovat moje rozhodnutí a tak nic nebude - řekla jsem si, že dokud nebudu těhu, tak se nikde po ničem dívat nebudu. a tak po obchodech jenom šilhám, ale nesmím udělat přibližovací krok. ale jednou jsem nevydržela a otevřela mimibazar, ale hned jsem ho zavřela, takže ani nevím, jak vypadá :-) . je to hrozný, ale pak bych se zase začala sledovat a to nechci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, já se takhle teda nehodlám trápit, takže na veletrh jdu a hotovo! :-D Ale je fakt, že jsem si to potřebovala nějak odůvodnit, takže si říkám, že tam jdu "radit" kamarádce - ona se určitě bude stydět zeptat nebo vzít kontakt - a to já zas ne (zvlášť, když to budu "omlouvat" tím, že to dělám pro ni...) :-D A do obchodů bych klidně koukat na věci chodila už teď, ale připadala bych si tam tak nějak hloupě, jakože nejsem těhu a otravuju v obchodech... (chápeš, jak to myslím?). Takže tak... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to jsi dobrá. my už pracujeme od listopadu. a živě si pamatuju první měsíc zakládání rodiny (už jsem tady psala). takže se nechci do toho vůbec pouštět, protože pak už bych měla jako příznak těhu i to, že jsem ráno otevřela oči ;-) :-D :-D ale až budou ty //, tak už mě nic nezastaví :-p :-D PS: ještě poslední příklad mojí lability: holky tady psaly, že bolesti v podbřišku (jako u PMS) jsou jedním z příznaků těhu. a mě hned ještě další tři bolel podbřišek. manžovi jsem se s tím hned svěřila samozřejmě. teď mě přepadla silná rýma a dneska ráno, když jsem jela do práce, tak mi manža říká: "zůstaň doma a hezky si rýmu vykurýruj. víš, že už jsi možná maminka." :-D takže nejenom, že blbnu já - už jsem s tím nakazila i manžu |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já to zas beru tak, že zjišťuju informace, co a jak - a co a kde - a za kolik - a co jo a co ne - atd. Prostě abych měl přehled, abych věděla, co se kde nabízí a jaký jsou možnosti. Naštěstí to u mě nemá ten dopad, že bych se pak pozorovala a vsugerovávala jsem si, že jsem těhu. Ale možná je to taky tím, že beru HA a to je docela malá pravděpodobnost otěhotnění... Ale na tom veletruhu mě bude zajímat i ten nábytek - když zařizujeme... potřebovala bych nějaký pěkný nápady a inspiraci... a to tam určitě bude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, určitě tam bude spousta nápadů. když jsem byla tady v praze v letňanech, tak jsem tady taky viděla dost zajímavostí. dost dlouho mě mrzelo, že jsem si nevzala kontakt od židlí. byly moc pěkný, ale pán od nich vypadal přísně a já se styděla |-| . dneska už se tolik nestydím, ale je mi to k ničemu, páč židle už máme jiný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem zase "povinně musela" ;-) s manželem na Sportlife. Mě to teda moc nezajímá, ale jeho zase zajímalo všechno, takže jsem běhala od stánku ke stánku a brala letáčky a katalogy a vizitky, prostě všechno... a byla jsem ta nejúžasnější manželka! :-D Jó, jak jde o druhý, to mám kuráž. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ty jsi měla ale naprosto krásný sen... :-D a jak psala verča, bude to taky tím, že někde v koutku duše chceš mimčo taky... ;-) ...dani, jak psala honzi, tak přebalovák nee, ale zato mám 2 přebalovací podložky...jednu na cesty a jednu nadoma...na pračce...resp. tu cestovní budu mít u sebe v ložnici a tu druhou na pračce... :-) jo a honzi, na veletrh asi nepojedem, neboť stále není čím a trávit přes hoďku v autobude opravdu nemůžu... :-o ....takže jestli se nestane zázrak a "milý" pan opravář nám nezavolá, tak nikam nejedem,....jo, ale kdybysme přece jen jeli, tak jsem těhu, zrzka, ale ne kudrnatá.... :-D já ty kudrliny nestihla, když mě pánbůh stvořil, to jsem stála potřetí ve frontě na prsa....než mě vyhodil, že už to stačí.... :-D veri, košile do porodnice budu mít dvě, i když v tý jihlavský určo dávají jak pyžamo, tak košile...ale já si beru dvě kvůli případné nějaké "nehodě"... =-) dneska jsem si koupila jednu takovou věcičku...budu to používat jako "košili"na den...je vepředu na zip, froté matroš...a teď se zrovna pere i stím županem, kterej jsem si dovezla a je po babičce...měly jsme stejnou velikost...škoda že už není... :-( ... no, jinak jsem se zase finančně zruinovala, byla jsem v lékárně, tam jsem nakoupila 4 věci pro mimouše (šampon a dětský krém Seba med, baby aviril mast a kapky na prdíky....) a stálo mě to 500,- Kč :-. tak jsem nestačila valit bulvy....a pak jsem si šla spravit náladu do květinky a tam jsem valila voči podruhý..jsem se tak rozšoupla, že jsem tam za 3 kytky v květináči nechala 550,- Kč... :-N ...a představte si, že tam měly bílý kaly - kratší za 10,-Kč a dlouhý za 20,- Kč....to jsem zírala...a nemyslete si, nepřehlídla jsem se, protože jsem se na to šla radši juknout zblízka.... 8-) a na závěr mého dnešního povídání vám pošlu jeden vtip, co mě fakt pobavil... Tati, jak jsem se dostal na svět?" "No dobře, synu... beztak jsme si o tom jednou museli promluvit: Táta se s maminkou seznámil v chatovací místnosti. Později se spolu sešli v "cyber café" a na záchodě si maminka downloadovala pár dat z tatínkova "memory stick"-u. Když táta dokončil uploadování, spozoroval, že předtím neinstalovali žádný "firewall". Bohužel už bylo pozdě na stisknutí "CANCEL" nebo "ESC" a okno "Chcete opravdu uploadovat?" jsme odstranili hned na začátku v "Možnostech" pod "Nastavením". Maminčin virusový scanner už dávno nebyl "updateovaný" a s tátovým "blaster-worm"-em si neporadil. Stiskli jsme tlačítko "ENTER" a mamka dostala zprávu: "Odhadovaný čas stahování: 9 měsíců........." příjemný zbytek dne a zítra ahoooooooooooooooooooooj kulíšci... :-D
Odpovědět
Marki: my máme pračku v kuchyni...a ani jinde nemáme šikovný prostůrek, který by nebyl zavalený hromadou věcí... takže já ho asi budu muset koupit...
Odpovědět
Profilova fotka
dani, a jakej si představuješ??? Mám pár tipů....taky jsem si chtěla koupit, ale prostě se k nám nevejde....kdyžtak ti ty tipy písnu do ip... ;-)
Odpovědět
Děkuju, úplně nejlépe plastový jednoduchý bez vaničky, nějakou přihrádkou pod ním...
Odpovědět
Profilova fotka
dani, tak jsem ti to poslala....ale většina je s vaničkou... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?