Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, neposílej Marki do porodnice, ať vydrží aspoň do 1. dubna - kvůli tomu porodnýmu :-D :-D
Odpovědět
Emko: já mám nezcela standartní postavu, takže kalhoty o 2 čísla větší už mě začaly škrtit (a to jsem přibrala zatím 2kg)...tak jsem si řekla, že prostě budu muset investovat, a dobře jsem udělala, jsou fakt pohodlný A na léto, to mám zásoby šatů, který nosím každý rok, těhotná netěhotná, miluju SanuBabu, Orientshopy a jiné obchůdky s podobnými "etno" oblečky, takže léta se nebojím, už aby to bylo :-D Já na MMB koukám, ale kalhoty bych se objednat neodvážila, právě proto že by mi určo nesedly
Odpovědět
Profilova fotka
emko, právě proto marki doporučuju, aby nic nedělala. to by jí pak mohl chtít miminek pomáhat a šupal by ven. takhle ví, že se leží venku i v bříšku, takže o nic nejde ;-) :-D marki je dobrý organizátor, takže miminko už je zorganizované na 1/4/2006 :-D ;-) dani, co se postavy týče, tak jsem na tom stejně - plně ti rozumím :-) a říkám si, že ty kalhoty si koupím u prvního těhu a nechám si je na další - a to se vyplatí :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, Veri, neber tu Danielku příliš vážně - co se její postavy týče. Já jí viděla naživo a žádná knedla to není! Ona se trošku podceňuje, víš? :-D ;-) Tebe jsem teda naživo neviděla, ale taky si myslím, že to nebude tak hrozný! Ale to jsme tu už jednou probíraly, ne? ;-) :-D
Odpovědět
Honzi:!!!!!!! :-D :-D :-D !!!!!! to jsem byla zabalená do svetrů a jiných oděvů!!!!!! takže to nemůžeš posoudit!!!!! ]-( ]-( ]-( !!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nekecej nekecej! Tolik těch svetrů nebylo! ;-)
Odpovědět
Verčo: no prostě je to tak, že v obchodě mám trochu problém koupit si kalhoty, protože když jsou mi přes zadek, tak si můžu do pasu strčit fotbalový míč, kolik tam mám místa :-D ...a některé obchody, jako třeba TerraNova, to je pro mě tabu, tam si i velikost XXXXXL navléknu tak max na ruce :-D ale.... porodní as. mi měřila pánev a řekla, že mám vzorovou pánev, tak co... sice na sebe blbě nakupuju, ale mimino vyletí raz dva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale máš pravdu, přes bazar bych si kalhoty taky nekoupila. Už jsem se dívala na MMB a tam se dají ty inzerentky vyhledat i podle bydliště, takže si pak najdu nějakou z Brna, abych si ty věci -na mě mohla vyzkoušet a -na mimi mohla prohlídnout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, tak to máme stejný pocity. holky mi to tady taky nevěří. ale zrovínka včera jsem si byla zkoušet kalhoty newjorker (tam jsou dobře dlouhý nohavice) a jejich největší kalhoty, které jsem v celém obchodě našla, byly bokovky, alě mě z toho koukalo i půl zadku. a ty kalhoty, co mi jsou, tak jsou hnusný a neforemný. teď pojedu v květnu na týden do anglie a tak pevně doufám, že tam najdu kalhoty na můj zadek a dlouhé nohy. ps: od svatebních fotek mám 6 kg navíc :-( :-) honzi, postěžovat si člověk prostě musí ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně zas nikdo nevěřil, že na sebe nemůžu sehnat plavky - že mi jsou všechny košíčky moc malý. Řešila jsem to s holkama v práci. Postupně se mnou byly všechny z oddělení (4) a všechny pochopily. A všechny říkaly, že to takhle, když su oblečená, vůbec nevypadá, že bych byla "až tak objemná"! :-o :-N =-) :-) Já jim to říkala, nevěřícím Tomášům (holt potřebovaly důkaz). :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky :-D :-D to je sranda, nevím podle čeho se tvoří konfekční velikosti, ale já jsem na tom stejně jako vy. Možná ještě trochu hůř, protože mám 180cm,tudíž mi jsou krátký všechny kalhoty :-S Teda teď už ne, od tý doby co jsem objevila Zaru, tak se nestydím nosti kalhoty.. jinak jsem ve všech byla jak když čekám velkou vodu a buď jsem si je šila doma, nebo jsem prostě chodila v sukni =-) Tyhle dvoje z Tesca o kterých jsem tu psala mi jsou dlouhý dobře, právě proto, že jsou velký, takže mi jakoby spadnou níž.. A o podprsenkách bych mohla vyprávět - vždycky si jich naberu aspoň deset a kolikrát mi není ani jedna. Většinou mám prsa spláclý, někde přetékají -- prostě nesedí. Už si kolikrát připadám jak blb. Obdivuju holky, co si objednají podprdu z katalogu a ona jim je. Ty kalhoty z MMB jsou 3/4 - takže délka mi zas až tak nevadí a když mi budou trochu větší přes zadek tak to nevadí a přes břicho - tam je ta teplákovina. V každym případě je to na 3 měsíce, takže se mi nechce dávat víc peněz. Přinejhorším je nebudu nosit |-| .........to bych si ale doma vyslechla, radši je nosit budu :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, určitě je unosíš ;-) v posleních týdnech těhu se ti bude hodit každý kousek látky ;-) :-D a když ne, tak taky dobře ;-) (samozřejmě ne na úkor miminka, ale to tady vůbec nemusím připomínat).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Verčo, to je jasná věc :-D :-D Pádím domů, tak se mějte a zítra papa :-)
Odpovědět
Holky, teď psala jedna těhulka na emiminu, že kdo je pojištěný u OZP (207), tak tomu přispějí 1200,- na civčení nebo nadstandart v porodnici.... to je super,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dneska! No, já jsem u Všeobecné... ta nic nepřispívá? 1200,- to je dobrá částka! Ale nadstandart bych si z ní asi zaplatit nenechala, raději to cvičení! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem taky u VZP. Když byl kolem ní ten humbuk, tak jsme se chtěli přehlásit k OZP, ale nakonec z toho sešlo. Je to asi jedno. No a před vánoci jsem se na VZP ptala, jestli mám nějaký výhody a ty ženský tam mi řekli, že nic. Asi tam naběhnu a zeptám se znovu, ale nejdřív mrknu na net. I když ty jejich stránky jsou takový nepřehledný ]-( Teď v dubnu tam stejně půjdu, aby mi vytiskli všechny provedený úkony za minulý rok, tak si to na ně připravím a uviděj!!! 8-) Jsou to takový stařeny nepoužitelný, ale hrozně důležitý.. Jenže u nás ve městě žádná jiná pojišťovna nemá sídlo, tak u ní zůstáváme asi taky proto.
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, tak až něco zjistíš, tak dej vědět! :-) Ty si necháváš tisknout provedený úkony? Proč? A co to stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, ještě nikdy jsem si to tisknout nenechala, ale letos mě to napadlo. Ptala jsem se na to a říkali, že to na požádání dělají zadarmo. Prostě ti vyjedou co všechno propláceli jakýmu doktorovi. Mě docela zajímá, kolik za mě dostavá gyn., protože jsem musela zacvakat 1500,- za UTZ. No a když už o to budu žádat, tak si to nechám vyjet i pro Vítka a pro manžu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, včerejšek dopadl trochu jinak, než jsem si myslela, ale stejně to stálo za to... jela jsem do Mrákotína s kámošem, co přivezl svoji manželku do porodnice, tak jsem se s ním jela podívat ještě na naše auto v Telči, které tam vesele stojí dál, ani s ním nehnuli, tak jsem došla za tím opravářem, představila jsem se, poklepala na břicho (svoje) a zeptala se ho, jestli tu Láďu spraví ještě tenhle rok nebo jestli porodím svoje dítě bez něj...=O))) tak hned začal slibovat, že to bude hned, že nejpozdějc v sobotu Jožkovi zavolá, že je to hotový...no, to zase nevidím, ale aspoň něco...=O)) pak jsem jela s tím kámošem do Mrákotína, kde jsem mu dávalal krátkou lekci z internetu a z počítače...je hrozný vidět, jak jsou lidi pozadu, když na takový věci nemají vůbec přístup----=O(( ale od toho jsme tu my, matky na mateřský, které budeme tyto neposkvrněné duše učit....=O))) no, z Mrákotína jsem se jela podívat za kámoškou do porodnice....že prej jí to dneska vyvolají atd... no a v noci se narodil malej Erik Hýka, má 50 cm a 3,5 kg....vše hotovo za 5 hodin...=O))) (jéééé, já opět závidím)... v deset se na ně půjdu podívat...Láďa mi volala hned v noci, což nás s Jožkou trochu rozhodilo, ale bylo to krásný rozhození...byla naprosto vysmátá, plná energie...=Oo a teď tady sedím v pyžamu, papám chlebíček s máslem a sýrem (nic jinýho tady není, neny auto, neny jidlo).. tak musím jít nakoupit... :-D co se týče pojišťoven, tak ty neřeším, dostávala jsem od nich zaplacenou antikoncepci a pak to zrušili...ale my si poradíme i bez nich,... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzi a emko, na ten výpis jsem docela zvědavá. přehlásila jsem se k ZPMV a 2 doktoři mi řekli, že jsem neudělala dobře. to si nemyslím, protože tohle je jediná pojišťovna, která si staví lázeňské domy a dává je svým pojištěncům jako výhodu (pak tam jsou ještě další výhody). ale velice se mi líbilo, že nemají vystavěná sídla jako paláce, ale investují do takových staveb. a právě proto mě bude zajímat ten tvůj výpis, protože si myslím, že VZP nekontroluje možnost nebo nemožnost úkonu, který jim doktor naúčtuje. a proto jsou nespokojení, protože od VZP dostanou peníze (sice později), které si napíšou, kdežto ty menší pojišťovny si dost věcí kontrolují. ale toto všechno je jenom můj názor - o zúčtování nemám fundované informace. marki, tak to jsi měla moc hezký den ;-) a noc byla vyloženě super. to tě muselo uklidnit, že se miminkové rodí tak hezky a ještě jsou úplně učebnicové :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, noc i přes probuzení byla super, teď ale letím, ať se pokochám... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, já si myslím, že doktoři se na zdravotní pojišťovny dívají trochu jiným pohledem než pacienti. Já, když jsme uvažovali koncem roku o změně pojišťovny, jsem se ptala u dr. jaký na to má názor a tam mi doporučili OZP. Jako důvod uvedli včasný platby.. to je jasný, jim o nic jinýho nejde. Ale s tím výpisem se tady určitě pochlubím ;-) :-) Marki, jen se pokochej...mě teď žádná kámoška rodit nebude, tak si počkám až na sebe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Tak za necelou hoďku to bude přesně půl roku, co jsme si s miláčkem řekli "ANO". :-) Touto dobou jsem se zrovna snažila nacpat se i se sukní do auta... :-D Všechny děsně zajímalo, jestli to dokážu, ale nikoho nenapadlo mi pomoct - táta držel kytičku a druhou rukou naznačoval "šup-šup, nastupuj!", kameraman vesele natáčel, fotograf fotil o 106, ostatní ať už z blízka či z dálky pozorovali, jestli to dokážu... no, legrace to byla. Nebýt tety, která mi ty obruče pomohla poskládat, tak tam asi stojím bezradná dodnes... :-D :-D :-D
Odpovědět
Honzi, ježiš, tak to my jsme na to včera úplně zapomněli!!!!! A já byla celý večer protivná a manža celý večer hrál na počítači!!!!!! Ach jo... výročí... :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky nemyslím, že to budeme nějak slavit... ale manželovi jsem volala, abych mu připomněla, co se před půlrokem "za chvíli stane". Tak jsme spolu trošku zavzpomínali... no a říkal, že večer třeba zajdeme do hospůdky na papu, ale nevím, jak to dopadne, protože nevím, kdy se dnes dostanu domů a jestli na nějaké "oslavy" budu mít ještě energii. :-)
Odpovědět
Tak půjdeme zítra do kina a na obídek.... x-) A taky jsme včera měli nejen 1/2 roku od svatby... ale také na 90% oslavil své 4 měsíce od vzniku náš malý člověk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A na co půjdete? Máš nějaký tip na dobrou zábavu? Taky bych šla, ale je to čím dál dražší zábava... :-(
Odpovědět
na Letopisy Narnie... manža škemrá už od premiéry, já si to nejdřív chtěla přečíst (četla jsem to kdysi dávno), ale to bychom na to šli asi za milión let :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, tak o tom jsem už taky někde slyšela... sice teda vůbec nevím, o co jde, ale zní to zajímavě. A myslím, že jsem v televizi viděla nějaký ukázky. Tak mi pak povíš, jaký to bylo a jestli na to máme taky jít, jo? Už si ani nepamatuju, kdy a na čem jsme byli v kině naposledy... už je to hooodně dááávno. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, je Narnie, na ot jsme byli, doporučuji, vybral si to synovec a i knížky jsou fajn, krásné pohádky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?