Menu Forum

Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

8. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 750 příspěvků a 2 alba. Jihlava, Region Jihlava.
  • Svatba byla 24. září 2005
    V kostele sv. Jiljí, Mrákotín u Telče, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 750 příspěvků a 2 alba. Jihlava, Region Jihlava.
 ahoj kočky, taj už jsem vzhůru, vzbudil mě náš nový soused (musím se smát, bydlíme tady rok a pořád nic a jakmile jdu na mateřskou, tak se sem někdo nastěhuje... emoticon )...tahal do našeho čtvrtého patra bez výtahu lednici a to se nedá přeslechnout... emoticon

tak mám v sobě kafíčko a buchtičku a čekám, kdy se mi ozve kámoš, co veze kámošku (svoji ženu) do porodnice... emoticon dneska jsem za ní měla jet do Mrákotína, tak zajedu jen za dědouškem a pak rychle za ní zase do Jihlavy...do porodnice...teda, jestli už to bude na světě...včera odpo mi volala, že dneska nastupuje, brala to úplně v klidu... emoticon

jinak včerejší večer byl fajn, pokecali jsme, napapkali se a rychle to uteklo... emoticon a dneska má manžílek ranní a venku není vidět na krok...je tam nějaká mlha nebo co??? emoticon
15. bře 2006 v 07:18  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 630 příspěvků a 2 alba.
  • Svatba byla 10. září 2005
    Zámku v Blatné, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Ahoj holčiny emoticon
Marki, ta tvoje váha je docela v pohodě, já u Vítka přibrala 12kg a všechno jsem nechala v porodnici. Pak jsem ještě hubla při kojení a nakonec jsem měla o 5kg míň než před těhu.. emoticon
No a teď už mám navíc 7kg, tak doufám, že to 15kg celkově nepřeleze, ale dietu kvůli tomu teda fakt držet nebudu emoticon emoticon Miláček mi pořád říká, že se mu to líbí, když jsem takhle naplácaná (nevím teda kde, možná v obličeji emoticon )

Marki, on tahal lednici v sedm ráno??? No to si asi ještě užijete. emoticon
15. bře 2006 v 07:35  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 emko, ty mě vždycky pobavíš... emoticon mě zase manža kouše do míst, kterým nevím jak se přesně říká, jsou to asi boky, ale zezadu.,..tam jsem totiž taky přibrala a jemu se líbí, že mě tam může kousat..a hlavně, že se cukám, protože já tuhle jeho zálibu moc nesdílím..mám tam totiž nějak moc citlivou kůži... emoticon

jo a ten soused mě nevzbudil v sedm,a le v šest ráno...a to to vypadlo nadějně, že budu spát dneska dýl, protože manža šel na ranní a já byla vzhůru od půl pátý a chtěla jsem to zaspat... emoticon

tak s kámošem jsem mluvila, ještě posnídají, vypraví dceru do školky a pojedou do JIhlavy a pak mě vyzvedne a bude to... emoticon
15. bře 2006 v 07:47  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 V šest?? To asi čekal, až skončí noční klid emoticon

Právě mi volal miláček, že odsouhlasili ten vyšší rodičovský příspěvek, tak alespoň nějaká radost... při rom zataženym, zasněženym, skorojarnim emoticon dni. A objednala jsem si přes MMB dvoje 3/4 kalhoty, tak doufám, že tím to jaro přivolám emoticon emoticon
15. bře 2006 v 08:41  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
Registrovala se 6. května 2005 na beremese.cz. Přidala 654 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
    Na hradě Hukvaldy, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
Registrovala se 6. května 2005 na beremese.cz. Přidala 654 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
 ahojki maminy, nejen rodičák, ale i porodné, a pastelkové pro rodiče prvňáčků emoticon
holky, jen já mezi vás nezapadám, mimi bude snad příští rok, ach jo, když to tu tak čtu, jsem dost naladěná emoticon
15. bře 2006 v 08:43  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 no vidíš emi, tak to máme v poho...kde na to ten stát ale vezme a co udělá s nepracující romskou menšinou, která už teď krom dětí, ze kterých budou stejný .....jako jejich rodiče, to by mě teda zajímalo... emoticon ..no a já si na MMB včera koupila tašku do kočáru na mimi a dneska polštář na kojení...a to je vše, co jsem sháněla...až to použiju, tak to budu prodávat.... emoticon ostatní věci budu kupovat nový... emoticon
15. bře 2006 v 08:45  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
Registrovala se 30. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 1545 příspěvků a 1 album. Region Brno.
  • Svatba byla 17. září 2005
    Ve Šlapanicích u Brna, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
Registrovala se 30. srpna 2005 na beremese.cz. Přidala 1545 příspěvků a 1 album. Region Brno.
 Ahoj holky!
No, ještě bych nejásala, ten rodičák ještě úplně schválený není!!! Sice už prošel parlamentem i senátem, ale teď leží u prezidenta... a to se obávám, že tímto to skončí... pochybuju, že to podepíše... emoticon

Jinak porodné je scháleno už dávno a platit bude od příštího měsíce (Marki, tak ještě vydrž!!!) a pastelkovné pro rodiče prvňáčků od ledna 2007.
Toť jsou moje informace... (ale možná se pletu...?)
15. bře 2006 v 08:56  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
 Marki a co monitor dechu? Jaký na to máš, jako nastávající maminka, názor? A ty, Emi?
15. bře 2006 v 08:58  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Niko, nezapadáš mezi nás??? Co Honzina, Verča? Ty nás tady taky jenom poslouchají... emoticon

Já to s tou nepracující menšinou neřeším, kdo ví, na kdy nám naplánují důchod... asi to budou muset udělat tak, aby žádný nebyl a tudíš nás tato menšina nemusela živit emoticon emoticon
15. bře 2006 v 08:58  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
 Jo, jo, posloucháme, klademe dotazy a sbíráme informace, rady a nápady. A prověřujeme, jestli to za to stojí! emoticon emoticon emoticon
15. bře 2006 v 09:01  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 niki, neblázno, sem musíme zapadnout každá...mě by nebavilo bavit se celej den jen o těhu, vlastně to teď prožívám čím dál míň... emoticon

honzi, co se týče toho monitoru dechu, ještě před 1 4dny jsem ho chtěla kupovat, ale pak jsme měly kurz a tam nám paní doktorka řekla, ať si to nepořizujeme (leda, že by nám to v porodnici doporučili kvůli vyššímu riziku SNÚK)...ale jinak, že bysme byly zbytečně vystresovaný, protože to může spustit planej poplach ...takže nic...a dětskou chůvičku do 2 + kk nepotřebuji.... emoticon
15. bře 2006 v 09:08  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Honzi, to si piš, že to za to stojí emoticon emoticon emoticon Já už se tak těším až toho broučka uvidím a až se na nás usměje emoticon emoticon
15. bře 2006 v 09:14  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
 ale holky,já jsme si dělala legraci, on se virus na beremese pěkně šíří, a nejen zde,
a k monitoru dechu, nikdo z mých kamarádek ho neměl a všechny děti byly v poho, a k chůvičce, kamarádka jednu má,a neustále na ni poslouchají co si povídají sanitáři záchranky. chytá to i jiné vlny, tak se někdy zasmějí. emoticon
15. bře 2006 v 09:15  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 S těma chůvičkama to bude stejný jako s autama na ovládání. Vítek dostal autíčko k vánocům a aniž by se dotkl vysílačky, autíčko jezdilo jen co se do něj dali baterky a zapnulo se... to jsme byli vykulený - všichni. Ale jen do tý doby než jsme zjistili, že sousedův kluk dostal podobný typ a jezdil s tím naším přes zeď emoticon emoticon Samo že nechtěně...
15. bře 2006 v 09:20  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielah
Registrovala se 5. července 2005 na beremese.cz. Přidala 634 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 16. září 2005
    U HavlBrodu, Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
danielah
Registrovala se 5. července 2005 na beremese.cz. Přidala 634 příspěvků a 1 album. Region Praha.
 Ahoj holky,
tak jsem včera zakoupila těhu kalhoty, měla jsem z toho trauma:
1. nenávidím kupování oblečení (hlavně zkoušení, protože mám depresi ze zrcadel ve zkoučecí kabince, přidají mi 20kg a nános celulitidy emoticon )
2. kdysi jsem prodávala v těhu oblečkách a největším hitem byly mrkváče s všitým bříškem z teplákoviny emoticon emoticon emoticon tak mám pocit že nic jiného neexistuje
Vběhla jsem do prvního obchodu, padly mi do oka i do velikosti první kalhoty, zakoupila jsem a během 5 minut hotovo!!!! Jupí!!!!!
15. bře 2006 v 09:29  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
 no vidíš danielah a to jsi z toho měla takové trauma. já jsem byla se sestřenicí kupovat oblečení, taky hlavně kalhoty, ale kupovala jsi v CaA takové ty dříny a sukni co má pružný pas, a je s mimi spokojená.
15. bře 2006 v 09:31  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 dani, tleskám...a emko, tohle mě vážně rozesmálo... emoticon autíčko ovládané ufounama sousedama... emoticon emoticon
15. bře 2006 v 09:46  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
 Jé, Dani, tak to je pěkné!!!
Taky mám trauma kupovat oblečení. Mám pocit, že tam mají prohlý zrcadla a to osvětlení tomu taky moc nedodává. A to dusno!!! Nemám ráda kabinky!!! emoticon
A tak kdes nakoupila? A jaký?

Emi tak to musela být záhada jak od A. C. Clarca (nebo jak se to píše). Zasmála jsem se u toho. emoticon
15. bře 2006 v 09:56  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 no holky, člověk míní a pánbůh mění, chtěla jsem jet za dědou, myslela jsem si, že mu udělám radost (taky jsme tak byli z minulýho týdne domluvený, že jeden den v týdnu za ním přijedu)...no a děda mi dneska řekl, proč bych jezdila... emoticon on má dneska oslavu s lidma z ulice (že prej, když už u něj nejsem tak často,kdo by mu tu oslavu doma udělal..no já vážně nemám ale v tomhle stavu nato, abych sama běhala kolem 15 lidí a vařila jim patnáct kafí, 30 párků, pak jim nalívala víno, nosila cukroví...a pak všechno myla ve dřezu, kterej už 4 roky nepoznal, co je to horká voda (dědovi se rozbil před 4 rokama bojler, a nechce si koupit novej, že prej to nemá cenu... emoticon )....takže bych musela lítat pro vodu do koupelny a tahat jí v kýblech... emoticon ..jenže to děda nevidí,..no naštěstí to udělá v hospodě....ale zase si to vyslechnu..ach jo, proč já musím bejt všude ta nejhorší... emoticon ....tak se aspoň pojedu podívat do Telče na naše auto a vyzpovídám onoho opraváře, jestli to jako stihne do mýho porodu, když už se 4 týdny nic neděje nebo jestli si mám vyšlapat cestu tady humnama přes pole... emoticon a pak pojedu dom za miláčkem, jenže ten dneska půjde do posilky, tak nevím, nevím, co budu dělat odpo...ale asi velikonoční výzdobu... emoticon ..a mohla bych si dojít koupit nový květináče.... emoticon a zaseju zrní.... emoticon taky sháním nějkaou práci na doma, nevíte o něčem spolehlivém??? emoticon
15. bře 2006 v 10:17  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
 Marki, to víš, oni ti staří lidi to mají v tý hlavě takový jakýsi celý pomotaný... člověk si to nesmí tak brát a moc nad tím přemýšlet... ale je to těžký - sama takovou zkušenost mám - když mi děda večer před svatbou volal a nadával mi, ať mě pán Bůh chrání udělat mu tam ostudu! emoticon
No, vůbec sem to nepochopila, ale tenkrát mě to hodně rozseklo... emoticon emoticon emoticon A zlobila jsem se na strejdu, který s dědou u toho telefonu stál a vůbec nezakročil...
Vím, že to má děda v hlavě domotaný, ale tohle mě mrzí dodnes...
Tak hlavu vzhůru a snaž se nic si z toho nedělat, ju? emoticon
15. bře 2006 v 10:26  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
Registrovala se 21. července 2005 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 9. září 2005
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
Registrovala se 21. července 2005 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Má 1 přítele.
    Region Písek
 ahoj holky, tady už je čilá debata emoticon . dneska jsem bohužel přišla později - potřebovala jsem nutně dočíst knížku emoticon
marki, ty nezmare, rozhodně nehledej práci na doma. do nemocnice můžeš jet každou chvíli a ještě si uvazuj na krk práci. emoticon tak, teď jsem splnila občanskou povinnost a zase se můžeme kamarádit emoticon . s dědečkem si nelámej hlavu. nejen, že je už staroušek, ale ještě ke všemu chlap. takže tohle mu asi hlava opravdu nebere.
honzi, ty se se svým dědečkem taky netrap. mám zkušenost (moje babička), že staříci používají slovní spojení a vůbec nechápou, co řekli. moje babička je taky taková a přitom je mentálně velice čilá. člověk si to nesmí brát.
niko, rozhodně sem patříš. my tady ty naše těhu s honzinou pěkně zpovídáme. a pak jim vyprávíme zase naše starosti. je to taková vzájemná služba. my se s nima radujeme a oni s náma trápí emoticon emoticon emoticon
emko, s autíčkem jsi mě fakt pobavila.
15. bře 2006 v 10:38  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 dani, ty sem určitě musíš chodit i po porodu, protože mi v mém těhu budeš radit, kdes na sebe nakupovala hezký oblečky emoticon
15. bře 2006 v 10:41  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielah
fotoportrét
fotoportrét
danielah
 jsou to tyhle kalhoty: http://www.lave.cz/detail.php?id=3&kategorie=obleceni ale téhle barvy: http://www.lave.cz/detail.php?id=7&kategorie=obleceni
mmch na té paní nevypadají moc pěkně ale jsou fakt super!!!! (na mně samozřejmě emoticon emoticon emoticon )
15. bře 2006 v 10:50  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 dani, ty jsou opravdu moc pěkné a slušivé. vůbec bych nevěřila, že si i tak hezké těhu věcí šijí. já už chci taky!!!!!!! emoticon emoticon
15. bře 2006 v 10:53  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 hm dani, moc pěkný,,, emoticon a verčo, už mlčím... emoticon
15. bře 2006 v 10:53  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
fotoportrét
fotoportrét
honzina
1
 Téda, to je super. Člověk se tu zeptá na nějakou věc a šup, už na ni má odkaz v živých barvách!

Dani, pěkné a určitě ti moc sluší! Už je nosíš? Zatím s páskem, ne?
15. bře 2006 v 11:01  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielah
fotoportrét
fotoportrét
danielah
 nosím, oni mají vychytaný systém, který nevím esli popíšu přesně, zadní a přední díl jsou "rozevírací" od sebe (zip je jen falešný) a na zadním díle je našitých 5 knoflíčků, na které si je podle potřeby můžu zapínat
takže první knoflíčky mám zapnuté teď, ale až ne naobědvám, asi se přepnu na druhé emoticon emoticon
15. bře 2006 v 11:09  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danielah
fotoportrét
fotoportrét
danielah
 takhle: http://www.lave.cz/pas.php (akorát bez laclu)
15. bře 2006 v 11:10  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivet
3
Registrovala se 29. července 2005 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Odry, Region Nový Jičín.
    V Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
ivet
3
Registrovala se 29. července 2005 na beremese.cz. Přidala 357 příspěvků a 3 alba. Má 5 přátel. Odry, Region Nový Jičín.
    V Praze, Region Praha
 Dani, to jsou inspirující odkazy, díky, aspoň vím, kde mám za nějakou dobu brousit emoticon
15. bře 2006 v 11:14  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Dani fakt super kalhoty. Já jsem to pořešila hned po vánocích - v TESCU měli slevu na oblečení, tak jsem si koupila jedny černý bokový kalhoty o dvě čísla větší za 240,- a jedny manžestráky větší asi o 6 čísel (ty zatím nosím minimálně s páskem, ale jsou hrozně pohodlný, je to ten slabý manž.) za tu samou cenu. Takže kalhoty mám vyřešený. Teď jsem si od jedný maminy na MMB objednala dvoje tříčtvrťáky (džínový a plátěný) ty jsou s tou teplákovinou na břiše, ale já jsem si zkoušela jedny kalhoty s tím a bylo mi to hrozně pohodlný, nikde to netlačí - a to je hlavní. A pak mám ještě manžestrovou laclovou sukni od švagrový a dneska mi kolegyňka z práce přinesla šaty na léto. Ještě scháním nějakou džínovou sukýnku - asi půjdu k ťamanům a končím emoticon
15. bře 2006 ve 12:42  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš