Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
no, princezno, on je v tomhle směru nepolíben, je to pro něj ztráta času, pracuje jako dělník na lince, tak tuhle "zábavu" nevyhledává a radši jde do posilovny... :-D tím lépe pro mě, protože se mi nechce jít spát a nemusím se s ním o něj prát...chudinka malá, teď mi brouček usnul (ten velkej, ten v bříšku mě dneska kopal asi jen 3 minuty, tak je to taky pohoda) ;-) ähoj kali, já vás pozoruju.... :-D :-D a mimochodem máš termín svatby jako skoro já porodu...tak ty se budeš usmívat a já budu nervozní anebo taky vysmátá - když to budu mít za sebou... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki marko, kočko, dobrý zpráva, zdravím z postýlky jsem marod - angína, tak jdu ležet ael za den dva mne tu máte, furt. apapa a měj se.
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, ahoj niko, tebe jsem tu taky už dlouho "neviděla" ;-) Tak se hezky uzdravuj! Marki-tak to vidíš, já se sem vnucuju, že už tady skoro nikdo není a ty tu teď můžeš být pořád, když máš net doma, tak to je houby zle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Marki, to je dobře, že jsi "zpátky". Na lidi v práci se vybodni, stejně je nepotřebuješ. Hlavně se opatruj a užívej si s manžílkem poslední chvilky ve dvou ;-) Holky, tak jsme byli včera na UTZ. Brouček vyl úžasnej, jak si tam leží skrčenej :-) :-) :-) Má všechno jak má mít a to je hlavní. Pořád jsme nebyli rozhodnutý, jestli si necháme říct jestli tam mám ukrytou holčičku nebo kluka - tak to šmudla vyřešil za nás a ukázal nám zadeček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ááááááhóóóóóóój!!!! :-D :-D :-D Marki, tak to je bezva, že máš doma net! Sem si říkala, kdy se o tobě zase něco dozvíme... a už je to tadýýý! Bezva! Takže další příliv informací, rad a tvých postřehů přijde cobydup, že? A to, co se děje v práci, teď hoď za hlavu, není to teď pro tebe důležitý. Přesně, jak píše Emko. Vybodni se na to, hýčkej sebe i manžela, užívejte si ještě "samoty" ve dvou a těšte se na mimčo (ale to ty všechno taky víš a určitě i děláš). ;-) Emi, a zadeček máme všichni stejný, že... :-) (teda jako miminka, pak už ani ne :-N ). Tak gratuluju k dobrým výsledkům! Jen tak dál! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé emko, to je krásný, na mě vystrkoval zadeček pořád, takže taky, i kdybych chtěla si nechat říct, co to bude, tak mi to prostě nevyvěští.... :-D ..jinak už jsem vzhůru, broučínek ne, manžílka jsem poslala o půl šestý do práce, tak mám volné pole působnosti.... :-D :-D :-D jen musím něco udělat, aby to nevypadalo, že tady sedím a čučím celej den,..... :-N ...jinak mám trápení s rybkou, celou dobu byla v poho, zrovna předevčírem jsem byla ve Zverimexu koupit jí novou kytku,a by měla trochu radosti ze života a vychvalovala jsem jí, jak je skvělá, že vydržela úplně všechno...no a včera od rána měla něco na očích (asi plíseň) a večer i na zadečku a vůbec si se mnou nechce povídat... :-( ..ona totiž vždycky připlula, když jsme k ní někdo šel...je hrozně zvědavá, jako já,.... :-D ..tak jí musím dojet pro nějakou meducínu...manža včera přemýšlel o veterináři (ale to myslel ze srandy).... :-D tak jí budeme muset chuděru nějak vykurýrovat... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, máte v akvárku jenom jednu rybku? Tak to půjde léčba desinfekcí docela snadno. Určitě jí vykurýruješ a zae si s tebou bude povídat :-) Můj táta má akvárko plný ryb a když je jedna nemocná - šup s ní do sklenice (do nemocnice ;-) ) aby to nechytly všechny. A co vůbec máte za rybku? Nějakou závojnatku??
Odpovědět
Profilova fotka
Mně včera umřely všechny nový rybičky... asi nějaká otrava, ikdyž absolutně nevím z čeho... Manžel je docela vášnivý akvarista, pořád u nich seděl se svýma moudrýma knížkama a zjišťoval, co jim je a jak jim pomoct. Zkusili jsme snad všechno, co v tý knížce psali, ale asi už bylo pozdě... Možná jsme si je už nemocný donesli... nevíme... Ale manžel má docela obrovský akvárko a tam spoustu krásných zdravých rybiček... tak aspoň jemu se daří.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, máme závojnatku, je tam sama (ostatní před rokem a půl vyštípala)...ale tahle je právě velmi komunikativní, tak jí budu muset zajet něco koupit.... dneska jedu ke kaderníčce, natočí mi vlásky, protože zítra si jdu nechat vyfotit bříško..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Marki, tak to budeš krásná! A doufám, že budeš i odvážná a dáš nám sem fotečku! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, neboj honzi, jen pak musím s těma fotkama doletět do práce za kámošem, aby mi to naskenoval a poslal.... :-D a když se budu sama sobě líbit, tak to sem taky dám.--- :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to už se těším, protože o něčem podobném taky uvažuju, tak abych měla nějakou inspiraci. ;-) Doufám, že se fotky moc povedou, že s nima budeš spokojená a třeba nám i nějakou ukážeš... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, to je neuvěřitelné co je novinek ;-) . emko, jaké máte připravená jména? určitě jsi to tady už někde psala, ale jsem hlava děravá. dokonce vím, že i marki psala jména, ale u ní si pamatuju jenom jakoubka :-D - holčičku jsem vypustila z hlavy, protože marki "čeká kluka" :-D . ditak a nika, konečně se "dobří holubi vracejí" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verčo, tak teď jsi mě pobavila.... :-D já teda Jakoubka chtěla, ale manža ne (už ho má kamarád), takže máme Elišku a Kryštofa.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, jména máme vymyšlený: Adam - to vybral Vítek (podle jeho kamaráda - přišel k nám na návštěvu ten den co jsme to Vítkovi řekli) a nám se to zalíbilo Adam Bednář... to jde. Barbora - to si vybral manžel, ani nevím proč. Mě se to taky líbí, protože je to jméno co má hodně variant. U kluka mi to nepřijde tak důležitý jako u holky. Já jsem nijak nebazírovala na jménech co jsem já tajně vybrala Vojta/Klára. Chtěla jsem nějaký normální jméno, žádný divočiny a to ti moji chlapy zlatý splnili :-D :-D Marki má myslím Kryštůfka, ale možná nemám nejnovější zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Po pravdě řečeno, taky jsem hlava děravá, ale ten Jakub mi nějak neseděl... měla jsem pocit, že je to jedno z těch "drnčících" jmen. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jméno Adam se mi taky líbí! Možná... pokud budeme mít dvě děti... a obě budou kluci... tak ten druhý by mohl být... právě Adam. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My doma jednoho Adámka máme, je to bráchy syn... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, u nás to s výběrem jmen nebude takový problém - že by ty, co se nám líbí, už byly někým "obsazený", páč to vypadá, že budu první rodička. :-D Když teda nepočítám dceru manželovýho bráchy (čili švagra, že?), jednak bydlí v Praze a nevídáme se a jednak její jméno Pamela není můj šálek kávy... ;-) No a ani sestřenice a bratranci nemají jména, který by se nám zamlouvaly... a to nemyslím nijak zle. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak to máte dobrý. My už máme obsazený skoro všechno a co obsazený nebylo, tak to mi zas připomíná nějakýho pitomce 8-) Vím, že jsem hrozná.. a taky jsem nechtěla jména manželových bývalek ;-) Takhle jsem spokojená i když mi pořád připadá, že Adámka ošidíme o svátek. Ale to se nedá nic dělat.
Odpovědět
Jé, to my máme se jmény podobné jako Emko, manžel má asi milión příbuzných a všechny "normální" jména jsou pryč.... kupodivu ne Ondřej a Vojtěch, takže chlapeččí jméno máme ale nemůžeme se dohodnout na holčičce... a já nevím jak vy (emko, marki) ale se mnou jak zmítají hormony, líbí se mi docela zběsilá jména (většinou podle knížky kterou zrovna čtu :-D - takže manžel vyhrožuje, že mi bude literaturu vybírat, abychom nakonec neměli nějaký poděs :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, tak jména manželových bývalek jsem zavrhla už dávno! Dani a která jména to jsou, například?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, hezký klučičí jména :-) Ondřeje jsem chtěla už při Vítkovi, ale dala ho sestřenice, co rodila o 3 neděle dřív ]-( A Vojtů máme kolem nějak moc :-| Taky by mě zajímaly ty holčičky :-) Se mnou hormony lomcovaly jako bláze, ale na jménech se to neprojevilo - to spíš u manžela, když na mě vyjel s Benjaminem :-x :-o
Odpovědět
emko: vidim ze mame stejny prijmeni...taky jsem si vzala Bednáře... My zatim teda detatko necekame,ale jmena mame celkem jisty, tak se zapojim: holcicka: Viktorie, druha pak Ester nebo Adelka kluk: Vojta (ten je ale v posledni dobe nejak mo pouzivany tak si to asi jeste rozmyslime), dal se mi libi Maxmilian ale s tim moc manzilek nesouhlasi... :-)
Odpovědět
a nebudete se mi smát...? nebo si klepat na čelo...? ehm... teď mám zrovna období Sofie... |-|
Odpovědět
Sofie je pekny jmeno, jen neobvykly, a jak se ti hodi k prijmeni?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, Sofie je hezké jméno :o)) My máme taky jasno: holčička bude Kristýnky (druhá by byla Šárka) a chlapeček Honzík (po tatínkovi) a mezi horké favority na 2. pořadí jsou Ondřej, Vojta a Jirka :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka taky chtěla Sofii. Nebo Glorii. (ale nakonec to byl kluk jako buk, takže má Jeníčka). :-) Takže mě to divný nepřipadá, už jsem si na to měla čas zvyknout. :-D Čteš Sofiinu volbu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak na holčičím jméně jsme se zatím nějak nedohodli... Mně se už dlouho líbí Daniela, ale jednak ji má kolegyně v práci a pak si myslíme, že by to dohromady s příjmením bylo stráááášně dlouhý... Takže zatím nevíme...
Odpovědět
dočetla jsem Šifru mr. leonarda :-D no právě... Sofie Tůmová... :-D ...a hlavně, jak bych jí říkala zdrobněle... Sofinko? :-D :-D :-D :-D ale se Sofií mě manžel hnal, to já jsem tí jen chtěla ilustrovat, jak mám každý týden horkého favorita (předtím to byla Světlana - Sergej Lukaněnko: Noční hlídka - mmch vřele doporučuji celou sérii pro milovníky fantasy) :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?