Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych jela lyžovat. Ale manžel to neumí (což by zas tak nevadilo, protože by se to chtěl naučit), ale nemáme ani jeden lyžařský vybavení... takže smůla. :-| No, snad časem... jednou... někdy...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych jela taky lyžovat :-( Honzi, můj manžel to taky neumí a budeme ho "nutit", aby se to naučil. To jsem na něj zvědavá =-) , příští rok to vidím na sáňky s miminkem :-D Jinak víkend - Vítek byl nadšenej. Na těch zápasech jsme původně chtěli být jenom v sobotu, ale pořád škemral, takže jsme tam jeli i v neděli. Má na to památku, protože jsem ho vyfotila s Jáklem (pro nezasvěcené - to je pro malý judisty největší vzor v ČR ;-) ) Až jsem se divila, jak mi Jákl na požádání pěkně zapózoval :-) Jinak, zítra odpoledne jdeme na ten zrušenej ultrazvuk z minulýho týdne, tak doufám, že nás zkontrolujou. Už chci to miminko vidět!!!
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, taky ani jeden nevlastníme lyže. já mám jenom snowboard, ale letos jsem šla po 10 letech na lyže a byla jsem nadšená. půjčovny jsou všude u vleků a nejsou nijak drahé. ale je pravda, že jsme se rozhodli, že si lyže koupíme, protože nás to opravdu pohltilo oba dva. ps: manžel šel na lyže poprvé od základní školy a během dopoledne se to naučil. emko, s jáklem bych se chtěla vyfotit taky. :-D docela vítkovi závidím ;-) . tak to teď bude trénovat jako o život co? jak je jákl vysoký ve skutečnosti?
Odpovědět
Jééé, lyžování.... Každý rok jsem jela s našima na týden do Itálie, Rakouska, s jejich bandičkou, bylo to vždycky super (manža je nelyžař... a ani se to nechce naučit ;-( ;-( ale až bude děcko, bude muset :-D )... jedou teď v pátek a já ne ;-( ;-( - radši to nebudu pokoušet, miluju jezdit rychle a jen tak se někde "placatit" by mě nebavilo, to radši nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, Jákl je fakt hodne vysokej. Musí mít něco kolem dvou metrů. Já sama mám 180cm a musela jsem hodně zvedat hlavu (a že na to nejsem moc zvyklá :-D ) Dani, to jsme na tom s tím lyžováním stejně. Vítek byl minulý týden s našima v Itálii, tak jsem jim tiše záviděla.. Ale nedá se nic dělat :-)
Odpovědět
Emko: jojo x-) ... Itálii miluju, kde byli?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, to se mě můžeš zeptat :-D Já jsem radši moc nepátrala, aby mě to pak nemrzelo. Ale v Turíně to nebylo :-D Já jsem vždycky raděj jezdila do Francozkých Alp, o těch bych s tebou pokecala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Lyžování... sníh.... hmm.... ale já bych už stejně raději, aby bylo jaro jak má být!
Odpovědět
Honzi: ale to je právě nádhera, jedeš do Itálie, v městečkách jaro, sluníčko a na kopcích sníh x-) Emko: tak francii neznám vůbec ;-( my jezdíme do Itálie do okolí ledovce Marmolady... ale Dolomiti (a i jiné hory) miluju i v létě
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám raději moře... teploučko... sluníčko... ... ... uvidíme, jestli nám to letos vyjde... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak oni byli na tom ledovci Marmolada. Pamatuju si, že Vítek říkal, že budou sjíždět Marmeládu :-D Jenže jsem nevěděla, že je to tak známý 8-) Honzi, já už taky chci jaro, sluníčko... potřebuju si dobít baterky, jsem už z tý zimy zoufalá. Teď v pátek tu znovu nasněžilo :-p :-p :-p
Odpovědět
Emko: tam je to úúúúúúžasný!!!!!!!! Vítek se měl x-) Honzi: my jsme měli jet za sestrou do Portugalska... a pojedeme... možná na Šumavu :-D :-D :-D ale těším se
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dani, já jsem myslela, že pojedete.....do porodnice? :-D :-D
Odpovědět
Emko: v srpnu jóóó, ale v červenci musíme stihnout 2 svatby a dovolenou :-D :-D to vy už budete na světě,co? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo to už budem na světě x-) My letos dovolenou neplánujeme :-D Teda manželovi jsem jí naplánovala - až se vrátíme z porodnice, chci ho mít doma, tak jsem zvědavá jak se trefíme, protože on ji si už musel nahlásit - a nahlásil si posledních 14 dní v červenci. =-) A jelikož Vítek odjíždí 30.července na soustředění..tak to ani jinak vyjít nemůže 8-) ;-) Termín máme zatím 11.7. tak jsem na to fakt zvědavá =-) Kdy máš termín ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Dani, nemáš toho skoro před porodem nějak málo??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem to už nestíhala. máme tady šéfíka a tak se musím víc soustředit na práci. naštěstí odpoledne odjíždí a zase bude na měsíc klídek ;-) . dani, ty se rozhodně nenudíš. není nad dobré plánování :-D emko, ty přece budeš mít dovolenou - mateřskou :-D - to bude "dovolená" :-D :-D teď si tak přemýšlím, že vůbec nevím, co v létě podnikneme my. když už budu těhu, tak to bude záležet na tom, jak se budu cítit. a když ještě nebudu, tak asi vyrazíme do chorvatska. byla jsem tam jenom jednou v 16-ti letech. a řekla jsem si, že už tam v životě nechci jet. ale manža by si hrozně moc přál tuto zemi vidět a tak tam musíme vyrazit. s ním si to určitě užiju a bude se mi tam moc líbit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Veri! A co se ti v Chorvatsku nelíbilo? Máš nějaký špatný zkušenosti nebo zážitky? Já tam byla už několikrát - s našima i s manželem (tenkrát ještě s přítelem ;-) ), ale vždycky to bylo v pohodě. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak nějak se to táhlo od příjezdu :-( a taky jsem byla zvyklá na španělské moře, takže šlo zklamání i odtud. kdybych to tady popisovala, tak bych byla přesná potížistka a to se mi nechce. a taky nechci nikoho zrazovat. možná už došlo k nějaké změně a nebo jsem byla ve špatném místě ;-) ps: bylo mi 16 roků, tak je taky možné, že dneska by se mi tam líbilo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ve Španělsku jsem nikdy nebyla - takže to srovnání s chorvatským mořem nemám... tak nevím... Hele, ono stejně hodně záleží na tom, s kým seš, než kde seš, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
to taky. ale ve španělsku byly vlny. a chorvatské moře je téměř bez vln :-) ale i na skupině záleží. my jsme tam byly s mamkou a to v 16ti letech není zrovna nejlepší parťák :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, Emko: termín mám 12.8. jo, tohle jsou už pohodové věci, ale do porodu musíme předělat knihovnu v ložnici (manža má asi miliardu knížek), vymalovat celý byt, koupit nějaký nábytek a všechno přešoupat a přestavět tak, aby se tam mimi vešlo a bylo to pro něj bezpečné... to bude fuška
Odpovědět
Profilova fotka
dani, ty jsi hroznej divoch :-D doufám, že máš poslušné miminko a nechá tě odjet na dovolenou a zúčastnit se všech svateb ;-) :-D
Odpovědět
Verčo: kdyby bylo po mém, ležím celé těhu na krovkách ani se nehnu... jsem ukrutně líná... jenže to by se nám domů mimi nevešlo, takže musíme náš pidi 2+1 přizpůsobit dlašímu členovi rodiny
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás po delší době navštívit. Koukám, že to tu postupně odchází na mateřské, tak se musíme i my, které nejsou pravidelné přispěvatelky, přihlásit. Koukám, že máme všechny podobné manžílky-ten můj, když jsme spolu začali chodit nesnášel všechny zimní sporty, snad jen běžky a ty já nee. Tak jsem ho postupně dokopala ke snowboardu a tak teď jezdíme spolu-já na lyžích a on na prkně :-) Právě minulý týden jsme byli v Rakousku a musím vám říct, že to byla paráda x-) Nádherně svítilo sluníčko celý týden a parádně jsme si zajezdili. Hrozně jsem si tam odpočinula psychicky, protože v práci je teď záhul ]-( A dneska mám strašnou radost, protože jsme se byli mrknout na stavbě našeho domečku a dnes nám nasadili okna. Huráááá!! Tak doufám, že ta předlouhá zima už bude mít konec a bude se moct začít pokračovat. Já už se chci tak stěhovat! Abysme mohli začít těhotnět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..hurááá huráááá, jásejte se mnou, doma mám internet, tak jsem nadšen, jsem nadšen, jsem nadšen..... :-D bylo to nekonečně dlouhý, bez netu...sice už začínám uklízet atd, ale to víte, člověk se musí nějak odreagovat.... :-D ....za sebou mám předposlední kurs pro těhulky, tak mě to docela povzbudilo.... ;-) byla tam dětská lékařka a sestry z poporodního....tak mě uklidnily a i díky nim si nebudu pořizovat monitor dechu a taky mě trochu předělaly myšlení....už se tak nestresuju z toho, co všechno může mimi mít (jaký nemoce atd)...teď mě otravuje manžel, co tady pořád píšu, je zvyklej, že večery trávím schoulená v jeho náruči....tak asi trochu žárlí...jenže mně zapojili net asi před hodinou, tak se nemůžu nabažit.... 8-) jinak mám ještě další zážitek z práce...na rozloučenou jsem napsala svýmu šéfíkovi dopis, kde mu děkuju za 2 roky spolupráce, ale zároveň jsem si mu tam postěžovala na fakt, že někdo, kdo jde po mně, má stejnej plat jako já a že nechápu celkově personální politiku firmy,....no a pomalu se to obrací proti mně, protože hned seřval holky z personálního, jestli nevypouštějí informace ohledně platů atd...jenže na holky to vůbec nebylo...tak jsem se jim byla dneska omluvit, že to nebylo na ně, ale že byhc ten dopis napsala znova a stejně..... :-o ...a to jsem se ještě dozvěděla jiný věci okolo mě, ale už na to nechci myslet, budu se soustředit na mimouška a na manžílka... :-D a co vy, treperendy, jak se máte???? :-D
Odpovědět
marki ty jo v nejvyšší čas to máš doma zapojeno co
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ono to vlastně předtím nebylo zapotřebí, protože net jsem měla v práci a manžel ho ke svému životu (naštěstí) nepotřebuje... :-D aspoň se s ním nemusím o něj prát... :-D
Odpovědět
Marki to si jen myslíš, že ho nepotřebuje jen neboj a dočkej času a uvidíš jak se budete přetlačovat ale hlavně žýe můžeš zůstat v kontaktu
Odpovědět
Marki to je super zpráva x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?