Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, odcházím ve čtvrtek, takže od pátku už tady nebudu pravidelným dopisovatelem--- =-) ale snad to nějak půjde, když bude manžílek v práci, tak budu hledat jedince, co mě pustí k netu...jen nevím kde, jestli vyrazím zpátky do práce anebo donutím manžu rychle si pořídit net... :-o mám totiž na mimibazaru objednanou autosedačku, polohovací lehátko, polohování do cestovní postýlky...tak abych něco neprošvihla.... :-D :-D :-D ..a hlavně, pak už si nebudu mít s kým přes den povídat... :-( jo, v tom "obřím" akvárku jsme byli loni v Hradci s manželem...jeho obrovitost nás opravdu zaskočila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, já si musím namalovat aspoň oči...včera jsem to neudělala kvůli sněhu, co vlál v povětří...a jak jsem dopadla...??? :-D :-D :-D jo, Dani, těš se..ale jestli budeš mít divocha jako já, tak pak si to užiješ...mně kope skoro nonstop, a v 32.TT je fakt super, když tě něco v bříšku vzbudí ve dvě ráno, pak se to tam mrská a kope, nechá tě to spát jen na zádech....a pak zase ve 4, když už pomalu zase usínáš.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, nás taky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Marki: to je teda fakt za pár!!!!! na polohovací lehátka koukám taky, právě díky článku co jsi sem dávala... a jak to máte s kočárky, máte kromě hlubokého sporťák? nebo koupíte kombinaci?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, dej fotku do alba, ať víme, jak rostete!!! Super nápad, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
dani, tak kočárek zatím neřeším, tím jak mám doma jeden záložní, tak to není nijak akutní...ale chceme jet pořád do toho Brna, tak si to tam chci ozkoušet.... ;-) ...ale já moc kombinaci nechci, spíš ten hlubokej a pak sporťák... ;-) já Dani pořídila lehátko za 550,- od nějaký paní ze Žďáru, teď jen čekám ,kdy se mi ozve, že by jela do Jihlavy nebo že ho pošle poštou... ;-) ..a autosedačku Chicco za 500,- včetně fusaku a podhlavníčku pro mrňouska....a všechno se to dá na MMB v klidu prodat...já to vidím ,jaký musíš mít štěstí,abys narazila na tu správnou cenu...protože se tam každej den něco objevuje....a věř mi, že za rozdílný ceny docela stejná kvalita,...záleží na tom, jak moc akutně některý věci potřebuješ a jestli máš trpělivost čekat na další nabídky..... ;-) ale mám taky vyzkoušený, že tam spousta maminek čeká, až někdo napíše KOUPÍM, a ony se ti ozvou a nabízejí to jen tobě....takhle jsem pořídila to polohování do cestovní postýlky za 300,- a přitom stojí na netu to nejlevnější 500,-...a jedna maminka, co tam prodávala to samý polohování,tak za něj chtěla 450,- Kč...takže je to i otázka štěstí ..ale to je jen pro příklad----- :-D jo a taky mám štěstí v tý "zkušený" mamince, který vždycky pošlu fotky a ona mi napíše, jestli je to za tu cenu dobrý nebo ne....
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, tak si pospěšte, protože my už od listopadu přemlouváme štěstíčko a pořád se nedá ukecat - mrška jedna ;-) . :-p ale neboj, budu sem chodit i potom. emko, právě jsem napsala tchýni dlouhý e-mail. pokud už tohle nepomůže, tak se na to vykašlu a nebudu si kazit náladu. máš pravdu, zítra už je tady jaro zase o kousek blíž ;-) . dani, tak to si tě budeme užívat ještě dlooouuuho ;-) marki, ty se běž po mateřské živit jako prodejní makléřka. umíš usmlouvat a ukecat téměř každýho. teď jsem se zalekla, že až budu těhotná, tak to bez tvých rad nemůžu zvládnout :-D :-D ;-)
Odpovědět
Verčo: jojo, já tu budu furt... necháme si domů zavést net a bude :-D Marki: já myslím (doufám!!!!!!!!! po sobotní dávce historek jaký byl můj drahý miminko) že bude po mně, spavé, hodné.... =-) x-) Honzi: já mám zatím jen jednu fotku, a to je žloutkový vak v 5 tt :-D :-D :-D ... ale snad za 3 týdny nás pan doktor vyfotí :-D a pak se budu chlubit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem to s tím jarem včera pěkně zakřikla, ráno vylezu a zase sníh.... :-p Já už chci sluníčko, kytičky :-S Dani, mě mimísek dává jasně najevo, že v bříšku je a že už mu tam začíná být těsno. Poprvé jsem ho ucítila v 16tt, ale pravidelně od 18tt. Teď jsme 21+1 a někdy to je šrumec. Moji chlapy doma milujou, když jim kope do dlaně, ze začátku se dohadovali, kdo si sáhne a teď už můžou mít ruku na břiše oba dva současně :-) mimís je totiž pěkný fotbalista i boxér v jednom ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Veri, tak koukám, že tady brzo fakt budu sama... Všechny odejdete na mateřskou a já tady budu trpět samomluvou - dokud mi admin tohle téma nesmaže pro nadbytečnost a neaktuálnost... =-) :-D Máš starosti s tchýní? To mě mrzí... tak silný nervíky, jo? Dani, takže za 3 týdny mám nahlížet do alba? ;-) Marki, tak poslední 3 dny v práci - jaký to je? Hele a jak to vypadá s tím netem doma? Protože - jak už tu někdo psal - jsme závislé na tvých příspěvcích! Jo a intim otázka - myslíš si, že to bude kluk nebo holka? Prý to ženská svojí intuicí může vycítit... ;-) Emko, tak to je moc pěkný. Je fajn, že se všichni tak pěkně těší! A starají se o tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, starají se, jsou na mě hodní a všelijak mi pomáhají ;-) Manžel mi pořád opakuje, jak se mu líbí moje bříško :-) To jsem zvědavá, jak mi bude lichotit po porodu |-| ale on je je šikulka a něco určitě vymyslí :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
He he, my když doma mluvíme o tom, jak může ženská po porodu vypadat, tak na to s manželem máme odlišné názory... podotýkám, že on ty idealistické :-D Mno, doufám, že mi potom neuteče, že ho na tu realitu stihnu dopředu dobře připravit. :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No, ale to se nám určitě nestane, aby z nás byly nějaký strašidla. My přeci budeme krásný, šťastný maminky i když pekelně unavený :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že to vidíš stejně, jako můj manžel - až na tu únavu... :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, konečně můžu taky přispět... :-D dneska jsem totiž úplně bez místa a bez počítače, i když jsem v práci a notebook, co mám půjčenej, tak na něm nechce naskočit net... ]-( ...honzi, já si myslím, že čekám kluka... 8-) taky na něj všechno nakupuju.... :-D ,..kolegyňka si zase myslí, že čeká holčinu, tak kdybysme to měly přehozený, tak rychle poběžíme jedna k druhý na výměnu... :-D ....jo a nečekají mě poslední dva dny v práci, ale jen tenhle a zítřek...pátek už budu mít nohy nahoře doma... :-N ...ale zase bez netu... =-) ..to budu napnutá, kdo tady co napsal... :-o verčo, neboj, hned jak se zotavím a nainstaluj mi doma net, tak vás budu všechny zásobovat...i radama... :-D emko, manžílkovi se taky líbí moje bříško, ale včera mě dojal, když mi začal koukat na stehna zezadu,,,prostě se tam objevila mrcha celulitida, tak jsem z toho dostala komplexy....tak už se asi před ním nesvleču... =-) :-D až tak 3 měsíce po porodu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, emko, dneska ráno jsem si na tebe hned vzpomněla s tím jarem. prostě se dělá zajímavější a tak zdržuje svůj příchod. ten sníh mě už opravdu nebaví :-S :-D vůbec jsem nečekala, že už tak brzo ucítíš kopání miminka. tak to máte veselé večery. celá rodinka se sejde kolem tvého bříška a mazlí se s miminkem. ty musíš být hrozně moc šťastná, když vidíš tu souhru rodinky. :-) honzi, neboj. manžel se na poporodní stav připraví. a taky si myslím, že oba rodiče jsou trochu po narození miminka unavení. protože když se miminko během noci několikrát probudí, tak i tatínci jsou unavení a už nestíhají sledovat maminku kritickým očkem. ;-) dani, uvidíš, že tvoje miminko bude stejně krásné a hodné jako manžel :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, fakt to jsou krásný chvilky, když ty moje chlapy vidim, jak se těšej. Nejradši bych si to miminko nechala v bříšku napořád ;-) :-D :-D Já jsem pohyby cítila brzy i u Vítka, je to hrozně individuální a na začátku (v tom 16tt) je to tak jednou za den a pak třeba dva dny nic. Zato teď, jakmile si sednu nebo lehnu, hned začne dloubat a chce houpat :-N No a já v práci sedím skoro pořád, takže mě potvůrka pořád přemlouvá ať vstanu a někam jdu :-D :-D Marki, jak se nakupuje na tom MMB? Za jak dlouho to přijde, jak se platí a jaká je kvalita věcí?? To jsem ale ženská zvědavá =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, já nakupuju jenom tam....teď jsem tam objevila autosedačku za 500 a ještě k tomu je fusak a podhlavníček pro mrňouse... ;-) ... a jak se tam nakupuje...??? mně skvěle...ale je to maminka od maminky..od některý přijdou věcičky vypraný, voňavý, od jiný jde poznat, že v pračce ty věci nebyly, ale jsou taky pěkný...a já je stejně budu prát všechny... ;-) i ty vypraný,.... 8-) ..a taky záleží na mamince - buď čekají, až jim přijde platba na účet, jiný chtějí složenku (to nedopučuju, je to o hodně dražší)...a pak mi dají vědět, že jim přišly penízky a pak pošlou balíček...některý posílají ten den, kdy jim napíšeš, že jsi poslala platbu (já jim pošlu kopii příkazu k úhradě)...zatím nemám žádnou špatnou zkušenost....takže v poho... ;-) a někdy stačí, když napíšeš KOUPIM..a uvidíš, kolik maminek se to ozve (já třeba napsala, že koupím několik věcí od maminek z Vysočiny a přišlo mi v ten den několik odpovědí i s nabídkou dovozu do Jihlavy... ;-) )...a věcičky přijdou max do druhýho dne, co mamča napíše, že to poslala...já si nechala posílat balíčky do firmy a v klidu mi je donesli...ale pozor, paní pošťačky, pokud tam nenapíšeš taky někde jméno firmy, tak řeknou, že tu osobu neznají a balíčky netahají a přijdou za tebou rovnou s papírem na vyzvednutí...takže jsem jeden takovej případ poučila, že tohle teda dělat nebude, že si neplatím služby pošťáků na to, aby mi donesli předem vypsanej papírek...a paní pochopila...už se to podruhý nestalo...a to ta paní sem chodí pořád a já od ní přebírám poštu min jednou za 14 dní /a vždycky chce občanku a moje jméno/....holt se jim nechce namáhat jejich makovičky....a na druhou stranu mi domů chodí pošta na moje jméno za svobodna, prostě si to ta jiná paní pošťačka zapamatovala a není s tím problém, i když už mám dávno jméno na schránce vyměněný...takže čekám, že až budu doma, tak je asi taky budu muset poučit, že jsem na mateřský a když budu čekat balíček, tak aby mi nenosily jen papírek...na hlavní poštu to mám totiž z ruky... :-| emko, kvality věcí se neboj, ale podívej se na věcičky třeba od ditas (ta má úplně perfektní a v super stavu) nebo smisek nebo baboon (ale ta má ty věci drahý, ale jsou nádherný - jde vidět, že ji někdo bohatě zásobuje nebo je z bohatší rodiny).....a maminky většinou píšou, v jakým je to stavu - zachovalé, jako nové, vypadá super ...a taky to zatím tak bylo... ;-) kdybys chtěla poradit s něčím konkrétně (autosedačka, maminka, lehátko, chůvičky)..tak mi dej vědět, já se ti na to juknu nebo zkonzultuju ještě s jinou zkušenou mamčou...(je to smisek na MMB)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to je naprosto vyčerpávající ;-) Já tam zatím jen nakukuju, ale spousta věcí se mi tam líbí, tak asi brzy neodolám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to holky vidíte, jestli si marki nezavede internet domů, tak jsme namydlený :-D marki, dělám si z tebe legraci. ;-) naopak jsem moc ráda, že sem dáváš tolik rad. ty jsou dost čast k nezaplacení. právě jsem se vrátila s oběda. byli jsme u číňanů a to prostě nejde nepít. když jsme platili, tak každé z nás (jsme 3) přinesli čínské víno jako pozornost podniku. holky, tak mi tchýňka na e-mail neodpověděla. jsem zvědavá s čím domů přijde manža. ale už je mi to celkem jedno - jen jde o princip. ;-) a vy si to musíte vyposlechnout, protože někomu to prostě říct musím :-N .
Odpovědět
Ahoj holky, pracuju a pracuju a pracuju... ;-( Pohyby zatím nic :-( ale bříško se vyvalilo, koupila jsem si asi před 3 týdny kalhoty o 2 čísla větší, celou dobu mi byly volné a najednou během dvou dní je musím mít při sezení rozepnuté :-D Tak asi půjdu koukat po těhu kalhotech Chodím na úplně úžasný břišní tance pro těhu, vede to báječná lektorka, povídáme, relaxujeme, tancujeme, zpíváme, je to tak fajnový odpočinutí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Dani, myslíš, že bych to mohla časem - jako naprostý laik a začátečník taky zkusit? Právě dnes jsem sekla s aerobikem, ale nechci se přestat úplně hýbat....
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se taky vrátila z oběda a jsem docela hotová z tý krávy, co tady má dělat po mně...no, kdyby tady měla být se mnou,tak bych řekla,že buď ona nebo já,,, ]-( ..představte si, co udělala...já se snažila všechny svoje soukromý soubory převýst někam jinam a myslela jsem,že jsem převedla všechny....no, a dneska jsem zjistila, že ne... :-| ....nechala jsem si je ve svý starý složces mým jménem a tý paní jsem řekla, ať tu moji složku používá jako inspiraci pro práci....no a ona si v klidu otevřela můj soubor (privé), dala si ho na lištu a celej si ho asi prohlížela....zjistila jsem to náhodou, když jsem sse k ní šla podívat na maily...a co nevidím,na liště můj soubor a když jsem ho otevřela,tak na mě vykoukla moje osoba ve svatebních šatech....a byla to fotka někde uprostřed tý složky....tak jsem se naštvala, tlak se mi zvednul,rychle jsem tu složku stáhla a řekla jsem paní, tohle teda ne,že do cizích věcí nelezem!!!! A víte, co mi ta drzá osoba odpověděla,.....že prej je to moje vina, že když jsem to tam nechala,tak si myslela,že se na to může dívat...a já jí na to, že je slušnost upozornit druhýho,že tam má něco, co není pracovní a ne do toho čumět....a ona zase, že je to moje chyba,že jsem si všechno procházela, tak jsem to měla odstranit..tak jsem se jí zato asi ještě měla omluvit ne, že jsem si tam zapomněla jednu soukromou složku a ona si drze celou mojí složku přepsala na sebe a teď z toho čerpá,,...i moje soukromí.... ]-( ]-( ]-( a víte, čím mě dorazila?? Místo,aby se mi omluvila, tak mi řekla,že tu scénu jsem si mohla odpustit... ]-( :-. co jí na to říct?? je tady tejden a půlka firmy už jí nemusí.,...všem připadá povýšená a drzá....jen šéf s ní byl jen dvakrát....tak to zatím nemůže vědět.....a to ta krasavice má stejnej nástupní plat, kterej já tady mám dva roky....a za poloviční práci....kolegyňce, se kterou tady bude, tak už jí sdělila, že v červnu chce jet na dovču,.,,..tak na ní zírala, jak tele.... 8-) ...tak je mi líp....ještě že to tady můžu ventilovat...
Odpovědět
Marki: no to je síla!!!!!!!!!!! ale, na každého jednou dojde.... Ivetko: klíďo píďo hned, včera tam byla jedna holka, která je asi v 6tt víš co, napíšu ti do IP
Odpovědět
Profilova fotka
dani, těhu kalhoty si kup, a podívej se třeba na mimibazar,tam mamky prodávají těhu kalhoty...já mám ty svoje za osm stovek a už je mám rozedraný mezi nohama-.. =-) je to tím materiálem.... ;-) jinak na cvičení pro těhu už nechodím,,,,doma mám kazetu, cvičení nám zdražili na 50,.Kč :-o a už to bylo k ničemu.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to jsi jí tu scénu měla udělat ještě větší....lidská blbost a drzost nezná mezí :o(
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, díky moc:o)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ivet,to mi kámoška říkala taky, jenže já už se nemůžu moc rozčilovat, cítím, jak to kulíškovi nedělá dobře... :-p
Odpovědět
Marki: koukala jsem (a objevila lehátko pro mimi, nové a levnější než všude jinde, zkusím večer uplakat manžu), ale já nejsem zcela konfekční postava, takže si budu muset koupit ty, co mi padnou ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jé Dani, to těhle věcí mi manža nemluví, já si to prostě koupím, když vím,že je to třeba (ale postýlku jsme spolu probrali.. :-D ) no a ty kalhoty, to prostě uvidíš nebo se podívej na MMB, těhu oblečení, třeba tam bude nějaká mamča z Prahy,tak byste se mohly spolu spöjit a ty bys to mohla zkusit... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?