Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to si budeme dávat tipy co je kde hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, při pondělku :-) Jaký byl víkend?? My byli plesat. Myslela jsem, že vydržíme tak do půlnoci a pomažem do pelíšku, ale nějak jsme se tam zasekli a domů jsme šli až v půl třetí. I miminku se tam líbilo...když jsme tančili, tak bylo pěkně v klidu a jak jsem si sedla ke stolu, tak se hned začalo ozývat :-D :-D Blahořečila jsem zákonodárcům, že odsouhlasili zákon o nekouření v kulturních zařízeních - nekuřácký ples, to bylo super, vzduch jak na dětském karnevale :-D :-D Dneska jdeme k dr. bude si miminko měřit ze všech stran a úhlů, tak až přijdeme budu hned vyprávět..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko! Jé, to je perfektní, že se vám ples tak povedl! A za ten zákon taky děkuju a jednou to určitě taky pořádně ocením... ;-) Já měla víkend taky suprovej - teda hlavně sobotu, to jsme měly s holkama z beremese sraz v Hradci Králové! No prostě paráda! :-D Však by měly být brzo fotečky, už se těším!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, on byl ten sraz v Hradci :-) Četla jsem o tom tady, tak to je dobře, že jste se pobavily. Marki je dneska naposled, nebo zítra??
Odpovědět
Profilova fotka
Mám pocit, že psala, že zítra. Tak se snad ještě dneska objeví. Jo, holky začínají tvořit albíčka s fotkama, tak se můžeš kouknout. Co vím, tak něco už vytvořila Žirafka a Adua. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpátky od dr. To byla rychlovka - on byl totiž minulý týden lyžovat a skončil v nemocnici. Už je po operaci, ale zástup dneska neměl... tak mě přeobjednali na příští úterý :-( Já jsem tolik chtěla miminko vidět ;-( Na ty fotky určitě mrknu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem tu, a mám pro vás novinu, na MD jdu až v pátek, tj. ještě ve čtvrtek budu na mailu,... :-D pan doktor se sestrou totiž ještě žijou v jiným století a v jiných zákonech, takže my napsali MD od 3.3.06..a já chtěla od 1.3.... :-o ..jo, je to s nima kříž...kámoška, co má úplně stejenej termín,jen chodí vedle k druhý doktorce, tak ta si nechala napsat termín 6.3....tenhle týden je na dovče a pak má prostě MD.. jinak jsme v pořádku, od začátku jsem přibrala 8,5 kg... :-D v noci jsem asi hoďku nespala, protože mimi si rejdilo v bříšku, ale je to už jiný rejdění, protože už cítím, když mě bouchne ručičkou a kdy nožičkou,, :-D víkend byl taky super, byli jsme s manžou doma, teda v pátek na bowlingu, ale samo, že jsem nehrála, jen jsem mu dělala našeptávače...v sobotu a v neděli jsem si užívala klídek u rodinného krbu, vařila jsem a pekla a dělala manžílkovi, co jsem mu na očích viděla.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky koukám, že to byl fofr. Docela chápu tvoje zklamání - tolik se těšit a pak nic... Tak snad to za ten týden vyjde. A manžel s tebou nepůjde? Aby taky viděl? A necháš si udělat fotečku?
Odpovědět
Profilova fotka
On tam se mnou byl, bral si na to propustku z práce... no co se dá dělat :-) Fotku si už asi dělat nenecháme, už je to pořádněj macek a moc by se toho na ní nevešlo. ;-) Jinak manžel se mnou chodí na ultrazvuk pokaždý, jenom na tom prvním nebyl, ale teď už by si to nenechal ujít. Musí přeci vidět toho lumpa, co ho kope do dlaní :-N =-) Marki, to jsou věci s těma doktorama, co?? Ale zase budeš mít dva dny líp placený :-D :-D Přibrala jsi 8,5 kg, hm........ tak to já už 5kg. A musím se pochlubit, v sobotu jsme byli v sekáči a já jsem tam ulovila džínovou sukni a tři trika. Možná bych nakoupila víc, ale chtěla jsem jen věci, kterýma přikryju bříško ;-) Asi jsem se od tebe nakazila...ještě štěstí, že je ten sekáč 40km od nás :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, tak to jo. :-) Tak to je manžel hodnej, že chodí s tebou. :-) Ty chceš bříško schovávat? Marki, jak píše Emko - aspoň budeš mít ty dva dny líp placený. To je plus. A až budeš sama doma, ještě budeš ráda, žes mohla být dýl s náma, co? Moc si věřím, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, Honzi, já bříško neschovávám, ale co mám doma trika, tak mi nějak "lezou nahoru" a jelikož mi nejsou jiný kalhoty než bokový, tak potebuju něco delšího ;-) A tu sukni jsem si taky vzala větší v pase..
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to víš, že jsem ráda, že tu můžu být s váma, ale je to horší od tý doby, co tu mám tu krasavici inteligentní, co tu má pracovat místo mě... :-o ..skoro se k PC nedostanu...emko, to, že ti lezou trika nahoru znám velmi dobře... :-D a tak nosím takový šatky, co jsem dostala od svýho miláčka před 8 lety, místo trička...jsou do A a pod tím mám těhu kalhoty a manžílkovi se v tom moc a moc líbím... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, to je novinek hned po ránu. emko vyšetřená, marki prodloužená (v práci :-) ) - ještěže honzi je v normálu :-D my jsme byli taky plesat a moc se to povedlo. celý náš stůl vyhrál hrozně moc věcí v tombole a pak se spustil směnný obchod. byla to moc veliká legrace. pak už nikdo nevěděl, čí je co. a tak se nám domů dostal čistič savo, lak s fialovýma třpytkama a mnoho dalších překvapení ;-) taky tam byli břišní tanečnice a tak jsem si říkala, jak ti arabáci byli vždycky o něco chytřejší. břišní tanečnice nemohli být žádné panny, ale hezky zkušené ženy..... ;-) honzi, a máš nějaké zajímavé drbíky ze srazu?
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, já nejsem vyšetřená, to je právě to. Můj dr. leží v nemocnici - byl si zalyžovat a nějak se mu to nevyšlo |-| Takže jsem přeobjednaná na příští úterý - tak to snad rychle uteče :-N Jinak my jsme na plese taky vyhráli, taky jsme směňovali a přinesli jsme si - mýdla, krém, kosmetiku pro mimi (to jsme vyměnili cíleně ;-) ), růžovou kravatu, majonézu s jogurtem a hořcici :-D :-D Super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já vyhrála minulej tejden na plese 3 chňapky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak vidím, že nejsem jediná, kdo si trochu vylepšil domácnost ;-) :-D mně se dneska vůůůůůbec nechce pracovat - taky jsem si nevydělala ani na slanou vodu :-N s holkama v práci vymýšlíme nové rýmy. začala kolegyně: zdeňku, máš ho venku. a pak už to šlo samo .... :-D básnička za básničkou - a pak má člověk pracovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mám docela dost práce - všechno dodělat, je konec měsíce, tak aby to bylo... Zítra bude snad víc času... Veri, jaký drbíky by tě zajímaly? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, všechny drbíky ;-) . zajímá mě úplně všecko. ps: už mi sklaplo. vzpomněla jsem si, že musím udělat přiznání dph :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já se docela nudím, včera jsem skartovala poslední kupičku papírů...a už nemám co dělat... :-o tak čekám, co se stane... 8-) ..no a doma se budu pak určitě šíleně nudit... 8-) zatím internet v nedohlednu... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ty to vidíš všechno moc černě 8-) ;-) Ale je pravda, že jak jsem byla do ma ten měsíc v lednu, tak nic moc, ale to byla venku zima, tak se mi nikam a nic nechtělo. Já tady budu ještě 3 měsíce a docela to bude šrumec, protože už mi nadiktovali, co všechno chtějí abych ještě stihla :-o Honzi, když jsem si prohlížela ty fotky ze srazu, tak je z nich vidět jak jste si to krásně užily. Ale že vás bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dneska jsem úplně bez energie. jsem celá unavená z manželovy rodiny. mají tři děti. bráchovi dali barák po babičce a ségra zůstala v jejich 2generační vile na velmi lukrativním místě. a my s manžou si koupili byteček za vlastní. to všechno mi nevadí. ale manžu trápí, že sestra s jejím manželem tam bydlí a nijak tu nemovitost neudržují. přece jenom je potřeba zase pár věcí obnovit (okna, odpady jsou časovaná bomba). ale manžel sestry si chodí hrát každý víkend ping-pong a nebo se jen tak válí u tv. a můj manža tam lítá "rodičům" pomáhat. a tak jsem se jeho sestry zeptala, jestli nechtějí manžu vyplatit a pak se o to starat sami. myslela jsem, že její manža do toho nechce nic investovat, protože to neříká pane ani jemu ani sestře. a už je z toho aféra. řekla jsem jí to v pátek a už včera jsem byla ta nejhorší. teď musím na angličtinu, tak vám to dopíšu potom.
Odpovědět
Ahoj holky, byla jsem doma necelé 3 týdny a zůstala bych ještě ;-) .... hned... no říkám si že to mám stejně za pár :-D Už nezvracím, je mi dobře, tak si konečně začínám užívat těhu, klubající se bříško a tak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, Dani, to je dobře, že už je ti dobře... :-D a pohlaď za mě bříško... :-D ..včera mě pobavily holky v práci - nebyla jsem moc namalovaná a ony začaly povídat, že teď vypadám na holku... :-o ..to mě teda pobavilo... :-D ...dneska už jsem namalovaná, tak to třeba zase vypadám na kluka>.. :-D :-D a moje kolegyňka dodala, že nemůžu mít holku, že mám všechno modrý.... :-D :-D :-D jinak se tu v práci taky nudím, ještě že je ten internet... 8-)
Odpovědět
A kdy odcházíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Marki, tak doufám, že se v dubnu nebo tak někdy dostaneš k netu a dáš nám vědět, jak tento napínavý "souboj" dopadl, jo? Jestli to je kluk nebo holka v modrým. 8-) Sama nevím, co bych si tipla (i když těch možností moc není, že?) :-D Danielko! Ahoj! Už jsi zase v práci? To jsou ale náááádherný zprávy! Moc moc moc ti to přeju a jsem moc ráda, že se "pokus" vydařil!!! :-D Super!!! Jupííí!!! Tralalalalá!!! Veri, no, o srazu, ... bylo to super! Hodně je toho napsanýho u těch fotek v albíčkách. Prostě jsme se dobře bavily - snad všechny. ;-) Trochu jsme se sice musely hádat v tom obřím akvárku - neb jsme měly objednanou prohlídku jen pro nás a oni prodali vstupenky i cizím lidem, takže nás tam bylo fakt hafo, ani jsme se tam bez mačkání nevlezli, takže jsme se chvíli s pánem dohadovaly, Len potom začala hrozit stížností u vedení a najednou to šlo. :-D Takže jsme nebyly o výklad ochuzeny a ani jsme se nemusely mačkat s cizíma lidma v malým prostoru... :-D Jinak jsme se povídaly a povídaly a povídaly a prohlížely alba... :-) A papaly...
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, vy jste šikulky. když už jste většina zorganizovala svatbu, tak prohlídka akvária pro vás musela být procházka růžovou zahradou ;-) :-D dani, vítej zase mezi námi. ikdyž už za pár týdnů budeš s mrňouskem, tak věřím, že si chvilku najdeš. marki, taky jsem zvědavá, co nosíš pod srdcem. :-D :-D holky těhulky, určitě nám dejte vědět, co se vám podařilo. až tady budeme s honzi sami samičké, tak bychom si na tom lámali hlavy :-| ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, u přípravy svatby jsem se teda ale nemusela s nikým takhle dohadovat, natož hrozit stížností na nejvyšších místech... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, víš co? Tak se spolu domluvíme na "příznivé době pro nás obě", abysme tu nebyly dlouho samy a odejdeme zaráz, co? 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak to jste měli přípravy jedna báseň, když jsi se nemusela s nikým dohadovat. Já když si vzpomenu na tu "majitelku" rekreačního střediska ]-( ]-( mám vztek ještě dneska :-D :-p Dani, ahóój, to je skvělý, že už je ti dobře :-) Kulíšek se už ozývá?? Verčo, nenech se rodinou otrávit, za chvilku už bude jaro ;-) Marki, já se radši nemaluju, abych nemátla nepřítele :-D A ani bych to ráno nestihla, už takhle vstávám o půl šestý... to jsou muka a vstávat kvůli úpravě obličeje ještě dřív, hmmmm děkuju pěkně.. :-D :-p
Odpovědět
Emko: ahojky, ještě ne, ale už se těším že to brzy přijde :-D (jsme 17tt) a jak se máte vy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?