Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Mno, to musela být zábava... Ale pokud je to jen jednou za čas, tak holt prostě musíš zatnout zuby a nějak to vydržet - přece jenom, je to rodina. :-| Třeba se to spraví, až se špuntík narodí, co myslíš... Bude mít jiný objekt na pozorování. A nebo příště zase řekni, ať si tě nevšímá - když to pomáhá... ;-) Možná si o tobě bude myslet, že seš protivná, ale z toho, co tu píšeš, mám pocit, že stejně o tobě nemá úplně nejlepší mínění a její názor na tebe asi hned tak nezměníš, ať se budeš snažit sebevíc. Nebo se pletu? Tak pevný nervy! A velkou oporu v manželovi!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně jsem zase s vámi. byla jsem nemocná a pak jsem si ještě vyrazila na hory. a teď už se zase hlásím do klubu. mám hned několik bodů. 1) sušička - chtěla bych si ji také koupit, ale musím se přiznat, že mám dost mezer ve znalostech. usuší věci úplně do sucha? neničí věci? a je nějaká značka lepší? je rozdíl v otáčkách? 2) marki, moc mě mrzí, že jsem neviděla ty krásné fotky před svatbou, ale chápu tvoje důvody. jako těhu ti to moc sluší. bříško už mám moc hezký ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, koukám, že jsi měla taky nějakou rodinou sesterskou depku. v tom jsem se potácela celý minulý týden. ale sestra v tom byla zcela nevinně. tak nějak to všechno vyvolala naše mamka. sestra má velmi zajištěného manžela a ještě ke všemu si spolu hrozně moc rozumějí. což jí samozřejmě přeju a mám je oba moc ráda. ale švagr je v očích mojí mamky zcela dokonalý muž. a tak občas zabolí, když si básní o švagrovi, jak je úžasný. v mých očích zcela normální chlap se svými chybami, které mojí sestře nevadí (a tak to má být). a o mém manželovi nic. že se jim stará o auta vč. náhr. dílů a jiná technická pomoc je zřejmě samozřejmostí. a tak mě to hrozně moc mrzelo. teď už jsem se z toho vyspala, ale ....... :-( ale i tak bych přivítala, kdyby se kvality lidí brali i podle jiných ukazatelů než podle obchodního ducha. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verco, noc si z toho nedělej, Jožka dělal pro všechny okolo první poslední, než se odstěhoval za mnou do Jihlavy..a taky už pro sovje rodiče nic moc neznamená.... :-| to víte, jeho ségra je nejlepší, protože měla hned ve dvaceti dítě...přišla mámo, táto jsem těhu, tak se starejte, dostala byt a všechno a oni se z ní můžous prominutím posr....no a z nás ne, protože my děti neměly tak brzy-.... musím se pochlubit, včera jsme byli s manžílekm zase na kurzu, byli jsme i na porodním sále a tam jsme si spolu vyzkoušeli takovou sedačku a musím říct, že to je moc prima, když je takhle někdo za vámi vám blízký) a taky nám pustili kazetu s porodama, tak se mu to líbilo...takže celkem pozitivní zážitek.... no, teď musím končit, už tady zaučuju novou, no, je to teda pro mě spíš kráva.... :-| ale firmě to přeju... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo verčo a jestli chceš, tak ti ty fotky předsvatební pošlu na majlíka.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, verčo, co se týče té sušičky, já mám dražší ( normální prodejní cena 30 tis Kč, já ji koupila v akci a u kámoše v obchodě za 20 tis) - je to AEG. dokonce si se mnou i česky povídá... :-D vysuší prádlo nádherně a pokud to vychytáš, tak ho nemusíš žehlit....a prádlo, když ho žehlit chci, tak ho nechám napůl složený v sušce a nikde jinde mi nepřekáží.... ;-) ....a prádlo není možný přesušit, jen si musíš dávat pozor na to, co s edo tý sušky dá všechno dát...protože některý věci se fakt scvrknou... ;-) ale já už bych jí nevyměnila za nic na světě a i manža věděl hne dod začátku, že si jí pořídíme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se přidám se zkušenostma se sušičkou. Já mám Indesitku pračka/suška v jednom. Dvě krabice bych nechtěla. Stála asi 15000,- (ož si myslím, že je slušný, kupovala jsem jí přes Bílý zboží na netu) a už běží 4 roku bez poruchy... ťuk, ťuk, ťuk :-) Sice si se mnou česky nepovídá, ale já jí stejně vždycky zavřu v koupelně a přijdu za ní, až když je zticha :-D :-D Suší výborně, ale přesně jak píše Marki, některý věci se scvrknou - už jsem tam třeba zapoměla ponožky a teď je nosí Vítek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda zatím po sušičce netoužím. Nikdo z naší rodiny ani z přátel a kamarádů ji nemá (nebo o tom nevím), takže to nemám od koho znát. Nemá mě kdo přesvědčit o těch výhodách... A prádlo na sušáku mi nevadí. :-) Zato myčku bych fakt chtěla... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, děkuju za rady. vůbec mě nenapadlo se podívat na netu do www prodejen. ale omlouvá mě, že si ji nejdu kupovat hned ;-) ale do vánoc bych ji chtěla mít. dneska jsme se vydali z posledních peněz a železných zásob - zaplatili jsme hypotéku. takže mám zase cíl, na co se bude šetřit. :-D musím říct, že je nám zase o hodně lehčeji. budeme moct si zajet někam na dovolenku bez výčitek svědomí. a taky už může přijít prcek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, vy jste měli hypotéku a už jste ji zaplatili? Jé, vy se máte! My jsme právě teď ve fázi, že se "po nějaké poohlížíme" - na rekonstrukci. Jenže si všichni (z rodiny a známých) myslí, že nám bude stačit dvěstětisíc a pak jsou v šoku z té naší požadované částky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, měli jsme 2 hypotéky 800 + 150 tis. a 800 jsme právě zaplatili. ta malá nám ještě zbývá, ale není tak škrtící. taky jsme si dost utrhovali a podařilo se nám jednorázově dobře zainvestovat. takže nám to trochu urychlilo šetření. ale teď jsme úplně vyšťavení. kdyby se rozbila pračka, bylo by to dost nepříjemné a určitě by nebylo na novou. prakticky nesmí přijít žádné nečekané výdaje. takovou situaci moc nemám ráda. vždycky jsem měla nějakou rezervu a teď HRŮZA. ale jsme na to dva a díky tomu se dá rychleji našetřit. každopádně i tak si myslím, že hypotéka není nic hrozného a musí jít utáhnout i s miminkem. spoléhám na to, že si nepůjčuji od lichváře, ale od banky. a tak se dá dohodnout nižší splátky apod. a taky banka je většinou trpělivá, co se týče nemoci nebo ztráty zaměstnání. co se týče rekonstrukce, tak si určitě vyjednejte "vyšší" úvěr. stejně vám budou peníze pouštět na základě faktur. vy budete mít možnost stále si vybírat lepší dodavatele materiálu a popř. si něco udělat i sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Veri, vy se máte! 800? To jste museli splácet docela dlouho, ne? To víš, že si půjčíme od banky a né u nějaké pochybné společnosti... A s nějakou rezervou (vyšší hypotékou) počítáme taky - nikdy nevíš, co se stane, co se bude muset ještě udělat - no jo, starej domek, do něčeho kopneš a upadne i něco jinýho... A teď, co (snad!!!?) dosouhlasili tu vyšší mateřskou (rodičovský příspěvek), tak to se hned bude jinak splácet! Juchů!!! :-D ;-) A co ty, Marki? Jak se vede takhle krátce před MD? (chtěla jsem napsat - poslední chvíle mezi lidma, ale to už v dnešní době vůbec nemusí být pravda - pokud to tak ženská sama nechce, že?). :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
honzi, oni zvedli mateřskou? :-. já myslela, že jenom porodné. tak to by bylo prííííma ;-) a marki má dneska poslední den v práci - tak se snad s námi přijde "rozloučit" :-) (v uvozovkách, protože věřím, že se i potom sem na nás přijde podívat). honzi, domek vám závidím. mám sen mít zahrádku. tak se snad jednou probudím a ze snu bude skutečnost ;-) . teď vás ale čeká dost práce a stresu. ale na to jste určitě připravený ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám pocit, že od ledna 2007 to bude něco kolem 7 500,- ne? = nějaký procento z průměrné mzdy, či co... Hele, tohle je taková ne moc důvěryhodná informace... Zprávy byly plný toho, že toto mají v plánu, ale jak to dopadlo - ticho, sem tam někdo něco prohodí, naznačí... nevím... (ale manžel mě přesvědčuje, že to říkali v rádiu...). To chce ještě ověřit. ;-) Ale porodné JE zvednutý od dubna 2006, ne? Na stresy okolo vyřízení hypotéky a rekonstrukce domku - aby to všechno proběhlo, jak má, tak to se připravujeme... no, spíš s tím počítáme. Ale budeme na to DVA, takže se nebojím ;-) Uvidíme, jak to dopadne... Včera jsme se byli v jedné firmě poptat po nových oknech a dveřích - dnes by nám od tama měl někdo volat a domluvit se na podrobnostech a na přesném zaměření. Takže - akce začíná! :-o :-N =-) :-) Markííííí, kde jsi??? Prý poslední den a ty nikde??!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem tady. ale zaučuju nového jedince, tak nemám vůbec čas...jo a v práci jsem až do dalšího úterka...takže se nebojte.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uffff, už jsem se lekla! :-D :-D :-D Ahoj Marki!!! A šetři se! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem úplný blázen. vím, že jsi do 28/2, ale nějak jsem si myslela, že už je to dneska. :-N jsem nějaká předběhnutá. takhle se dělají poplašný zprávy ;-) honzi, tak to vám držím palečky. u nás byla žádost o hypotéku jedno z nějhorších období. pak další problémy byly absolutně v pohodě mezi námi, ale ta hypotéka ...... FUJ. ale teď jsme zase o kousek starší a tak si myslím, že další bude už ok ;-) . marki, jak ti to zaučování jde? vůbec ti nezávidím - pořád se ti někdo dívá pod ruce ..... tak zlom vaz
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem zase tu, teď jsem ji poslala na oběd, ale myslím si, že to tady brzy vzdá.... :-| nějak mi připadá, že si myslí, že tady nebude moc toho dělat a najednou čučí, že toho bude asi hodně...no, ono když jí s tím chlapci hned od začátku neseznámili, tak to je těžký...my už to tady máme s holkama zajetý, tak to pro nás není problém...a taky je problém, že ta paní má doma dítě 2 roky a 9 měs...což se fakt nedá zvládnout, když tady musí člověk být někdy od nevidím do nevidím...a já to vím, že až budu chtít jít nazpátek, tak buď mi firma bude muset udělqat velké ústupky / což pochybuju/ anebo mi bude muset nabídnout jinou práci...když mě tady tak moc chtějí.... :-o a na druhou stranu, ona se mi pod ruce moc nedívá...já mám takovej systém, že jí jen řeknu, otevři si soubor, vidíš, tady je tohle a tamto...takhle se to mění atd... :-D :-D za týden už tu totiž bude sama, tak jí nic jinýho nezbude... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a včera mě strašně pobavil manžílek...mám doma totiž jeden overálek se žirafkama, ale hlavně s kapuckou, na který jsou ouška...a ten můj exot si narval tu kapucku na hlavu a běhal po pokoji, že je malej zajíček...tak jsem se málem poč.rala smíchy.... :-D :-D :-D on takhle pořád vymýšlí nějaký kraviny - když jsem ušila povlak na přebalovací podložku, tak si na něj dal hlavu a říkal, že potřebuje přebalit...ještě teď se tomu musím smát.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, tak to je paní chudák a kolegyně vlastně taky. ale to je celkem chyba šéfíků. taky nechápu, proč ti tam dali náhradnici až 14 dní před odchodem (možná ještě kratší doba). manžílek je dobrej. je vidět, že bude dobrý taťka. všechno nejprve vyzkouší sám, jestli je to pro miminko dost vhodné :-D . co ponožtičky - ty už taky prozkoušel??? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem se za váma zase dostala. Teda já vás četla i včera, ale nějak mi nevyšlo něco sem napsat. |-| Aby toho nebylo málo, zastupuju kolegyni, která po mě má přebrat práci :-D :-D To je dobrý, ne?? Ale snad jenom tenhle týden. A jak je jinak? Já jsem docela otrávená z toho počasí. To sluníčko, co tu na dva dny vykouklo mě tak nějak jarně naladilo a dneska zase sněží. A na netu píšou, že má být zima, zima a zima... bééééé.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, včera jsem tu už nebyla... ;-) ponožtičky nezkouší, ty si dám na bříško já a dělám mu ťapi ťap--- :-D :-D :-D no, a kolegyni mi sem dali 7 dní před mým odchodem a to jen na moje vyžádání...oni si jí tu chtěli zacvičit 2 dny před mým odchodem, že to prej zvládnou...no, tak já ji aspoň naučím vařit kafe atdl... jinak se máme fajne, poslední čtvrtek v práci (pak už jen poslední pátek, pondělí a úterý)....a pak už jen samá pozitiva a jistoty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, emko, o tom jaru mi povídej. dneska ráno to byl šok. už mě ta zima VŮBEC nebaví. na druhou stranu se utěšuju, že aspoň nejsou záplavy. to bych nikomu v tomhle počasí nepřála - vlastně v žádném počasí. marki, tak to máš opravdu samá pozitiva ;-) včera jsem se musela posmát. manželova sestra se také snaží o miminko a včera mi poslala sms, že od 1/3/06 už nebude mít žádné noční služby (zdravotní sestřička). tak jsem hned bloumala a bádala, esli třeba za tím není těhu. a manžel hned chytil takovou tu facku chlapské ješitnosti :-D a hned, ať okamžitě jedu domů.... tak jsem se musela smát, jak ho dokáže rozhodit malá nepotvrzená zmínka. nakonec se ukázalo, že švagrovou povýšili na vrchní sestřičku a tím pádem bude chodit jenom na denní služby. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verčo, to je radosti na starém bělidle, co...??? :-D emi, nepasla jsi náhodou, že někdo z tvé rodiny si na veletrhu koupil kočárek za levnější peníz??? Mě by totiž zajímalo, jestli tam prodávají věci jenom ten poslední den nebo i normálně každej den výstavy??? nebo jsi to byla ty, verčo??? mám mlhu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, moje kamarádka si tam koupila kočárek. Teda pokud si dobře pamatuju, tak na výstavě si ho objednala (možná i zaplatila) - ten vystavený kus a pak pro něj dojela do obchůdku. Vidíš, s tou mlhou to není zas až tak špatný :-D :-D Verčo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, tady se o tom asi nepsalo. mám pocit, že i emko se tam teprve chystá. holky, teď mě tak napadlo, jak za 20-30 let tady budou naše děti hledat inspiraci. a jak nás ty budoucí snachy budou drbat ;-) . taky mi připadá legrační představa, jak si moje dítko vybere partnera některé holčiny odtud. pak si na svatbě budeme vyprávět ..... :-D možná, že tady s přibývajícími roky otevřou sekce "několik let po svatbě" a tam budou ještě ročníky svateb :-D . docela se na to těším, kolik se nás tam sejde ještě s původními partnery (samozřejmě, že sama sebou jsem si jistá, že pořád s tím stejným ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Verčo, tohle mě vůbec nenapadlo, takhle nad tím přemýšlet :-N Ale když už jsi to napsala, je to fakt sranda a jeden nikdy neví. Jo a já jsem si taky jistá, že budu pořád s tím samým... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
někdo září jiný v září...tak kdepak jste, křepelky??? My máme dneska 5 měsíců od svatby, jestli se nemýlím..jsem žádostivá, jestli mi to zase ten můj miláčik připomene.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj všem, my jsme slavili první 3 měsíce a pak to nějak opadlo ..... :-N ale už jsme se bavili, jak oslavíme první výročí. vymyslela jsem si hotel sen - v časopise měli moc hezkou fotku pokoje - celá postel s nebesi obalená v růžích - prostě romantika. tak jsem si najela na www a zjistila jsem, že víkend stojí skoro 10 000,- kč. a tak jsem si to rozmyslela. to za ty peníze pojedu do disneylandu v paříži a ještě nám pár tisíců zbyde ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Verco - o hotelu Sen už jsem taky slyšela (nevím, jestli jich je víc...) a vím, že je hóóódně drahý! Ale máme stejnou touhu - 1. výročí oslavit nějak netradičně, třeba nějakým prodlouženým víkendem někde... No, taky nevím, jak to nakonec dopadne, hodně bude záležet na naší finanční situaci a tak. Ale snít o tom, to je taky pěkný! Marki, vy to přece lehce oslavujete každý měsíc, ne? Takže určitě nějaký připomenutí proběhne, co?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?