Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, tak mám za sebou rozlučku (domů jsem přišla o půl desátý) a docela se to vydařilo., všichni ocenili moje kuchařské moučníkové umění....a dneska je za námi poslední UZV....tak to bylo zase na pokochání,,,,nemohli se pan doktor se sestrou vyznat v předchozích zápisech...a tak mě málem poslali na další UZV za 10 dní... :-| ...no a tak jsem jim musela vysvětlit celou anabázi předchozích mylných zápisů sester a nakonec to dali dokupy...ale to jsem šal radši an lepší vzduch na chodbu...prý je vše v pořádku, jsem v 29+5 TT, termín mi upravili na 26.4.06....tak uvidíme...teď letím na oběd, máme šílenej hlad.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a taky mě včera poprvé vyfotili jako těhu, takže jsem to dala do svýho alba příprav.... :-D ..asi by to měly být přípravy na mateřství.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki, ty máš krásný bříško :-) :-) To ti řeknu - ti tvůj dr.+sestra to jsou koumáci :-D Ale myslím, že je to nakonec jedno, hlavně, že jste oba v pořádku. Posunování termínu - to je věc. Já jsem se u Vítka upnula na to datum, co mi napsali do průkazky jako první a nevím nevím co bych dělala, kdybych porodila jindy :-D :-D Teď mi to vypočítali na 11.7., ale nějak s tím nepočítám, spíš si myslím, že to bude jindy. Nejraději bych buď čtvrtýho, pátýho - to jsou svátky a taťka by s náma mohl být v nemocnici celý dny. Nebo osmýho - to je zase hezký datum 08.07.06 :-D :-D Ale kdo ví... Já jsem dneska 19+1 tt, takže tak nějak máme za sebou půlku :-) :-) a před sebou 2x tolik co ty :-D Na UZV jdeme 27.2. takže ti ještě stihnu říct, jak jsme dopadli :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš, emi, tak jsi za mnou jen 10 týdnů.... :-D ..já jsem taky upnutá na to první datum (21.4.)...jo a tobě přeju, abys porodila 5.7...to je totiž datum mýho manžílka a je to nádhernej člověk (ve všech směrech)....a pro tebe výhoda...bude vždycky myslet na rodinu...(k mé nelibosti :-D )...a protože bude mít u vás moc dobrej základ, tak se mu/jí ani nebudu divit... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíme... ;-) To by jsme vlastně obě děti měli ve státní svátek = oslava celý den :-D :-D Miminko bude určitě v pohodě, a vyroste z něj dobrý člověk. Já na horoskopy moc nedám, spíš si myslím, že základ je ve výchově. My budeme doma v sestavě - Býk (manžel), Blíženec (já), Váhy (Vítek) a ráček popř. Blíženec nebo Lev (mimi) :-) Ty budeš mít buď beránka nebo býčka a určitě vám bude dělat taky radost celý život :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, u nás bude složení Rak (otec), Kozoroh (já), Beránek nebo Býček (mimoušek)...tak to bude sestava.... :-D v odině je určitě dobrý základ, ale někdy ty povahy dle horoskopů sedí přesně...já jsem trochu šmrnclá střelcem, protože jsem se měla narodit o 9 dní dřív, ale nějak se mi nechtělo, chtěl ajsem vidět Ježíška... :-D tak to je pak těžký, protože nejsem kariéristka, ale mám zase smysl pro rodinu a práce je pro mě taky důležitá...je to takovej mix, no... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska je tady teda pěkně hnusný počasí - je zataženo a prší (no spíš je pěkný slejvák). Ještě že tu nemáme žádný sníh, lituju lidi na horách... :-| Pořád projíždím ten MMB - to je závislost, až to hezký není |-| , ale neodvažuju se něco objednat. Co se mi tam líbí je už na větší dětičky a je to buď pro kluky nebo pro holky... ještě vydržím, i když typuju, že budeme mít holčičku. Nebo spíš chci??? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, emi, chápu tě, jenže já už tam objednala spoustu věciček...naštěstí jsem narazila na tyhle sránky docela pozdě, takže na ně nečučím tak dlouho... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já bych na ně nečučela, kdyby mi to tady nějaká dobrá dušička neporadila ;-) :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
achach, za vším hledej ženu....těhotnou, nudící se.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj!!! Marki, ty máš ale krááásnýýý bžišo!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj honzi, teprve teď se sem dá něco psát... :-D :-D :-D hurááááá... :-N to je honzi bříško, co ...a včera mě zase tahalo, takže zase rosteme.... :-D :-D :-D ....jo, takhle vypadá novomanželka po 5 měsících po svatbě.... :-D to se manžílek ani nenadál.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No docela mě "překvapilo"... ale to je tím, že tě nevidím, tak se ty představy trochu liší. A když si vezmu, že jdeš za chvilku na mateřskou - je to logický. :-D A necháš si zase přibarvit vlásky a natočit kudrdlinky? Jako jsi měla na svatbě? To ti moc slušelo - bylas taková veselejší, zářivější! Ale i takhle ti to moc sluší! Asi fakt budete mít kluka - holky prý krásu ubírají... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markííííííí, já už jséééééém táááááádýýýýýý!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, já jssem tady takýýýýý.... :-D jen jsem musela vyřizovat pár věciček..zase mi přišlo něco z MMB, tak jsem se nad tím rozplývala.... :-D a pak přišel brácha a jeěště čekám manžílka, kterej jel k zubákovi, protože ho v noci bolel zoubek (a samo, že doktory má v místě svého původního bydliště... :-| )... no, bříško není ve skutečnosti tak magicky obří, jak na fotce, a ta kámoška, co je tam ke mně zády, tak to je druhá kolegyně, co čeká mimi ve stejnej datum...a protože je trochu víc otočená, tak bříško skoro vidět u ní není.... :-D vlásky si nechám natočit a přibarvit před focením u fotografky...abych byla ještě krásnější.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super! Hele a co pořád na tom MMB kupuješ? Teda jestli budu taky taková... :-D :-D :-D :-D :-D (v dobrým, neboj). Dokonce mám od manžela slíbený PC a net - až budu těhule, abych měla všechny informace! A abych byla v obraze a mohla třeba takhle výhodně nakupovat. :-D :-D :-D Zatím nemáme ani jedno... :-( Neva, však ono bude. :-D Vlásky ti schvaluju! Hele - a budeš odvážná a lupneš nám sem fotečku??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no na MMB kupuju všechno, oblečky už (zatím) ne, protože na začátek toho mám akorát....teď jsem si nechala jen poslat jednu věc pro kámošku, co čeká kluka... ;-) (obleček)...jinak mi došla i mateřská podprda, odsávačka mléka, dudlíky atd.... ;-) teď tam sháním autosedačku vajíčko, monitor dechu a lehátko...a to je asi tak všechno...ono tohle je tam všechno každej den, ale já si pořád říkám, že mám ještě čas... :-D jo, fotečku sem lupnu, pokud uznám za vhodné, vystavovat své špeky na odiv tomuto národu...(fotečky předtím, co jsem sem dala, jsem stáhla proto, že mě jedna dobrá duše řekla, že i když jsem napsala, aby is to nikdo nekopíroval apod, takže tomu stejně nevěří, že by to někdo neudělal...no, nechtěla bych se vidět za chvíli někde jinde nebo veřejně, i když jsem tu skoro nic neodhalila)... no, teď řeším jeden problém a to, že manža odjel k zubaři autem, ale vrátil se autobusem...po cestě mu za jízdy upadlo kolo....je mi z toho špatně, co se mu mohlo všechno stát... :-( anebo nám, protože jsme tím autem měli jet zítra spolu za tchánovcema.... :-( tak teĎ tady v práci trnu, co se vlastně všechno stalo, protože mi to nechtěl do telefonu říct, že za mnou dojde do práce.....řeknu vám že jsou chvíle, kdy člověk toho panáka fakt potřebuje (no, já mám smůlu, mimísek v bříšku mě přesvědčuje, že na to ani nemám chuť)... :-p ..nejvíc mě štve, že za opravu toho vraku jsme loni dali 18 tis (jeden debil nám ho naboural, odjel,,,,)..já ho nechtěla spravit už tenkrát...ale Jožku přesvědčil jeho otec, na kterýho je to auto psaný (stará Lada z roku 90), že ho prostě opravit nechá...no a teď to máme...a to jsme loni na podzim dali za opravu brzd dalších 3,6 tis Kč..je to jenom žrout peněz.... :-( já se snažím kupovat všechno na mimi a pro mimi v bazárku a to, co ušetřím, dáme za blbou opravu auta, který jsme stejně chtěli v červnu/ červenci vyměnit... 8-( kde jen ten manža je!!!??? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak manža je v pořádku...uff to jsme si oddychli... ;-) ..auto je na tom hůř, oprava 5 tis Kč.... ]-( ...no, hlavně že mu nic není a že nikdo jinej okolo toho taky nebyl... :-| takže mě čeká "nádhernej víkend" u tchánovců, místo po obědě tam musíme jet už áno protože tam jinak nic nejede....tak jsme se s manžou chytli, že on, na rozdíl ode mě, moji matku může (ano, proč by ji nemohl, když ji viděl jedenkrát od svatby), zato že já jsem předem zaujatá proti jeho rodičům....asi ano, když mě ani po svatbě nepřijali.... :-| to jsou nae jediný hádky *- jeho rodiče...ach jo... :-p ale pak už jen za měsíc na dědovy 80-tý narozeniny, a pak až někdy dlouho po porodu a to chci spát u kámoškya ne u tchánovců... ;-) tak hezký víkend Markéta a mimísek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki Marki a mimísku, moc vás oba zdravím a opatruj te se, něják se tu míjíme a tak vše tfuj tfuj a mějte se. pa
Odpovědět
Profilova fotka
niki, jsem překvapená, že tu vidím tvoje jméno..zase jsem si tě přivolala, včera jsem zrovna na tebe myslela... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, v pátek jsem byla s Vítkem na vyndavání stehů a v sobotu jsme ho odeslali s našima do Itálie. Tak se s manžílkem užíváme o samotě ;-) Je to asi na dlouhou dobu naposledy :-o Niko, jsem ráda, že ses ukázala :-) Máš nový účes?? Marki, přeju ti krásný poslední týden roboty :-D Doufám, že jsi víkend v pohodě přežila, že ta návštěva nebyla takový stres ;-) Honzi, to je manžílek hodný, že na tebe tak myslí. Ono se na netu dá sehnat fakt dost informací, někdy až moc... ;-) Někdy si říkám, že je lepší nevědět, asi bych se tolik nepozorovala :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko! Vítek jel k móři? Ten se ale má! :-) A není tam teď ještě zima? =-) A tak užíváte si samoty? ;-) A neboj - informace sháním už teď... :-) a vím, že ne všechno je použitelný... ;-) a ne všechno platí pro všechny... :-) takže si vybírám, neboj. A pozorovat se asi budu, tomu se, myslím, zabránit ani nedá nebo jo? :-N Marki a jak se daří tobě? Stres a nervíky už jsou pryč? Já bych z těch událostí byla taky pěkně v křeči... no, hlavně, že to dobře dopadlo. Lepší je dát 5000 než kdyby se stalo něco horšího... radši ani nemyslet...
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá, někdo se ukázal :-D :-D :-D Honzi, bé je správně. Není u moře, tam by fakt byla asi zima. Jeli lyžovat :-N S tím pozorováním - při prvním těhu jsem neměla tolik informací jako teď. Žádný net, žádný starosti jinejch holek, který by mě samotnou ani nenapadli... Ale to je asi normální. Hlavní je, že se pozoruju, ale hlavu si z ničeho nedělám, asi taky proto, že všechno vychází tak jak má.. ťuk, ťuk, ťuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emi, víkend jsme přežili, dokonce můžu napsat, že byl velmi velmi hezký a povedený... :-D tchýni s tchánem jsem taky přežila, i když ty jejich kecy, to je někdy na zabití.... :-o ..tchýně na mě, že si mě nikdy nedokázala představit s břichem a pak, že mám vysokej standard (byla u nás na návštěvě a nemohla rozdýchat, že mám myčku, sušičku atd - a to všechno jsem si zaplatila z vlastních úspor včetně celých vybavení bytu)...takže prej dle jejího (s prominutím slepičího) úsudku budu chtít mít jen jedno dítě... ]-( ,,takže jsem jí zaskočila informací, že já chci děti 3... 8-) ..tak jsme byli s Jožkou zase rozčarovaný...no, co se dá dělat...tchán zase nemohl rozdejchat jožkovu nehodu...prvně se k tomu nevyjadřoval..a včera řed odjezdem to načal...tak jsme byli rádi, že můžeme vypadnout.... :-D na plese jsem si zaplesala, zatancovala...byla jsem sice pro místní jakýsi zjev, ale všem jsem se líbila, a mně bylo dobře, domů jsme šli o půlnoci.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, lyžovat, jasný! A docela logický!!! :-N No jo, pondělí... :-| :-o :-N =-) Mě to moře napadlo asi proto, že začínám přemýšlet nad letní dovolenou... včera jsme to probíraly se sestrou... no a pak taky proto, že moje babičky ani dědoušci by nás lyžovat nikdy nevzali, vlastně ani k tomu moři... :-| Holky kolem mě začínají všechny "těhotnět", takže já sbírám informace od nich. :-D To víš, abych byla připravená - kdo je připraven, není zaskočen, hehe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já musím babičku s dědečkem veřejně pochválit před nastoupenou jednotkou, oni si Vítka berou k moři i na hory. Snad jim to ještě dlouho vydrží ;-) Marki, některý lidi jsou prostě jiný... A jinak - myčku i sušičku mám taky a nedokážu si to bez nich představit. Díky myčce máme pořád čisto v kuchyni a díky sušičce se mi prádlo neválí po radiátorech. Ale můj manža, když se ke mě nastěhoval, tak taky remcal, že je to zbytečný přepich.... a teď? Už ani muk a nádobí do myčky rovná docela úspěšně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ano ano...každý holt máme jiný "standard"...a manža se taky pomalu učí dávat věci do myčky.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky myčku!!!!! Mám pro ni v kuchyni všechno nachystaný - místo, vodu, zásuvku, odpad... jen ona mi chybí... :-D :-D :-D Ale jednou bude! Já tomu věřím!!! ;-) Naši si taky mysleli, že jsem padlá na hlavu a chci zbytečně vyhazovat za myčku peníze a že jsem líná umývat nádobí... Ale co ji má doma švíca, tak jsou z toho nadšení. A já jsem zase out, že se mi v kuchyni válí špinavý nádobí... No jo, holt bude mít sestra vždycky všechno lepší (a dřív) než já... Nu což... ;-) Marki, koukám, že už seš taky docela slušně obrněná vůči kecánkám rodiny... ono to asi ani jinak nejde, pokud chce člověk žít v pohodě, že? Tak hodně síly! Hele - a hodně dětí! Ať se tchýně chytne za nos! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, honzi, začínám se čím dál víc obrňovat, Jožka mě napomíná, že nemusím nic říkat, a že jde na mně všechno vidět, že se hrozně ksichtím....tak jsem nacvičovala úsměv...celej víkend----to víš, sice mě tchýně neustále dorážela, ať neumývám nádobí, ať nesmažím lívance...a jestli mi není špatně,....a pořád dokola....a pak lítala, co budeme v neděli vařit a já chtěla dělat ryhclou kotletu a ona zas mi do toho namíchala jiný ingredience, tak z toho byl takovej mišmaš fuj...a hrozně mě pálila žáha a to vaření tam na velkých kamnech.....no prostě hrůza, tak jsem z toho byla vytočená...a tchýně, jestli mi není zle, tak jsem jí řekla, ať si mě nevšímá...a byl pokoj...no, jestli se takhle chovala ke svojí dceři, když byl těhu, tak se nedivím, že ta je zvyklá, že jí maminka všechno udělá...já na prdel padat nehodlám.... :-D
Odpovědět
Ahojky všichni,dlouho jsem tu nebyla,pěkně jste to tu obnovily :-) Musím se taky pochlubit,vypadá to,že konečně prodáme byt po babičce,tzn.budou penízky na stavbu!!!V sobotu jsme byli s manžílkem v kuchyňském studiu (myčka je plánovaná jako samozřejmost) a v podlahovým centru,po dlouhým uvažování jsme si nakonec vybrali do obýváku tvrzené PVC....Já už se tak těšíííím!!! Marki,teda,musíš mít nervy jak špagáty,já bych se asi při nejbližší příležitosti vypařila....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?