Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Emi, jestli myslíš ten brněnský - pro dítě, tak ten je od 22. do 26. března. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta je hezká :o) Únor bílý, pole sílí, zima bude už jen chvíli. Bílí páni sněhuláci nemají teď žádnou práci. Jen tak stojí, jako sochy, snad mají chuť na rampouchy. Chtějí aspoň nakrátko mít ledové lízátko.
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ta druhá je mnohem hezčí a myslím, že i pro Vítka jednodušší. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, to určitě, je taková pro děti :o)) Ale je jich tam spousta, já už to pak dále nezkoumala, třeba tam budou ještě hezčí :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Však ona si Emko něco vybere. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet děkuju, ta druhá je fakt pěkná. Já to tam ještě omrknu. Já jsem nemohla žádný stránky najít =-) Honzi, myslela jsem to pro dítě, tak děkuju. Je to v Brně na Výstavišti, že?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, já nemám v práci co na práci, tak jsem se aspoň chvilku zabavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, já jsem si pořídila baby vak, do klokanky mimčo rvát nechci (aspoň ne na začátku)..ale kdo ví, třeba mi tam nebude chtít být...to se taky může stát... ;-) veletrhe bude v Brně od 23.-26.3. pro veřejnost na BVV..my si necháme auto na Vaňkovce a dojedem tam tramvají, která zastavuje kousek od ní... ;-) jo a tady máš dvě básničky, jen nevím ,jestli nebudou těžký: 1. Milý pane sněhuláku, mrkev už je dávno v láku, uhlím už jsme zatopili a sníh metlou uklidili. 2. Padá vločka, padá, na rozpálená záda. Pepík piští jako myš. Copak ty ho neslyšíš?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si dodala odvahu a dala jsem do svého aůba příprav fotky, který jsem dala miláčkovi jako překvapení ke svatbě - samo, že tam jsou jen ty nejvíce zahalené, ty více (ale ne moc), sem dát nechci... ;-) a k týhle paní fotografce se půjdu nechat vyfotit s bříškem.. ;-) a pak s mimouškem... :-N a možná i s tatínkem :-D
Odpovědět
Marki moc hezké fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, moc hezké fotky, jsi odvážná holka, žes je sem dala :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, já přece vím, že ta básnička má být pro synka - přečti si moji reakci v 10:35 ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, Marki, pěkný fotky, odvážný... co na ně říkal manžel? Bylo to milý překvápko? Spíš vzrušující, ne? :-D Jinak - vyfotit se s bříškem mám v plánu taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ty mě bavíš....tvoje reakce na emko - ona myslela veletrh pro dítě, ne básničku pro synka... :-D :-D :-D jinak byl manža zaskočen, nemohl to chvilku rozdejchat....a pak byl nějaký čas při koukání na ně nažhaven...lepší jak časopis s cizími dívkami..což je po 10 letech co říct, ne... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, hezký fotky :-) Mě fotí manža s bříškem každý měsíc, aby jsme viděli rozdíl - no zatim žádnej vidět není. Ale jednou to bude skok ;-) Honzi, Marki má pravdu, myslela jsem ten veletrh :-D :-D Příště se budu líp vyjadřovat :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, emko, ale radši jsem je stáhla...jeden nikdy neví..bylo to jen na ukázku pro nevěstičky, aby načerpaly inspiraci a odhodlaly se k tomu, co já... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pomalu zapadáme v zpomnění, tak jsem tu já, abych to trochu napravila... :-D ..víkend je za námi a mně ček v práci posledních 15 dní..jupíííí 8-) ..i když nevím, co pak budu dělat doma, neboť se i teď o víkendu nesmírně nudím...už jsem si ušila (ručně) mantinel do postýlky, povlečení na přebalovací podložku, mám nastřiženej kapsář.... :-D :-D :-D dneska jsem si byla ráno udělat radost, v sekáči měli 50= výprodej, tak jsem si koupila jedny takový pološaty, co nosím ke kalhotům za 40,-Kč.--- :-D a před chvílí mi přišel babyvak na mimouše, tak se tady z něj rozplývám... :-D a co děláte vy??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
He he, koukám, že jsem se tu ve čtvrtek pěkně předvedla, co? Že by taky ta těhotenská mlha? :-N :-D :-D No, hlavně, že jsme se navzájem pochopily... :-D :-D Tak to dopadá, když dělám víc věcí zaráz. Pak mi lítaj myšlenky a činy... :-D :-D :-D Ale tak jste se zase zasmály, ne? ;-) Marki, ty se nudíš? Ale ne! Šiješ a nakupuješ pro prtě, u toho se snad ani nudit nedá, ne? A "zahnízďuješ"? nebo jak se to říká? Jako super pořádek, desinfekce, desinsekce, deratizace...? A myslím, že už to zas tak dlouho nepotrvá a nudit se v žádným případě nebudeš... a ještě budeš na tuto dobu vzpomínat, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, vzpomínat budu s láskou.... :-D a nudím se,tak právě proto šiju jak divá...původně mi měli sešít na stroji, ale já to nevydržela a šila a šila... :-D :-D ....zahnízďuju se už několik týdnů, ale v našem 2+kk už se toho moc uklízet a připravovat nedá.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já šít neumím... :-( Ale mamka jo, je vyučená dámská krejčová! Jako malé jsme se sestrou byly jak ze škatulky. Tak myslím, že pokud budu něco chtít, že mi to buď ušije nebo pomůže ušít nebo naučí. :-D Když teda bude chtít, to je jasný. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsem ráda, že jsem vás tu zastihla.. :-N Včera jsem koukala jenom dopoledne a nikde nikdo ;-( My jsme měli akční víkend - Vítka jsem poslala na bruslení a vrátili mi ho s rozbitou bradou.. Tak jsme mazali na pohotovost, tam mu to sešili a bylo to. Když jsme na tu pohotovost jeli, tak byl celej vykulenej, co že mu to tam vlastně budou dělat (první "vážný" zranění po osmi letech :-) :-) ) No a když jsme jeli domů - tak to už byl frajer a každýmu ukazoval stehy. A už se moc teší na jizvu... ty chlapy :-D :-D Jinak jsem už začala nakupovat na mimčo - zatím to nijak nepřeháním, ale už máme dvě bodíčka a vaničku. ;-) Marki, ty jsi to šila v ruce??
Odpovědět
Profilova fotka
emko, a co básničky, našli jste nějakou hezkou? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko! Téda, to pro tebe musel být pořádný šok! A kolik má stehů? Můj manžel je taky expert - má na hlavě dohromady celkem 25 stehů, nejdelší jizva má 11 :-o ta na bradě má "jenom" 5!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já měla včera akční večer...z práce jsem přilítla v 18:15, pak jsem zadělala na 2 buchty ( z jedný jsem dělala dort), mezitím, co se mi pekly v troubě, tak jsem dělala manžílkovi (kterej byl naštěstí v práci) ptáčky na dnešek k obědu, rýži, polívku...no a tak jsem pekla a vařila a natírala krémy a náplněmi a prokládala broskvemi a ananasem....až jsem skončila ve 22:15 vytíráním kuchňky...a do toho mi přišel manža, jenže já už měla všechno hotovo i umytý nádobí....takže jsem se odvalila na gauč a byla ráda, že si můžu na chvíli odfrknout... :-D v lednici pak zbyl můj výsledek - 1 buchta se šlehačkou, zakys. smetanou, broskvema a pudingem navrch, jeden obdélníkovej dort s broskvema a vanilkovo rumovou náplní a marcipánem nahoře, no a třetí nepečenej dort se šlehačkou a ananasem nahoře pokapanej čokoládou... :-D :-D :-D ..dneska totiž děláme v práci rozlučku, tak jsem nechtěla všechno kupovat... :-N jo emko, šila jsem to v ruce a docela to drží..jen ten kapsář chci nechat sešít na stroji, ten bude přece jenom viset... :-D ..ještě mám nastřizeno na plymo do kočárku a to je asi tak všechno.... :-D jinak pořád dumám nad tím, jak vyřešit přebalování, abysme se doma nezabarikádovali...tak asi nechám udělat jen desku na vanu a tam položím vaničku.... :-D :-D :-D mám sice tchýni, co má doma profi stroj a je vyučená švadlena a dělá to doteď, jenže u ní vždycky všechno trvalo tisíc let...a když jsem si u ní jednou nechala ušít šaty, tak mi je udělala dle "svého", takže můj hluboký výstřih, co jsem chtěla, mi končil někde 5 cm nad prsama,,,,takže jsem je nikdy nevzala na sebe...takže ne děkuji, radši si poradím sama anebo jezdím za kámoškou, co mi třeba zkrátí kalhoty...tchýně je sice někdy šikovná, ale radši si někde připlatím.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Marki, ty jsi ale akční! Čekala jsem, že to skončí tak, že tě manžel najde na tom gauči a rýpne si do tebe, že nic neděláš a jen se válíš! :-D :-D :-D Hele a co přebalovat na posteli?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivet, básniček tam bylo hezkých hodně, ale on si nakonec vybral doma o koťátku. :-) Ale přesto ještě jednou děkuju ;-) Honzi, má tam 4 stehy. Ale není to nijak dlouhá rána, spíš se to doktorovi trhalo. Nejlepší ;-) na tom je, že v sobotu odjíždí s našima lyžovat do Alp. Tak doufám, že se mu to dobře zahojí a tam mu to při nějakym držkopádu nepraskne :-o Marki, ty jsi teda ďáblice :-D Čekala jsem taky konec jako Honzina, nebo aspoň že ti manžel od každýho kousek ochutnal :-D ;-) To už se v práci loučíš?? Ale ještě tam chvilku budeš chodit, myslím příští týden - no ne??
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, ještě jsem zapoměla to přebalování. To já řeším dekou na jídelním stole. Nemusím se ohýbat a nezabere to moc místa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky holky za rady s přebalováním, emko, ty máš stejný myšlenky jako manžel, jenže kuchyně je přesně na druhý straně jak ložnice....no a honzi, přebalování na posteli mi radila jedna mamča, jenže to je dost nízko a mě už teď bolí záda.... :-| ..takže to vyhraje buď komoda nebo pračka.... 8-) 8-) jo a manža si ke mně pak včera večer leh a pevně mě držel... :-D jen mi říkal, že jsem se zbláznila, že toho dělám tolik.. :-D rozlučku už máme dneska, ale v práci tu budu do 28.2...takže v poho... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já toho našeho prcka budu na tom jídelním stole i koupat :-D 1. v koupelně máme jenom sprchový kout, sice s vaničkou 40 cm vysokou, ale asi bych se tam umlátila :-D 2. všichni diváci to budou mít z první ruky 3. bude krásně fotit A kdyby nás chtěli vyhnat do koupelny, tak použiju pračku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na pračce? No vidíte, to by mě asi nenapadlo... :-D Jinak ta postel mi připadla jako dobrý nápad - buď si sednout vedle mimča nebo kleknout na zem... Ale je fakt, že až budu těhu a budou mě bolet záda a nohy (což teď nepociťuju, že), tak mi to asi taky nebude připadat jako dobrý nápad. Ale ložnici máme docela prostornou, vedle postýlky by se nějaký přebalovací pult vlezl, ale nevím, jak je to cenově (takže zatím mám takové šetřící nápady...). :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?