Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
emko, bohužel máš pravdu. ale tyhle dýchánky jsou jenom v rámci naší kanceláře (3 ženský). a šéfa máme rakušáka v rakousku - ten se to dozví, až bude potřeba. a ostatním šéfům (jsou tady ještě 2 ředitelé divizí) to může být jedno, protože pod ně nespadám. je to taková dobrá hierarchie. nikdo v čechách na nás nemůže a práskat se nikomu nechce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vůbec se nedivím, že se ti tam odtud nechce :-) To musí být pohodička. Já mám svýho šéfa hned naproti přes stůl, ale je to v pohodě. Jsem jeho zástupce, takže si taky v podstatě dělám co chci. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
to souhlasím, pohodu tady už zase mám. doufám, že to vydrží až do listopadu. pak zase bude roční uzávěrka .... tohle je tady jeden z důvodů, proč se mi odtud nechce. uvidíme, co budu psát za 14 dní - to už bude po návštěvě šéfa a ostatních vysokých funkcionářů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dopadne to dobře, uvidíš :-) Holky, já to balím, za chvilku jdu domů. Musím k zubařce na prohlídku. Moc se těším na její sáhodlouhé povídání ohledně preventivních prohlídek 8-) . Pár jsem jich totiž vynechala |-| , vím, že jsem hrozná... ale teď musím, potřebuju razítko do průkazky :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, úplně tě chápu... zubaře jsem už nějaký čas taky neviděla... budu se tam muset objednat. Jenže když mě nic nebolí, tak na to jaksi nemyslím... :-N
Odpovědět
Jééje, zubař ;-( ;-( ;-( taky budu muset :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky tam musím :-( to přemožení se je nejhorší, pak už to jde jako po drátku ;-) tak jsem zvědavá, kdy tam z nás, které nepotřebujeme razítko, kdo dorazí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já možná brzo... mám pocit, že se mi uvolňuje plomba... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ste se nějak vyplašily tím povídáním o zubařích... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, byla jsem na obede ;-) a taky jsem nějaká zralá na šlofíčka. tak se ani moc nevyjadřuju a jenom si čtu ostatní diskuze :-N a taky si přemýšlím, jak vyřešit víkend 25/2. máme jít na ples a manža chce být o 100 km dál u svého bratra a jet na střelnici. a byl hrozně moc smutnej, že chci jít na ples. tak teď si přemýšlím, jestli mám trvat na svém (víc plesů už asi letos nevymeteme) a nebo obětovat tancovačku a nechat ho jet střílet. teď když nevidím jeho smutný oči ani neslyším smutnit, tak jsem tvrďačka, ale až přijdu domu, tak jsme na sebe zvědavá. no mam rozhodně co řešit. - to je taková prkotina proti ostatním problémům co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, tak ho nech jet střílet a pojeď s náma na sraz! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, chystala jsem se Ti poradit to co Honzina, ale předběhla mě :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No vidíš! Ivi, že by zase nějaké znamení??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte, to mě vůbec nenapadlo. dneska večer se s ním o tom pobavím a nějak to vyřešíme ;-) zítra vám dám vědět :-) . teď už musím utíkat na poštu papapa a hezký večer a odpoledne.
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, to bude každopádně ono...zase nějaké znamení, jen ještě nevím, jaké :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem od zubařky moc vyhubováno nedostala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš emko, vy jste mi připomněly, že se mám tenhle měsíc hlásit k zubařce kvůli kontrole odvápnění...tak jáí asi tak za pár dní zavolám... :-D jinak jsem se vrátila z rehabky, kde mě jedna šikovná kočka vždycky procvičí a prokřupne...a je mi lépe, od té doby mě vůbec nebolí záda... ;-) a to stačí jednou za týden... :-N jinak se už blíží víkend, hurá hurá, jen nevím, co budeme s tím mým zlatem páchat... :-D ..děti už ne... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Marki, asi nějaký výlet, ne? Nebo odpočívej. Ikdyž ty jsi asi hodně aktivní člověk, že?
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, na jednu stranu hrozně ráda ležím, ale na druhou musím po sobě vidět nějakej výsledek...takže ráda vačím ,peču....ale není to vončo...holt to dítě přijde asi v pravou chvíli...oni mě ty roupy přejdou... :-D :-D a budu s láskou vzpomínat na volné a klidné chvíle.... =-) ....výlet by ušel, záleží na počasí...já už jsem nažhavená na Brno, ale to je až za měsíc a něco...na tom veletrhu pro dítě jsou prej slevy na kočárky třeba i 4 tis Kč (vystavené kusy)....teď zrovna se dívám po monitoru dechu.... ;-) ..jo a před chvílí jsem volala tý fotografce a nechám si vyfotit bříško 9.3.06.... :-D měsíc a 12 dní před plánovaným termínem... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chceš monitor dechu? Už jsem o tom slyšela, ale samý rozporuplný reakce. Sama jsem teda nad tím nepřemýšlela. Jé, tak to nám sem pak nějakou pěknou fotečku dáš?
Odpovědět
Profilova fotka
a jaký reakce jsi na to slyšela??? já jenom samá pozitiva.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Že můžeš zažít pár zbytečných šoků, když se mimčo z toho monitoru odkulí nebo když to zapomeneš vypnout, když mimčo zvedneš... Ale říkám - nic moc o tom nevím a zatím jsem se po žádných informacích nepídila. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, honzi, lepší zbytečný šok než opravdu hrozný šok----- ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky fakt. Hele, to je to opravdu takový riziko? Není to jen "vymoženost" dnešní doby? Jako že výrobci vymysleli další super věc k prodeji?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, není, ty peníze do toho vrazím, člověk pak má klid...právě mamči, co ty monitory prodávají, tak píšou - dvakrát nám oznámil, že malý nedýchá a tak....a v porodnicích, co jsem si všimla, tak to má každý lůžko pro drobečka...takže radši to tam šoupnu pod něj a bude klid... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatím nevím... generace před náma to zvládaly i bez toho, tak nevím... Hele a kolik to stojí? Asi docela dost, co? A co poruchovost? Jako že to řve, ikdyž nemá nebo naopak neřve, když má...? Rejpu, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já nevím, slyšela jsem o tom taky, ale mám na to názor stejný jako Honzina.. Ale co já vím, možná si to ještě rozmyslím. Teď pokukuju po klokankách, na MMB je mají za slušný ceny. Holky, Vítek potřebuje do školy nějakou básničku o zimě a mě nic nenapadá. Neznáte nějakou hezkou, aby měla dvě sloky?? Prosím, prosím...smutně koukám :-( :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, básničku o zimě asi neznám. Ale kdyby potřeboval o psychiatrovi, tak tu jo! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, to by mohl být originální :-D :-D Marki, kdy je přesně ten veletrh? Já jsem se těšila, že bude v Praze a oni ho takhle přešoupli ]-( :-) . No tak si uděláme výlet. Za ty slevy to stojí, možná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, tak třeba: Únor bílý pole sílí. Meluzína v komíně děsivě zas kvílí. Sníh tu vítr po závějích mete. Mráz nám na okna záclony z jíní plete. Větve stromů se pod tíhou sněhu prohýbají. Rampouchy na našem domku se svojí krásou vychloubají. Lidé nezoufejte a nehubujte na zimu, ona musí dopřát zemi na chvíli prachovou peřinu. našla jsem na www.basne.cz , tak tam koukni,treba najdeš lepší :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?