Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
dyť říkám, že jsou na tom všichni lépe :-D :-D My máme: já šaty; prstýnky ve výrobě; hudbu, místo obřadu, hostiny; já kosmetičku, kadeřnici. A to je vše :-D :-D
Odpovědět
jenže ty na to máš o týden navíc, pokud se nemýlím :-D :-D mimochodem, kosmetičku taky ještě nemám :-)
Odpovědět
ve finále se toho možná najde víc, co mi chybí, ale kdybych nad tím měla pořád přemýšlet, tak se z toho asi zcvoknu a místo do obřadní místnosti mě 3. září odvezou do blázince :-) :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D to je fakt, mám týden do foroty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevěšte hlavu, takový pocity máme asi každá... :-D pořád jsem ženicha upozorňovala na to, že něco nemáme, takže něco udělal se mnou - hudbu, místo, prstýnky, oznámení, obsluhu...ale ty ostatní věci, to už je více méně (no spíše více ;-) ) na mně...ale nestěžuju si, teď jsme byli v pátek v Brně pro komodu do Ikey a dopadlo to tak, že jsem si tam koupila šaty za 3 tis a boty za 500 a žencih si koupil oblek, kravatu a košili....takže už jsme oblečený, jupííííí :-D no a komoda zůstala nadále tam, kde ji mají, takže až tam pojedem příště, tak se tam určitě stavíme... ;-) kosmetičku, kadeřnici, cukrářku, auta, švadlenu, svědkyni a já nevímco ještě už mám domluvený, jen si nedokážu představit, jak to všechno dovezu 40 km daleko od místa bydliště :-( a to je asi jediný problém, který "zatím" neřeším.... za sebou už mám první zkoušku líčení a účesu, bylo to super, hlavně jsme si to s kámoškou moooc užily, hlavně potom na zahrádce při vínečku...doporučuju všem :-D :-D :-D pevné nervy přeje Markí
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki nevěsty nevěšte hlavu, asi jsem na tom ještě hůře. máme jen předem zamluvené místo obřadu (s matrikářku jsem mluvila jen po tel či komunikovala po netu), teda hrad je objednán, přeběžně zamluvená restaurace, hudba na večer, video, foto - ale asi budu měnit, oznámení naštěstí právě prochází domácí výrobou, vyhlídlou vizážistku, šatičky byly, ale odde dneška nejsou - problémy - problém se zapouštěním vínové do šampaň tak nevím v čem půjdu, jsem nesmírně smutná - ach jo. a to je asi všo. ani menu, ani seznam darů či prstýnky a ostatní vázne - a hlvně teď kvůli těm šatičkám, nemohu pokračovat, než si vyberu zase něco jiného. a snoubenec se fláká po světě na služební cestě. a to mám koupený boty a snad nebude vadit, že budou mít trochu jiný odstín oproti ššatům, stejně nejdou vidět, jiný si kupovat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, hlavně ty nevěš hlavu....já jsem si šaty vybrala už v únoru, a měla jsem zaplacenou i zálohu, ale jak už jsem psala, prostě ženichovi se nelíbily....tak jsem si řekla, že si je nechám ušít...ano a pak jsme jeli do Brna a tam jsem si je koupila (za 3 tis)....zatím si v klidu prošlapuj botičky (já to dělám pořád, když jsem doma, i když vařím, protože mám 4cm podpatek, takže je to labůžo v nich běhat :-D ) mám je světle béžový a šaty jsou smetanový, ale vůbec to nevadí....v klidu si vybírej šatičky, však půjčoven je dost.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vy mi dáváte :-D :-D , mám za to, že je ještě fůra času... a když vás tady tak poslouchám :-| Oblečední teda máme, prstýnky taky i oznámení a zajištěný místo obřadu...ale zbytek (hostina, foto, květiny) jenom po telefonu - snad to stihnem teď o víkendu objet. A koláčky a dorty, boty a bižu, výzdoba, kosmetika, kadeřník - to zatím nijak neřeším, asi pak budu čubrnět :-o , ale to se nedá nic dělat.. Jdu do toho tak nějak postupně, třeba boty počítám, že koupím až nějaký uvidím - zatím to byla hrůza.. 8-)
Odpovědět
Jéééééé emko, díky :-) :-D Aspoň někdo kdo ještě nemá vše zajištěno :-D :-D 8-)
Odpovědět
holky, musím se pochlubit, dneska nám dorazilo svatební oznámení 8-) 8-) jen škoda že vám ho nemůžu ukázat, na netu jsem ho nikde neviděla a nemám digit.foták abych ho vyfotila, alespon vám ho popíšu :-) :-) je na krémovém podkladě(ne lesklý) ve tvaru obdélníčku, přes levou stranu je hnědý proužek a na tom proužku nalepený kousek pytloviny se dvěma prstýnky. no prostě nádhera :-) :-) :-) stálo nás 2.300,- na 100ks + 30ks pozvánky ke stolu. Myslím že to ještě jde, viděla jsem oznámení i za 60,-/ks :-o :-o jinak jsme se dneska měli jet podívat k videokameramanovi a dohodnout se s ním... jenže to by můj nastávající nesměl být tak zaměstnán :-| :-| už tam jezdíme tejden, ale vždy do toho něco vleze. svatební menu taky ještě neřeším, bylo mi řečeno, že je dost času... jinak mým zvykem je řešit vše na poslední chvíli, většinou když už mi teče do bot a není vyhnutí :-) :-) ale na druhou stranu už se chci jen těšit a ne se furt stresovat, že ještě něco nemám!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki nevěsty, tak jsem dneska znovu absolvovala zkoušení šatiček ale stále jsem se nesmířila s tím, že nebudu mít ty mé vysněné. nabídli mi je sice v jiné barevné kombinaci - ale jsou nic moc. a tak jsem zkoušela a zkoušela - sic omezeně hold jsem kus baby 46, a nekonec jsem si vybrala střih korzetku s ramínky na hranu ramen který bude jemně zdobený jen ve výstřihu a hladkou áčkovou sukni. ten co jsem zkoušela byl v 44 - velmi úzký přes prsa, ale v krásné tmavé šampaň, jelikož mi budou šít nový, bude to fajn, a mohu si navymýšlet zdobení, ale asi akorát nebude ta tmavá šampaň ale světlejší slonová kost, a možná tam půjdou přidat i doplňky v barvičkách - té mé vínové, nebo uvažuji i o ozanžové - mandarinkové. je fakt že život je změna, ale stát se mi to blíže k termínu asi bych šílela. tak prozatím se mějte krásně a opatrujte se. NIKA
Odpovědět
Tak se musím pochlubit - dneska jsem na 100% dojednala hudební skupinu na svatební hostinu - měli je naši známý na svatbě a skupina byla fakt super. A taky jsem zašla za květinářkou a přinesla jí návrhy na kytičku. Květinářka udělala kytičku mojí kolegyňce, která se vdávala teď v sobotu a kytička byla naprosto úžasná. Takže jsem ráda, že jsem mohla zkouknout dílo té šikovné květinářky na vlastní oči a můžu jí všem doporučit :-) Další věc, kterou si mohu odškrtnout ze seznamu jsou svatební oznámení - dokonce se do výroby zapojil i můj nastávající a pomáhá mi při výrobě :-D No a teď přemýšlet nad výzdobou sálu, dárečky pro svatebčany, co dát na auto, na krk, na uši, na vlasy, na obličej atd atd...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, právě jsem se konečně zaregistrovala a můžu přispívat svými názory a otázkami do těchto nejlepších svatebních stránek, které jsem kdy objevila. Termín naší svatby je 3. září v pravé poledne a myslím, že jsem s přípravami v porovnání s vámi asi podobně. Šaty jsem si vybrala na konci března v Jičínském salónu a budou mě stát bez pár korun 7.000,- Jsou-jak jinak-krásné, nemají závoj, ale šifonový šál přes ramena.Základ šatů je v krémové barvě a doplňky jsou fialové. Prstýnky si jedeme vyzvednout v pátek, jsou z kombinace bílého a žlutého zlata.Koláčky máme zamluvené zatím telefonicky, ale během tohoto týdne tam chci s maminkou a budoucí tchýní zajet osobně. Dorty jsou taky předběžně zamluvené u jedné moc šikovné paní u nás ve městě.Hostinu jsme zamluvili hned v únoru a začátkem července máme potvrdit a upřesnit menu,výzdobu....Jinak pro lidičky z okolí Jičína se hostina koná na Zvičině. Jinak o víkendu jsem byla svědčit své nejlepší kamarádce na svatbě a trochu jsem se uklidnila. Zjistila jsem, že nemusím být tak nervózní, protože to nestojí za to. Měla jsem to takovou předpremiéru. Vychytávala jsem nedostatky a naopak jsem si všímala věcí, které se mi líbili a chtěla bych je mít taky.
Odpovědět
Já se taky hlásím k těm,kdo ještě zdaleka nemá všechno zařízeno,máme sice šaty,prstýnky,oznámení,zamluvenou hosposu a už jsme začli pracovat na kytce,ale to je zatím všechno.Jak píše Emko,asi taky budu pak koukat,až nebudu nic stíhat. Teď je pro mě priorita zajistit kapelu,protože nám ta "naše" odřekla a koupit si boty,protože mi budou během července přešívat v salónu šaty na míru a mám na zkoušku přijít už v botech.Nevěřila jsem,jaký je problém sehnat v Č.Budějovicích bílé boty :-|
Odpovědět
Myslím, že sehnat bílé boty není problém jen v Budějicích, já mám ten stejný problém. Už jsem těch bot zkusila kvanta a pořád jsem nenašla ty pravé. Je teda pravda, že spoléhám také na to, že za chvíli začnou letní slevy a že koupím ty botky levněji. Já nevím jak ostatní nevěsty, ale já mám nohu č.41 a pokud jsou boty špičaté, tak se do nich bohužel většinou nevejdu a když už, tak má noha opravdu vypadá jak loď. Další věc je, že si nemůžu dovolit moc vysoké podpatky, protože mám 177 cm a přítel je jen asi o 5 cm vyšší. Normálně nosím vysoké podpadky a když jsem o drobek vyšší, tak nám to nevadí, ale na svatbě...?!?
Odpovědět
Profilova fotka
jé, tak to já takový problém nemám....měřím 163 cm, přítel 186 cm, podpatky mají 4 cm...normálně mám veikost 38, někdy 39, ale botičky na svatbu mají velikost 37, sama jsem tomu nevěřila, ale vesele je prošlapávám.... :-D :-D prostě popelka hadr.. ;-)
Odpovědět
To je dobré Sofie, ten můj je jen o 2 cm vyšší :-D :-D Napřed jsem se zamilovala do šatů, ke kterým by musel být podpatek tak 6 cm! :-D :-D Ale nepadly mi tak jak bych chtěla, tak jsem zvolila jiné a k těm naopak pomalu bez podpatku :-D :-D :-D Ale je to v sebevědomí pánů, jestli to ustojí, ne :-) :-D 8-) Viděla jsem pár fotek, kde byl ženich výrazně nižšší a náhodou to bylo úsměvně milé ;-) :-) 8-) :-D Takže to jsem přestala řešit, ikdyž napřed jsem také trvala na tom, že boty bez podpatku..... No, nakonec šaty rozhodly za mě :-D :-D . Pokud je ještě nezměním ;-) :-D (mají do salonu dostat novou kolekci a jsou nádherné kousky ;-) :-) ).
Odpovědět
Já jsem jich právě kvanta nevyzkoušela,už jsem prošla skoro celé město a našla jsem všehovšudy asi patery boty,které by přicházely v úvahu.A i když mám "konfekční" velikost 39,tak častokrát je měli třeba jen v 37... :-( Problém je,že už na to docela chvátám,jsem omezená tou zkouškou,nechci,aby to pak dopadlo tak,že mi šaty ustřihnou na délku podpatků 5cm a já budu takový boty zkoufale shánět...Jinak výšku podpatků taky moc neřeším,taky mám na přítele dostatečnou "rezervu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy mám problém, dneska jsme si vyzvedli oznámení - je skvělé - ale dole na oznámení je společná adresa našeho bydliště. To by nebylo nic problémového, ale my se nejspíš budeme během prázdnin stěhovat, tak mi poraďte co teď?
Odpovědět
elemeka no to je docela pech - to jste nevěděli před tiskem? udělejte to jako v slunce, seno .... - přepisujte ručně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přišlo to velmi nečekaně, atraktivní nabídka, která se neopakuje. Nejspíš to necháme tak, stejně všichni blízcí budou vědět, že bydlíme jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
Elemko, já bych to tak nechala, jak říkáš, všichni blízcí budou vědět, kde bydlíte. Já myslím, že na tom zase až tak nezáleží, vzhledem k tomu, že to přišlo tak nečekaně (ta změna bydliště), je to pochopitelné, takže si s tím nelam hlavu ;-) :-D
Odpovědět
ze staré adresy Ti snad ty dopisy přepošlou,ne? Anebo na malou kartičku napsat novou adresu a přiložit.... Ale také bych nechala tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to nechala také tak, na poště se dá nahlásit změna adresy a všechnu korespondenci ti nějaký čas budou přeposílat... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
23.9. Novoměstská radnice. Nevěstinky z Prahy, doporučte mi, prosím, malou kapelu jen na odpoledne. děkuji :-)
Odpovědět
ahoj babulky,taky se vám zdá,že je to ještě daleko?A přitom to děsně letí.tak 3.9.!!
Odpovědět
taky to máme 3.9. od příští neděle přesně za dva měsice :-) :-) letí to jako voda!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak máme za sebou zase další věc... konečně jsme závazně objednali místo na hostinu a domluvili si menu, výzdobu atd.. Taky jsme se o víkendu stačili sejít s fotografkou a tak nějak přibližně nastínit, co budeme chtít. Sice na nás koukala divně, že za ní jdeme moc brzy, ale nakonec si to všechno napsala a já jsem ráda, že to můžu odškrtnout a nemusím na to myslet... ;-)
Odpovědět
ahoj emko, závidím, že už máš dohodnutou výzdobu a menu :-) mě bylo řečeno, že je moc brzy, ale taky se s tím pak už nechci zabývat. představu už nějak mám, nebo spíš máme, takže jsem si řekla, že to tak v polovině července vyřídím. mi už jsme zase dohodnuty s kameramanem, ale s fotografem ještě konkrétně ne, ikdyž už ho máme předběžně zamluveného. já jsem ráda, že si můžem odškrtnout oznámení, vypadá fakt ssuper!! ale zase se nějak nemůžem dohodnout na prstýnkách... takže pořád něco ;-) :
Odpovědět
Profilova fotka
U nás byl problém s oznámením. Pro prstýnky si jedeme ve čtvrtek a oznámení by mělo být za 14 dnů. Ale byla to fakt hrůza, nemohli jsme se vůbec domluvit a to miláček říkal, že se do svatebních příprav moc nebude plést. No tak vidíte.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?