Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
A stejně mě ta tvoje nová fotka mate. Zas jsem měla pocit, že jsem vlezla do cizí diskuse... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak já tamjdu hodit ta starou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale né, to nemusíš! Vždyť si zvyknu, však to není první změna, pamatuju si i ty tvoje ostatní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, tady to jede - ani jsem nestihla novou markinu fotku :-. vůbec jsem netušila, že je toho tolik. a to jsem si myslela, že víc než na svatbu se zařizovat nedá. :-D taky se na mimibazar musím podívat. ale stejně to asi vydržím. řekla jsem si, že dokud nebudu těhu, tak na takové www ani nebudu chodit. byla jsem párkrát na rodina a emimino a pak jsem z toho měla divoké sny. dost holek tam psalo hrozně smutný příběhy. a to jsem to nevyhledávala. jen jsem šla do sekce "snažilky" a hned to na mě vyskákalo. :-( a musím říct, že mi ta vůle zatím vydržela. ale jak to tady tak marki komentuje - je to trochu těžší :-) honzi, kdy se začnete snažit vy? mám z tebe pocit, že už brzy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe, vypadám na to, co? Veri, my sami ještě nevíme... Ale už nás to chytá... ;-) Začínáme o tom "teoreticky a hypoteticky" mluvit... No, nechte se překvapit... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, honzi, třeba i pak budu posílat věcičky po našem mimoušovi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak se hlásim v plné zbroji :-D Ještě jsem si to o týden prodloužila, protože nakonec omarodil Vítek. Tak jsem byla ráda, že jsme to spláchli při jednom... asi by ze mě byli v práci nadšený, kdybych přišla na jeden den a zas domů :-o , ale co by taky mohli dělat. Jinak se musím pochlubit: 1. všechny testy, který nám dělali dopadli na výbornou, takže se můžem těšit na krásnýho zdravýho mrňouska. 2. Mimís už začal kopat, už ho můžou cítit i ti moji chlapi :-) 3. Už mě přešla únava a všechny ty nepěkný věci s těhu spojený (asi nejhorší byla ta nejistota jestli je všechno OK), takže si mě teď doma užívají. Už nejsem za protivnou - i když jsem se snažila nebýt ani před tím ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska mám smůlu já, jak vidím :-( No co se dá dělat, občas sem nakouknu, třeba se někdo objeví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emko, konečně jsi zase tady s námi ;-) . zrovínka dneska ráno jsem si tak říkala, že napíšu do IP, až se někdy přihlásíš, abys nám dala zprávu, co a jak :-) - hlavně jestli je to kluk a nebo holka apod. :-D ale teď jsem ještě radši, že jsi tady zase s námi.
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, ahoj :-) :-) To už ti můžu říct teď - určitě to bude kluk nebo holka :-D :-D a nakonec po dlouhém uvažování jsme se doma rozhodli, že nám je to fakt jedno a že se necháme překvapit. Teda snad to vydržíme ;-) A jak ty se máš? Co ten konkurz do nový práce??
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný, že to bude holka nebo kluk ;-) spíš jsem se bála, abys nakonec nebyla doma až do porodu, tak to bychom pak samozřejmě potřebovali vědět, jak to dopadlo - marki už je taky takhle zaúkolovaná ;-) taky ti gratuluju ke všem testům, že dopadli výborně. to je člověk hned veselejší. a s tím konkurzem jsem to nakonec zrušila. uvědomila jsem si, že by se mi trochu zkomplikoval život, kdybych byla těhu (protože se nám snažení nechce přerušit). takže jsem nakonec volala do agentury a odstoupila jsem z výběrového řízení - už mě čekal jenom pohovor s auditorem a fin. ředitelem. peníze tam sice byli moooooc hezký. ale taky mi bylo velký smutno po mých kolegyních, co mám tady. jsme to taková dobrá banda a na ně se těším každý ráno. takže jsem si řekla, že peníze nejsou všechno. a teď nelituju. akorát ještě nejsem u konce s mým rozčarováním. naštěstí v únoru přijede můj šéf a jeho šéf a budu mít příležitost si s nimi promluvit, co se děje a neděje. ale co bych nalhávala - už jsem zase o něco vychladlejší.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. Mě se to taky stává, že mě naštvou, chvíli to přecházím a pak to bouchne a nejradši bych se na všechno vyprdla. Ale pak to zas přejde.. Až do porodu doma? To by se mi fakt nechtělo, i když kdyby bylo nejhůř, co by se dalo dělat? Ale když můžu radši budu v práci, rychlejš ten den utíká a je to pro mě lepší. Jsem mezi lidma a "vím co se děje" doma jsem se jenom "válela" a sledovala kde mě píchá. I když ne tak doslova, ale skoro |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to je dobře. kdy máš termín? v červnu? a už taky nakupuješ a zařizuješ pro miminko?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme termín 11.7. tak jsem zvědavá jak se trefili :-N Ještě nenakupuju, ale v sobotu jsme se už byli podívat na kočárek, pořád nějak nevím, který bude ten správný. Ale určitě ho vybereme :-) Ale počkám tak do dubna do května, některý výrobci ještě nemají kolekce na rok 2006. A oblečky taky ještě jenom okukuju, ale až začnu, bojím se že nebudu vědět kdy přestat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, emko to je skvělé že je vše OK ;-) Mě ničí ranní nevolnosti, zhubla jsem 3 kg a pokud to tak půjde dál, vyhrožují mi kapačkami :-( tak doufám že se mimi vzpamatuje a začne spolupracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, neboj, miminko se vzpamatuje a bude už jenom hodný :-N Já tomu našemu domlouvala a dokonce jsem mu vyhrožovala, že až vyleze dostane místo pusy na zadek. Tohle se přeci nedělá, takhle zlobit maminku.. ;-) A zabralo to, mimčo poslechlo, ale všechno se to urovnalo až tak kolem toho 15-16tt od PM. Kolik tt máš teď ty?
Odpovědět
14 tt.... no doufám, protože už jsem z toho fakt vyřízená.... ještě při tom chodím do práce, takže hodinová ranní cesta v MHD je fakt peklo... a dneska je mi ultrablbě, tak jsem úplně hotová, a to tu budu v práci dřepět do pěti...
Odpovědět
Profilova fotka
emko, sociálka ti to dítě sebere - hned mu takhle vyhrožovat násilím ;-) :-D ohledně kočárku doporučuju 4 kolečka. se třeba se nedá jet rovně - dá, ale je to namáhavý :-p . pokud trojkolečko, tak ale musí mít 4 kolečka - doufám, že mi rozumíš, jak to myslím. :-N to se mi to radí - mě zkušené matce :-D :-D :-D dani, taky mě zajímá, jak jsi dlouho těhu? určitě se miminko přidá ke spolupráci ;-) .
Odpovědět
Verčo: 14 týden (13 + 2)... všem co jsou podobně těhu jako já nevolnosti mizí...a mě se zdá že se to posledních pár dní zase horší ;-( ... hlavně mě štve to hubnutí, zvracení je nepříjmený, ale dá se to přežít, ale mizející kila jsou blbý....
Odpovědět
Profilova fotka
dani, to je pravda :-( ale radit ti, abys jedla hodně kalorický jídla asi nemá smysl :-S . doufejme, že se ti to zlepší. podle info od emko, to vypadá, že týden nebo dva bys měla mít po nevolnostech. tak ti budu držet palce, aby to tak dopadlo. a nebo nosíš v bříšku holčičku a ta se rozhodla, že bude hubená a ne žádný cvalda ;-) takže jí teď musíš vysvětlit, že hubeňourci nejsou v kurzu ;-) :-) a taky, že mamince se musí dělat jenom samá radost a ne starost. a když tvoje domluvy nepomůžou, tak musí nastoupit tatínek .... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, dani, neboj, ono se ti to určitě podaří za chvíli dohnat...mně nejdřív doktor říkal, že málo baštím, že hubnu, a teď jsem už na 71 kg (začala jsem na 64 kg)..a věř mi, že moje tělo si říká, co chce papat...já vždycky říkám, že na to má chuť miminko, že já za to nemůžu... :-D nejdřív mi hrozně chutnali pomeranče, rajčata a tak, pak to byly mandarinky...no a teď bych se mohl autlouct po sladkým..ale do cukrárny radši nechodím... 8-) ...včera večer jsem si dala zakysanou smetanu (ano, tu patnáctiprocentní... :-D ), nasypala jsme si do ní asi půl kila granka (no, přeháním...) a tojsem papala...a dneska ráno jsem holt měla víc cukru v moči, tka mi jen řekl (pan doktor), že mám trochu omezit sladký... ;-) ..no, co se dá dělat, že... :-N ..takže dani hlavu vzhůru, ono to nějak přejde...dám ti příklad jedný kolegyně z práce, ta, když čekala první dítě, tak zvracela až do sedmýho měsíce :-p a mohla jíst jenom rohlíky...tak byla na kapačkách,ale dítko má v pořádku.... ;-) ..takže ono tě to určitě za chvíli přejde a budeš si užívat jídla i mimouška... :-D
Odpovědět
Verčo: děkuju, ale právěže mám chuť (když už na něco) tak na samý zdravý věci (já, takový věčný žrout všeho nezdravého, smaženého, sladkého, mastného!!! :-D ) a na věci typu polystyrénový chlebíček... to mi váhu moc nepřidá... Marki: nééééé, historky o tom jak někdo blidnil celý těhu néééééé :-D :-D :-D já jdu příští pondělí k Dr., a máma (porodní as.) mi říkala že ještě kilčo dolů a kapačky hrozí ;-( no uvidím, budu se snažit tenhle týden jíst, jenže jak když je mi z 90% jídel blbě????
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak jez těch 10% ;-) To máš ještě docela slušnej výběr ;-) Já když jsem měla největší krizi, tak jsem jedla jenom tvrdý sýr s rohlíkem a to tak, že jsem to jedla od rána do večera, jenom jsem uždibovala. Sice to nebyla moc pestrá strava, ale bylo to to jediný na co jsem se mohla podívat - a vydrželo mi to týden. :-p Uvidíš, že až se jednou probudíš a nebude ti blbě budeš z toho pěkně nesvá :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, ještě mě napadlo, abys před vážením vypila litr vody, ale to bys šidila sama sebe (a mimi) a to není žádoucí. a taky jak, tady všechny těhu (marki a emko) celou dobu popisují svoje těhotenství, tak ty taky za chvíli přestaneš. to bys jinak byla úúúúúplně jiná ;-) a toho se nebojím.
Odpovědět
Holky, já věřím že to bude OK, jenže bliju už od 6 tt (denně - několikrát denně) a už jsem z toho fakt vyčerpaná... ale viděla jsem malého člověka minulý týden na utz a co bych pro něj neudělala x-) x-) Večo: vypít litr vody, tak jsem jak blicí fontánka :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dani, to je mi líto...jedinej, kdo u nás doma zvracel (to je ale téma :-D )za celé těhu byl můj chudák manžílek tenhle pátek...nějak mu holt nesedla kombinace šesti dvanáctek a poté rohlíku s jablíčkem nakrájeným do štrůdlu...(ale já mu říkala, ať to nejí, že mu bude blbě... :-D :-D :-D ) a neboj, ono tě to přejde.... ;-) my dva už ti držíme všechyn palečky... :-D
Odpovědět
Marki: :-D :-D :-D chudák manža no já doufám.... ;-) děkuju za podporu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak tak kouká, abysme nepropadly do propadliště dějin, musím se tu aspoň zahlásit, jinak se v tý přehršli míst a datůmů ztratíme... :-D ..já jsem teď vytočená na maximum, protože si konečně šéfík našel čas a zhodnotil mě....to bylo hrozně hezký hodnocení, dokonce mi tam napsal větší plat....ale jen teoreticky, řekl mi, že když odcházím na MD, tak to nemá cenu, že mi pak dá před odchodem nějakou odměnu, aby se mi teda mateřská zvedla.... ]-( tak to mě fakt dojalo, já tady makám, dělám 2 funkce a mám plat jak před dvěma rokama, holka po mateřský, která tu nastoupí jako nová, a bude dělat polovinu toho, co já, tak dostane ty samý peníze jako základ, takže za 3 měsíce víc...no, to jsem se dočkala hezkýho vděku... :-( ..tak půjdu na oběd, dám si kuře a pak nohy nahoru....škoda, že si nemůžu dát panáka, hned bych do sebe jednoho kopla... 8-(
Odpovědět
Marki: to je běs... tak si ten necelý poslední měsíc užij v klidu a pohodě... alespoň víš, o co si máš říct až se budeš vracet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, nic si z toho nedělej. ale taky by mě to štvalo. aspoň se po svém odchodu můžeš na 1000% věnovat rodině a vůůůůbec nemyslet na práci. ale to je jen slabá náplast :-( na to morální zklamání. opravdu ti rozumím, jen to neumím napsat. ps: teď jdu na oběd, tak si za tebe dám panáka - teda svařáka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?