Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Honzi: nepředvedla, protože jsem se bála že když se pohnu, tak ho pozvracím :-D No nakonec řekl že jo, ale opatrně Jezuro: mě vždycky tyhle řeči šíleně bavily, vydržela jsem si o tom povídat hodiny, takže si dovedete představit, teď když jsem osobně zainteresovaná, tak jsem skoro nesnesitelná :-D :-D :-D
Odpovědět
Dani,tak přesně takhle "nesnesitelá" byla ta kamarádka,ale bylo to fakt hrozně fajn :-) Akorát se trochu bojím,že až konečně budu těhotná já,tak vy už budete mít dávno jiný starosti (jak vypravit dítko do školky) a nikdo se mnou nebude chtít diskutovat :-|
Odpovědět
Jezuro: ba ne, kamarádky co mají odrostlé děti jsou nadšené z další těhule, takže mají doma nachystané co mi dají/půjčí, volají jak mi je a jsou starostlivé... já myslím že "matka" je fakt diagnóza :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Doktor a nezná břišní tanec? Ať nekecá! To si snad spletl s aerobikem, ne? Prý hopsání, já se picnu! A tak se nám Dani pochlub, co novýho? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo. holky s tím posilováním v těhu to je zajímavý - protože chodím na cvičení pro těhu, tak tam naopak posilujeme břicho, jako by se nechumelilo a má se posilovat do 28. týdne....a když jsem tam minule byla sama, tak mi dala pěkně zabrat... 8-) jinak s postýlkou to bylo nedorozumění, já jí napsala, že aspoň pošlu manžu do posilky, když mi to pošle až druhej den...no a ona to četla rychle, tak si myslela, že jde o postýlku.... :-D :-D na tom mimibazaru je dobrý, že tam maminky můžou posílat i svoje hodnocení a hlídají tam neplatiče a ty, co si nechají poslat peníze, ale nic vám nepošlou...ty jsou na černý listině, takže předtím, než si něco u tý osůbky objednáte, tak si přečtete, jak je spolehlivá.... ;-) a taky vám poradí....obávám se, že za chvíli bude mít naše mimi víc oblečků, jak já... :-D :-D :-D
Odpovědět
Dani,tak to jsi napsala fakt hezky :-D :-D To je super,už se začínám fakt těšit ;-)
Odpovědět
Honzi: tvářil se že ne...je to přeci jen starší pán... novýho celkem nic, nedělal mi utz ;-( jsem se těšila že uvidím červíka... řekl že vše je OK a příští týden jdu na genetický utz kvůli zvýšenému riziku vývoj. vad (tchýně potratila poslední dítě pravd. na Downův syndrom - trizomie chromozomu, ale nevíme kterého, podle toho kterého to je tak taková je vada a 21. chromozom je Down), tak snad to bude OK
Odpovědět
Profilova fotka
Marki - my na škole zhlédly (samý ženský) "těhubik", ale je to vlastně to samý co aerobik. Jen se nesmí skákat. Jinak kroky a posilování tam bylo naprosto stejný. Asi je to omezený jen tím, do kdy se to může cvičit, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Dani: Jo, tak to si ze školy taky nějak pamatuju... zatracený chromozomy! Jen aby to bylo v pořádku. Raději na to moc nemysli. A tak to do příštího týdne vydržíš, ne? A pak budeš mít obrázek a dáš nám ho sem, ju? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všechny vás zdravím :-) Jsem doma, dr. mě nechala pro jistotu, protože se mi hrozně motala hlava. Tlak mi naměřili ani ne 100/60... ale když jsem doma v klídečku tak je to v pohodě. Dneska jsem si došla k našim, protože jsem to už nemohla vydržet, aspoň si vás nepřečíst |-| A že jste toho za těch 14 dní nakecali :-D Budu doma ještě do pátku a pak už doufám vyrazím mezi lidi, protože tohle není nic pro mě :-p jenom se válim a spim, něco poklidim, uvařim, nakoupím a zase se válím :-| Ale když to mám nakázaný, tak se nedá nic dělat. V pondělí se už doufám naplno zapojím do diskuze. Zatím se mějte a užívejte si mrazíky :-N Tady je -13, a je to síla. Pa pa :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Emko se našla! To jsem si docela oddychla, už jsem fakt začala být nervozní, kde je. No, tak snad se ti ten tlak zlepší. A v pondělí se teda těším, co novýho! ;-) A ikdyž je ti to dlouhý, tak se můžeš uklidňovat tím, že až se mimčo narodí, moc klidu ti nenechá. :-D Tak si to užívej. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, čauky, tak co je u vás nového???? my byli smiláčkem v úterý na kursu, tak jsme z toho byli oba přešlý..už to přestává být sranda... :-| ..šli jsme si prohlídnout přijímací místnost a pokoje pro šestinedělky...a mně se nějak udělalo špatně v tý přijímací (jako psychicky)....asi tam jsou nějaký vlny od těch maminek, co tam přijímaly....tak si toho to moje zlato všimlo a podpíralo mě tam celou dobu...já totiž po tom všem mu řekla, že mi bude stačit, že bude doma čekat, až mu zavolám...a on, ať se nebojím, že tam bude se mnou.... ;-) ..tak mě to potěšilo a uklidnilo.... 8-) dneska jdu na cvičení, musím se zeptat, co dělat, když mě dneska celej den bere levá plotýnka a ze cvičení letím ke kadeřnici a pak za manželem.... :-D noa zítra znova kaderníčka (bude mi dělat lokýnky jak na svatbu, v sobotu jdeme na ples) a o víkendu jedeme ke tchánovcům....ale čeká mě tam hodně návštěv, tak snad to nebude tak hrozný.... 8-) ....jinak mě dnes pobavily děvčata z personálního, když nesly přípravu k hodnocení lidí mýmu šéfovi a já tam mám pořád ještě staroou funkci a tu novou, co dělám k tomu, tak jí tam vůbec nepřipsaly (a že dělám tajemníka skoro rok, to asi nikoho nezajímá)..no co....nějak bylo, nějaki bude...jen mě tady štve, že ženský, co přišly po 3 letech z mateřský a pracujou na zkrácenej úvazek jako asistentky, tak mají větší plat jak já....(já jim to přeju, jen mě fascinuje, že se nad tím nikdo nepozastaví) ]-( , nuž co, budu muset asi tuto tému otevřít se šéfem--- :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, taky se hlásím. emko, taky jsem si oddechla, že jsi v poho. ;-) marki, nic si z přijímací místnosti nedělej. budeš tam jenom chviličku. to se mi to radí ;-) . honzi, kde jsi? už jsem tě tu taky dlouho neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Veri, neboj, jsem tu, ale mám dost práce, tak jen tak nakukuju... :-) Jak jako "dlouho neviděla"? Vždyť jsem tu včera ráno strašila, ale nikdo se nepřidal... :-( ;-) Marki, tak super! Konečně posun vpřed! U tvého manžela, myslím. :-) Na kurzy s tebou chodí, i do porodnice s tebou chce jet... možná zůstane i dýl a přestřichne pupeční šňůru, co? ;-) Píšeš, že už to přestává být sranda, proč? Vždyť se na mimčo těšíte!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, při tvý otázce honzi jsem včera pádila už na cvíčo, tak ti odpovím až dneska... :-o přestává to být sranda, protože doteď to byly samý věcičky, hadříčky atd a v tý nemocnici si uvědomíš, že to nebude žádná sranda, aby toho prďolu malýho z tebe dostali....já totiž dělala gymnastiku, takže mám holt na čele napsaný, že budu rodit dýl (a hůř), protože prej mám pánevní svalstvo zatuhlý....ale prej ať se nebojím, že odrodily všechny sportovkyně... :-o ..no jo, ale ta dýlka porodu, že.... :-| a pravda je, že jsem se dozvěděla, že všechny holky, co dělaly gymnastiku, tak měly horší porod (docházelo až na kleště...)...takže to vás tam při návštěvě napadne a máte z toho hrůzu----je to spíš psychika...a proto se snažím chodit na kurzy, abych aspoń věděla, jak mám dýchat a jaký jsou možnosti úlevy - nejlepší bude asi vířivka... :-D na mimčo se samo pořád těšíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, neboj! Odvahu! Akorát si škodíš, když takto přemýšlíš o problémech, který ještě ani nemáš (a třeba ani mít nebudeš!) Slyšela jsem, že když měla rodit Olga Šípková (mistrině aerobiku, ale to asi víš), tak se taky předpokládalo, že to nebude jen tak... a prý měla naprosto pohodový porod, prý ji to vypracované svalstvo naopak hodně pomohlo! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no honzi, já vím,že mi tohle nepomůže, ale ono to v tobě vrtá, že...a tak si čtu o tom, že ženská snáší porodní bolesti tím hůř, čím víc je vystresovaná...proto chodím na ty kurzy víš...a taky mě přítomnost mého manžela uklidňuje...a od toho tam asi bude, že.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, marki, úplně ti rozumím. pro mě byl dlouhou dobu byl porod velkou překážkou v počínání miminka. a taky se ještě do teď bojím, aby mě tam dlouho netrápili a pak to nakonec stejně bylo císařem (moje mamka i sestra měly všechny porody císařem). ale nakonec se utěšuju (a v mém případě je to VELMI aktuální, že :-D ), že porodilo tisíce ženských přede mnou a jistě i po mně, tak to musím zvládnout taky. ;-) takže ti plně rozumím, ale stejně ti musím napsat: ty jsi tak spokojená těhulka, že ti všechno musí jít dobře. a ty malé nepříjemnosti v těhotenství (které si tady někomu vysvětlovala, že těhotná "navždy" nechceš být) budou u porodu znamenat: pot na čele, který ti poteče do očí - a to není zas tak zlý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky verčo, za slova porozumění, já jsem shlídla na střední porod na ostro a to jsme si s holkama řekly, že teda rodit nikdy.... :-| ..nakonec to ale příroda vyřešila za nás, tiktak tiktak prostě přišlo samo, tak o tom člověk nepřemýšlí a těší se.... ;-) a pak přijdeš na místo, kde se to bude odehrávat a nějak to na tebe padne--- :-( ....ale jak píšeš, tisíce ženských porodilo před námi, tak já se zase rozhlížím kolem sebe a říkám si, že všichni ty lidičky kolem se museli nějal narodit a to mě uklidňuje... :-o ....já jsem v poho, jen jsem chtěla napsat ten zážitek... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, Marki, to mě moc mrzí, že to ode mě vyznělo špatně... to jsem fakt nechtěla... :-( Já tě jen chtěla uklidnit, povzbudit a dodat odvahy... Fakt v tom nebyl zlý úmysl nebo zlehčování situace! (budu si dávat větší pozor CO a JAk píšu...)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, na mě to vůbec nepůsobilo špatně ;-) chápala jsem to jako útěchu pro marki. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš - mě zase její reakce vyzněla jakoby dotčeně (nebo jak to napsat...?), tak jsem to chtěla uvést na pravou míru...
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to vůbec ne. jak jsem vás četla obě, tak jsem v tom necítili zášť ani od jedný ;-) . a marki tady není první den, aby nevěděla, že si tady neubližujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je, Veri, taky fakt! Tak snad to bude v pohodě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem zdravotní sestra, strávila jsem na porodním sále asi 14dní a na oddělení šestinedělí asi týden a to ještě jako studentka střední školy a musím konstatovat že to co jsem tam viděla není tak zdaleka hrozné co se venku povídá, takové ty kecy kolem porodu by seneměly brát příliš k srdci, protože porod každé ženské je individuální, proto nemůžeme srovnávat porody druhých ženských. Dávám za pravdu honzině : VŠECHNO BUDE V POHODĚ!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Jetynko, děkuju. A zase "na oplátku" musím napsat, že souhlasím s tebou! Je to individuální - já taky byla na praxi ;-) A vím, že není dobrý se stresovat věcma, který ještě nenastaly a třeba ani nenastanou. Ale taky vím, že až budu těhu, že se taky budu bát a stresovat a říkat si, jak to asi podapne. Tomu je asi těžký zabránit... Takže budu ráda, když mě tady budete utěšovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ber to v klidu, to nebyla reakce na tebe, ale všeobecně... :-D já tím, že jsem napsal, že mi tohle nepomůže - tak to nebylo na tvoje slova, ale na ty moje myšlenky, jako že to mi nepomůže, že takhle budu přemýšlet.... ;-) ..jsem to ale ťula.... :-D ...jinak jsem zítra měla jet ke tchánovcům, ale dneska jsem se dozvěděla, že celej Mrákotín (malý děti) mají neštovice, takže jsem to zrušila, na ples nejdu...a já se těšila, jak budu na všechny vystrkovat bříško a hlavně na řízek za 50,- Kč--- :-D projednala jsem to i se známou primářkou, která mi to nedoporučila...že prej už tam měli dvě těhule, co měly neštovice jako děti a taky to chytly...a blbě se to prej léčí...tak to by mi 3 měsíce před porodem fakt chybělo--- :-| ...řízek si dám v úterý v kantýně a jak mi bude... :-D a bříško budu vystrkovat na manžílka...... no, akorát jsem před chvílí mluvila s kámoškou z mrákotína, co je taky těhu, její dcera ty neštovice asi taky má, tak ta se tím nijak nevzrušuje.....a já jsem hrozná, protože jsem jí řekla, že mám doma kočárek ( na balkon)...a přitom jsem slíbila manžílkovi, že to nikomu v Mrákotíně neřeknu--- ]-( ..jenže ono to ze mě nějak vypadlo, tak jsem jí říkala, hlavně ať to neříká mojí švagrový, nebo to dopadne stejně jako s mým utajovaným těhotenstvím...oni jsou v tomhle hrozně zlí, hned by mi začali povídat, co všechno si tím můžu způsobit.... ]-( ...jsem to ťula, manžel mít radost nebude...a přitom tady v práci to ví každej a nevidí v tom problém...ach jo, to je tak těžký, když někde něco říkat můžete a někde je to problém... :-( tak se holky hezky mějte (honzi, neboj, já su v poho, doufám ,že ty taky :-D ) a po víkendu opět zde... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, já bych ty neštovice taky neriskovala. Myslím, žes udělala dobře, že tam nepojedeš. Protože nikdy nevíš, že jo... Hele, co je blbý na tom, že máš doma na balkoně kočárek? Že by pověra, že se před narozením kočárek kupovat nemá??? Jojo, je to na mrtvici - jak píšeš, že někomu můžeš říct cokoliv a v poho a u někoho si musíš dávat pozor na pusu... a zvlášť, když je to věc, ze které máš sama radost, že? Ze mě to taky kolikrát vyletí (a právě z těchto důvodů toho pak třeba taky lituju a děsím se toho, co přijde...). No co, už se stalo, tak snad to bude dobrý, hm? Neboj, jsem v poho. ;-) Já jen, aby nedošlo k nedorozumění. A ono nedošlo (to jen já jsme asi viděla problém, kde nebyl), ale zase je podle mě lepší se omluvit, než někoho uvést v omyl, ne? Tak tobě taky pěkný víkend! A ostatním taky, to je jasný! :-D
Odpovědět
Tý jó, Marki, že měly neštovice jako děti a v těhu znovu??? To je síla, jámsa že když je jednou proděláš tak už máš navždy pokoj...
Odpovědět
Profilova fotka
no pro moje tchánovce a Jožkovu sestru = drbnu je všechno problém...hlavně to, že jsme z jejich dosahu a přijedeme jednou za čas a děláme si věci dle svého.....a samo, že pořád nemůžou probírat jen jejich vesnici, ale taky někoho jinýho.... :-| ..no a kočárek, já nevím...je to kočár na balkon, ale třeba ho využiju i jinak...byla to dobrá koupě a paní měla další 2 zájemce...tak jí ho tam nechte, že... :-D ..jenže to už těm starousedlíkům nevysvětlím..když jim nešlo na rozum, jak se můžou dva lidi milovat deset let a vzít se až potom....(Jožkův tatík údajně chodil s nějakou dívkou 5 let a pak se rozešli a on si našel manželovu maminku a zbouchl ji..jak prosté že...proč to ale nefungovalo u jeho syna.....to nedokáže pochopit...) nu což, letím koupit manželovi voňavý toaletní papír...volal mi to až do práce, že nám do ma došel.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?