Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Honzi: oni válčí s modely a panáčky, které si měsíce před tím vyrábí, resp. slepují a barví... domluví se, že budou dělat třeba Stalingrad, tak dva měsíce dělají modely, vymýšlejí terén krajiny, malují vojáčky a pak se sejdou a válčí...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jupííí - pátek. a půlka už skoro pryč. honzi, tak jsem si to s tím měněním práce rozmyslela. včera ráno jsem se dozvěděla všechny informace a pak jsem tady seděla v práci jako oukropeček. byla bych tam totiž úplně sama v kanceláři. a to nechci. mám tady 2 skvělé kolegyně, se kterýma řádíme jak blázni (trochu mi to připomíná střední školu :-D ) a moc se na ně každý den těším. a najednou bych byla sama. takže jsem volala do agentury, že od toho odstupuji. peníze sice hezký, ale ..... tak to byl zase jednou úlet. ale aspoň jsem se z toho vykecala - díky za ouško. dani, tvoje babička s teplou kuchyní je jako pohádková ;-) marki, napiš, jaký věcičky ti dorazili ;-)
Odpovědět
Verco: tak šup na mimi, teď už vám nic nebrání :-D moje babi je pohádková... babička co peče tvarohový buchty a dělá poctivý omáčky (což si teď moc neužiju ;-()
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, určo dám vědět, ta paní je skvělá, akorát to má trochu popletený..že prej mi zítra manža tu postýlky doveze...no, mně by to ani tak nevadilo, postýlka nám taky chybí :-D , ale aby se pak jiná mamina nedivila.... :-D :-D já se jí ani nedivím, já ač ještě nematka, mám mlhu pořád...všechno se mi plete a jsem roztržitá.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, my už "šupáme" na mimi od listopadu :-D . ale tak si tak přemýšlím, že pokud to nebude teď (jako že nic nenasvědčuje - není mi špatně a tak :-D ) tak až na jaře. protože u nás v rodině se buď rodí v říjnu a nebo (a to 90% členů naši rodiny) prosinec-únor. ale docela se musím přiznat, že ty první dva měsíce snažení jsem to moc prožívala. a teď v lednu jsem si ani nevzpomněla. až dneska ráno mi to připomněla kamarádka, která se taky snaží, celá nešťastná, že 5 dní už měla zpožděnou menstruaci a teď zase přišla. tak je z toho hrozně moc smutná. ale brzy se s ní potkám, tak ji snad trošku utěším ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Marki: :-D tak to je dobrý! jé a ty to máš až s dovážkou? To je dobrý, žádný poštovný... ale asi zase něco na benál, že? Každopádně nám dej vědět, ať víme, jak se to osvědčilo tobě. Verčo, tak to je supr, že to máš vyřešený. A jak říká Danielka: tak šup na mimi ;-) (teď už vám nic nebrání nebo jo?) A peníze taky nejsou všechno. Důležitý je to, aby člověk pracoval s lidma, se kterýma si rozumí a aby se do práce těšil (pro co ty ses rozhodla a určitě jsi uděla móc dobře a nebudeš litovat, uvidíš). Dani, tak můj muž jednu dobu dělal něco podobnýho - ale spíš kostlivce a kostlivý vozy, to je právě ten "vorhemr" (já nevím, jak se to správně píše). A elfouny a já ani nevím, co všechno. Ale to je moc drahý (jak figurky, tak barvičky, tak výroba těch krajin), takže toho nechal.
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, já to mám zadara proto, že manžel tý paní je řidič autobusu...tak si jen skočím na autobusák, kde budeme čekat s manžou a jeto.... ;-) sice jsou to lidi z Náměště, což odsud není daleko, ale kdo by se tady na Vysočině teďka trmácel, že... :-D
Odpovědět
verco: držím palce!!!!!! já jsem docela ráda, že jsme těhu neplánovaně, protože se znám, že kdybychom začali "vyrábět" a nešlo by to, že bych byla nervák Honzi: to můj muž snad radši bude hlady ale barvičky a jiný "blbosti" si koupí vždycky ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to máte dobrý. Tam se to dá takhle perfektně s těma ženskejma domluvit, jo? Aha, budu to muset pořádně prozkoumat a pozjišťovat si možnosti... ;-) Dani, já bych toho svýho hnala! Neříkám, že si občas nějakou takovou "kravinu" nekoupí, ale aby to mělo přednost před jídlem (nebo čímkoli důležitějším)...!? Takže teď zrovna vybarvuje napoleónovy vojáky nebo co... (aspoň že ty barvičky nesmrdí) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, taky jsem si pak řekla, že se nenechám vytáčet kvůli mailu "až" z vídně ;-) ale holky jsou fakt perfektní. teda holky - 33 a 50 roků, ale o to je větší legrace. dani, tak to jste fakticky měli štěstí. mě už se zase rozum trochu vrátil. v únoru chci jet na hory (a to bych těhu určitě hrozně šidila :-D ) a v létě se zase člověk nemůže koupat v kdejakém cákadle :-D ALE v lednu 2007 už takhle optimistická nebudu - to vám tady budu bulit ]-( :-D marki, ty jsi řízek. tak ty pašuješ v dnešní době dětský "cerepetičky" :-D jak tě znám, samotná transakce na autobusáku bude hodně veselá. minimálně ten autobus zastaví na přecpaném ostrůvku ;-) :-p holky, nevíte, co je s emko? doufejme, že v pondělí se k nám přihlásí.
Odpovědět
Verčo: já myslím že to dobře dopadne a za krátký čas budeš taky pašovat mimi věci :-D :-D :-D Honzi: naše barvičky smrdí...a protože to matlá v ložnici, jsem někdy na mrtvici...
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, tak ať kupuje ty nesmradlavý! No, možná, že kdyby ten můj barvil častěji, tak by mi to možná taky smrdělo, nevím. Takhle je to jednou za čas, tak jsem si toho možná nevšimla nebo mi to spíš nevadilo... (ale spíš fakt nesmrdí). :-D Veri, tak na Emko jsem se tu už taky ptala a nikdo nic neví... Tak doufám, že je s ní vše v pořádku! Snad se nám ozve...
Odpovědět
Článek se načítá
Já myslím že Emko nemá doma net, tak možná jen zůstala doma kvůli nějakému nachlazení nebo protože je prostě zima, nebo možná s chlapečkem..... určitě to bude OK ;-) Honzi: oni možná nesmrdí ty barvy, ale to ředidlo, kterým to ředí, umývá štětce a tak.... nicméně někdy si připadám fest sjetá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to bude asi tím ředidlem... Mám pocit, že má vodou ředitelný barvy a nebo je to prostě tím, že barví jen občas a chvilku, tak to nestihne zamořit místnost. Tak snad to omezí, aby ti nebylo blbě ještě z toho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dani, tak to pod srdcem :-D nosíš malého feťáčka. a jestli budeš mít kluka, tak ti tam budou malovat (za pár let) ještě častěji než teď a budou bojovat sami a dost často ;-)
Odpovědět
Verčo: to asi jo, jenže já si myslím, že to bude holka :-D :-D :-D :-D to bude manžel čubrnět, až po něm bude chtít aby jí česal copánky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak copánky jsou dost legrační. neteř (4 roky) dostala k vánocům korálky do vlasů (jako to nosí černošky). byla to veliká legrace. hlavně druhý den po tom mamka nacházela korálky po celým baráku :-D . ale terezku to moc bavilo. mě s ní tohle taky baví, ale musím říct, že upevňovací korálek (ten kterej to nakonec celý držel) byl i na moji trpělivou povahu dost záhul :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, jsem známý pašerák dětských kočárků...a pár oblečků tam taky bude.... ;-) v pondělí se pochlubím... :-D jo, a doma si hraju s barvičkama já.... ;-) tedˇ mám rozdělanej takovej obrázek vran - ty jsem uplácala z hlíny na hliněným podkladě, pak jsem to nabarvila, teď jsem to nalepila na obraz do rámu, takže teď to budu dovybarvovat....prostě hračička----manžel má za koníčka bu´d skládání nábytku anebo posilovnu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přeji hezký víkend. už utíkám. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj v pondělí! Tak co, Marki, mimibazar v pohodě? :-D
Odpovědět
Ahojky při podnělku! V sobotu jsme měli sraz z gymplu, po 9ti letech,byla to pěkná miminkovksá masáž,i když z naší třídy jsou teprve 3 maminy.Ale nic jiného se tam neprobíralo,tak jsem se aspoň dozvěděla nějaké podrobnosti o porodu a kojení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, mimibazar super, kočárek už je doma v kočárkárně..na to, že jsem ho chtěla použít na balkon, je hodně slušnej, takže teď přemítám, jestli si vůbec koupit novej (ale samo, že se po nějakým podívám - ale mně se líbí 3-kolka, ale ta se prej na Vysočinu nehodí... :-| )....je hodně zachovalej, ani nevypadá, že by ho nějaká mamina používala...ale ono se to pozná, až v tom bude mimi, jak se s ním pojede... ;-) a věcičky na mimouše jsou taky super...za ty ceny mám spoustu věciček a ještě jsem si objednala jiný.... :-D a o víkendu můj miláčik taky nevydržel a koupil mrňousovi mikinku s tuleňama, protože se mu hrozně líbila...tak mi říkal, že bude za chvíli jako já....a pak za mnou doma přišel, abych se otočila na záda a na bříško mi položil tu mikinku a smál se a říkal, jestli mrňousovi bude... :-D :-D :-D no, prostě je to moje zlatíčko,,,, :-D a ty maminy jsou skvělý...každá mi přidá do baíčku ještě něco navíc...takže bomba...jen asi věci do porodnice si koupím fungl nový, pokud neseženu nikde něco vhodnýho... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, tak to je super! Když jsi s tím spokojená, asi to časem taky vyzkouším! ;-) A manžela to takhle chytá? Tak to je bezva, ne? A jak to dopadlo s tou postýlkou? Nebo to se paní jen přeřekla? Ahoj Jezurko! Tak co ses dozvěděla? Povídej, ať jsme taky chytřejší! :-D ;-)
Odpovědět
Ahoj holkííííí, to je zima co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, příšerná! Tak jsme začali přesunovat nábytek - jakože děláme místo na tu postýlku ;-) a s našima to vůbec nehlo. :-o :-. :-( Tak nevím, nevím, jak to jednou přijmou... :-D
Odpovědět
Honzi: já věřím že dobře, ale zatím se neplaší dopředu :-D :-D :-D uvidíš že budou celý u vytržení :-D jinak se doktor dneska divil břišním tancům a moc mi nevěřil, že to není hopsání :-D (protože se prý nesmí hopsat a posilovat)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsi mu tam něco v ordinaci předvedla? A co, zakázal nebo povolil? A z našich si přestávám dělat těžkou hlavu. Oni holt mají jiný zájmy a jiný priority. A taky představu, co a jak bych měla dělat (ovšem v tom se moc neshodujeme. Nu což) ;-) :-D
Odpovědět
Ahojky honzi,byly to spíš takový ty praktický věci,jedna spolužačka je v 8.měsíci :-) Takže se probíralo co si vzít s sebou do porodnice,jak to vypadá na příjmu,jakej je klystýr (tak na tohle se fakt netěším...,ale holky říkaly,že se to dá přežít,akorát se nesmíte 2 hodiny předtím nacpat na rodinné oslavě 8-) ),jestli bolí nástřih (prej ne,jen to šití),kolikrát denně kojí a tak....Pak ještě debatovaly o komplikacích v těhu,obě dvě byly na rizikovým,jedna ležela měsíc v nemocnici....
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký je výsledek? Odradilo tě to nebo spíš natěšilo? :-D
Odpovědět
No,kupodivu docela natěšilo :-) Dost mě to překvapilo,protože ještě nepř.před rokem jsem byla přesvědčená,že žádný děti mít nebudu,protože jsem se děsně bála porodu a všech "nepříjemností" spojených s těhotenstvím.Asi už je konečně ten správnej čas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?