Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak z tohoto pohledu mám strach z kluka - ty moderní klučičí hračky jsou fakt děsný a já se v nich vůbec neorientuju! Zato panenky a kočárky a sponečky a gumičky a šatičky a kabelky a botičky a ... a... a... To by mi šlo. No nic, když tak bude klučičí hračky nakupovat tatínek :-D
Odpovědět
jéééé, a to my chceme oba kluka a já se těším na vláčky, autodráhy, letadýlka... :-D to co jsem si jako holka neužila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, letadýlka, vláčky, autodráhy, to je dobrý. Já měla spíš na mysli ty roboty a ufony a hvězdný války a samopaly a já ti nevím, co všechno ještě... :-o (už na pohlded mi to přijde otřesný a když zaostřím na cenu... brrrrr! ) :-D
Odpovědět
aha, to je fakt =-) ...tak se necháme překvapit po čem budou děti toužit :-D
Odpovědět
No právě manžel chce kluka hlavně proto že by si s ním mohl hrát s těmi úžasnými hračkami a taky tvrdí že s holkou by si neuměl pokecat. Přitom má dvě sestry :-) Já mu vždy na to odpovím, že i s holkou si může hrát s auty a vláčky. A pak ho uzemním tím, že stejně budu muset naše děti naučit se dívat a znát pravidla jednotlivých sportů já, protože to jde mimo něho. A já jsem byla tatínkova princeznička co ho měla omotaného kolem prstu a dívala se s tatínkem na sportovní přenosy :-) Další důvod proč se bojí mít holku je ten že by jí mohl někdo ublížit a něco udělat. Tak ho uklidňuji že dcera bude po mě a bude se učit bojové sporty stejně jako maminka. Dávám Vám všem za pravdu, že nakonec bude mít holčičku raději než klučinu ;-) Jen to ještě neví.
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - já se budu snažit, pokud to bude kluk, ho směrovat k těm letadýlám a vláčkům a autíčkám a dráhám...
Odpovědět
ä pokud to bude holka tak taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lili, o kluka bude mít strach taky a velkej, to neukecá. Prostě jako rodič bude mít strach, je to normální. Je fakt, že holky jsou zranitelnější... (víte, o čem mluvím...) A víš co? Může se vám narodit holky, která bude mít právě ty klučičí zájmy (takovej ten sportovní typ), a nebo zase naopak kluk - taková ta jemnost sama. I takoví jsou. Takže já bych pohlaví moc neřešila. Já sama nemůžu říct, jestli bych raději holku nebo kluka... Každý má svoje "pro a proti" (jéžiš, to je škaredý popsání!, ale chápete, jak to myslím). :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, my doma taky se sestrou měly autodráhu a mašinku s vláčkama a autíčka na setrvačník. :-D A Igráčky! :-D
Odpovědět
jééé, igráčky x-) x-) x-) x-) já jsem si k 7. narozeninám přála auto na dálkové ovládání a dostala jsem "lunochod" což byl model sovětského měsíčního vozidla :-D :-D :-D
Odpovědět
honzino: ono ty ho můžeš směrovat, jenže to by se nesměl dívat na televizi a hlavně na ty reklamy, protože všechny děti se jimi skvěle nechají zblbnout a pak jen mluvi že chcou jen to a to. Můj 5 letý bratránek je toho zářným příkladem letos to byla jakasí laboratoř doktora nevím jak se jmenuje, pak ještě veverka terka či tak nějak byl ten název. Loni to byl spiderman, ten ho vlastně drží pořád. Autodráhu zná jen od nás, protože manžílek jí dostal k minulým vánocům pod stromeček. My se taky budem snažit děti vychovávat jen s těmi klasickými hračkami, ale asi stejně budem muset občas udělat ústupek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak já se spíš obávám, že jestli přijde na svět holčička, tak bude tatínek celej podělanej (stejně jako byl ten můj, ještě v 16-ti jsem se s ním mazlila...) a že mi ukradne kus tatínka.... 8-) ...jinak, co se týče hraček, mám vymíněno už dopředu, že děti dostanou minimum hraček, který vydávají nějaký zvuky....a pokud ano, tak ten přístroj bude muset být na vyndávac baterky...znáte to, když vám dítě pořád dokola pouští hračku se stejným zvukem...k zbláznění----- :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Marki: to jsou nejčastější dárky příbuzných, přátel, známých :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lili, tys mě rozesmála. už chci vidět, jak odoláte, až si dětičky napíšou ježíškovi o spidermany apod. rádi pro ně naklusáte a budete se radovat z radosti svých dětiček. ;-) ale veverka terka mě taky zaujala - hlavně to, jak z ní padají ty oříšky a vypadá u toho jako když zvrací. :-D viděla jsem to jenom v tv reklamě a do dneška mi chybí pochopení té hry. ale věřím, že dětem se to líbit může. ps: manžel dostal autodráhu od ježíška letos a ještě teď o víkendu jsme závodili ;-) a to nepočítám, co kamarádů už přišlo - ty chlapi jsou hračičky až do smrti. na příští rok si objednal tereňáka na dálkový ovládání.
Odpovědět
marki: tak to znám užila jsem si to se synovcem a teď bratránkem, fakt děs. U nás jsme si zase vymínili, že se nebudou dětem kupovat zbytečnosti, jako několik panenek a to nemluvím o babrinách k těm má manžel vleký odpor, spousta různých autíček z nihž budou funkční jen některé atd... s tím omotáním tatínka kolem prstu máš pravdu u nás to bylo taky tak. Všichni z okolí říkali že si mě tatínek nosí jako poklad a je fakt pravda, že pro mě más tále velkou slabost ;-) valstně jsem ho mamce fakt ukradla, vdžy jsme byli spolu na jedné straně proti mamce, neob komukoliv. Takže se toho taky začínám bát, zvláště pokud bude holčička po mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, manžílek po mně chtěl k vánocům hrací šipky, jen si nedokážu představit, kam je jako chce umístit v našem 2 + kk ...takjsem mu je nekoupila...to bych radši zvolila tu autodráhu nebo auto na dálk. ovládání....když jsme byli před vánocema v tescu, tak tam pořád kolem jednoho běhal-.----- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ta autodráha není nejlepší řešení, co se týče prostoru. ta naše byla z hypernovy a má rozměr 1,8 x 1,2 m. takhle se to nezdá, ale bylo jí všude plno :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no, já bych jí taky nekupovala, to už byh mohla jenom lítat...já si koupila domů šlapadlo, který je sice super, ale zabírá tak 122 cm na dílku a 60 cm na šíř...a Jožkovi začíná vadit...hlavně to, že to teď nepoužívám.....jenže já si to pořizovala v době, kdy jsem ještě nevěděla, že jsem těhu...ale mám ten přístroj vyzkoušenej, tak jsem ho prostě chtěla mít doma, abych nemusela chodit do fitka...ale asi bych měla...kdo ví, kdo tam chodí.... :-D
Odpovědět
ta autodráha byla pro něho překvápko, které se mi povedlo, protože celá jeho rodinka pak neděla během svátků nic jiného než hrála závody. Musím říct že zabrala fakt dost místa takže jí pak na konci ledna schoval a teď jí vytahuje jen když příjde někdo z dětí (velkých i malých) na návštěvu :-) Já jsem teď dostala k narozeninám od manžílka totalgym takže nám teď zabírá dost místa, jen nevím kam ho nastěhuji až si koupíme jídelní stůl a on mu bude muset jít z cesty :-( Asi si ho přestěhuji do předsíně a budu ho mít i jako věšák :-) Jen mám obavy že pak už na něm nebudu cvičit už vůbec, když ho nebudu mít na očích :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no, lili, Jožka chce taky moje šlapadýlko používat jako věšák....a já z něj s láskou stírám prach....až tak někdy na konci května ho zas vyzkouším..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lili, s tou autodráhou jsi to přesně popslala, jak to bylo u nás ;-) . holky, uvidíte, že šlapadýlka a jiná mučidýlka si tam narovnáte a budete tam mít všechno :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Fuj to jsem se lekla - koukám, že září je zamknutý a ono to je září 2006! Uf!!! Tak jak je, v pátek? Já budu až do zítřejšího večera slaměná vdova... zase se mi bude blbě usínat...
Odpovědět
Ahojky honzi,manžílek je pryč? Já se musím pochlubit,právě jsem si asi půl hodiny chovala sedmiměsíční miminko,byla to krása :-) Už jsem taky dost nakažená tím virem ;-)
Odpovědět
Dobré ráno, Jezuro: tak směle do toho :-D holky, já jedu na víkend k babičce, psa a muže nechávám sobě napospas... to bude POHODA... moje babička, to je zlatíčko, člověk přijede v pátek večer za tmy vymrzlý vlakem, a v kuchyni je teploučku, voňavo babička má nachystanou nějakou dobrůtku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já doufám ,že mi dneska přijede kočárek i s věcičkama a já se s tím budu celej večer muckovat.... :-D manžel sice bude trochu žárlit, ale ono mu to neuškodí.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jezurko, tak tě "to přemluvilo"? :-D Dani, manžel tě samotnou pustí? Proč nejede taky? :-) Marki, tak to ti věřím. Hned jsem se na ty stránky bazárku podívala, ale ještě jsem to moc neprozkoumávala, tak nevím, co se tam dá všechno najít a jestli je to opravdu dobrý. :-)
Odpovědět
Honzi: on nerad jezdí někam na celý víkend, protože má pak pocit, že jde hned zase do práce (jó není to s ním někdy jednoduchý :-D )...a mimo to moje odjezdy k babičce znamenají, že se k nám do bytu nastěhuje X "pošuků", udělají z obýváku bitevní pole a celý víkend dělají bitvy... takže odjezdy k babičce jsou vítanou záležitostí nejen manželem ale celou hordou jeho kamarádů
Odpovědět
Profilova fotka
Dani, a jóóó, už jsi to tu přece někde psala...! Že se vám válí v ložnici po posteli a bitví mezi sebou. A ty bitvy probíhají v počítači nebo mají takový ti figurky typu "vorhemr" a jim podobný?
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, dá se tam pořídit úplně všechno, i třeba normální oblečení.... :-D ..ale tím, jak jsem si objednala od jedný paní kočárek, tak měla i věci na mimouše, tak jsem si to vzala... ;-) je to super kauf a ty věci jsou krásný...byla jsem se podívat do sekáče na dětský věci tady v Jihlavě, ale byl to děs běs...a hlavně to tam šíleně smrdělo... :-S ..a ty maminy, co prodávají věci, tak si nemůžou moc dovolit vám poslat nějakou věc a tvrdit, že je jako nová a přitom by byla šunt----protože jí můžete napsat hodnocení a ony na to hodně ty matky reagujou.... ;-) já musím pět zatím jenom samou chválu...spíš začínám přemýšlet, jak velký miminko budu mít a jestli na něj budu mít věcičky.... ;-) protože když vyleze na svět malej špuntík, tak musím mít nakoupenou úplně tu nejmenší velikost...ale to bych si ráda pořídila úplně nový....takže chci jet na konci března do Brna, kde bude vletrh kočárků a věcí pro mimouše i dětičky a jukneme tam s manželem na kočárek a na věci pro mimouše.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Marki, ty seš informovaná! A kde ten veletrh bude? Na výstavišti? Asi jo, že? Vidíš, já tu bydlím a nevím nic... Jestli to nebude tím, že to není tak aktuální? A dej nám vědět, jestli ty věci byly fakt v pořádku a podle fotek! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?