Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Lili: mně se to hodně líbí, mít 2 děti a pak jedno, tchánovci to tak mají (mají každý 2 děti z prvních manželství a spolu jednoho kluka, který je cca o 13-15 let mladší) a myslím že je to hodně fajn, rodiče nejsou tak fixovaní na starší děti a s tím mladším docela omládli; naši taky chtěli ještě jedno dítě, když mně bylo tak 13 a sestře 8, my řekli že žádného sourozence nechceme a tak nakonec nebyl, a myslím že je to dost škoda, že by to pomohlo nám i našim... takže bych chtěla mít 2+1, v ideálním případě 3+1...ale to nevím, zda bude možné... hodně se mi líbí velké rodiny
Odpovědět
Profilova fotka
Dani - 3+1? Hmmm, a co na to manžel? :-D Verčo, máš pravdu, odvážnému štěstí přeje. To je fakt. A kdo nic nedělá, nic nezíská, že. A pokud bys mohla mít o tolik větší plat, tak to bys byla blázen!!! do toho nejít. A pak taky nikde není psáno, že se ti podaří otěhotnět hned (já to nemyslím zle, ale tak to prostě v dnešní době bývá...). A že bys byla korpulentní, jak píšeš, tak to mám asi něco z očima (nebo brýlema...?) :-N ;-)
Odpovědět
Vercaberca: tak to je jiná, pokdu v tvé dosavadní práci, Ti dělají tkaové věci, tak to se Ti nedivím, že to zkoušíš jinde, zlvaště když ti tam nabízí tka dobrý plat :-) Moc Ti přeji aby Ti to vyšlo, držím palečky. danielah: jo to je pravda, že rodiče s tím nejmladším dítkem omládnou. Každý kdo viděl fotky z naší svatby tak tvrdil, že moji rodiče nevypadají na to kolik jim je 60,65let kdežto manželovi 50,46 let vypadají na to kolik jim je. A když se koukneš do mého alba na svědkyni a mládence. Tak to je ta moje teta se synem, tetě je už 41let. Je tam i moje babička letos jí bude 85let. Určitě mějte velkou rodinu, je to super. Vím o čem mluvím (píšu) u nás když se sejde nejbližší rodina tak je nás 14 lidí a to jsou jen moji rodiče, sourozenci s rodinami a já s manžílkem. Na svatbě nás bylo 62 lidí a z toho jen 17 lidí bylo od ženicha zbytek byla naše rodinka a přátele. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lili, záleží to i na vztazích v rodině. Vy to máte fajn, že je vás tolik a scházíte se spolu a je vám fajn. V naší rodině (tátova a mámina strana) jsou/byly vzahy trochu komplikovanější. Ne všichni si se všema "sednou". Ale musím říct, že by se mi to asi taky líbilo. :-D
Odpovědět
Ja zapoměla podotknout, že to byla jen rodina z mamčiny strany, od taťky tam byla jen sestra se syny, jeden už má svou rodinu a ten druhý je svobodný. Se zbytkem taťkovy rodiny se nestýkáme, ani nevím proč. Asi to bude tak že oni se nikdy nijak moc nescházeli, kdežto u rodiny mé mamky to bylo naopak a je tomu tak pořád. Jen doufám, že nám to vydrží a budem stále držet tak pospolu. samozřejmě se občas najdou nějaké ty neshody, ale vždy se to časem nějak urovná.
Odpovědět
Profilova fotka
Lili, takže vy budete v rozvětvování rodiny pokračovat, ne? A tím pádem i udržovat ty společné návštěvy a oslavy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky za podporu. a honzi, s těma dětma je to tak jak píšeš. sestra na první 2 děti zadělávala min. půl roku ;-) . lili, u nás se taky scházíme jenom s mamčinou stranou. taťka má sestru a s její rodinou se vídáme jednou ročně - o vánocích. ale s mamčinou stranou se vídáme se všema je to vždycky moc veselé. a je taky legrační, jak lze pozorovat všechny generace pohromadě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, ty šaty mě opticky moc pomohli :-D . teď mám zase o 5 kg víc ]-( . ale s mojí tchýňkou si rozumím, že kila se musí umět nosit a tak je různě schovávám do hadrů a tak. :-p a moje postava s porovnáním mých kolegyň je opravdu OBROVSKÁ. všechny 3 měříme 175 cm a oni mají velikost 38 max 40 (a to je to špatně ušitý :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, stejně si mylsím, že kecáš!
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, :-D přísahám na holej pupek
Odpovědět
Lili: já mám moc ráda rodinný srazy, oslavy, jak mojí rodiny tak manželovy... a manžel má 4 sourozence, takže myslím že i my, mladší generace, se nenecháme zahanbit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verčo, držím palečky, ať ti to vyjde tak,jak má - tak nebo tak by to bylo příjemný---- :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Marki: prosím, napíšeš mi adresu toho bazárku? díky
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, jdu znova omrknout tvoje album, protože tohle mi fakt nějak nesedí... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, díky. a nejlepší na tom je, že obě varianty jsou dobrý - takže happy end by měl být ;-) mimochodem, už víš, jestli budeš mít holčičku nebo chlapečka? nebo to nechceš vědět?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to viděla na vlastní oči! Ty tak kecáš!!! (fakt jsem se dívala, měli jste supr bryndáčky!)
Odpovědět
Verčo:taky jsem se koukla, KECÁŠ HODNĚ!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ježíš to je tak potěšující. asi tam budu muset dát nějaký současný fotky. ale jste moc hodný. tak už konec kolem toho. honzi, zkontrolovala jsem tvoje fotky :-D a jsem úplně unešená z tvýho manžela. ještě nikdy jsem neviděla chlapa s takhle zapleteným culíkem. je to hrozně fajn. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a dani, tys měla přesně barvu růží, co jsem chtěla mít (dokonce jsem je i objednala), ale nějak se to minulo nebo co. :-N opravdu ti je navázali moc krásné. a je vidět, že jste si to taky moc hezky užívali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo, já jsem mu navrhla, že by mohl mít nějak ty vlasy učesaný, že by byl pěkný třeba francouzský cop a v něm zapletená vínová mašle (naše svatební barva) a on to vzal jako super nápad, což sem vůbec nečekala! Myslela jsem, že mě s tímto nápadem pošle do háje a jemu se to líbilo! Tak díky za pochvalu, já mu to doma přetlumočím, bude mít radost! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, určitě doporučuju pro maminky mimibazar.cz - jsou tam věci i pro těhule a já si tam objednala i kočárek za 1500,- - na balkon, ale prý je v takovým stavu, že se s ním dá i jezdit...ale určitě si pořídím i novej, o to se nenechám ošidit.... :-D jinak pohlaví nevím (myslím ale, že to bude Kryštof), a říct to nechci.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, dobře děláš, že to nechceš vědět. vždycky jsem si říkala, že to vědět chci. ale pak jsem si to rozmyslela. když byla těhotná švagrová, tak to nikomu neřekla a všichni až do "konce" jsme s napětím čekali, co to je. a bylo to moc prima, protože, když už se vědělo pohlaví, tak zase nikdo nevěděl jméno. prostě veselo. proti těhotenství mojí švagrové přes koleno (bratrancova žena), u které jsme věděli pohlaví i jméno, tak to bylo jenom: "tak už se nám adélka narodila". tak jsem se rozhodla, že to taky nebudu chtít vědět, protože bych to 1000% vykecala :-D :-D
Odpovědět
já to taky nechci vědět, švagrovci si to nechali říct, že to bude holka a pak jim všichni kupovali (dopředu) samé růžové oblečky, to bych nechtěla...a pak začali pár dní před porodem zmatkovat co když to bude kluk :-D verco: díky za pochvalu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem rozhodnutá, že to taky nebudu chtít vědět, ale co já vím, jestli se to vůbec dá vydržet? Teda jestli to já vydržím... :-N Mám kamarádku, která si to taky nepřála vědět a jak píše Verča - bylo v tom to tajemství a napětí... Miminku v bříšku pracovně s manželem říkali "bábele" a nakonec mají kluka. ;-) (ikdyž ona si víc přála holčičku). Jste přesvědčený, že to fakt vydržíte? :-D
Odpovědět
já to určitě nevydržím ale problém bude tehdy, když manžílek to vědět nebude chtít, protože bych nevydržela mu neříct co to bude. Jen mám trochu obavu z toho když to bude holka, já budu nadšená, ale manžel asi moc ne, on by chtěl nejraději jen samé kluky. Takže by bylo fajn kdyby to první byl kluk a pak už to bude jedno. Ikdyž obě rodiny by určitě chtěli holku, protože ty se u nás nějak přestaly rodit. A my by jsme tak rády nakupovaly pro holčičku a pěkně si jí vymódily :-N Další problém bude s tím to předčasně nevykecat. Manžel to chce říct rodině až tak ve 4 měsící, až se bude vědět, že je vše v pořádku, jenže já mam obavy že to stejně dřív vykecám :-) jé kež bych už byla těhu. Kdybych nemusela na tu zatracenou operaci. :-(
Odpovědět
Dobré ráno, Honzi já myslím že vydržím (pokud manža nebude trvat na tom že to chce vědět za každou cenu), protože znám pár lidí u kterých to nevyšlo a myslím, že 100% to není...a nerada bych zažila zklamání (no já myslím že zklamání být určitě musí, když se celou dobu chystáš že to bude holka, a pak najednou kluk...) mám ráda překvapení (nikdy jsem nehledala vánoční dárky, protože mi přišlo škoda se o tu radost připravit, takže asi tak :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já to určo vydržím...při těch našich doktorech na UZV ani nemáte zájem to vědět..oni taky ne...pokud se ovšem neprokecnou jako u švagrový.... ;-) ..já si myslím, že to bude kluk, takže mám doma skoro všehcno modrý, ale jak už jsem psala, do růžovýho svoji holčinu stejně dávat nechci.... ;-) ať se všichni okolo (čti tchýně) staví třeba na hlavu....ono se jí nelíbí spousta věcí - třeba i naše snubní prstýnky z bílýho zlata, že to jsou prostě jenom kroužky, že zlato má být žlutý, že ona by si určitě dala záclony a ona by si určitě do bytu dala víc kytek...-já mám 3 a ještě k tomu jen zelený (jo, doma má skoro celej skleník, ale většina těch kytek je shnilejch anebo uvadlejch atd) a šaty pro nevěstu mají být bílý, a ženich měl hnusný boty ...... ;-) dál radši nepokračuju.... :-D lili, já to taky chtěla říct až po 1. UZV, věděla to jen moje svědkyně, moje kámoška, co šla taky na svatbu a je těhu.....no a to bylo všechno, jenže na vesnici holt to funguje jinak...někdo to o nás jen tak prohodil a co myslíš...už na začátku září (kdy jsme to věděli jen my 2 s manžou), tak už se mě ptali, jeslti jsem v tom..já zarytě tvrdila, že ne, i na svatbě...a pak, když jsme to konečně slavnostně sdělili rodičům, tak ty už to dávno věděli..ale to už jsem jednou psala...výstup tatíka atd--- ]-( jo a o pohlaví se nebojím tatínek bude nadšen z čehokoliv a já též.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lili, já bych se tím nestresovala. Nevěřím tomu, že pokud budete mít holku, že z ní nebude nadšenej! To je nesmysl. Takových řečí od chlapů jsem už slyšela - jak jedině kluka, pokračovatele rodu, co s holkou, atd.... No a pak se jim narodila holka a hned jak ji poprvé uviděli a pochovali, okamžitě se do ní zamilovali a byla to prostě jejich malá princeznička - která si je dokázala omotat kolem prstu raz dva. (tohle jsi už určitě taky někdy slyšela, ne?) Takže bych to brala s rezervou... ;-) (nebo je ten tvůj takový primitiv, že by holku od tebe bral jako zradu? Nééééé!!!) ;-) Jo a s tím vykecáním, to bude určitě taky oříšek... Taky si myslím, že by možná bylo lepší takovou věc rozšiřovat, až bude jistý, že je vše v pořádku. Jenže... Známe se a známe svý lidi :-D
Odpovědět
Honzi: přesně... já jsem to chtěla tajit co nejdéle, jenže protože hned jak jsem to zjistila jsem šla za mámou (nemám svého gynekologa, vždycky jsem šla za ní do nemocnice a tam mě vzal kdo měl zrovna službu)...a i když jsem jí řekla ať to nikde (!!!!) neříká, tak měla sérii vánočních večírků a tam se všude chlubila, takže to 1/2 Prahy věděla dřív než manželovi rodiče.... takže pak už to nemělo smysl tajit a řekli jsme to skoro všude... a jinak manžel nechce holku, ale už ho vidím, jak je z ní úplně po... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak toho se taky bojím. máme zatím přesvědčení, že první 3 měsíce se nikdo nic nedoví. ale jsem si skoro jistá, že to hned vykecáme. :-D lili, souhlasím s honzinou, že se tvůj manža zamiluje stejně do holčičky jako do kluka. náš jeden známý chtěl kluka jenom k vůli hračkám, který by mu kupoval. nakonec má 3 holky. nedalo se nic dělat, holky dostali k vánocům auto na dálkové ovládání :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?