Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, já nemyslela konkrétně tvoje nevolnosti, ale tak, všeobecně... ne? ;-) A tak snad ti už bude jenom líp! Určitě!!! :-) Marki, když píšeš, že půjdete na zákusek, znamená to, že o sobě mluvíš v množným čísle (jako i o mimču) nebo jdeš s kolegyňkou? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to, že to jednou přejde... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, já vím ;-) Marki už mluví v množným čísle, už cítí pohyby, to je takový zlom, viď? Já to měla taky a přešlo mě to až když jsem přestala kojit... :-D Dneska jsme se pěkně vyspinkali :-D , ani jsme nezlobili maminku :-D , půjdeme si sednout na nočníček :-D To je sranda, ale čeká mě to znova.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se to moc líbí, je to milý, roztomilý!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Možná to je roztomilý, ale já už jsem si pak připadala jako blbec a nešlo to vůbec zastavit... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ale lidi to chápou, ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě - já a zmizík.... :-D ale jinak jsem normální....zatím... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, lidi to chápou. A já jak jsem nablblá =-) , tak když vidím někoho s prckem, tak mluvím znovu tak .... Nezlobíte? Vy už papáte lžičkou ... :-D To je fakt sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale tak to snad dělá každá nastávající a potom maminka, ne? Mě se to líbí! A už se na to taky moc těším! A když mi kolegyně v práci vykládá o Vánocích, když její děti byly ještě malý, jak se těšily, jak jim zářily očka, jak to všechno pro ně s manželem připravovali... Už se na to fakt těším! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu, vánoce jsou s dětma úplně o něčem jinym. Však sama jednou uvidíš:-) A pak budeš blbnout jako my ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, to doufám! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jak se daří, takhle po víkendu? Pečete? Uklízíte? Nakupujete? Zútulňujete? Nebo odpočíváte?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj :-) , já se k pečení přemlouvám už týden a nic, ale tenhle týden už musím něco vytvořit. To bych byla pěkná ostuda x-) Uklízet nebudu, mám to letos potvrzený od dr. ;-) , takže jestli okna neumeje manža, tak nebudou umytý a určitě se nic nestane :-D Výzdobu už máme hotovou, nakoupíno už taky něco mám... No já jsem dobrá :-) :-) A co ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v neděli dělala perníčky - aby se stihly zaležet. Dneska skáknu do obchodu pro ten fikaný zdobící pytlík a možná i něco nazdobím. Okna v takovýhle zimě odmítám umývat. A stejně už na nich mám nastříkaný umělý sníh, tak si to přece nezničím! A dárečky, ty řeším tak nějak průběžně, ještě něco dokoupím a je to. Ještě dodělávám výzdobu, chci si koupit a nazdobit větvičky do vázy.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda zdobím mikrot.sáčkem s odstřiženým rohem a jsem s ním spokojená. Jenom mě teď napadlo, že jsem si včera neustřihla žádnou Barborku do vázy. Ale když už jsem vdaná, asi na tom tolik nezáleží, co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky vždycky používala mikroteňák, ale malá dírečka se postupně zvětšovala a zvětšovala až to prdlo a bylo... Pak jsem objevila tento speciální sáček a vyhovuje mi víc, takže si ho teď koupím zase. Barborku už taky nepotřebuju ;-) a loni mi ji stejně ožral kocourek... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobrý, já ti vždycky napíšu do miminek a ty napíšeš v tu samou chvíli sem :-D Přeju zdobení bez nervů a ať se ti to povede. Já dneska určitě nic dělat nebudu jdeme večer do města za čertama. Doufám, že nějaký uvidíme. Jsou u nás teď takový zmodernizovaný, jezděj autama a děti nemají šanci je vidět. Pamatuju se, že když jsem byla malá, tak jich byly vždycky plný sídliště a my jsme chodili s nima dům od domu. No holt, nová doba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zmodernizovaný čert, to je super název! Taky mám pocit, že jich dřív po městě chodilo víc... Asi využívají vymoženosti dnešní doby... A děti jsou ochuzený o zážitky... My jsme se sestrou vždycky potají vyhlížely z okna a počítaly, kolik jich uvidíme. To už dnes asi děti moc dělat nemůžou, že. A já jsem dneska sama doma, manžel má vánoční besídku v práci, tak doufám, že si pro mě žádný čert nepřijde!!!!! :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Oni mají vánoční besídku v pondělí? To si moc neužijou, co? No aspoň ti přijde včas domů :-D Můj manžel byl na besídce v pátek.. Já se loučím, mažu dom. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
No, my v práci taky budeme mít vánoční besídku v pondělí, hned to příští. Prostě jsme se pozdě rozhoupali, kdy a kam... Dobře nám tak. Měj se hezky, ať ti synka moc nevystraší, určitě byl moc hodnej a zase někdy napiš! Pa
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem celý den, a vy jste mi holky už utekly, co??? 8-) ..já teda nepeču, neuklízím (já totiž uklízím průběžně, takže slova jako "vánoční" či "velikonoční" úklid u mě rozhodně nehrozí... :-p besídku nemáme, až večírek tenhle pátek (resp. besídka byla minulej čtvrtek, ale to jsme si šli s mrňousem zacvičit, na čerty má času dost ;-) ), jinak se čímdál víc zakulacuju, už začnu nosit tenhle tejden miminkovský kalhoty, protože jsem zjistila, že mě všechny najednou začaly škrtit.... :-S ..jinak jsem dnes doma taky sama, manžel má odpolední, tak přijdu dom, uvařím a lehnu si na gauč (neob budu patlat něco z hlíny pro své nejbližší) tak se mějte, třeba vás zítra chytnu.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám perníčky nazdobený, hurá! A dneska asi začnu dělat linecký. Ještě si chci koupit nějaký vykrajovátka, protože vlastním akorát dvě - zvoneček a anděla a to se na linecký nehodí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, no jo, někde se dělá besídka jako besídka... my říkáme besídka právě tomu vánočnímu večírku :-N Holky s čertama byla sranda. Jak je Vítek velkej a ví, že to jsou převlečený lidi... tak se vyhecoval, že se bál jít i do města. Nakonec jsem šli, držel se nás jako klíště, ale my jsme byli domluvený s jednim kamarádem (čertem), že se s ním nenápadně potkáme.. Vítek pořád, že ho vidět nechce, že se bojí...atd. No nakonec jsme se potkali, čert vzal Vítka přes rameno a že ho odnese pryč. A co ten náš šmudla? Začal se smát, že prý ho ten kožich šimrá :-) No čert ho pustil a s tím ho pustil i ten strach, nechal se bez řečí vyfotit a už hledal kde jsou nějaký jiný čerti :-D :-D Jóó, ty děti...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Emko! Tak to máš pěkný zážitek! A jak čtu, tak nejen ty! :-D Já jsem cestou z práce taky potkala hodně čertů a Mikulášů s andělama. Ale k nám nešel žádný. Asi to bude tím, že nemáme děti....? ;-) Ale za oknem pro manžela něco nechal! Jenže na mě jaksi zapomněl... :-N Že prý dneska, protože se manža bál, že by to od toho Mikuláše po cestě z besídky rozflákal, tak to nechal v práci... :-) (osobně ho teda podezřívám, že to půjde teprv dneska schánět... ;-) :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš Honzi, teď jsi mě dostala, já mám pro manžela pralinky a zapoměla jsem mu je včera dát 8-) To jsem teda trdlo :-p No tak dneska, aspoň to nebude od Mikuláše, ale ode mne - jen tak z lásky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale dneska je přece Mikuláše! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to bych neukecala ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mu to dej z lásky. Možná, nebo spíš určitě, z toho bude mít mnohem větší radost, nemám pravdu?
Odpovědět
Profilova fotka
Máš pravdu :-) Honzi a jak to vypadá s tou tvojí prací? Rýsuje se něco novýho?
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak u nás nechal Mikuláš pro manžílka v punčoše nový vydání Playboye a boxerky se včeličkama... ;-) a víte co mi řekl ten můj šmudla o Mikuláši pro mě???? že prej nic nepotřebuju, že mi všechno nadělil a nosím si to v bříšku.... :-D :-D :-D tak mě aspoň jako cenu útěchy večer pozoroval, jak rosteme a taky už jsem mu dala ruku na bříško, když se Zmizík hejbal, tak cítil takové "šimrání"...tak to byl náš broučínek, který mimochodem právě teď má plaveckou sezonu, takže se hýbe tam a sem.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?