Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho nemám v el.podobě, ale taky mě to napadlo. Nějak to dopadne :-) Teď máme na starosti prstýnky, uffffffffff...
Odpovědět
Profilova fotka
zářiové nevěsty, něják tu vázne komunikace. kdo to má jako já 10.9, tak je to přesně za 100 dní NIKA
Odpovědět
Ty jooooooooo, už? :-o :-D Budeme ostřihávat metr? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to není špatný nápad, ale jaksi by to utíkalo ještě rychleji. a já toho nemám tolik zařízeného, popravdě se do toho pustím naplno až teď, do včerejška byla přední škola.
Odpovědět
Profilova fotka
Za 100??? :-o Tak to se hodí, že odpo jedem kupovat oblek,co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to není moc za 100 dní, to jsem ani nevěděla, takhle dopodrobna to nepočítám, to je pěkný :-) . Začínám být nervozní :-D. Těším se, co vy? Máte taky nervíky a těšíte se?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to mám jak na houpačce - někdy jsem nervní, že bych si jednu plácla :-D a jindy jsem v naprostym klídku.. Taky jsem se přistihla, že přítele nevědomky víc kontroluju. Jako bych si nebyla jistá, ale jsem - vím jistě, že nikoho lepšího bych nepotkala a ani nechci. :-) Jsem z toho zmatená, ale snad je to normální. Někde jsem to tady četla. Jak to máte vy?
Odpovědět
Tak to je fajn,že na to máme jěště dost času, nervíky přijdou později, až to bude za 10 dní. ;-) Jinak u mě stále platí 10.9.05.
Odpovědět
Já měla asi skrýté nervíky :-D Začala jsem nějak špatně spát :-( :-) Ale asi to bylo tím, že jsem 2 měsíce hledala vhodné šaty a pořád se mi to mlelo v hlavě. A včera jsem konečně podepsala smlouvu a zaplatila zálohu a na dnešek jsem spala celou noc :-) 8-) Jinak nic. 8-)
Odpovědět
No to ja som hladala saty az v dvoch salonoch v priebehu jedneho dna a rozhodla som sa a bola som z toho taaak unavena....cim viac siat vidis a vyskusas, tym je to horsie,si nerozhodnejsia a tym padom nervoznejsia.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoooooolky, tak máme oblek pro ženicha :-) A sehnali jsme i tu šampaň košili - akorát si nepamatuju jakou barvu přesně mají ty moje šaty :-| ;-) v obchodě měli tři druhy šampaň :-| No ale ono nakonec tý košile přes kravatu nebude moc vidět.. kdyby jsme se netrefili :-) Kravata je proužková - bordo, šedá, béžová, tak to jsem zvědavá na kytku, chtěla jsem ji sladit s kravatou :-D Kaly mají i v bordó jestli se nepletu, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti Emko gratuluji, já jedu za chvilku do jednoho salonu okouknout ještě šatičky a oblek - to musím nejdříve přítele odhytit v práci ať si udělá časíka. zatím ahojki a neboj, ten odstín i kdyby byl o kousek odlišný nevadí ztratí se to. NI
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj zářijovky, tak konečně se snad hnulo zařizování naší hostiny - dostali jsme návrh na rozpočet od cateringové firmy, takže se můžu vrhnout do příprav na hostinu! Teď jsme měli v zařizování takové celkem hluché období, nějak se nic nedělo, ale teď už to pořádně rozjedu :-D
Odpovědět
Gratuluji Emko. :-) Já jsem na toho svého zvědavá. Vím jak se chová při nakupování..... :-| Dneska jdeme vybrat prstýnky a snad i objednat. ;-) 8-) Vezu domů návrh oznámení, tak jestli mi to schválí tak můžu příští týden nechat zadat....Ale uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to taky gratuluju Pavlindo. :-) My už máme oznámení v šuplíku, ještě ho musím poskládat - ale to je brnkačka :-) Na prstýnky jdeme znovu v pondělí, už jsme se shodli na typu, barvě - tak by to mělo být rychlý. Půjdeme do nějaký zlatnický dílny, kde nám je udělají z našeho zlata - babička zapátrala v šuplíku :-D
Odpovědět
Díky :-D :-) Kdy je hodláte posílat (ta oznámení :-D )?
Odpovědět
Profilova fotka
Říkali jsme si, že je rozvezeme osobně asi tak v červenci :-S :-) To by mělo stačit, stejně jsme to už rozkecali kde se dalo :-D Do práce jim ho donesu tak 14 dní předem, no možná měsíc ;-) Vzdálený příbuzný a známý babiček atd. - těm se to bude rozesílat poštou, řekla bych tak 14 dní předem - aby se nestihli sbalit a přijet :-D
Odpovědět
Teda holky, vy jste aktivní, já ještě nemám ani navržená přáníčka. :-( A co prstýnky, preferujete klasické žluté zlato, nebo bílé?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, tak já se do výroby oznámení pouštím zítra a uvidíme jak to dopadne, návrh mám už pár měsíců jen nebyl čas a ruce. snad to dobře dopadne. a prstýnky asi pujdeme to kombinace žlutého a bílého a pulkulaté, bez rytin.naštěstí mám znánou zlatnici, tak to dořešíme spolu. zatím ahojki
Odpovědět
Ahojky,tak já do toho šupnu 3.9. Prstýnky chceme bílého zlata.Ale zatím jsme se ani nebyli dívat,jaký je výběr.Málokdy se totiž s miláčkem sejdeme doma :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my jsme se shodli na kombinaci bílýho a červenýho zlata. Červený proužky po stranách a jeden silnější bílej uprostřed. Půlkulatý, hladký... ve středu jdeme do zlatnický dílny, tak jsem zvědavá na jak nám to vypočítají, když máme naše zlato. Tak doufám, že to zase do tý doby nezměníme :-D Je to už asi pátý návrh typu prstýnku, ale barva je kupodivu pořád stejná. Č/B se mi zdá daleko jemnější než Ž/B. :-)
Odpovědět
Ahojky, my jsme prstýnky objednali v pátek :-) Jsou B/Ž. Nejprve jsme také chtěli B/Č, ale můj drahý mi k narozeninám daroval krásný bílo žlutý náramek, tak bylo rozhodnuto :-) :-D Už se na ně těšíme, budou asi za 3 týdny. A jak jinak, jsou krásné ;-) :-D :-D Emko, marně tI hledám na webu něco k té gramáži.Nedávno jsem o tom totiž četla moc hezké povídání ale nemohu si vzpomenout, kde to bylo. Bylo tam vše popsáno.... tloušťky, váhy..... moc pěkné. Ale kdybych já věděla kde ........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je, teď když jsi to napsala tak si vzpomínám, že jsem to taky asi viděla. Byly tam tvary, apod. Je to ono?? Jdu se po tom podívat :-) Jinak gratuluju k objednání, za tři týdny...jjá už bych je taky chtěla!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlindo, nemyslíš stránku Vantura?
Odpovědět
Emko, Vantura to není. To bylo jinde. Zatím jsem neúspěšná :-(
Odpovědět
ahojky, naším termínem je 3.9. a teprve během posledních 14dní jsme začali tak nějak plánovat (tedy kromě termínu). co se týče prstýnků, tak se nemůžem vůbec rozhoupat, takže závidím těm, co si už vybrali :-D .čím je větší výběr, tím je to snad horší :-) Ale nevěřili by jste, jaký problém jsme měli se sháněním hudby... (na Mladoboleslavsku). řada z hudebníků byla na náš termín obsazena. Že by se všichni chtěli brát třetího??
Odpovědět
U nás máme prstýnky obědnané prostřednictvím salonu. jsou z bílého zlata od firmy Retofy a stály nás 5.800,-kč, takže cena mě docela nadchla, tato firma je na stránkách snubniprsteny. Docela pěkný výběr a prstýnky jsou jednuduché, nic přemrštěného a okázalého. V pátek jsem je byla vyzvednout, ale budeme muset jeden nechat zvětšit, nějak u mého sluníčka záhadně ztloustl prst:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem z Prahy a svatbu máme 23.9. :-)
Odpovědět
tak už to máme definitvně zamluvené - 17.9.2005 ( den po mých třicátinách - prý aby se to pak dobře pamatovalo zmetek jeden línej), zámek v Tachově. Hodina se ještě doladuje. Chceme v 15 hodin , ale první a jediná svatba před námi je ve 12, a tak dlouho tam prý nikdo na nás čekat nebude ]-( tak se klidně přijdte podívat, kdo budete poblíž
Odpovědět
ahoj my to máme 3.9. ve Znojmě, je tu nějaká zářijová nevěstinka z okolí? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?