Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si pořiďte nějaký snadno rozkládací kočárek! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už mě napadlo, že budem mít golfky od narození :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Emko, to přece nejde!!! ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, asi za 15000,- jsem je viděla někde na internetu. Pro ty úplně malinký miminka to má takovou minikorbičku :-D :-D :-D Jasně, že bych tam toho broučka nedala - stačí když se musí krčit než vyleze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak tyhle golfky jsi měla na mysli! Mě napadlo něco jinýho. No, ale těch patnáct tisíc... :-|
Odpovědět
emko ale krčení miminek je přirozené. Já sice nemám ještě zkušenost jako Ty ale jsem rozhodnuta nosit dítě jako indiánská babička v šátku. je to pro něj přirozené a příijemné. a pro maminku pohodlnější než se někam cpát s kočárem. Asi to zní divně ale opravdu to není pro díte škodlivé. Vím to od lékaře.
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, ale Emko to ví, to byla legrace, vidíš toho smajlíka?
Odpovědět
honzi - no já jsem teda nečetla celou předchozí debatu, to je fakt, takže jsem tomu smajlíku nepřikládala asi ten správný význam. to se omlouvám.
Odpovědět
Profilova fotka
Princezno, já myslím, že je to v pořádku, omlouvat se nemusíš ;-) . Jinak - mám v plánu si na indiánskou babičku hrát taky, líbí se mi šátky na miminka, ale kočárek nezavrhuju. Doufám, že jednou budu mít oboje. Podle mě má každý tento způsob svoje pro i proti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, co se týče šátku, ten bych taky chtěla používat, jenže pej je to náročný na záda,tak uvidíme, jestli to někdo umí uvázat tak, aby z toho záda nebolela... ;-) a já v Brně viděla pidi kočárek pro novorozence stál kolem 4 tis...ale je to jen pro novorozeňata, tak to asi dlouho nevydrží a hlavně v zimě je to asi pro mimi blbý....ale zase, já rodím na květen, tak by to nemuselo být špatný, i když ten můj ťuťík říkal, že bude tahat miminko sám..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ono záleží na tom, jaký úvaz použiješ, protože pro různě velká (a tím i těžká) miminka jsou vhodný jiný úvazy. Začíná se různýma kolíbkama a až je mimčo větší, tak jsou různý úvazy i na bok nebo jako batůžek a tak. Je jasný, že ale celý den toho prcka nosit nejde. Proto bych třeba chtěla i ten kočárek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Taky jsme se už s manželem dívali na kočárky a bude problém vybrat ten správný, když jich je tolik :-D A některé vypadají skoro jako závodní auta :-D O tom šátku jsem taky někde četla, že to není nejzdravější na záda, tak nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na netu se dá najít docela hodně informací! A určitě i to pro a proti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, honzino :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my ještě miminko nečekáme, ale šátek měla moje nevlastnís sestra
Odpovědět
Profilova fotka
hrozně ho používala, moc si ho chválila, akorát ta cena mi přijde příšerná
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, cena je strašná, ale možná by se dal sehnat na inzerát od nějaké maminky, která už má větší mimčo.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to je celkem dobrý východisko, přeci jen - mateřská není nic moc, i když už teď je nějak v zákoně, že si matka na mateřské může k tomu přivydělávat. Nebo ne k mateřské, ale k rodičovské... Budu to asi zkoumat, až budu těhotná, plánujeme tak nějak už příští rok. Už je mi 28, takže radši už neotálet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na druhou stranu - myslím, že v těch všech nutných "pořizovacích" výdajích za mimi se těch zhruba patnáct stovek ztratí. Budu s tím počítat dostatečně dopředu a schovám si na to penízky. ;-) Ale kamarádka si kolem sebe uvazovala prostěradlo a taky to šlo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to jste se tu pěkně rozpovídali :-) Já si ten šátek asi taky pořídím, vychází mi porod na červenec, tak to bude v pododě. Ale v zimě (listopad, prosinec) bude miminko ještě malinké, nebude sedět a pod zimní bundu by se mi ho strkat nechtělo ;-) Kočárek určitě pořídíme taky, pamatuju si, že košík pod kočárkem byla veliká výhoda při nakupování :-) Teď doma řešíme jména - když jsme se o tom bavili jen tak, zdálo se to být snadné. Teď když jde opravdu o naše miminko tak nějak nevíme. Jsem zvědavá, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, včera jsem stihla jenom číst. ten schodek v práci za přípravy na svatbu jsem sice dohnala, ale je tady konec roku a to je fofr. už aby byl konec ledna. se šátkama moc nesouhlasím a nechce se mi používat, ale to je věc každé z vás. takže vás určitě neodsuzuji ani neosočuji. ;-) ale jen mě tak napadlo, že bychom se tady mohli všechny potkávat každý rok v září. mám totiž pocit, že tady trochu řídneme a tak aspoň ten zbytek, ať se ještě "potkáme" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, ahoj! Jak už jsem psala, já jsem pro šátek i kočárek, tak doufám, že jednou budu mít oboje a budu schopná oboje používat. Vím, že obě tyto možnosti mají své pro a proti a myslím si, že se vzájemně doplňují! Takže udělám vše pro to, abych mohla mít to i ono. A jak se cítíš? Dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, dobrý. Včera se mi teda motala hlava a myslela jsem že každou chvíli vrhnu ;-) Ale nakonec jsem to rozdejchala a dneska dobrý ťuk, ťuk, ťuk. Nejhorší pro mě je to nikomu neříct 8-) Ještě že mám vás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tajíš to v práci? A před rodinou a známýma? A co chutě, máš? Když mi mamka vyprávěla, co všechno dohromady byla schopná zbaštit, když mě čekala, docela se mi z toho navalovalo, ale asi to tak má být. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tajim to, vím to zatím jenom já a tatínek :-) Dneska to odpoledne řekneme synkovi, myslela jsem si ještě později, ale zas na druhou stranu ať se těší s náma hned od začátku. Jenom doufám, že všechno bude OK a nebudeme mu muset vysvětlovat nějakou nepříjemnost :-| Zítra jdeme na návštěvu k našim, takže jim to řekneme tam. Manželovo rodičům to řeknem asi po víkendu (jestli jim to už nevolal, je totiž děsně ukecanej ;-) ) V práci to nechci říkat moc brzy, ale ono se to asi stejně provalí, protože příští týden máme nějakou akci. Tak budou všichni koukat, že s nima nejdu na panáka.. No uvidím, to už bude po prohlídce u doktora.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem zvědavá, jak to dopadne, jak to rodičové vezmou! Teda jestli nám to se napíšeš. A taky jak to vezme synek, taková zpráva, že bude mít bráchu nebo ségru... no teda! Jak se to vůbec dětem říká? A myslíš, že by mohl narazit na nějakou nepříjemnost?
Odpovědět
Profilova fotka
Rodiče budou v pohodě, jak znám mojí mámu začne nakupovat ;-) S Vítkem to bude, no nevim... My ho na to připravujem už nějakou dobu a on že jo, ale že bráchu :-| Já jsem tou nepříjemností myslela spíš, kdyby bylo něco špatně s tím mrňouskem. Přeci jenom je to teprve 4 nebo 5tt, nikdy nevíš.
Odpovědět
Profilova fotka
To je fakt, tak držím palce, ať je to sdělení příjemným zážitkem pro všechny!
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, my to nějak zmáknem ;-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?