Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký, Emko... Já si musela počkat třičtvrtě roku, protože to měl zrovna jinou... Ale naděje umírá poslední a kdo si počká, ten se dočká! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, to je taky dobrý.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale teď je to lepší!!! Tenkrát jsme spolu začali chodit a za dva měsíce mi ho odvedli na vojnu... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi: aspoň jste po sobě víc toužili :-) Děvčata, já se loučím. Dneska slavíme v práci troje narozeniny, tak máme za chvilku kafíčko a odpoledne bowling. To zas bude veselo. Jen doufám, že mi ty kuželky budou padat všechny najednou :-D Pa a hezký víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Pa, užij si krásné odpoledne i celý víkend. V pondělí vám povím jak je to s tím mimískem ;-) pššššt
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, už jsem zvědavá! Cecetko, tak si ty narozky užij, my taky v práci slavíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Slavíte... pak tu nemá být tak veselo :-D Pa v pondělí.
Odpovědět
Profilova fotka
Špatně jsem to napsala, teprve slavit začneme - za chvilu, takže se taky loučím! Ahoj v pondělí!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) Holky, dneska ráno jsem měla na testu dvě čárky. Ještě mi to asi úplně nedochází..... Já mám takovou radost, jenom to ještě nechci nikomu říkat. Ví to jen tatínek a vy ;-) Takže pššššššššt, ať to nezakřikneme. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Emko, tak to je super, GRATULUJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :-D Taky doufám, že se MS opozdí a budu čekat na dvě čárky. testík už mám doma nachystaný, jen ještě mít šanci ho použít :-)
Odpovědět
emko,sice jsem září 2006,ale gratuluji!!!!!!!Super,co na to tatínek?.....
Odpovědět
Profilova fotka
Macinko, tatínkovi jsem to oznamovala v půl šestý ráno :-) Ale žádný velký překvapení se nekonalo, protože jsme miminko jsme plánovaně "vyráběli" ;-) a tak nějak jsme na to čekali. I když mě nenapadlo, že se nám to podaří takhle brzy - hned 2 měsíc po vysazení :-)
Odpovědět
Článek se načítá
tak to je super,fakt moc gratuluji,ať to dobře snášíš a miminku se daří...kdy si to dáš potvrdit od lékaře?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za přání, doufám, že bude miminko hodné a nebude mě zlobit. Když už si nás vybralo, tak ať si nás hýčká :-D :-D K doktorovi se chystám až někdy příští týden, oni stejně takhle brzy akorát potvrdí co už víme ;-)
Odpovědět
no,bude to super radost i starost....ale už se na to taky moc těším.....
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, to je krásná zpráva, takhla v pondělí ráno! Ale musím přiznat, že jsem to tušila, už jak jsi v pátek psala, že nám dáš vědět, jak to dopadlo, bylo mi to jasný! Předtucha? Nevím... ale fakt gratuluju. Ať se vám moc daří!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se přidávám ke gratulacím. Moooře zdravíčka! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, Honzi, já když jsem vám to sem v pátek psala, tak jsem fakt nevěděla. Jenom jsem si to přála, ale MS měla dorazit v sobotu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko, tak to se ti ty dvě čárky ukázaly docela brzo, že? Mám pocit, že jsem někde četla, že to může být zřetelný až tak týden nebo 14 dní po vynechání MS. No, to je fuk, hlavní je, že to jak je. A budeš si ještě pro jistotu dělat nějaký další test? A co příznaky, máš nějaký? To su zvědavka, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď už zbývá jen si to nechat potvrdit doktorem a sledovat rostoucí bříško :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já na sobě vůbec nic nepociťuju, žádný divný pocity ;-) I když dneska se pořád pozoruju, ani se mi nechce pracovat :-) Já jsem si dělala test a tam bylo, že se ti to ukáže hned 1 nebo druhý den po vynechání. Tak jsem si to udělala 2 dny po a bylo to tam jasně vidět. Možná si ještě odpoledne koupím jeden test, nevím. A pak jak říká Cecetka - šup k doktorovi, sledovat bříško a přemýšlet, kam dát doma postýlku, kočárek - hm druhý patro bez výtahu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Emko? ale to jsou už ty příjemné starosti :-) S umístěním postýlky budeme mít taky dilema ... v naší malé ložničce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, to jsou příjemné starosti, to mi vůbec nevadí. Nějak se to vyřeší. Hlavní teď je, aby všechno bylo v pohodě. A proto se nechám doma hýčkat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, emko, ty máš druhý patro bez výtahu...já bydlím ve čtvrtým....asi si pořídím 2 kočárky - 1 nadoma, druhej naven....:o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Marki :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sponzorem bude hrdý tatínek.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, ale pozor na to, aby ti někdo ten "dolní" kočárek nesebral... to víš, lidi sou hrozný, vůbec jim nedochází, že rodina s malým mimčem nemá na 220 kočárků... To by pak tatínek nebyl hrdý, ale chudý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás je v baráku 8 partají, resp, teď nás tam bydlí jen 6, a máme k dispozici uzamykatelnou kočárkárnu.... ;-) to by bylo vyšetřování, kdyby si to někdo zkusil.... ]-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makri, tak to je dobrý. Moje kamarádka bydlí v paneláku, naštěstí s výtahem, mám pocit, že v pátým patře a protože doma nemá moc místa, tak má kočárek na chodbě. Její manžel tam do zdi navrtal takový železný očko a ona si tak může kočárek zamknout na řetěz a má jistotu, že jí ho nikdo nevezme. Taky způsob... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Honzi, tak nějak podobně to budeme řešit i my. Ještě pořádně nevím, ale moc se mi ho nechce nechávat na chodbě. Je nás 11 rodin a z toho asi 9 psů (a žádnej náš) lítaj k nám nahoru i ty zezpoda ]-( :-o Asi se raději uskrovníme vevnitř - chodba 120 cm nic moc, ale nedá se nic dělat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?