Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musim se přiznam.Včera přijel manžel s lahví vína a místo kytičky skvělé lízátko, koukala jsem na něj jak na zjevení. Zapomněla jsem, že máme dvouměsíční výročí, hlavně že jsem to tady včera četla. Hrůza! :-D U nás bude o víkendu kapřík. Už se těšíme!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já taky málokdy vím, co budu o víkendu vařit... Teď asi něco upeču. Chalusko, tak to já kapříka mimo Vánoce ještě nikdy nejedla, tak nějak mi toto jídlo pasuje akorát na ty Vánoce a den dva po nich. Ale manžel to nejí, takže u nás bývá čočková polívka a řízek se salátem (a musím se přiznat, že mi to ani nevadí, protože rybí polívku vařit neumím a porcovat kapra taky ne, stydím se, moc).
Odpovědět
Profilova fotka
Stydět se nemusíš!Kapra jim asi 3 roky, čočková na vánoce je můj favorit, letos se poprvé pokusim o rybí polévku, manžel jí má rád a já to ještě nikdy nejedla. Možná tomu přijdu na chuť jako cibulačce. Víš co? Razim heslo, že jsem dost mladá na to, abych měla nárok něco neumět a spoustu času se to naučit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak s tím heslem souhlasím, je to tak. Ale vím, že i kdybych se tu polívku naučila a uvařila ji, tak bych ji stejně asi jedla sama a to si teda raději dám tu čočkovku, přece se nebudu piplat s dvěma, i tak bude práce a vaření a pečení až až, tak proč si to komplikovat. No - možná až budou děti...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo! Rybí polívka není nutnost. Vlastně nic není nutnost. Hlavně, že je to dle našeho gusta. My jsme měli slavit vánoce v novém bytě, ale tenhle dárek od Ježíška nedostanu. Jsme ve skluzu a už tu přestavbu nestihnem. No nic, hlavně že budem spolu.
Odpovědět
Profilova fotka
To neva, tak aspoň ty příští Vánoce budou o to hezčí, ne? A tak dáš manželovi něco dodatečně?
Odpovědět
Profilova fotka
Nechci, aby to znělo alibisticky, ale dáváme si pořád. Včera jsem měli skvělý večer 8-). Předloni jsem si přála skvělýho přítele, splnilo se. Loni jsem si přála skvělýho manžela, vlastně se splnilo. A letos přemýšlím o další osůbce, ještě uvidíme jestli si budu pod stromečkem přát tohle a jestli se to splní. Takže já si na vánoční přání nemůžu stěžovat. Nějaký byt mě nemůže vůbec zkazit radost ze života. :-D Tobě se taky bliží dvouměsíční, co?
Odpovědět
Profilova fotka
Calusko, nechci být nějak moc zvědavá, ale ty sis předloni o vánocích přála přítele, vloni manžela a letos.. ;-) To jsme na tom úplně stejně, jak dlouho jste s manželem spolu??
Odpovědět
Profilova fotka
U nás se ryby taky nejí. Takže na vánoce míváme klasický řízek s br. salátem. A neumím spoustu věcí a vůbec se za to nstydím. Zase umím jiné věci než zkušené hospodyňky v kuchyni ;-) chaluska: to lízátko je milé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme spolu teprve rok a půl. Kdyby mi někdo řekl, že se tak rychle vdám, tak si budu myslet, že je blázen.Ale přišlo mi to tak hrozně přirozené, že to ani jinak nešlo. Jsem šťastná a zamilovaná a nenašel se nikdo kdo by řekl, že je to brzo!
Odpovědět
Profilova fotka
Vánoční přání? To fakt takhle funguje? Tak to gratuluju!!! Že bych to letos zkusila taky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak věřim, že když to není materiální přání, ale jen takové abych byla šťastná, lidé kolem mě zdraví, tak to zatím vychází, i když taky ne na 100%. Vánoce nejsou o materiálních dárcích, i když loni jsem jich dostala, že jsem to rozbalovala 3 dny. Šílený, strašně mě to emotivně vyčerpávalo. O to moc nestojim.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Taky si budu pod stromečkem přát nemateriální dáreček na příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
3 dny rozbalovat dárečky, jůůůůůůůůůůůů! To by se mi taky líííííííííííííbilóóóóóóóó! Aspoň jednou v životě... Ale ne, dělám si srandu, Vánoce nejsou jen o tom, kolik toho kdo dostane, že. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc Vám přeju ať se Vám to splní. Jsem tak spokojená, že přibylo pár kilo navíc, ale to Vám nepřeju. :-D Myslim, že tyhle Vánoce pro nás všechny budou krásný, budem přeci s svým milovaným.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem od svatby přibrala, ale to já vlastně na tu zimu vždycky, na jaře to zase sleze. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kolegyně, štíhlá, taky přibírá na podzim jako medvídek zásoby na zimní spánek a na jaře kde nic, tu nic. Tohle není zrovna můj případ. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Emko: Jak jste s manželem dlouho vy? Nejsme jediný? Znám lidi se co se berou po 2 měsíční známosti. To si myslim, že je hopem, i když vyjít jim to taky může.
Odpovědět
Profilova fotka
Chalusko, rok a půl, to jde, ne? No, já bych se ale po naší rok a půl staré známostí vdávat nemohla. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pročpak? Že jsem tak zvědavá?
Odpovědět
Profilova fotka
chalusko, tím se vůbec netram. My jsme s manželem měli teprve toto pondělí rok od prvního setkání. Prostě to šlo všechno tak nějak samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chalusko, ještě bych nebyla plnoletá, víš. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký, já se trápim, ale kdo nás nezná, tak mu to připadá brzo. Jsem ráda, že jsou lidi jako my, kteří se berou šíleně zamilovaní. :-D Přislo mi to tak přirozený. Vůbec to není o nějakým papíře jak tvrdí odpůrci svateb.
Odpovědět
Profilova fotka
A před svatbou jsem v práci zjišťovala, jak kdo spolu dlouho chodil, než se vzali a pod rok jich je tady celkem dost. Rekord má kolegyně, která po měsíci chození zjistila, že je těhotná, tak se vzali. Byli spolu 17 let, to jde, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Oprava: Netrápim!
Odpovědět
Profilova fotka
Cecetko, tak to je taky dobrý. ;-) My se vzali po 7 letém chození. Ale možná, že kdybych byla starší, měla bych už za sebou školu, tak bysme si mohli dovolit spolu dřív bydlet a asi bysme se i dřív vzali. Jenže kdybych byla starší, tak bych byla úplně někde jinde a vůbec bysme se nepoznali... Kdyby kdyby kdyby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vidíš, tohle omezení mě v mým věku vůbec nenapadlo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já naopak patřím mezi starší nevěsty ... pro drbny z okolí jsem byla už hoooodně stará nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, už jsem zpátky z oběda. ;-) No, já asi patřím spíš k těm mladším nevěstá a vůbec mě to NEVADÍ!!! :-D :-D :-D Ale nikdo se k mýmu věku nevyjadřoval. Jak říkal přítel mojí sestry, když se dozvěděl o svatbě - "To se dalo čekat, je to normální vyplynutí situace"... co by se taky dalo jinýho čekat, po sedmi letech, to jsme asi ani nikoho nepřekvapili.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme spolu od května 2004, takže teď v listopadu to máme přesně rok a půl :-) A taky mi to nepřišlo nijak divný, že by to bylo brzy. Jenom tady mě holky trochu nahlodaly, zdálo se mi, že jsou tady spolu všichni tři roky a dýl :-| Jinak moc mladá nevěsta jsem taky nebyla, ale já svůj věk neřeším. I když, je mi 31. Možná to trošku řeším kvůli miminku :-) :-) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?