Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
princezna, nebul, já sice fotky mam ze svojeho digitálu, kterým fotila sestřenice, a pak i fotky od profíka, ale taky mi chybí další fotky - od tety a kamarádky, oboje digi, ale jaksi se mi nedaří je dostat do mojeho pc, ty od kamarádky jsem už mohla mít doma, poslali mi kartu i se čtečkou, ale zapoměli připojit kablík, tak zase nic, snad dneska večer a taky i ty od tety, musím najít flesku a rwéčko a postahovat to. a ještě mi chybí 5 filmů, ty už jsou ve zběrně jen atam dojít ale jaksi nestíhám, snad zíta před odjezdem ať si máme co na dovči prohlížet. neboj taky se dočkáš, uvidíš.
Odpovědět
nika díky za útěchu, ale nepomáhá protože já chci a chci a chci ( a dup nožičkou a dup a dup ) :-D začínám z toho být nervní. a hlavně se v práci každý kdo nebyl na obřadu vyptyává: a už máš fotky? a budeš mít fotky? a kdy přineseš fotky? už mne to rozčiluje :-S
Odpovědět
jo ještě jsem chtěla : tchýně už má vyvolený film. Volala v úterý v šest, že je má a že jestli přijedem, že je druhý den bere do Plzně ukázat jedné z nových švagrových. Zrovna jsme nakládali stoly a židle co jsme si vypůjčili na svatbu tak tam asi pojedem že. vrátili jsme se v půl desáté. Kurňa tak mohla být ohleduplnější a nic nikam nebrat, dokud nám to neukáže a ne volat v noci, že.
Odpovědět
Profilova fotka
upřímně tě chápu, já naštěstí fotky a i video měla brzo, ale zatím je jikdo moc neviděl, jen lidi z práce od mojeho, teta a kámoška, ale zítra obé alba zapůjčuji mamce, na celých 6 dní co budem na dovči tak jsem zvědavá, kolik lidí to uvidí, ale já ji to přeji, ať se chlubí. zasloží si to. jinak u nás fotilo moooooc lidí, ale všici jen na obřadu a ráno, večer na hostině skoro nikdo, tak nemám pořádně vyfocené ani dorty ani dekorace a stoly, jojo jak jsem už psala co si člověk sám neudělá to nemá. Koršáž žěnicha jsem si fotila taky sama někdy o půlnoci.
Odpovědět
korsáž jsem ani nefotila, ráno vypadal hrozivě. Dort tuším nafocený máme. To kámoš je na focení blázen a naíc tím dortem byl fascinovám. pravda ještě víc byl dortem fascinován jeho čtyřletý syn. Vlastně jenn kvůli němu jsme jej pak krájeli :-) no jsem zvědavá co vlastně na těch fotkých bude. mám pocit, že spíš družičky než já. no už aby byly.
Odpovědět
Profilova fotka
ale víš jak budeš natěšená, já je měla ty první hnedka v neděli - stažené v pc a od profíka ve středu po svatbě ale strašně se těším na ty co fotil brácha mojím foťákem, dneska je měli okolo 16 dovést a já je snad zítra stihnu vyzvednout, těším se taky, protože doufám, že na nich bude to co na jiných chybí. ;-)
Odpovědět
abych pak o ně neztratila zájem kdž to bude trvat dlouho. i to se může u mne stát víš jen si nevím uvědomit jestli někdo vyfotil dárky ještě zabalené co jsme dostali. Rozbalené si nafotím sama teď ale ty zabalené byly hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš nás ani při rozbalování darů v neděli nikdo nevyfotil, bylo jich jen pár, chtěli jsme peněžní dary, ale stejně se někdo našel, do daroval věci.
Odpovědět
to my taky tak ale hlavně kolegyňky z práce dávaly dárky - skleničky alkoholické :o) nám abstinentům
Odpovědět
Profilova fotka
no my dostali hromady ručníků od tetiček, krásné keramické číše, ty se u nás užijou na vínko, to my můžeme, nějáké hrníčky na espreso, které nepijem ani jeden ani nevaříme návštěvám, a pár dalších drobností. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, na miminku jsme už začali "pracovat" tak jsem zvědavá, kdy se ozve ;-) Já na ten server e-mimino nechodím, ale možná začnu až to bude aktuální. Princezno, proč někoho nepoprosíš, aby ti poslal aspoň pár fotek e-mailem? Určitě by to pro ně nebyl problém, ne?? A až uvidíš, jak vám to spolu slušelo, ráda si počkáš na další... já taky ještě čekám na fotky od příbuzných a asi je nebudu mít dřív než za 14 dní. Naštěstí jsem nechalaněco vyfotit na náš foťák, ale kdybych si na to nevzpoměla nikoho by to nenapadlo a teď by jsme neměli nic a byla bych na tom jako ty.. Fotky od profíka nepočítám, ty jsem si prosadila právě proto, aby jsme je měli brzy...taky jsme si to zaplatili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, všem nevěstám které mají svůj den D dneska či zítra přeji krásné počasíčko, pohodovou náladu a ten nej den jejich života, jako krásný začátek společného soužití, hodně lásky, štěstí, zdraví a pohodičky, a pořádně si to užijte. :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj niko, dlouho jsem tady nebyla. Co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Nám taky ještě chybí fotky od příbuzných a kamarádů a už se na ně taky moc těšíme. A ještě víc se těšíme na naše video, který bysme měli dneska dostat od pana kameramana, už aby to bylo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki Lucy, kde ses toulala, byli jste na svatebce??? co nového právě před chvíli jsem zasklila manželství, uplně nerada až se stydím. Volali mi z policie, stále řešíme vloupačku do naší garáže a ještě jsme něco řešili a pan vyšetřovatel mi volal, a ptal se mně jestli jsme některé věci poznali a já vesele řekla " přítel tvrdí" místo manžel, jojo stále je to čerstvé, představovat se do telefonu je už hračka ale toto i mne překvapilo.
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Nebyli jsme na svatební cestě. Já už nemám dovolenou a manžel toho má v práci taky hodně, takže si to vynahradíme až po novém roku, kdy pojedem na týden do Jeseníků lyžovat. No, taky je to pro mě čerstvé, jméno už si moc nepletu. Ale je to všechno teď takové zvláštní. Máte hezké fotečky, fakt ti to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky, ještě nejsou všechny a ani tak brzo nebudou, je to děs, ale co dneska jedeme na svatební cestu, už se těším a pevně vřeřím, že mne přes hranice pustí na starý pas, jedeme jen na Slovensko tak to snad bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to to závidím. My zítra jedeme na výlet do Prahy, tak už se taky moc těším. Určitě tě pustí. Máš už novou občanku? A jak se ti líbí moje fotky, zdaleka tam nemám všechny, počet fotek už se pohybuje tak okole 400. Je to šílené, pořád se v tom nemůžu zorientovat. Necháváme ještě nějaké rozmnožovat pro maminky a babičky a známé. Snad se mi podaří do 14 dnů dát ty svatební albumy dohromady. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no novou občanku ještě nemám, ani pas, o všo je zažádáno, uvidíme, na starý pas to lajznu, pokud se nekouknou to počítače a databáze je to v klidu, ale pokud jo, tak to bude průšvih, tam jsem pod novým jménem a nevím jak bych to zahrála, proč nemám nový pas. uvidíme, já věřím že to půjde. fotky máte taky pěkňoučké, i ty vaše ateliérovky se mi líbí, ikdyž já je něchtěla, ale Vám to tam ohromně sluší...
Odpovědět
Profilova fotka
Niko, přeju vám krásnou svatební cestu! Já jsem s manželem žádnou neplánovala, hlavně z finančních důvodů, ale naši kamarádi nám dali cestovní poukázku, zaplatili nám výlet do Maďarska do termálních lázní, tak jsme to pojali jako svatební cestu, ikdyž "jen" jednodenní. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Já mám o občanku taky zažádané. Ateliérových fotek máme jenom těchto 14, jinak máme plno fotek ze zámecké zahrady v Miloticích, jsou moc krásné. Není nad fotky v přírodě a když je k tomu ještě nádherné počasí, tak není co k tomu dodat. Já si teď skočím na oběd a za půl hodinky se tady objevím, teda jestli už nebudeš cestovat.
Odpovědět
Profilova fotka
no ne, manžel je v práci, vyrážíme okolo 16, ale taky musím ještě nakoupit a do města, tak se taky na chvíli odmlčím, ale odpoledne mezi balením se tu ještě ukáže, zatím a dobrou chuť k obídku.
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska první den v práci. Jak budu mít chvilku, tak sem vložím pár foteček. Nevíte, proč máme zamčené téma 3.9.2005?
Odpovědět
Profilova fotka
NIKOOOOO, hrozně se mi líbí Vaše oznámení. To je domácí výroba? A jak probíhala, opravdu je to krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
spionko, ano je to domácí výroba, jestli tak ti více napíšu do IP,napiš mi tam, já se pak ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
marki, vítej mezi námi, co kde jsi se toulala, na sv. cestě??? kásné fotky ale těším se na další, šaty opravdu perfektní na *********** :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, jsem zde, měla jsem po svatbě dovču, která mi skončila včera... :-( ..krásně jsem si jí užila, i když jsme vůbec nikam nejeli, zato jsme si užívali jeden druhýho..... ;-) díky niki za pochvalu i za IP před svatbou, četla jsem to bohužel až dnes..... krom těch organizačních nedostatků nám krásně vyšlo sluníčko, manžel si mě občas všimnul a naštěstí jsem tam měla super kámošky, takže jsem se hezky bavila....ale po druhý bych to už nikdy takhle velký nedělala.-.-- :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, nesmutni, já taky přicházím na velké nedostatky v tento den, ale co stalose a s tím se musí žít. a to že s tebou manžel nebyl, tak to bylo i u nás, oba jsme se snažili věnovat všem hostům a takto to šlo něják rychleji, když jsme se rozdělili, ač to bylo třeba pro někoho divné, vždycky jsem pokorzovali a pak si spolu zatančili a při odpočinku já většinou plkaka s holkama a dámskou společností a on s chlapy venku, když kouřili (ti ostatní) a i můj, koupili jsme slavností krabici doutníčků, tak si dal. moc mne mrzí hodně věcí, ale pro společný život to není to nej, třeba teta, strýc a sestřenka mojeho odjeli běhěm doby kdy mne unesli a můj mne hledal, což si myslím že je docela .... a to jsme byli pryč jen 20 minut klidně mohli počkat. dneska mne potěšilo, jak mi sestřenka říkala že se jí to líbilo, a že chce taky takovou svatbu jako jsme měli my. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?