Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobrý, u nás jiný moc nefotili, já takovej šílenec do fotek a oni ani dorty pořádně nevyfotili :-(
Odpovědět
Profilova fotka
niki, tvoje šatičky jsou krásný, seknou ti, ale taky máš super líčení a účes..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki díky za pochvalu, jsem rada že to tak zatím vychází a v tom že jsem si počkala byl ten největší gól a výhra.
Odpovědět
Profilova fotka
niki, jsi kočka, fakt
Odpovědět
Profilova fotka
holky,nechte si tu chválu na svatební fotky, toto fakt není dokonalé, jen zkouška, ale kadeřnice je opravdu šikovná, co? ;-)
Odpovědět
mě se fakt líbí ten účes, moc ti sluší! :-D
Odpovědět
Ahojky zářijovky, tedy Niko, kde jsi vzala ve svém albumu tu modelku ? :-D Opravdu ti to nalíčení hodně sluší - na ostatních fotkách jsi bez "mejkapu", takže teď když jsi nalíčená, tak je to moc hezká změna. A ten účes je taky super, dohromady s těmi šatičkami to bude krásná kombinace... :-) S těmi fotoaparáty to je docela dobrý nápad - taky všem nakážu ať fotí jak o život :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta, díky, je fakt že normálka se ¨líčím opravdu jen opravdu malinko, a tak je to změna jak blázen, ale líbí se mi to, jen se mnou měla vizážistka práci, jaksi jsem smíšený typ tak mi sluší jak studené i teplé odstíny, ale jen některé, je opravdu šikulka. Opravdu jen nevím, co do těch vlasů, dneska jsem ostříhala růžičky na zahradě, ale v den d, tam chci něco jiného, uvidím, zítra to proberu s květinářkou. a o focení, všem kážu digitály sebou a můj foťák - zrcadlovku zapůjčuji bráchovi, tak doufám, že to budou druhé profi fotky, foťák je profi a brácha se tím kdysi živil, sice fotil jen reklamní foto - stroje a zařízení, tak uvidíme. :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niki, u nás měli taky všichni fotit a fotila jen Zuzka..... ovšem z noční pařby máme fotek asi 300 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Niko, divala jsem se na tvoje album a máš pekný účes i líčení
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme s manželem koukali na video, poplakali jsme si :-) a taky jsem si všimla, že fotili jak o život, jen to ted z nich vytřískat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) není to tak dávno, co jsme sem psali, že začínáme trhat metr - za 100 :-o No a dneska za 10!! To to uteklo.. já už se tak těším. Zařekla jsem se, že si těch pár dní před svatbou nenechám ničím a nikým zkazit. Hm, stalo se... připletla jsem se na těchto stránkách do diskuze, kde jsem neměla co dělat a hned jsem dostala sprostě vynadáno. :-( Doufala jsem, že se tento týden dostanu na zkoušku šatů, ale bohužel. Včera jsem volala do salonu a mají je půjčené, vrací se v neděli nebo v pondělí, tak mám přijít pak a když bude vše OK můžu si je odvést. Docela mě to překvapilo. Doufám, že si je půjčila ta nejopatrnější nevěstinka, co může být. Nerada bych po víkendu přišla a zjistila, že jsou zničené.... :-o No, to je pěkná blbost, už začínám vidět černě :-o
Odpovědět
Článek se načítá
emko : To nic, buď v klidu. u nás zase začíná "prudit" moje máma. Nevím, co to do ní vjelo. Všechno nám perfektně vychází, všechno plánujeme s miláčkem v klidu, v pohodě. A necelý měsíc před svatbou je naše máma jak vyměněná a já (ani naše okolí) nedokážeme odhadnout proč. Máma se normálně baví, plánuje a najednou (jakoby na závěr rozhovoru) mě začíná kritizovat, kritizuje všechny okolo, dokonce mi řekla, že by bylo nejlepší, kdyby ona na svatbě nebyla, protože nám to přece nebude kazit. Chvíli je kamarádka, chvíli je nepřítel, nevím, co si mám o tom myslet. Našlapujeme kolem ní jako po špičkách, jednáme s ní jako s miminkem a dokola přemýšlíme, co se jí stalo. Všechno si platíme sami (jsme starší a pokročilí :-D ), všechno si oběháváme sami, od požádání o ruku byla jako sluníčko - celých 5 měsíců a teď - hrůza ]-( zařekla jsem se, že si to nenechám zkazit. Mojí 11-leté dceři vypráví, že se jí vůbec nechce na svatbu (strašně se těšila !! - koupila si nový perfektní ohoz), taky začínám vidět černě!!!!!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic není jednoduché, viď. :-) Moje mamka je celkem v klidu, dokonce si ještě žádnej ohoz nekoupila :-) :-o Tak už jí vidim, jak lítá příští čtvrtek a je celá nervozní, protože jí nic nesluší ;-) V pátek už jí nikam nepusím ;-) Horší to máme se skorotchýní. Rodiče mého miláčka jsou cca 14 let rozvedení, ale už se spolu dokáží bavit. Aspoň to tak vypadalo. Celou dobu co o svatbě mluvíme nic neměla proti tomu, že bude sedět v čele tabule spolu se svým ex. Včera se od ní můj miláček vrátil s tím, že se jí to všechno rozleželo a že nemá sílu vedle svého ex sedět ani v autě, natož u oběda. Tyhle problémy jsem fakt řešit nechtěla. Ale jsou.. teď ještě zbývá, aby se otec mého drahouška urazil, že nebude sedět v čele a začal dělat nějaké bububu. 8-) 8-) A dost už, všechno dobře dopadne. Dokonce seženu ti boty pro mého syna, které nikde nemají.. Jinak by si musel vzít ke kvádru kecky, nebo sandály. Trochu blbý, uznávám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, taky se přidám...tak mě dala tchýně 2 seznamy na nákup věcí na výslužky a já jsem to teda pracně dla dohromady, rozepsala si to podle toho, kde to asi v supermarketu mají, a milostivá Jožíkova sestra včera volala (přijela z dovolený), že oni koupí tamhleto do výslužek a tamto, takže celá moje práce je vniveč, protože teď to ani nemůžeme jet koupit,abysme náhodou nekoupili něco dvakrát... ]-( ...jožík mi řekl..to víš, ona chce taky něco zařizovat,,,,,tak tohle měla zařizovat celý sama a nečekat, že my si odvezeme seznam a pak ho ona bude seškrtávat.... ]-( ..a to ještě nemají sehnanou obsluhu na svatbu..Jožkový mamince se nabídla ženská z Mrákotína, která jim peče výslužky, a samozřejmě, že je maminka spokojená, že už teda jako někoho našla, takže už dál nehledá, což mě vytáčí, protože ta ženská je hrozná drbna a já ji tam prostě nechci,,,,stačí, že tam bude veřejný rozhlas - Jožkova sestra...ta poví i to co neví....drbna jedna.... :-| jinak jsem v poho, ale uvidíme, jaký to bude po víkendu, to jedeme k rodičům, tak to zas bude... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tady vám předvedu výhled počasí na září...monym, je to "úžasný", co... ]-( Celé září bude teplotně průměrné a srážkově podprůměrné. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi počasí, kterou ve čtvrtek zveřejnil Český hydrometeorologický ústav v Praze. 2.9. 2005 08:53 PRAHA - Můžeme se těšit na poměrně hezké a teplé počasí. Do 10. září by mělo být polojasno až jasno, při zvětšené oblačnosti přeháňky nebo bouřky. Noční teploty 14 až 8, denní 20 až 26, ojediněle až 29 stupňů. Od 11. do 20. září se očekává polojasno až oblačno, místy déšť nebo přeháňky, koncem dekády oblačno. Ranní teploty 12 až 6, denní 18 až 24, později 14 až 20. Od 21. do 30. září by mělo být oblačno, na většině území déšť nebo přeháňky, postupně polojasno až oblačno. Ráno místy mlhy. Ranní teploty 10 až 4, denní 16 až 22. "Celý tento týden se můžeme těšit na skutečně letní počasí, kdy teploty budou koketovat s tropickou třicítkou," řekl Právu Vladimír Seifert z uvedeného ústavu. O víkendu - jako již mnohokrát - se počasí zhorší. Očekává se v sobotu polojasno, od západu přeháňky a bouřky a zataženo. Denní teploty 22 až 26. V neděli už by mělo být o něco lépe, protože meteorologové předpovídají jasno až polojasno, ráno mlhy s teplotami 12 až 8 a odpoledne maximálně 22 až 25. Od pondělí do čtvrtka příštího týdne by mělo být skoro jasno až polojasno, později více přeháněk a oblačnosti a maximální denní teploty 20 až 25 st. Hlavní hygienik republiky Michael Vít doporučuje v těchto horkých dnech hlavně dostatek tekutin. přeju příjemné přípravy a těm, které to mají "za pár", přeju hodně štěstí a sluníčka..... ;-)
Odpovědět
kdyby to takhle aspoň vyšlo, co holky ;-) já to mám až 30. , kdyby bylo těch 22 a bez slejváku, tak bych byla spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, hlásím se jak mladá paní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj L.u.c.y., v první řadě velká gratulace, hodně pohody, lásky a spokojenosti... :-) A teď honem, povídej, přeháněj.. Jaký to bylo?? Měli jste krásně, co? To nám takovou předpověď neslíbili ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je to nepopsatelné. Prostě nádhera, všechno se vydařilo na jedničku, jen malé drobnosti (nepříjemnosti), ale ty se náhle vyřešily vše bylo, jak má být, prostě super. Nyní je to pro mě moc velká změna, to jiné jméno. Jsem z toho celá rozpačitá, srdce mi buší až hrůza. Holky, těšte se na ted den "D". Je to moc krásné. Fotečky ještě nemám, ale možná, že už dneska budou ty neprofesionální. Profi z ateliéru budou ve čtvrtek a ze zámku ještě nevím kdy.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy gratuluju, přeju hodně ¨štěstíčka a zdravíčka a lásky, ostatní přijde samo... :-) emko, neboj budete mít taky hezky, vždyť 21 - 26 C bych taky brala..a deštík je taky zapotřebí,...budete to mít krásný, neboj... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
L. u. c. y. taky moc moc moc gratuluju. A zároveň ti závidím, že už to máš za sebou, i když na druhou stranu chci, abych ještě měla víc času... No prostě mám příšerně rozpolcený názory a nálady, asi jsem dost nervózní a mám z toho všeho trému, nebo co. Z toho počasí mám taky obavy, ale člověk to stejně neovlivní, takže nezbývá než čekat a přát si sluníčko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za přání. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) já pako jsem se včera mamce nějak podřekla, že jsem nervozní a mám myšlenky, jestli jsme to neuspěchali. A ona hned začala, že ano, že jsme to zbytečně uspěchali, proč se bereme, když ješě nechceme dítě atd... Bylo mi z toho hrozně a opět jsem si musela připomenout, že jí opravdu nemůžu říct všechno, aby to nepoužila proti mě :-| O víkendu jsme objednali dort, Jirka padal do mdlob 1800za dort i s odvozem, tak jsem mu řekla, že na svatbách se snaží kadžý vydělat. A to jsme ještě měli štěstí, protože od pondělka zdražili o 10%
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, docela chápu, jak se cítíš, stalo se mi něco podobného. Už jsem to sem sice někam psala, ale snad to neva. Asi týden po tom, co byl milášek žádat moje rodiče o ruku, byla jsem u našich a povídala si s mamkou. A ona najednou, jestli to raději nechceme nechat na jaro..., když s tím teď máme tolik starostí... Nevím, co tím jako myslela, jako že na jaře ty starosti budou menší nebo nebudou vůbec? Fakt mi to bylo líto, takovou reakci jsem od ní nečekala. Ale hodila jsem to za hlavu, přece si tím nebudu kazit náladu, ne? Leni, drž se. Sice nevím, co všechno a proč mamce říct nemůžeš, ale stejně se drž. Mám pocit, že kolikrát člověk něco takto "plácne" a vůbec si neuvědomí, že tomu druhému tím docela ublíží...
Odpovědět
Profilova fotka
Honzinko, já trochu tuším proč by to chtěla mamka odložit :-( totiž se jí nelíbí že je přítel rozvedený a má velkou hypotéku.. Ale svoje jsem jí o tom už řekla a končím se svěřováním apod. Lepší je se usmívat a být potichu, než pak slyšet- já jsem Ti to říkala...
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlásí mladá paní Slanináková. chci podpořit všechny které to mají před sebou....opravdu se těšte...:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lapinko, velká gratulace - hodně štěstíčka, lásky a pohody do dalších let :-) Máte moc hezký fotky, nejvíc se mi líbí ta v zeleni s vodopádem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, musím říct, že to zase tak nějak chápu (tvůj postoj samo :-) ). Víš co? Naši by si ke mě taky představovali někoho "lepšího" a to přítel nebyl nikdy ženatý, nemá děti z předchozích vztahů a dluhy máme společné, protože spolu zařizujeme domácnost. Je na mě více než hodný, pozorný a miluje mě jak nejvíc umí - já to přece musím vědět, když jsme spolu 7 let a rok spolu bydlíme. Kde je tedy problém? Má "málo" peněz. No, není to sice žádná hitparáda, ale uživíme se, když něco potřebujeme nebo chceme, musíme si na to našetřit, nemůžeme si to dovolit hned, ale jde to. Ale oni ho srovnávají se sestřiným přítelem, který si vydělává fakt slušný penízky (za vánoční prémie si může dovolit vybavit obývák - to jsou jeho slova). Jenže pro mě nejsou peníze to nejdůležitější! A se svěřováním jsem skončila taky. Nebo spíš s plánováním. Původně jsme si totiž vybrali pro svatbu datum 24. září. Řekli jsme to našim, jako že to zatím vypadá na toho 24. Jenže jak jsme objížděli restaurace, zalíbilo se nám v jedné, ale tam měli volno jen o týden dřív. Tak jsme řekli, že to není problém a svatbu "přesunuli". No máma se z toho málem zhroutila. Že prý to není dobrý znamení, když se nám takhle nic nedaří (podotýkám, že to bylo úplně na začátku jakéhokoli plánování, takže no problem) a jestli to raději nechceme nechat na jaro... No hrůza. Takovýchto konfliktů bylo víc - jako třeba - no ještě že jste neobjednali oznámení, co byste s tím dělali, kdyby tam bylo špatný datum... a tak podobně (ostatní raději rychle zapomínám). Takže raději nic neříkáme, dokud to není na 100% jistý (to už s tím naši stejně nic nenadělají). Prostě se musíme držet navzájem ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?