Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, koho teď touhle informací uklidním a komu trochu zkazím náladu (viď, monym), ale dneska jsem četla na jedný stránce na netu, že září bude do 20.9. teplotně nadprůměrné.....takže děvčata bez obav.... ;-) my, co to máme 24.9. můžeme začít shánět deštníky a zavinovačky.... 8-) ...hlavně ať neleje jako z konve, zbytek je mi jedno...vysvlíknu ženicha ze saka a to mě bude zahřívat.... :-D,v kostele budu mít na sobě pro případ tuhé zimy šál, do kterého mě odborně zabalí má svědkyně Kačenka..... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata taky se přidám. Já jsem si byla včera pro jistotu zamluvit v salonu pelerínu. Ale doufám, že ji nebudu potřebovat. Pokud to jen trochu půjde, tak bych to chtěla vydržet. Jinak už jsme včera začalí doma píct. V sobotu se žení bratranec, tak jdeme na svatbu. okoukneme to :-) a pak se budeme připravovat na tu naši. Ale už teď začínám být nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky vám za přání. No, tak dneska poslední den v práci jako slečna. Pořád mám taky pocit, že je to daleko, ale ono už není. Dneska jdu na zkoušku šatů, tak se moc těším. Holky, snad to všechno vyjde i vám. Určitě se tady příští týden v úterý ukážu a sdělím dojmy. Mějte se hezky. :-)
Odpovědět
marki : Neboj, Jihlavě a Hradci Králové se to určitě vyhne a budeme mít hezky ;-)
Odpovědět
marki : jo a v kolik to máš? já ve 14. Právě jsem si říkala, že 12.00 hodin rozhodne (počasí) a pak už bude hezky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj monym, já to mám v 11:30h, tak uvidíme... ;-) ve 14:00 už se pomalu budeme řítit k obědu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peta.cz, máš krásný šatičky a moooooc ti sluší.......budeš jako princezna..... :-)
Odpovědět
marki: ahoj, budu na tebe myslet. Neboj, holiny, pláštěnku mám připravený, takže určitě nebude pršet. Kdybych to neměla - to jo, to mi vždycky dělá naschvál ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no, ráda bych ti řekla, že si na tebe vzpomenu ve 14:00 h, ale asi budu mít jaksi jiné starosti.... :-D
Odpovědět
marki : chápu. budeš si pořád dokola opakovat : jmenuji se ........, jmenuji se........, jmenuji se....... - vzhledem k tomu, že už jsem to kdysi jednou absolvovala, rozumím ti a odpouštím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no spíš to bude asi takhle...máte všichni všechno...můžeme jíst...můžeme pít----čí to jsou děti????,......kde je ženich....atdatd.... :-D :-D a zřejmě budu asi v jiném časoprostoru..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak na vás budu myslet já. :-) Já už to budu mít volnější ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, marki díky :-) Ještě šaty musíme doupravit a můžu se vdávat :-D Dneska jsem s ;-) e domluvila s kadeřnicí, že uděláme v týdnu zkoušku účesu. Původně jsem nechtěla, ale nějak mi to nedá spát, tak to musíme vyzkoušet.Jinak na internetu jsem četla předpověď a vypadá to zatím optimálně ;-)
Odpovědět
Emko, to na tom budeme stejně, viď :-)
Odpovědět
emko : ty jsi hodná. Doufám, že nebudeš vzpomínat : teď monym zakopla, teď se jí chce strachy čůrat, ženichovi upadl prstýnek, teď při vycházení spadli ze schodů :-D (já to totiž už vidím v barvách 8-) ) znám tamější obřadní síň, doufám, že budeme pořád v takové pohodě jako jsme teď. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
monym: slibuju, že takhle na vás vzpomínat nebudu. I když - kdyby se přihodilo něco z toho cos napsala, bylo by celý život na co vzpomínat. A ještě tak mít šikovného kameramana... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
monym: Ahoj ;-) Hele, děvčátka, já si na 23.9. objednala polojasno, 20C, tak akorát, takže mi to nekažte :-D
Odpovědět
emko : jen aby kamëraman neupad i s kamerou na zádech :-D leni : Ahoj, hele nemohla bys to na konci dne přehodit na Jihlavu a Hradec ? Moc by nám to pomohlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaja, Jihlava a Hradec, 24.9., 20C, bezvětří, polojasno...takhle jsem to nahlásila tam nahoře.... :-D
Odpovědět
ahoj holky, to počasí je fakt k zbláznění, původně jsme měli mít svatbu v srpnu, ale pak jsme ji raději přesunuli na září (3.) že už nebude takový teplo...a ted? ted má být o víkendu takový vedro, že se snad upečem ve vlastní štávě a srpen stál za prd :-D bojim se že mi v těch šatech bude teplo, že v nich nevydržím... na druhou stranu pořád líp, než kdyby lilo jako z konve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jira: to si taky říkám. Ale fakt se bojím, že od pasu dolů budu pod těmi sukněmi spocená až až :-( Ještě, že obřadní síň i restaurace mají klimatizaci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
srpen za prd nestál, my měli ideální počasí - celý den sluníčko, nepršelo, nebylo vedro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
srsnicka: poslední dva víkendy byly opravdu super. A mimochodem, máte krásné fotky a ty dorty .... hmmmmmmmmm to musela být dobroda :-)
Odpovědět
Taky protestuju! :-D Poslední dva srpnové víkendy byly skvělé, ten předminulý možná trochu dusno, ale 27.8. byl jeden z nejkrásnějších víkendových dní těchhle prázdnin, na svatbu jak dělaný, že jo, Sršničko ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, a díky za poklonu. Fotky se fakt povedly - no, nevěsta si moc a moc vymýšlela, a všichni ji kupodivu poslechli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
srsnicka: já se taky děsím reakce fotografa, až mu předložím návrhy fotek. Ještě jsem to s ním neprobírala ... pořád to odkládám. Ale je to profík, tak by si měl umět poradit.
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslím, že jo, ten můj byl v poho :-) Hlavně si musíte kápnout do noty, protože když je ti nesympatický, tak se prostě nebudete usmívat ani za nic, nebo to nebude takový od srdce
Odpovědět
U nás si vymýšlela paní fotografka. Občas měla správně ujeté nápady a pak se divila, jak ochotně je realizujeme :-D . Taky jsme zkoušeli bublinové fotky a dopadly úplně jinak, než všechny z alb, jaké jsem kdy viděla. Uprostřed rozchechtaná nevěsta se ženichem a kolem čtyři rodičové, kteří na ně s ohromným zaujetím foukají bubliny :-D . Úžasná momentka, nemá to chybu, dopadlo to sice úplně jinak, než bylo v plánu, ale je to jedna z našich nejlepších fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
len: důležité je, že je u fotek na co vzpomínat a taky se zasmát. Já jsem už i svému devítiletému synovci slíbila, že mu půjčím foťák, aby mohl celý den pobíhat a fotit, tak jsem zvědavá, jaké momentky z toho vyjdou. Myslím, že se pak nasmějeme až až :-)
Odpovědět
Já všem říkala, ať si vezmou digiťáky a fotí jak o život. Na obřad a v parku jsme měli profesionální fotografku (skvělá), ale potom už fotili ostatní. Tatínek si potom od každého z nich půjčil kartičku a fotky si přehrál na místě do notebooku a my měli hned po svatbě přes 500 fotek dobré i horší kvality, ze kterých je opravdu co vybírat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?