Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
marki, krásný šatičky, moc Ti to sluší. Obzvlášť to bolerko je úžasný, s tím to vypadá perfektně! ;-)
Odpovědět
Krásný, Marki, moc ti sluší :-) To bolerko je také šité? Máš šikovnou švadlenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji ditak, toť můj výmysl, celé pouze za 5.000,- Kč... :-D (bolerko stálo 1600,- ale šaty vypadají úplně jinak, viď??? ;-)
Odpovědět
marki : moc ti to sluší. Bezvadně jsi vyřešila šaty. A marki - už to máme přesně za měsíc!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zpět z dovči. Rozkoukávám se v práci i tady. Je to možný, že nemám žádný nervy? I když je to už jen 12 dní? Možná už jsem si to všechno odbyla a teď už se budu jenom těšit. Protože ty depky, když jsem nevěděla co jak bude, to bylo šílený. Teď už jsem v pohodě, včera jsme byli na houbách a zničila jsem si tam celý nehty, který mi maikérka pracně dělala ve čtvrtek. Ach jo, ale copak si budu hrát na fiflenu, že do lesa nepůjdu, protože bych si odřela nehet?? Zlomil se mi naštěstí jenom jeden na pravý ruce, to nebude vidět, zahrabu ho do kytky :-) Lak jsem dala nový a je to. V pátek jdu s holkama na rozlučku se svobodou, brouček jde s klukama v sobotu. Tak jsem zvědavá, jak se to zadaří. Plánujete taky nšco takovýho??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emko, já už jsem taky v poho, nervy jsem si prožila asi před 3 týdnama, taková poctivá depka.... ;-) ..teď je vše OK, už přemýšlím jen nad blbostma, svatební noviny už mám hotový, svatební knihu skoro taky, v pátek jsem koupila ozdobu na dort za 60 Kč, tak jsem spokojená, teď jen musím všechno zorganizovat tak, aby všichni vyjeli a dělali to, co mají.... :-D :-D :-D rozlučku se svobodou (u nás tomu říkáme zpívání) máme 17.9. na chalupě jednoho z kámošů a budem to mít dohromady....většina známých je společná a ti mají part¨nerky, tak nač je oddělovat, že... :-D taky jsme byli včera na houbách a pak na fotbale, tak byl miláček spokojenej a já taky....zato další víkend je u tchýně, to bude radosti na starém bělidle.....ale bude pouť, tak to rychle uteče... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak od čtvrtka je tu to naše ZÁŘÍ! V sobotu jsem se byla podívat na svatbě jedné kamarádky, se kterou jsem se seznámila přes tento web a musím říct, že to měli opravdu nádherný, na stejném místě jako my a tak jsem se úplně začala těšit na tu svou svatbu! Ale představte si, že kamarádi mého nástavajícího na nás chtějí připravit nějaký "překvápko" ;-( ]-( Já zuřím!! Má se snad jednat o nějaký transparent či co. Ale chtěli to vzít na obřad! Jestli mi zkazí moji půl roku plánovanou a promyšlenou svatbu, neručím za sebe! Navíc obřad se koná v zámku (není to oddací místnost, prostě krásný sál na zámku) a stálo nás to skoro 8 tis., tak já je snad zabiju! Navíc se kvůli tomu samozřejmě hádáme s miláčkem, protože to jsou jeho kamarádi! Nejlepší je, že jsou to ti, kteří když se vloni brali, tak vykřikovali, že oni teda nechtějí žádné takové blbosti jako je řezání klády, chomout, koule atd. Chci, aby jim dal jasně najevo, že pokud se neuměj chovat, ať na obřad ani nechodí, my máme oběd jenom s rodinou, večer až kamarády zveme do jiné, vesnické hospody, tak tam ať si donesou, co chtěj. Budu klidně šaškovat, ale hlavně ať mi nezkazí obřad! No to jsem se rozepsala, ale fakt mi to leží v žaludku. Kdybyste viděli ten krásný sál a teď když si představím nějaký transparent-jímá mě hrůza :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ditak neboj, snad mají rozum a nebudou kazit tu krásnou slavnostní chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
Ditak, pokud by taková situace opravdu nastala, tak by možná bylo dobré pověřit nějakého spolehlivého svatebčana, aby hosty, kteří se při obřadu nechovají slušně usměrnil, případně požádal o odložení všech věcí, které se na obřad nehodí, myslím tím různé transparenty apod. věci, které si tam nepřejete mít. Bohužel v dnešní době někteří lidé postrádají soudnost a považují za vtipné něco, co vám vtipné nepřipadá. Ale je to vaše svatba a pokud tam chtějí jít, měli by respektovat vaše přání, ať už se jim to líbí nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že vás jenom dopředu straší. Přeci není možný, aby někdo pokazil obřad. Jestli dělají nějaký transparent, třeba se s ním vytasí venku až budete vycházet. Navíc něco takového udělat na zámku v krásném sále to musí být blbý i blbcovi - a to ti vaši známí asi nebudou, když jsou to kamarádi.
Odpovědět
Profilova fotka
ditak, moji kamarádi si ze mě taky dělají legraci, že tam postaví 10 krásných holek v bikinách, aby jako můj snoubenec věděl, čeho se vzdává :-D :-D . A ti lepší, kterým se mě zželelo, nabídli, že tam postaví i pěkný chlapi ;-) ;-) . Naštěstí na tom to zkrachovalo, protože pěkných svaloušů není takový dostatek ;-) . A teď dělají hrozný tajnosti s dalším překvapením (to už bude asi něco tradičnějšího). Docela jsem zvědavá a těším se na to. Jsou to dobří přátelé a nevěřím, že by nám vědomě kazili svatbu. A když to bude originální - nikdy na to nezapomeneme. A taky dost často se s nima stýkáme - tak jim v budoucnu budu kazit výchovu jejich dětí ;-) :-D :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, mi taky chytají kamarádi překvapení, ale nikoho by nenapadlo vzít to dovnitř, překně si na nás počkají až půjdeme ven, pěkně po gratulacích a všem ostatním. Jinak jsem dala do albíka moji maličkost v šatech :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda Niko, ty šaty ti seknou, jsou superní, přesně na tebe!! Vybrala jsi fakt dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
moc se omlouvám za hrubici :-S
Odpovědět
Profilova fotka
marinko díky, ještě si mohu vybrat z jedněch a ty příjdou ve středu, ale tyto jsou superní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Těchto se drž, lepší určitě neseženeš. Ale hlavně, jak se v nich cítíš, to je hlavní..
Odpovědět
Profilova fotka
niko, jsi moc krásná. šaty jsou suuuuper. a bižu taky moc pěkná, jsi šikulka. teď už musíš být mnohem víc klidnější. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jsem klidná jako želva, hahahaha, ale né, je to v poho, docela stíháme, ikdyž se mi stále nepovedlo najít kosmetičku, která by na mne měla časíka a to chci jen vyčistit pleť a nabarvit obočí a nikde není volno, ach jo.
Odpovědět
Holky už se nám to všem krátí. I když jsem jedna z posledních (vlastně poslední v září :-D ) tak si to začínám uvědomovat. Hlavní je, že svého miláčka, prstýnky a občanku mám 8-) Ostatní nějak dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niko, tobě to tééééda sluší :-) Neboj, kosmetičku seženeš. Když si vzpomenu na mojí hoňku s kadeřnicí... nakonec to dobře dopadlo. Udělala mi melír a moc se jí to povedlo. Akorát,že jsem si nechala udělat jenom jeden drdol a teď lituju, že jsme mohli vyzkoušet víc. Jenže já tam seděla od osmi do půl jedný a už jsem fakt nemohla :-| Tak buď vymyslíme něco jinýho v den D, nebo bude drdol... nevypadal zle ;-) A ještě se mi tam hned nabídla vizážistka, jestli nechci za 120,00 Kč rovnou i namalovat. Tak jsem jí to odkývala, ale nic jsme nezkoušely. Tak doufám, že nebudu jak Marfuša... :-o Možná jsem měla.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
emko díky, psala jsem to na jiném vláknu, já kosmetičku - kadeřnici a vizážistku v jedné odobě mám na svatbu ale potřebuji jen teď obarvit obočí a vyčistit pleť, k té moji svatební to mám totiž z domova 50 km, ale od našich jen 15, což je v klidku a když k ní jedu zítra na zkoušku účesu a líčení nechci to zatěžovat těmito procedůrami, má pro mne rezervované celé odpoledne, od 11 do 16, tak uvidíme co vyberem.
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem kontrolovala počasí na accuweather - jsou to mrchy!!! ještě minulý týden v pátek tam bylo 25°C a sluníčko s mráčkem (polojasno) a teď tam je 14°C oblačno s možností deště. :-( :-S nenechám se zlomit, jenom nakoupíme víc alkoholu, ať se hezky zahřejeme, popř. nacamráme ;-) a pak už nám bude všechno jedno :-) . frajeření by mi šlo, tak jsem zvědavá jak dlouho. ale jak už psala nika - nic mi nevadí, jen ať NEPRŠÍ. (a to si myslím, že mi nešibe :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
verber, koukni na české servery, tam hlásí na 8.9 ještě 25 uvidíme kdo bude mít pravdu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v koutku duše věřím tomu dobrému. na accu... předpovídali na svatební den mojí skorošvagrové deště a ona měla jeden z těch letošních 6 letních dnů. a tak si říkám, že by se mohli seknout i teď ;-) . ale jinak jsi mě uklidnila a vrátila zpátky na zem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už jsem na řadě. Zítra jdu naposledy do práce. Jsem šíleně nervózní. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A navíc to vypadá s počasím až moc dobře. Budu se pařit - 30 C. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vercabarca, klidek, něják to dopadne, a kdyby pršelo (nenenenenenen) tak nebudme první nevěsty které zmokly, že? jinak volala mi kamarádka že vázne výroba našich skleniček, škoda, měli jsme krásný návrh, uvidíme co dneska večer vymyslíme, ach jo, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
l.u.c.y., ty se máš :-) . už máš dovolenku a potom už budeš jenom krásná ;-) . počasí ti komentovat nebudu, potom co jsem tady sama napsala :-) :-) . přeju hodně štěstíčka a hodně veselostí. PS: na svatbu ti držím palce i pěsti
Odpovědět
Profilova fotka
lucy taky tak, v sobotu si tu užívej plnými doušky, těším se na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
l.u.c.y. taky přeju, ať se všechno vydaří tak jak si přejete. A ne jenom v ten den svatební, ale i potom v životě. Pěkně ve mě hrklo, když jsem si přečetla, že jdeš zítra naposledy. Já to tak budu mít příští středu... naposledy jako slečna do práce. No to je síla. Pořád se mi to zdá daleko a přitom se tak těšim, co těšim - těší se celá rodina (obě :-) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?