Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj niko, ale byla bys velice originální nevěsta :-D a ženich by mohl být zcela okouzlen ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Máme vybrané oznámení od Stloukalů a stejné nabízejí v jedné tiskárně v Ostravě, už jsem se byla na něj podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
...že by svatební noc proběhla během obřadu?????... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verbe asi jo, ale já bych tak asi nevyšla z domu, ikdyž prádýlko jsem si koupila kouzelné. zase až tak originální být nemusím, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nezlobte mne, uvitř se začínám třást, že nepříjdou v čas, kdyžtak mám sice v záloze jiné, ale ty nejsou tak krásné, ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
niko, vůbec si nepřipouštěj, že se stane něco hrozného!!!! šaty ti dojdou a jinak to nebude! ;-) budou ti šaty šít? pokud ano, tak stále ti zbývá 10 dní na ně šlapat, aby to došili. mají je někam přivézt do půjčovny - dováží se jenom v rámci evropy - i z dalekého španělska jsou tady šaty za 2 dny autem (amerika je díky letadlům ve stejných dodacích termínech). uvidíš, že to dobře dopadne ;-) :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
vercab díky, za povzbuzení, mám je přes jeden salon (ten má teta)a ten přes jeden velkoobchod, ale věřím žetu budou, že mne jako svou neteř nenechá ve štychu. Trochu se to zrdželo i u mne, předtím, měla jsem jiné a ty se musely vrátit byly v kombinaci šampaň a bordó a ta červená zapustila, smůla, tak jsem se stím smiřovala a objednala druhé, fajn je že to jsou šaty do salonu a já je budu mít jako první a pak tam zůstanou, domů je nechci, co bych s nimi dělala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, já už jenom 22 dnů svobody a pak nastane ten vytoužený den. To tak hrozně letí. Dnes jdeme s miláčkem objednávat kytičky, tak držte palečky, ať nejsou nějaké problémy. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na výzdobu aut. Možná jste to už řešily, ale já to zrovna nečetla.Moje představa byla, že místo klasicky vyzdobených okýnek na autech, se nadělají mašle s myrtovým věnečkem na kliky dveří, viděla jsem to na nějakých fotkách na netu. Ale zase mě od toho někdo odradil, protože jsem to chtěla na drátek, aby se poškrábaly auta. Tak co vy? A co auta ženicha a nevěsty, budete mít nějaké kytice na auto? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky já mám svatbu 10 září cirka přesně 30 dní strašně to letí od doby kdy jsem byla vybírat šaty už máme všechno zařízený teď se budou pilovat jen chybičky. Jinak malá nervozita sem tam panuje ale těšení je veliké. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky už mám kromě kytek (ty jdu objednat dnes) všechno zařízené. Vůbec nemůžu uvěřit tomu, že od zítřka za 3 týdny už budu paní. Ale moc se na to těším. :-)
Odpovědět
Tak ja taky od zitrka za tri tydny, hrozne to uteklo... My uz mame zarizene i kyticky, o vikend budeme rozvazet kolacky a jdeme doladit menu do restaurace. A pak uz jen udelat zasedaci poradek a rozdelit lidi do aut, to me moc netesi... :-) Blazo ja jsem si nechala udelat mensi kytku na kapotu a bohatsi maslicky na kliky, zadny dratek na nich neni, budou se navazovat. Zenich bude mit jen ty masle - zatim teda ani nevi cim pojede, ale to je detail. ;-) A myrtovy kolecka do okynek davat nebudeme vubec, na ostatni auta se uvazou dlouhy bily stuhy na zrcatka pripadne na antenu. Uz jsem to na jedne svatbe videla a libilo se mi. Mam moc sikovnu kvetinarku, vsechno mi sladi do merunkova - tim se pripojuji k ostatnim zarijovym oranzovym nevestam. :-) Moc se tesim, ale kdykoliv se zacne mluvit o svatbe, zacnu mit takovy ten divny pocit v brise...
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Lino, děkuji za odpověd, ty mašličky na kliky budete dávat jen na auto ženicha a nevěsty? Nechala jsi si je navázat, nebo jsi tvořila sama? Ze širších mašlí s drátkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak jsem se zase na chvilku utrhla a ženu sem za váma. Dneska jsem naposledy, jdu se dovolenkovat... Budu jen tady v ČR se synkem, protože nějak se prázdniny pokrýt musí :-) Miláček bude chodit do práce a vydělávat korunky. Včera jsem si koupila samodržky a krásný kalhotky.. Podpsenku buď budu mít starou nebo žádnou, ještě jsem se nerozhodla jestli to bez ní risknu.. Bez jsem byla naposledy snad v patnácti :-D
Odpovědět
Blazo maslicky na kliky mi bude dělat květinářka, mají na to nějaké širší po stranach vyztuzeny masle a budu je mi na aute ja a zenich. Ostatnim uvazeme fakt jen klasickou masli a nechame dlouhy konce, cca pul metru. Chtela jsem k tomu navazat jeste buksus, aby to bylo takovy svatebni, ale asi se na to vykaslu... :-D No vidite, prádo a noční košilku jsem si ještě nekoupila! A to musím, pořád zařizuju něco pro ostatní a na sebe by člověk pomalu zapoměl.. :-) No šaty mam za krk a podprsenka pod ně asi nepůjde, mají dost odhalená záda... Snad to zvládnu bez, ale jsem na tom podobně jako emko... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Košilku mám slíbenou jako dárek od miláčka. Tak aspoň na něco nemusím myslet. Když už zařizuju všechno sama. No, teda, abych mu nekřivdila - všude se mnou dojede, ale já to musím zamluvit, vyřídit a on to jenom odkejve. Ale si říkám, že to je lepší, než se dohadovat , že já to chci tak a on tak. ;-) Ty stuhy na kliky jsou dobrý, taky nad nima přemejšlim. Ale jelikož auta budou zdobit sestřenice, tak jim dám stužky a ať si něco vytvořej... panenku mám starou, ta se u nás "dědí" bez ní si to nedokážu představit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já zatím žádnou květinovou ozdobu na auta ještě objednanou nemám, ale na ženichovo auto dám černý cylindr, bude ovázaný nějakým bílým tylem nebo monofilem, uvidím co seženu a ještě bych udělala na kapotu "véčko" buď ze stuhy nebo také z toho tylu. Na svém autě bych chtěla mít květinové srdce a "véčko" z tylu. Ostatní svatebčané budou mít klasicky véčko z bíle stuhy. Možná ještě něco vymyslím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to tu zatím pozoruju, září se nám proměnilo na několik linií, do kterých já bohužel nepatřím, takže si tu asi budu povídat sama, co???, :-( :-( :-(
Odpovědět
Ahoj marki, máš pravdu, je to rozhozené na několik linií, ale neboj...já se pokouším zúčastňovat diskuzí všude na beremese :-) Co se týče ozdoby auta, tak budeme mít "kytičky" ze stuhy zavázané za zrcátky - už jsem jich pár vyrobila, je to docela fuška - nezdá se to, ale nechtějí držet tvar...tak to zabere dost času. Na autíčku pro nevěstu budeme mít srdce potažené bílou stuhou a na něj asi našiji stejné kytičky jako jsou na stužkách (vyfotila jsem je do alba).Doma už máme svatební prstýnky, jsou krásný, už se těším až je budeme moci nosit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem tady taky, ale dneska nestíhám vůbec psát. ;-( chtěla jsem taky vytvořit album z příprav, ale nedaří se mi zmenčit fotky. nevíte, jak se to dělá? když to hodím do zip, tak se to zmenší o hodně málo (prakticky skoro o nic). a to jsem si myslela, že si s počítačem rozumím :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
to si teda verco narazila na opravdovyho odbornika, ja to taky neumim.... :-o ....ale zkus napsat ip mariot, ta tuhle službu zadarmo nabízela, tak jí požádej a ona ti pošle e-mail adresu..... ;-) peto, ty ozdoby jsou moc hezký :-) miminko budeme mít na svatbě taky, malýho Adámka od bráchy,3.9. mu budou 3 měsíce..... :-) nejvíc mě pobavila veliksot prstýnků......to je teda rozdíl......chci vidět ženicha.... :-D :-D :-D a hrozně se mi líbí tvoje šatičky a ten překrásnej dlouhej závoj....budeš úžasná nevěsta, nijak přeplácaná... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak s hrůzou si tady čtu jak už všichni všechno mají, ale mě toho zatím spousta chybí doladit. Ještě nemám dohodnutý jídelníček v restauraci-snad tento týden, ještě nejsou objednané kytky, řekli mi, že stačí týden (!) dopředu. Ještě nám nedorazily prstýnky a ženich nemá boty. :-( Potřebuju se dohodnout s fotografem a kameramanem. No a vzhledem k tomu, že máme na dvou místech hostinu-oběd pro rodinu skoro v místě obřadu a večer jinde pro kamarády (asi 20km), tak nevím, jak zvládnu zkoordinovat výzdobu v pátek před svatbou. Asi jim tam donesu ty své nákupy z Ikea a tak, a ať to tam nějak rozhodí. No neměli byste deprese?? Výzdobu aut vyřeším asi taky mašličkami na zrcátka a kytkou na auto pro mě.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ditu, zbytečně se nestresuj, co mám říkat já!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ditko,tak to jsme na tom stejně. Svatbu máme jak jsem koukala ve stejný den a my máme zařízené jen ty zakladní věci, jako je kostel místo na hostinu a svatební menu ještě není uplně doladěné. prstýnky budou hotové tak 14dní před svatbou a o botech pro milého ani nemluvím,už je sháníme pěknou dobu. má totiž oblek v barvě šampáňa a botky nikde! :-( Ale na druhou stranu to nijak nelámu přez koleno,hlavně si říkam abych si to všechno pěkně užila a to mě vždycky nějak uklidní.tak pryč s depresí :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, klídek, já to mám o týden dříve a ještě nejsou ani hotové moje šaty, to něják dopadne, taky mi chybí některé věci třeba ani družba nemá svoje šatičky a oblečení, nebojte, to půjde jako po másle. uvidíte. :-) :-) :-) jo a deprese hoďte za hlavu, je to přece ten nej den, krásný a ne smutný
Odpovědět
Profilova fotka
dituš, buď v klídku, to určitě zvládneš a vymyslíš co nejlíp, mě už teď dojímají starosti ostatních jako co s dědečkem, kdo pro něj přijede (no já asi ne, že jo(, dědeček zas, co bude s kostelem, kdo ho otevře atd, další kámoška pak řeší, co si nechám zazpívat v kostele..... kytí budu objednávat až 14 dní předem, že to stačí, za kameramanem pojedeme, abysme věděli, jak dlouhý video vlastně za těch 5 tis natočí a jestli nám náhodou nezvedne cenu (už se to prej někomu stalo), za fotografem, že chceme udělat jen album pro nás a pro babičky necháme udělat jen z výběru....atdatd....dneska jdu na zkoušku účesu, večer mě kámoška vyfotí v šatečkách , pak vyfotím svatební knihu, jejíž obal jsem dělala sama, prstýnky apod.....chudák brácha, ten foťák je totiž jeho.... :-D no ale jsem v klidu....zatím.... ;-)
Odpovědět
no holky, já už jsem komplet oblečená, miláček je komplet i s botama, synátor opráší kvádro z tanečních a dcera až na boty má taky všechno. Máme to od zítřka za měsíc, nemáme dohodnutý jídelníček, nejsou objednané kytky ani cukroví. Prstýnky jsou už 14 dní doma, tak si říkám, že i kdybychom na něco zapomněli, to hlavní už máme. Přinejhorším popadnu první kytku a jdu!. :-D
Odpovědět
Ahojky, nejprve chci poděkovat Marki za tu chválu :-) Z těch kytiček za zrcátka mám také radost, ale je to celkem fuška...pořád mi nechtějí držet správný tvar. Ženicha můžeš vidět na fotce u mého jména - změnila jsem foto, ale pořád tam není vidět ten náš výškový rozdíl :-) Nooo, když se vlastně kouknu na Vaše společné foto, tak to je u nás něco podobného. Vašeho Adámka jsem si už všimla dříve, je to krásný miminko - našemu Kubovi je už 8 měsíců. Kamarádka měla na svatbě taky 3 měsíční holčičku a ta si to tam s rodičema fakt užívala - pořád se chechtala a každý jí chtěl chovat a tancovat s ní. Jinak nám už se to blíží a v pátek jdu na další zkoušku šatů, už by mi měli padnout, pokusím se vytvořit nějaké foto a uvidíme. Příští týden jdu domluvit s květinářkou počet kytiček na svatbu a já bych řekla, že už máme všechno připravené! No dalo mi to zabrat - svatbu připravuju už od února :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my ještě nemáme ani oznámení. Zadávala jsem ho přes internet minulý týden, tak už snad koncem tohoto bude. Nemáme ujasněné svatebčany z ženichovy strany, počet balíčků koláčů, pořád se to mění, máme v plánu 15 kg (to je asi 1200 koláčů), ale vypadá to, že se snad do toho počtu nevejdem. Šaty uvidím taky až začátkem září, takže s prádlem a botama musím počkat. Ženich nemá vůbec nic na sebe, jednou mi říká, že půjde v obleku, který má, potom že si něco půjčí, poslední verze je, že si koupí nový. Květiny budu objednávat až začátkem září, ale už vyrábím ozdobu na ženichovo auto, bude mít cylindr, tak ho nějak ozdobím. Jídelníček budeme řešit taky až na začátku září. No, ale zatím jsme v klidu, akorát tím klidem trošku provokuji moji babičku, která si vzala pod palec koláče, dorty, cukroví a občerstvení před obřadem.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dala jsem si šatičky do albumu, tak se kochejte....nejsem sice tak krásná jako ta modelka,...no, ale ta se nevdává, že.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?