Menu Forum

Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

8. zář 2009  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 750 příspěvků a 2 alba. Jihlava, Region Jihlava.
  • Svatba byla 24. září 2005
    V kostele sv. Jiljí, Mrákotín u Telče, Region Jihlava
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
Registrovala se 9. června 2005 na beremese.cz. Přidala 750 příspěvků a 2 alba. Jihlava, Region Jihlava.
 já mám taky meruˇnkový ubrousky, oranžovou záclonovinu doprostřed, budou tam svícínky, skleněný kamínky, a uprostřed břečťan....ten já miluju.... emoticon a taky bílý a oranžový peříčka....a kostel si vyzdobím bílým tylem a na něm bude růžička a malinký oranžový peříčka...to dám na prvních pět řad lavic, resp deset (na každou druhou)... emoticon
10. srp 2005 ve 13:05  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
Registrovala se 21. července 2005 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 9. září 2005
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
Registrovala se 21. července 2005 na beremese.cz. Přidala 495 příspěvků. Má 1 přítele.
    Region Písek
 ahoj holky,
my budeme mít zase oranžovo-žlutou barvu. A plánuju dát na stoly tyl (asi to není tyl, ale tváří se to tak) a v IKEA mají 1m (šíře 2m) za 49,- Kč, což mi připadá jako super cena a tak vám to honem doporučuju emoticon .
10. srp 2005 ve 13:41  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 vzpomněla jsem si, že tam za 49,- mají jenom 4 barvy (mám pocit, že měděná, žlutá, bordó a ta čtvrtá už nevím) a víc odstínů mají za 79,- a to zase nevím šíři.
10. srp 2005 ve 13:42  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
Registrovala se 6. května 2005 na beremese.cz. Přidala 654 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
  • Svatba byla 10. září 2005
    Na hradě Hukvaldy, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
Registrovala se 6. května 2005 na beremese.cz. Přidala 654 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
 ahojki holky, tak mám tu výzdobu vyřešenou. právě jsem se vrátila z květinářství, kde jsem obědnala kyti na svatbu. a na výzdobu stolu použiji výzdobu z aut.

na mojem budou takové malé bobky - ostrůvky z oranžových chryzantém, asi 5 jeden velký, dva menší a dva ještě menší, a pak několik uplně malých (3 a 1 květ na listu), a přítel bude mít krátkou girlandu pod předním oknem.

girlanda avelký bobik půjde do čela stolu, pak postupně měnší na ramena účka (stoly do ú) až do konce kde budou ty malinké. mezito dám svícínky na střídačku světlé a oranžové svíčky, světlé ubrousky a oranžové a uprostřed bude ještě břečťan.

ušetřila jsem a je to krásné, tedy snad bude.

jinak všechny kyti (moje, korsáž, mamkám, babi, svědkům malá korsáž, družičce košíček, auta a myrty) mne vyjdou na 3 tísky. super, a to mám kytku z kal, růžiček, chryzantém a břečťanu,
10. srp 2005 ve 14:58  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sop
Registrovala se 16. června 2005 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
sop
 Ahojky Nika, můžu se zeptat na kolik vyšla 1 kala? Mě řekli 150kč emoticon
10. srp 2005 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 teda niko, ty to budeš mít kráááásný emoticon .
10. srp 2005 v 15:24  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
 sop, no na jednotlivé ceny jsem se neptala, chtěla jsem vědět odhad, v moji kyti je asi 7 kal, plus mamky a babi - 3 kaly, 1 kala kosáž, jinak vše ostatní je z jiných kytek, růžičky, chryzantémky, gerbery. Dneska tam měly kaly ks/53 kč. tak nevím o kolik se za měsíc zdraží ale asi moc ne.
10. srp 2005 v 15:29  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sop
fotoportrét
fotoportrét
sop
 No to je super cena za kus. Asi mě pěkně odbyla emoticon už jsem si vybrala jinou kyti, ale chtěla jsem právě mou vysněnou kalu co mám v albu. emoticon
10. srp 2005 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
minda
Registrovala se 27. července 2005 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Ostrava.
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
minda
Registrovala se 27. července 2005 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Region Ostrava.
    Region Karviná
 Já bych chtěla taky kaly, ale děsím se ceny. Potom se mi líbily kytice z tulipánů. Niko, myslím, že 3 tis. za vše, co sis objednala je dobrá cena.
10. srp 2005 v 16:02  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
 já ke kalám chtěla původně fézie, ale ty by byl problém objednat v krémové, se špatně shánějí, tak tam budu mít i růže, které osobně moc nemusím, ale tím že je to vícedruhová kyti tak to zkousnu. ta moje bud převislá, jakoby velikánská hubená kapka, budou v ní i zelené makovičky, a takové malinké červené kuličky. Nechám to na nich, přeci jen holka co to bude dělat má výšku květinářskou v Lednici, důvěřuju ji.
10. srp 2005 v 16:15  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta.cz
1
Registrovala se 27. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
peta.cz
1
Registrovala se 27. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 149 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ústí nad Labem.
 Ahoj zářijovky, tak jsme si včera byli se skoromanžílkem vyzkoušet prstýnky. Dopadlo to tak, že mě budou muset prstýnek zvětšit a přítelovi zmenšit. emoticon Ale i tak prstýnky vedle sebe vypadaly docela srandovně - já mám takový malinkatý kroužeček a přítel má proti mému pidiprstýnku velikánský kruh emoticon Zatím byli ještě neupravené, ale už se těším, až je budeme mít doma!
11. srp 2005 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 ahoj kočky, tak mi to nedalo a včera jsem šla juknout (poprvé) na svatební kytky....moc jsem si tam z katalogu nevybrala, i když mě zaujaly dvě, a jedny byly kaly...vyděsily jste mě tady s cenou, tak jsem se rovnou zeptala, na kolik vyjde jedna kytí a pan květinář mi řekl, že teď je to kolem 60-70Kč / ks, ale že do září trochu podraží, i když je to zrovna jejich sezóna... emoticon takže teď jsem díky vám našla inspiraci tady a příště mu donesu svoje fotky a řeknu, ať mi něco připraví..... emoticon

o víkendu jedeme rozvážet oznámka u příbuzných skoromanžela, to bude zase seznamka...... emoticon ..když jsme¨byli minulej víkend u jiných příbuzných , tak jsme je ohromovali délkou našeho vztahu...10 let.... emoticon

jo, a včera jsem začala dělat takovou menší svatební knihu...asi tak 20 stran, do kterých jsem dala první naši společnou fotku ze silvestra 95 a poslední silvestr 2004 a pak obálku z prvního dopisu od mýho milýho (obsah si nechám jen a jen pro sebe emoticon ), která je šíleně potrhaná....pak pár fotek našeho bytečku, fotku bráchy a jeho rodiny, Jožkový segry s dětma a okomentuju to nějak tak, co se za těch 10 let stalo a na konci bude naše oznámko a pak asi 10 stran pro vzkazy hostů na svatbě.... emoticon a asi tam bude ještě jedna, kdyby těch vzkazů mělo být víc.... emoticon až bude hotovo,. pokusím se to vyfotit....obálku si udělám sama, tak to zkusím nějak doma naaranžovat.... emoticon ...svatební noviny teď trochu flákám, ale určitě se do nich během dne pustím... emoticon emoticon emoticon
11. srp 2005 v 08:50  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta.cz
1
fotoportrét
fotoportrét
peta.cz
1
 marki, ta svatební kniha bude super...začínám uvažovat, že něco podobného se pokusím vyrobit taky emoticon
Určitě jí pak dej do alba, ať se můžeme nechat inspirovat emoticon Jinak držím palečky na chození po příbuzných, já už to mám zdárně za sebou - i když nás ještě čekají šedesátiny přítelovo tatínka, kde se sejde celá rodina a tam se bude naše svatba rozebírat ve velkém emoticon
11. srp 2005 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
monym
Registrovala se 8. července 2005 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2005
    Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
monym
Registrovala se 8. července 2005 na beremese.cz. Přidala 47 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 23. září 2005
    Region Hradec Králové
 Ahoj holky. Tak my už máme prstýnky doma. Jsou nádherný a padnou jak ulitý. Nevěřila bych, jak tomu mýmu mooooooc sluší. Nikdy žádné zlato ani stříbro nenosil. A teď se pyšnil celý večer (prý na zkoušku emoticon ) zlatým kroužkem.
Čím dýl jsem tady, tím dýl mě zvikláváte. Nikdy jsem neslyšela o "svatební knize" ale začínám o tom dost přemýšlet. emoticon
11. srp 2005 v 09:15  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
 ahojki holky, marki, ty zase vymýšlíš další věcičky, já se prozatím držím své svatební koláže, ikdyž nevím nevím, třeba mne to přepadne, právě jsem si vzpoměla že mám znáného knihaře, tak že by jsme něco vymysleli emoticon emoticon emoticon
11. srp 2005 v 09:20  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 630 příspěvků a 2 alba.
    Zámku v Blatné, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Ahoj holky, tak jsem sehnala kadeřnici. Asi na desátý pokus, ale už si mě zapsala a v pondělí se k ní jdu posadit na zkoušku, barvu a melíry... doufám, že je fakt šikovná emoticon

Koukám, že se tady pořád píše o svatebních knihách a novinách. Já tomu nějak nerozumím. Té knize ještě ano, i když kdo nám co bude chtít napsat napíše podle mě do blahopřání. Ale ty noviny?? Zní to pěkně, ale nedovedu si představit, že bych hostům na svatbě, který jsou celý natěšený na tanec, jídlo a pití, dala něco ke čtení. Nehledě na to, že většina jich už potřebuje brýle na čtení a sebou si je asi brát nebudou emoticon
Možná budou na naší hostině nějaká hluchá místa, možná že ne, ale to se pak už každý musí zabavit sám. Po mě to nikdo nemůže chtít.

Holky do kdy plánujete být na oslavě? Do konce, nebo se zdekujete dřív a budete si užívat manželské povinnosti????
11. srp 2005 ve 12:10  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta.cz
1
fotoportrét
fotoportrét
peta.cz
1
 Emko, asi vydržíme až do konce - nebo spíš do té doby, než mi manžílek začne usínat (je zvyklý vstávat v 5 hodin ráno a po 22.hod je už v posteli emoticon ) Mě přijde jako dobrý nápad i ty svatební noviny - právě třeba pro vyplnění těch "hluchých míst" - ale myslím, že ani nikdo na svatbě svatební knihu ani noviny očekávat nebude - já sama jsem se o tom dozvěděla až www.beremese - ale spíš to budou lidi brát jako "zábavné překvápko" emoticon
11. srp 2005 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Peta: Souhlasím, jestli máte sílu na to něco vyrábět, bude to pro ně překvápko emoticon Já jsem o tom taky nikdy dřív neslyšela. A i o jiných věcech jsem se dozvěděla až tady na beremese. Ještěže ten int. je. emoticon
I když v práci už na mě blbě koukají, že sem pořád lítám emoticon
11. srp 2005 ve 12:27  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
Registrovala se 20. června 2005 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků.
  • Svatba byla 3. září 2005
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
 Holky, potřebuju radu. Moje kadeřnice odjíždí v sobotu 20.8. na dovolenou na Krétu a vrátí se až 31.8. Je to přítelkyně mého bráchy a jsem s ní velice spokojená. Už jsem byla i na jedné zkoušce účesu. Chtěla jsem nabarvit tak týden před svatbou, jenomže co teď, když odjíždí. Bojím se, že když mě nabarví ve čtvrtek 1.9., tak bych mohla mít na svatbu nabarvenou i pokožku hlavy (a to mívám). Myslíte, že bude lepší se nechat nabarvit už v pátek 19.8.? Prosím, poraďte. Děkuji předem za vaše názory. emoticon
11. srp 2005 ve 12:54  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
 Že by tady dneska nebyla žádnál zářijová nevěsta, která by mi poradila?
11. srp 2005 ve 13:33  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 ahoj l.u.c.y., a normálně ti nabarví i pokožku? sice používám jenom přeliv, ale na čele a všude kolem do kola mi kadeřník barvu vyčistí speciálním krémem (aspoň se to speciálně tváří) a nemám tam žádnou barvu ani v uších emoticon . osobně bych to nechala až na 1/9, protože za 14 dní ti vlasy stejně trochu narostou. zkus to s ni probrat, co ti doporučuje ona.
11. srp 2005 ve 13:44  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 ahoj lucy, já tu sem, jen lítám z jednoho patra do druhýho na pokec (myslím v práci emoticon ).....lucy, ať tě nabarví před odjezdem, já jdu na barvičku 23.8. (sv.24.9.) a pokud by se mi do té doby smyla, tak jdu ještě jednou 20.9., tj. 4 dny před svatbou...takhle mi to ta holčina kadeřnice navrhla a já souhlasila.... emoticon domluv se s tou tvou kadeřnicí a požádej jí, aby tě nabarvila teď, aspoň ta barva nebude tak křiklavá a bude přirozenější.... emoticon emoticon

k těm sv. novinám, já nic takovýho taky nechtěla dělat, ale když tady o tom člověk pořád četl....a niko, tu svatební knihu dělám jen jako obměnu toho, co tu holky už psaly....takže žádný vymýšlení...prostě mě to včera napadlo a tak jsem hledala a hledala..... emoticon emoticon emoticon až jsem našla ty poklady, protože mám část věcí ještě v krabicích (stěhování bylo v únoru, že emoticon )..a sv, noviny mám proto, že po svatební hostině, než nainstalujou hudbu, tak se pojedeme fotit na zámek, tak ať si tam něco přečtou.....a pro děti mám dětskej koutek s fixama, pastelkama, polštářkama, dekou atd...víc už por ně asi udělat nemůžu, hlídání musí mít svoje... emoticon
11. srp 2005 ve 13:45  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
 Já používám barvu, protože přeliv bych měla tak na týden. Vůbec mi to nechce držet - potvora. Zkusím se s ní domluvit. Jinak děkuji za radu. A co ty? Už máš všechno zařízeno?
11. srp 2005 ve 13:46  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 zařízeno? žiju si s dobrým pocitem, že ano. ale zítra jedu ještě objednávat dorty, pak musíme nakoupit alkohol na odpolední zahradní party. pak taky maso, pečivo atd., ale utěšuju se, že stačí až hodně krátce před svatbou. a taky nám chybí lampiony a balónky a musím udělat dárečky a jídelní lístky. prakticky mám hotovo všechno jenom teoreticky emoticon . ale jsem pořád ledově klidná a to asi není dobře. a teď jsem si vzpomněla, že někde musím sehnat broky do vzduchovky a terče - budeme mít oslavu celý víkend (tedy to nejlepší jádro) a druhý den v sobotu budeme vzduchovkou střílet do balónků (nějak je uklidit musíme emoticon ) . takže nás toho čeká na zařizování ještě hodně emoticon .
11. srp 2005 ve 13:55  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emko
fotoportrét
fotoportrét
emko
 Verčo, zdá se, že toho máš ještě dost, ale to stíháš emoticon
Já už jdu jenom v sobotu vybrat kytí, domluvit konečnou formu hostiny, v pondělí ta kadeřnice a pak se budu rozmazlovat.

Mám do konce srpna dovolenou, tak vás neuvidím. Doufám, že až se sem pak podívám, nezjistím, že jsem něco zapoměla..
11. srp 2005 ve 14:05  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
minda
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
minda
    Region Karviná
 Holky, kdybyste si měly vybrat mezi objednáním oznámení přes internet nebo nebo osobně v tiskárně, čemu byste daly přednost ? Jedná se o stejné oznámení, které je možné objednat jak přes internet, tak v tiskárně, ale u jiné firmy. Přes internet mi to vychází levněji, ale zase v tiskárně vidím, jak to vypadá (můžu si na to sáhnout). Pořád vybírám a nemůžu se rozhodnout.
11. srp 2005 ve 14:14  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
l.u.c.y.
    Region Hodonín
 minda: tady jsem nad tím přemýšlela a nakonec jsme nechali dělat oznámení v tiskárně, osobně, ne přes internet. Ale myslím, že je to celkem jedno, záleží to na tobě. Jen si dej pozor, aby ti tam nenasekali nějaké chyby, nám zapomněli napsat bydliště, tak to dotiskávali a u 10 oznámení nám upadávala barva z toho bydliště, tak jsem to minulý týden zanesla reklamovat a bez problémů mi to vytiskli znovu. Dnes mi volali, že je to hotové, že si pro to můžu přijít. Takže myslím, že je to úplně jedno.
11. srp 2005 ve 14:17  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
marki (38 r.)
 minda, pokud máš vybraný oznámko u 4m, tak si ho vyber přes net, ty totiž dělají vzorek, kterej ti můžou zaslat i poštou )bezplatně) pokud tam najdeš nějakou chybu nebo nedostatek, tak se to dá napravit....taky to posílají mailem a u mě to tak fungobvalo...rozeslala jsem to nejbližším známým a ty mě upozornili, že my tam chybí třeba hodina obřadu... emoticon ...takže to bylo super, protože nevím, jak bych to tam asi dopisovala.... emoticon

pokud u tvýho vybranýho známka přes net je tahle možnost, tak jdi přes net.... emoticon
11. srp 2005 ve 14:36  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
fotoportrét
fotoportrét
vercaberca
    Region Písek
 emko, ty se umíš rozmazlovat moc pěkně. sice toho mám ještě dost na zařizování, ale když to nestihnu nic se nestane. co plánuješ o dovolence? jedete pryč a nebo v ČR?

mindo, spoj to oboje dohromady. běž se na něj podívat do tiskárny, jestli se ti líbí i v "živé" formě a pak si ho objednej přes internet. ale 4m můžu doporučit taky.
11. srp 2005 ve 14:43  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
 ahojki holky,
marki, já jsem to tak nemyslela, taky zvažuji co jak změnit, hlavně díky inspiraci tutaj. Jinak jsem se dneska dozvěděla že moje šatičky budou tak tak těsně, nejdříve budou v týdnu od 22, a nejpozději do 30.8, což je docela síla, doufám, že příjsou co nejdříve, ať nejdu na obřad jen ve spodním prádle. emoticon
11. srp 2005 ve 14:46  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš