Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Však už se těším - teď už mi můj miláček neunikne - je chycenej :-D :-D :-D . No a Ty už budeš finišovat s přípravama ;-) . Třeba Katulka ještě nedostala fotky a nebo je na dovolence (to máš, Katulko, poslední výstrahu, kdybys to četla ;-) ).
Odpovědět
ja jdu na zkoušku ke kadeřnici až týden před svatbou, musela jsem si kvůli tomu přehodit službu, předpokládám že tam strávím min. dve hodiny - chci ještě dobarvit a prosvětlit. A pořád se nemůžu rozmyslet jestli polorozpuštěný nebo vyčesaný... Vyzkoušíme. :-) Dnes jsme s kamarádkou zkoušeli líčení a dopadlo to dobře, je to nenápadné, ale vypadám líp - říkala kolegyně... :-D :-D Včera jsme řešili s mamkou co nakoupit - před obřadem se u nás sejde asi 40 lidí - a vypadá to jako když je budeme živit a napájet tak týden. :-) Prý toho musí být radši víc než aby nás někdo pomluvil... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lino, taky mám pocit, že u nás bude tábor pro umírající hladem. A taky by nás prý mohli pomluvit. Marně říkám, že kdo chce psa být, vždycky si hůl najde. A taky tam bude jenom rodina a kamarádi a ty nás snad mají všichni rádi ;-) . Máš tu kadeřnici vyzkoušenou? Kamarádka si nechala taky zkoušku týden před svatbou (ale neznala ji) a kadeřnice ji pak chvíli česala culíček (má vlasy na ramena) a na hlavě udělala cumlíček v podobě bobku a řekla jí, že ať si koupí příčešek, jinak ji z toho nic nemůže nic učesat. A tak kamarádka fofrovala za svojí kadeřnicí a už jí vůbec nevadilo, že vstává v 6,00 ráno :-| . Nechci strašit - vůbec to tak nemusí být vždycky.
Odpovědět
Tak to my snad nehrozí, chodím k ní už asi pět let a vždycky spokojenost. Půjčila mi i domů nějaké knížky s účesy a že i zkusí sama něco vymyslet. Teda říct mi týden před svatbou, že si mám koupit příčesek jinak mi nic neučeše tak bych ji asi uškrtila. :-) Verco takže u vás také probíhá nakupování jak před hladomorem? :-D To jsem ráda, že nejsme sami. A je pravda, že se vždycky někdo najde kdo nás pomluví. Ale takovejch lidí mi může být jen líto, ať se třeba užerou vzteky. :-) Jo a už taky začínají problémy - rodinné - přítele bratr se asi bude rozvádět, tři roky po svatbě! Takhle před vlastní svatbou jsem z toho trochu nervozní... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
holky nestraště mne, já jsu na zkoušku příští týden a tu vizážistku vůbec neznám, jen jsem viděla několik nevěst a byly moc fajn učesané i nalíčené. Jdu k ní na doporučení jedné z nich. uvidíme, já si ji vybrala protože to pak bude jednoduchší, něž jezdit z jednoho kraje města jinam. hladomor, ani mi nemluvte, právě jsem se ... s mamkou ohledně počtu dortů na svatbě, hrůza, jakobychom živili sladkým celý vojsko. no řekněte, 6 dortů je fakt moc, ikdyž jdou do výslužek. je to asi tak 1/4 dotru do jedné výslužky. to je moc.
Odpovědět
Ahoj :o) kolik plánujete lidí na hostinu? Já jen, že u nás to dopadlo taky se 6 dorty. 1 svatební, 2 patrové a zbytek snad "jen" kola.
Odpovědět
Profilova fotka
no já počítám jen dort na hostině po obědě pro 30 lidiček - to bude dvoupatrový obdelník, a k němu ještě pro jistotu jak říká mamča jsem nechala udělat dva obdelníky (10x30 cm) jednoduché, ve stejném stylu - světlý marcipán a oranžové růžičky. Je to mladá kočka a levná, teď mi dělala dort na babiny 70 a stál jen 300,- kulatý, průměr klasika 24 cm, jednopatrový. pak chce mamka ještě do výslužek, to objednám u jiné cukrářky, která bude dělat i drobné - nevím udělám asi něco co se bude dobře krájet, raději větší knihy a méně, kulaté se blbě dělí. zkusím to okrouhnout, výslužek bude +- 20 - 25, ale jen malé krabičky 18*18 cm.
Odpovědět
to máš pravdu...kulaté budu špatně skládat do krabiček takže necháchám udělat místo kol odbelníky :)
Odpovědět
Profilova fotka
laada a co už máš jinak vše zařízené???????
Odpovědět
No abych ti řekla pravdu zatím je to trochu chaotické..... Šaty vyzkoušené jen jednou....nekonečné vybíraní na internetu a v salónech při zkoušení všechno jinak. Ty, které jsem si myslela, že budou dobře sedět...hrůza a naopak. Takže doufám, že budou dobře sedět. Přítel koupil oblek hned...jednou zkusil koupil a šli jsme domů. Se mnou je to složitější :(
Odpovědět
Prstýnky budou tento pátek :o)))) oznámení je odeslané, dorty zamluvím v sobotu, obřad je už rezervovaný dlouho a restaurace taky. Kytky taky zamluvené...jen na auto zatím nic nemám....jmenovky na stůl si vyrobím sama...(stejné jako oznámení) co ty??? máš už určitě všechno vid?
Odpovědět
niko vy mate 6 dortu? To by byla moje smrt, ja nebyla schopna vybrat ten jeden! :-) A na vysluzky jsem koupila Svatební víno, je dobré a 30 lahví nás vyšlo na 1500,-. Dortiky budu rozdelovat jen co zbyde, mame objednany nejaky minizakusky, ale vim ze se to stejne nesni, sladky vetsinou moc nefrci. Ja uz zase začínám panikařit, že máme objednáno málo jídla.... Asi doobjednám nějaké mísy na půlnoc. Kdybych tak věděla, do kolika se bude pařit. V restauraci nám řekli, že je jim to jedno, že s námi vydrží třeba do rána. To je sice pěkný, ale jak pak mám odhadnout to jídlo? Přece jim nedám v osm večeři a pak už nic... Ach jo, čím víc se to blíží začínám být nervozní. Do ted vše běželo jak na drátkách tak doufám, že se to nezačně sypat.... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
laadi, nemám, můj nemá ještě nic, jaksi to plánujeme tak dlouho ale nic pořádně hotovo. Hodně mne toho ještě čeká zařídit, naposledy navštívit matriku a poplatit zbývající poplatky, tak samo i hrad, zamluvit kytky - ty snad zítra dopoledne, ikdyž nejsem uplně rozhodnutá, jestli kaly nebo lilie. mojemu oblek - ten se jen objedná a bude, košili, kravatu - stále nevím jsetli koupit šampaň košili a tmavší šampaň kravatu, nebo oranžovou kravatu, nebo oboje oranžové?????? je toho moc, dneska jsem koupila ubrousky, stále domýšlím voničky, i výzdobu. na auto jsem chtěla původně girlandy, ale ta bude asi jen na ženichovu, na moje dáme takové malinké ostrůvky z chryzantém (krémových a oranž) spojených společně petigem, bude jich asi 9. jmenovky jsem zrušila, možná budou ale jen pro rodiče a svědky, ti ostatní ať si sednou jak chtějí. Jo ještě jsem si dneska koupila nové prádlo, krásné bílé, ikdyž mám šampaň šaty ale to neva, stálo 1000 s tím jsem počítala. Jinak mi chybí ještě zařídit manikuru, a začít chodit na solarko.
Odpovědět
nika tak vidím, že nejsem sama kdo šílííí :) k těm kytkám kaly jsou krásný, ale nevím proč je mám sžitý se hřbitovem :o( jůůůůůůůůůůůů ale do oranžova lilie...oranžová košile ženicha v jiném odstínu oranžové nebo s proužkem kravata.....tak to by se mi taky líbilo. Přítel má zelinkavou (no spíš pistáciovou) košili, a do proužku kravatu (s kombinací béžova zelinkava a pistáciova) a já taky zelinkavou kytku (jak mám v přípravách) Myslíš, že se stihneme do začátku září opálit??????? já jsem jako sýr
Odpovědět
a jaký máš prádlo??? :o) už i na svatební noc :o) sem s ním ...fotku
Odpovědět
Profilova fotka
no máš krásné album, hlavně ten žlutý dort, ten s emi taky líbí, škoda jen že jsem už je objednala, ale né, stejně nechci krém nahoru, jen marcipán, marcipán, ten můj miluje. Pistáciová je pěkná, ale já mám šaty slonová kost a to by asi nešlo, mi se ta oranž líbí, je veselá, bude i ve voničkách - viz mé album. snad mne babička a tety moc nepomluví, že je to jako u cigánů :-D :-D :-D opálit, no já nevím zatím jsem stihla jen ramena, a tak asi poprvé v životě zkusím solárko, uvidíme.
Odpovědět
no věříš, že máme podobné šaty :) malinko podobné já nevím jestli je máš dole úzké jako já :) moooc krásný nemůžu je vložit do alba, protože ze salonu potěšení 79 nejde nějak kopírovat :o( proč by oražová nešla...když šaty jsou slonová kost kytka do oranžova ženich oranžovou košili a kravata kombinace slonová kost s oranžovou :o) teď letí pastelové barvy :o)))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela ta zelenkavá, nevím více by se mi líbila k bílé. moje barvičky byly nejdříve bordé a šampaň ale pak mi bylo poradělo jednou vizážistkou, že oranž, je pro mne lepší a asi jo, je teplá, veselá, prostě lepší.
Odpovědět
no už se těším na fotky ze svadby :o) budeš pak vkládat?
Odpovědět
Profilova fotka
no snad jo, nevím co na to můj, ale snad bude souhlasit :-| , určitě, ukamenuji ho argumenty. ]-( :-)
Odpovědět
:o)))) to už bude tvůj takže nebude žádný odmlouvání :o))) Mějte se a zatím pá
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki krásný zbytek večera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, když je tu nika, tak vůbec nestíhám číst... ;-) já mám velmi apatický týden, nic z toho, co jsem si naplánovala zatím nevyšlo, ale už rozvážíme oznámení, tak jsme se aspoň někam hnuli...na výslužkách jsme s mojí máti skončily na čísle 100, tak budou mít aspoň známý v Jihlavě co ke kávě....některý jména na seznamu mi vůbec nic neříkají....a už to neřeším.....šatičkay budu mít za týden, tak už se mooooooc těším.... dorty mám 3 (jeden 2 patra a 2 normální) a pak budu mít jeden jako poděkování za syna rodičům.....včera jsem byla v cukrárně a chtěla jsem světlýho ženicha, ale oni to nemají, ale pokusí se mi to sehnat....a když se mi to nebude líbit, tak si je prej nemusím brát...tak jsem spokojená....bude to na konci srpna, takže času dosti....jdu makat byebye :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, nepovídej že nestíháš číst, já to zase tak nepřeháním ;-) , my máme dohromady 50 výslužek, 30 před svatbou a 20 po hostině. už mi z toho jde hlava kolem. furt něco řeším a právě když potřebuji tak mi mamča nebere telefon, děs a hrůza.
Odpovědět
Profilova fotka
Niko, tak co za měsíc už budeš mladá paní nebo ne? Já za hodinku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to budu, ale po 13, takže trochu později než ty. právě si tu lámu hlavu s výzdobou tabule. včera jsem nakoupila pár ubrousků a nevím jaký odstín a tak, mám jedny pěkné ale nejsou tak kvalitní, děs, pomalu se vzdávám představy břečťanu uprostřed tabule, bude tam málo místa. nevím jak to rozpočítat, hrůza, nevím jestli svícínky a kytičky - bude to jen jeden květ v kalíšku, asi dám na střídačku, vždy před pár proti sobě,... nevím ať toho není moc. Nevím jestli se těch samotných květů nevzdát a udělat raději méně vetších ikebanek, hrůza.
Odpovědět
Niko, klídek...máme na to ještě celý měsíc... 8-) já taky nemám představu kolik svíček a jaké zdobení, o víkendu jedu na školení do Prahy, tak se pokusím najít si chviličku a zabrousím do Ikei a pokusím se něco konečně vymyslet...Taky se tak těšíte na září :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, já jsem se včera byla domlouvat na místě, kde bude hostina. Taky jsem se bála, co všechno budu muset shánět kvůli výzdobě a tak a nakonec mně dali vybrat z x barev ubrousků, mezi nimiž byl také ten, který měl přesně takovou barvu, jakou jsem si představovala. Ani kytičky na výzdobu nebudu muset objednávat, jelikož tam mají moc krásnou umělou výzdobu. Jsem z toho prostě nadšená a už se nemůžu dočkat, až ten den "D" nastane. Ty přípravy jsou na jednu stranu moc krásné, ale na druhou stranu už by mohlo být po nich. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niko, já taky nevím jak bude výzdoba nakonec vypadat. Mám nakoupené ubrousky, břečťan doprostřed stolu dám a okolo poházím zlaté penízky. Svícnů mám 19 ks, tak to musí stačit. V sobotu to navezu do tý restaurace ať si s tím nějak poraděj.. Já už se víc starat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít výzdobu nádhernou meruňkovou, už mám dokonce hotové i jmenovky. Penízky budu mít také poházené po stole. Dortík je třípatrový do oranžova, ženich bude mít meruňkovou kravatu, já kytku. No prostě to bude meruňková svatba. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?