Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem včera zažila taky menší šok...moje máti za mnou přijela na skok s přítelem, ani nešli dál, jen mi dali láhev Berentzena (kys. jablíčko mňam) a tak se vyptávala, jak to pokračuje a já jí říkala, že je vše OK, a ona najednou začala, že moje svatba bude stejně jedno velký fiasko, tak jsem jí s naprosto klidným hlasem řekla, že jestli tam jde s touhle myšlenkou, že jí tam nechci, ať nechodí...já si budu celou svatbu platit säma, tak ať se nevzrušuje, kolik to bude stát peněz, ona mi na to nedá......halvně že měla taky velkou svatbu (přes 45 lidí) a v kulturáku...já za to přeci nemůžu, že toho mýho je maminka z 10 dětí a chtějí pozvat všechny.....já mám 15 lidí a večer o 10 víc a nic neřeším.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki, to bude dobrý, uvidíš :-) Dej si Berentzena, my jsme ho včera večer taky měli - až jsem ráno nemohla otevřít pusu :-D Mamka tvýho miláčka je z 10 dětí?? Já jsem byla vždycky pyšná na to, že ohromuju mojí mamkou, která je z 9 dětí. A ty přijdeš s tímhle ]-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo emko a jeho tatínek je ze tří....takže ať počítáme, jak chceme, tak na svatbě budou opravdu jen nejbližší příbuzní a stejně jich bude z ženichovy strany 50 a ode mně 15... :-D :-D :-D ...jo emko, to víš, rodiče maminky se snažili.-.... 8-) jo a to kyselý jablíčko podám ženochovi píti před svatbou... :-D :-D ...ne to si vypiju s kámoškama před svatbou....co mě budou česat, líčit a ovívat... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jdu dneska odpoledne na P-shine. Dám vám vědět jak to dopadlo. Moje nehty jsou celkem dobrý, ale minulý týden se mi dva zlomily a tak nechci nic riskovat. Objednala jsem se na základě diskuze NEHTY - snad to bude dobrý :-)
Odpovědět
jojo, emko, napiš, jsem zvědavá na tvoji zkušenost.... já mám v tuto chvíli nehty flekatý, protože jsem si včera barvila vlasy... barva chytla sice hezky, ale bohužel i tam, kde neměla (měla jsem sice rukavice, ale přece jen jsem to úplně neuhlídala) :-D doufám, že se mi podaří dostat to do soboty dolů, protože mám jít na gelové nehty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
někdo září, jiný v září,....kde holky všechny jste, že tahle linie nějak upadá...???? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, už jsem se dlouho nezapojovala. ;-) Nemůžu si pomoct, ale moje nervozita kolem svatby jakoby utichla a vy taky už moc neplašíte (byly horší debaty :-) ). Emko, Ty máš malýho chlapečka?
Odpovědět
Profilova fotka
vercoberco, neplaším proto, že jsem dostala krizi ¨, že všechno, co je zamluvený, nám někdo přebere, protože jsme nikde neplatili zálohu (a taky ji nikdo nechtěl)...tak mě z toho dneska bolela celej den hlava,.....ale už je to dobrý.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nehty dopadly dobře. Ruka je taková upravená a na první pohled není nic vidět. Jen se ty nehty krásně lesknou i nenalakovaný. Já jsem si přesto dala ještě výživný lak a teď doufám, že se mi nějaký nezlomí a dorostou mi souměrně.. ;-) Verco, mám synka (8 let) - je nejvíc natěšenej a má největší starosti s tím jak to všechno bude.. :-D Chlapi si padli do oka od prvního okamžiku, a kolikrát jsou spolčený proti mě :-o Potřebovala bych ještě nějakou holčičku... ;-)
Odpovědět
emko, a co ti brání? :-D to jsem ráda, že nehty dopadly dobře... můžu se zeptat, kolik to stálo?
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nebrání mi nic, ale chceme počkat až po svatbě. Ten měsíc už to vydržím ;-) :-D Nehty stály i s nalakováním 120,- Dvakrát jsem se ptala, jestli se nespletla.
Odpovědět
Článek se načítá
120,-??? páni, a mně říkali, že mě to bude stát 800,- gelovky jsou teda dražší, ale o tolik? pffff :-S jen aby to nebyl další kluk, to pak bude totální přesila... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, kdyby to byl kluk, nedalo by se nic dělat, přeci bych jim ho tam nenechala ;-) to je 50 na 50 8-) Ta cena je fakt super. Paní co mi to dělala, říkala, že to chce aspoň 3x, aby to bylo znát. Takže já to do svatby stíhám jen tak tak. Dělá se to totiž po 3-4 nedělích. Na svatbu si nechám udělat Francii. Gelový nehty jsem jednou zkoušela, ale jsem v tom jak bez ruky. Já bych neuměla vzít ani ten prstýnek a miláčkovi ho navlíct :-o To by byla sranda :-D
Odpovědět
Ahojky, já budu mít gelovky-už jsem je několikrát měla a je to v poho. Po 1dni si zvyknu na ně a je to super, takže na ně půjdu asi 2dny předem. Cena 450,--
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já už jsem za manikůru a lakování Francie vytasila 860,-!!! Ale jsem to mrcha proradná (promiňte mi to manikérky a modelářky nehtů) a všechno jsem odkoukala, nakoupila správné laky a už si to doma lakuju sama. A moc se mi to líbí ;-) (přeci si to nebudu pomlouvat :o)) Emko, já se snad na vás přijdu podívat na obřad. Pokud budu schopná :-D . U Blatný budeme pařit až do neděle a vlastně tam strávíme týden líbánek (úplně jsem na to zapomněla). My budeme prcka taky zadělávat až po svatbě, ale až po Silvestru. Budou to naše první manželské vánoce a budu muset nějak přeorganizovat dosavadní zvyky našich rodičů a to bych jako těhulka nebyla v plné síle :-) Nevím, co se to děje, ale čím jsem starší, tím mě víc věcí dojímá (a protože brečim pomalu i u večerníčku, tak bych řvala celé vánoce).
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, a kde máte hostinu? Já bych se na tebe šla taky podívat, ale nejspíš mi to nevyjde.. Budu celá upatlaná od pečení, smažení a vaření. Potom musím navézt dorty a všechny dobrůtky do hospůdky... radši na to nemyslím. Od kolika hodin máte obřad??
Odpovědět
Ahoj zářijovky, tak včera jsem to psychicky nevydržela a musela jsem si vyzkoušet šaty - hlavně jestli se k nim hodí doplňky, které jsem si už pořídila. Dopadlo to tak, že mám nové boty a naušnice, na hlavě budu mít závoj, i když jsem si s tím nebyla do včerejška jistá, ale bez něj jsem tak nějak "holá" - sice je dlouhý až na zem, a my nemáme svatbu v kostele, ale na zámku, ale tak nějak se mi ty moje šaty líbí víc s tím závojem. Taky mi přišlo, že jsem do nich od února, kdy jsem je zamluvila, zhubla a visí na mě jak na věšáku - sice se zúží, zkrátí a přidají se vycpávky na prsa, ale i tak mi najednou přišlo, že to najednou není ono...ale přitom se mi tak moc líbili..
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Peti, uvidíš, že až je zaberou a budou ti akorát, tak to zas bude ono... proč by sis je jinak předtím vybrala :-) Já mám jít na zkoušku až 3/4.září, ale asi tam taky naklušu dřív s doplňkama, abych to doladila. :-)
Odpovědět
Díky za útěchu Emko :-) Na hlavní zkoušku jdu už 16.8., paní s nimi bude mít ještě dost práce než mi je doupraví na mojí postavu...na zkoušce byla se mnou i moje svědkyně a odvěká kamarádka a také mi říkala, že mi moc sluší, tak jsem si asi přeci jen vybrala dobře...jo a zjistila jsem, že si před obřadem budu muset natrénovat "vykasání" sukně při chůzi po schodech - já vždycky vezmu jenom vrchní část šatů a na spodničku zapomenu, takže mi celá vykukuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo, takhle do podrobna jsem si to ještě nepředstavovala, ale schody tam máme taky.. No budu ráda, když se nepřerazim :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no jo schody tam máme, taky mě nenapadlo o tom přemýšlet :o). Ale povede mě tatínek, tak ho vezmu dolů se mnou :-D Máme to ve 12,30 a hostinu v hospůdce u zámku. Je to sice malý, ale jsme z toho unešeni. Měli jsme původně restauraci Na Rychtě, ale pak jsme zašli sem a bylo jasno. Sice nevíme, jak vaří (měla jsem tam akorát topinku), ale co nás nezabije, to nás posílí - hlavně, že to vypadá hezky ;-) . A je pravda, že blateňáci se na to moc netvářili, ale .... Včera jsme přivezli koláčky a košíčkovali. Co budu povídat - bylo náročné ukočírovat maminky a tetu, aby košíčkovali dle mých instrukcí, ale výsledek je potěšující. Nejvíc jsem se musela smát, když na mě dělali ksichty a mysleli si, že je nevidím ]-( . A pak se popadali za břicho, když jsem jim řekla "děti". Ale toto kouzelné slůvko je vrátilo do dětské poslušnosti (asi se bály výprasku :-D :-D :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Ty už roznášíš koláčky? My je ještě ani nemáme objednané......... :-o To je sranda, ale já je chci roznášet až začátkem září. My máme hostinu v RZ Radost v Dole. Je to tam poměrně velký a celý rekreační středisko máme pro sebe. Jak vařej to taky nevím, protože když jsme tam byli zrovna tam byla nějaká škola v přírodě a školní obědy fakt nemusím. :-D Ale jak znám naši rodinku, sní se všechno co bude na stole. 12,30 to je v pohodě, co? My máme ve 12,00 - dřív jsem to nechtěla. Ještě vůbec nevím, kdo mě učeše ani jakou budu mít kytku... do květinářství se snad vypravím příští týden. Ty jsi z Blatný nebo z Písku? Jestli se teda můžu zeptat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem z Nymburka (střední čechy) :-) . Maminky rodiče pocházejí z Mačkova a Paštik (tam budeme mít odpolední grilování) a tak mám k JČ dost blízko. Koláče mají být správně až týden před svatbou (maminka to říkala), ale mě se s tím už nechtělo zdržovat a taky jsme to udělali jako oficiální pozvání. Tak jsem to hnala měsíc předem, aby nám všichni stihli koupit dárečky :-D a taky si sehnat oblečky, protože samozřejmě nikdo nemá co na sebe ;-) . Hodinu obřadu jsem taky tlačila co nejpozději. Česat se nechám v Praze a pak tradá za ženichem. A tak bych to asi ani nestíhala. A taky si ráda přispím ;-) (budu vstávat v 7,00 hodin - to si opravdu vyspím :o))) A kytku budu mít z květinářství na náměstí skoro vedle cukrárny VIOLA (jestli Ti to něco říká). Ale je to zařízené, protože už nemám moc času tam jet, než 2 dny před svatbou. Jinak jsem hroznej lajdák a honím věci těsně před termínem ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme na tom podobně. Já tam jedu tenhle víkend, pak ještě další a konec, potom až 8.9.05 Tak to musím nějak dohnat. My bylíme kousek nad Prahou, ale v JČ mám babičku a všechny příbuzný a takže jsem tam jako doma :-) Jelikož tam budu už od čtvrtka - připravit nějaký pohoštění, uklidit babičce barák (protože, přeci nepozvete ddo baráku hosty bez gruntování ;-) buď si to sem přijedeš uklidit, nebo je sem nezvi :-| ) budem vyjíždět od ní. Takže kytku si nechám udělat v Blatný na náměstí v pasáži - jenom tam musím dojít domluvit jakou. Dotry jsem chtěla od jedný pani u Čimelic, ale ta má dovču až do 24.8. (tak tam asi budu muset jet jenom na otočku :-| ) A tu kadeřnici fakt nevim :-| snad mi někdo poradí, ale mám strach, aby už nebylo pozdě... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Květinářství v pasáži je vyhlášené. Všichni naši známí chodí jenom tam, ale my jsme to nemohli najít a tak jsme zaparkovali v tom na náměstí :-) . A o úklidu mi vyprávěj. Tatínek už od začátku roku vylepšuje chalupu - už jsme i bílili - HRŮZA :-o . A tak jsme po tom malování vzali chalupu z gruntu. Teď už tam naši dělají jenom takový "šolíchačky". Ale podezírám toho našeho otrokáře, že kdyby měl peníz na zbyt, hned by tam vystavěl úplně jiný sídlo - v takových okamžicích je člověk rád, že tato možnost není ;-) . Moje síla na přípravy je už u konce. Nechce se mi trávit celé léto jenom přípravou na svatbu. Je spousta jiných příležitostí - voda, houby, kamarádi a tak 8-) . A Ty máš zase ty svoje chlapy, takže se taky určitě nenudíš a máš spoustu zábavy. S kadeřnicí Ti poradit neumím, protože opravdu propaguju Prahu. Ale tím nechci říct, že by tam nemohli být šikovné kadeřnice. Já jdu dneska na zkoušku k jedné vizážistce. Dala mi na ni kontakt jedna holčina na svatby.cz, jestli budeš chtít, v pondělí Ti dám referát popř. tel.
Odpovědět
Profilova fotka
To by jsi byla moc hodná... Já těm přípravám taky moc nedám, beru to všechno tak nějak sportovně, když to tady vidím... :-) Pro mě je důležitý mít co jíst, co pít. Mít šaty, prstýnky a místo kde nás oddají. Ten zbytek už nějak dopadne. Stejně nám jde o to, aby to s námi naši blízcí oslavili a bavili se a jestli budeme jíst z bílých talířů, nebo ze zelených to je celkem fuk ;-) Neříkám, že nechci být hezká, ale nezblázním se proto. Jak ty říkáš, nebudu trávit celý léto přípravou svatby, abych tu pak v září brečela, že se něco nepovedlo tak jak jsem chtěla... ;-) Dneska jedem k bratránkovi na oslavu narozenin - sejde se tam dost lidí, který půjdou i nám na svatbu, takže rozdáme nějaký oznamka a snad mi někdo nějakou kadeřnici poradí (aspoň v Písku to je cca 20km)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to Ti budu držet palce. Já už musím utíkat - povinnosti volají - kadeřník nepočká :-D . Přeju hezký víkend a hodně veselou oslavu. papa v.
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak my už budeme tento týden roznášet koláčky. Vdávám se 3.9. a jsem z toho už trochu nervozni. Dokud to bylo víc jak měsíc do svatby tak dobrý, ale ted už se blíží strašně rychle! Dneska v radiu říkali, že léto je pomalu na ústupu, to jsem zvědavá jaký bude v září počasí, když začátkem srpna je takhle děsivě. Máme samozřejmě obřad venku.... Jo a nemůžu sehnat žádný hezký šaty na převlečení. Nemáte nějaký tip - Praha? Prolezla jsem už kde co, ale nic se mi zatím nelíbilo nebo nesedělo. V jednom obchodě mi paní prodavačka řekla, že jsem asi moc náročná....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Lino, taky jsem pořád sledovala počasí (odpolední party je na zahradě). Ale už to prostě neřeším. To by se člověk zbláznil. Tohle stejně nemůžeš ovlivnit - pokud teda nemáš uplacenou armádu, aby stíhačkama rozehnali mraky :-D . A na fotkách ve fotogalerii jsou nevěsty šťastně se usmívající i pod deštníkem. Hlavně ať není mráz!!! Dneska už člověk opravdu neví. Před týdnem byla vedra k zalknutí a teď 16°C. Ale nebudu machrovat, taky na konci srpna budu sledovat accuweather.com :-D . Tak ať nám to v září dopadne k naší spokojenosti. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?