Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Ahojky lido,dekuji za tipy,shodou nahod jsem u Brouka a Babky vcera byla,byli tam moc ochotny,domluvila jsem si jak kosmeticku,tak kadernici.Je pravda,ze sobotu nepracuji a pojedou tam jen kvuli me,taky se chvili dohadovaly,jestli budou moct...Ale nastesti to dobre dopadlo.Na zkousku ucesu jdu za 14 dni,na liceni za 3 tydny (tzn. 2 a 3 tydny pred svatbou).jen doufam,ze uz to bude podle mych predstav.Jo,ten saĺon se jmenuje Style Studio. Jinak preju pevne nervy pri zarizovani!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, pro prstýnky si jedu dneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees, huráááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím tě marki, tak to se těšíš co?,my už je máme doma už asi měsíc.. :-) a občas si je vyzkoušíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, my je byli zkoušet předevčírem,(ten můj dokonce hned na poprvý trefil prst) ale to byli jen kroužky na slepice, vypadalo to docela úděsně, ale dneska budou hotovson, takže se těším...zkoušku šatiček mám 10.8. a hotový budou 20.8. i se závojem----- 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám šaty už objednané dávno...závoj bude taky...momentálně už snad chybí jen kravata ženichovi a ubrousky sv.zelené a ještě krabičky na výslužky
Odpovědět
Ahojte :-) já jsem už hoodně nervózní-nevím co budu dělat těsně před 10.9. My už prstýnky máme taky doma, nemáme zatím oblek pro ženicha ani košili ani kravatu..... :-| No musíme se zlepšit a pospíšit si.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nervozní ani nejsem,i když uvidíme,uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, lapinko, já mám šaty koupený, víš, jen se mi dodělávají na míru a šije krajkovej živůtek (viz mé album, kdybys měla zájem... :-D )...oblek pro ženicha jsme koupili v červnu ve Vaňkovce v Brně, teď jsme byli v Brně znova a ty slevy..no já myslela, že mě hrábne... ]-( ....nám vlastně už toho moc nechybí, jen ty drobnosti...ubrousky, pár věcí do dětskýho koutku, objednat chlebíčky.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, no nám toho chybí, ale teď se na svatbu na 10 dní vykašlu, jedu na dovču a slíbili jsme si s mojim že si odpočenem se vším všudy (od práce od zařizování), ale asi to nepůjde, bude tam svědek tak budu ho informovat, a budeme zařizovat svícu. pok po 8.8. se do toho pustím na 150% a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
no už jsem se divila,že tu nejsi niko
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem se vrátila z města a obchůzek - ÚP, zradovtní poj, sociálka n hrůza, jestli nemusíte ven ani tam nechoďte.
Odpovědět
Profilova fotka
no, děvčata, já jdu v tý výhni na oběd, jsem zvědavá, kam dokráčím.... 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak opatrně, je to tam fakt vyhřáté, ikdyž u nás fouká lehký vánek, ale nic moc, já odpoledne vyrážím na zahradu, snad se neusmažím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hölky, září nám nějak spí....proberte se.... :-D
Odpovědět
To asi proto spí, že je venku hrozné vedro a člověk nemá na nic sílu i u mě v kanceláři je hrozný dusno, už se těším až vypadnu k vodě.To nemá člověk ani sílu psát na klávesnici.
Odpovědět
Profilova fotka
To je pravda, nezmuzu se pomalu ani zvedat v kanclu telefony :-D
Odpovědět
jí jsem sice doma, ale je tu fakt na padnutí.jen čekám až přítel přijede a pojedem se vykoupat do bazenu na chatu :-) ještě že nemusím pracovat mozkem, je nějakej přehřátej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my máme v práci klimu, takže nechci vidět ten vstup do tropů... :-( a za chvíli mi padla, tak jdu dom...a jak už jsem psala jinde, už máme doma prstýnky.....jsou úžasný.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny :-) , tak jsem zpátky po dovolený - bylo krásně, tak jsme se cachtali v bazénu. Je s mým menším chlapem :-) ten velkej poctivě vydělával penízky, bohužel nemáme přes léto dovolenou spolu :-( co se dá dělat - vyberem si to v říjnu na líbánkách :-D Byli jsme si pro prstýnky - no náááááááááááádhera. Předčili naše představy. Jsou jednoduchý - proužek bílý, proužek červený zlato. Už bych ho nejradši nosila a všude se chlubila :-D No snad to vydržím ;-) A mám konečně boty.... plná špička, pásek za patu, světle béžová (no jako šampaň) akorát mají hnědý podpatek, ale snad to nebude nikomu vadit - mě teda ne!!! :-D Jak se máte??
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je ta Vercaberca co se vdává v Blatný den přede mnou??? Docela bych s ní hodila řeč. ;-) :-D
Odpovědět
Ahojky, já se tedy momentálně nemám radostně. :-( Obdržela jsem zprávu mailem, že kameraman/fotograf, se kterým jsem byla předběžně domluvená (chtěl zavolat do 6.8.! a potvrdit jak jsem se rozhodla), usoudil, že se pro něj nerozhodnu a že se tedy rozhodl pro jinou zakázku!!!!! ]-( Neskutečné! Takže slovo prostě nic neznamená! Takže abych zase šla a hledala, a nejhorší je že nevím kde... :-| Neporadí někdo? Lokalita Jižní Čechy.
Odpovědět
Profilova fotka
pavlinda: Je to úplně normální. Já si v pátek ověřovala kameramana a fotografa. Fotograf mi řekl, že mně měl napsanou na 3.8. a přitom jsem mu to stokrát říkala do telefonu (a navíc svatba ve středu - no musí být asi padlý na hlavu). Ještě že mu nikdo nevolal na ten náš termín. Nyní říkal, že si to jenom o měsíc přepíše a že to není žádný problém, ale kdyby už tam někoho měl napsaného, byla bych ve stejné pozici. Ještě že jsem si to v pátek ověřovala. Ach jo, je to hrůza, oni si ani neuvědomují, jak je to pro nás důležité ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak z toho mám, Pavlindo, taky největší strach - že mi někdo odřekne a nebudu vědět co dál. Když se ptám, jestli chtějí zálohu (abych měla pojistku, možná jen pro sebe, protože i tak mi můžou odříct) tak prý je to zbytečný. :-| Já ti svojí fotografku neprozradím, máme stejný termín. ;-) Ale myslím, že někoho seženeš a fotečky i video bude krásný...
Odpovědět
Byla jsem v pátek u nás v St ve Fotografii. Holky milé, ale jakoby neměly zájem... Odcházela jsem nespokojená. A dělají pouze fotky a to jen na obřadě. Na hostině už ani náhodou. Tak kdybysme vzali je, tak stejně budu ještě někoho shánět na video.... Fakt hrůza. Po téhle zkušenosti musím přinutit snoübence, aby zavolal hudebníkům, že to fakt platí.... Já nechápu, jak si to někdo může dovolit..... takhle jednat. Když něco slíbím, tak přeci to mám dodržet, ne? ]-( ]-( Po úvodních slzičkách jsem teď naštvaná! ;-( ]-( ]-( ]-( Na webu jsou samé pražské firmy, v JČ jakoby foto/video studia neexistovala :-| Ach jo! Jo, tenhle také zálohü nechtěl, že by ho to pak netěšilo.....
Odpovědět
Profilova fotka
bl**c jeden ]-( Aby ho husa kopla, co?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlindo, teď mě napadlo - já jsem dostala na matrice takovou malou brožůrku STRAKONICKO a tam byly nabídky různých firem. Možná by se tam dalo něco dohledat. Já nevím, jestli jí ještě mám, protože to pro mě bylo všechno z ruky, využila jsem tam jenom květinářství (a to jsem ho ještě našla dřív než jsem otevřela tu brožůru...) Nejsem si jistá, jestli jsem jí nevyhodila, mrknu po ní odpo doma. Tobě jí nedali???
Odpovědět
My jsme na matrice ještě nebyli. Obřad je v kostele. Ještě nejsme s farářem domluveni co a jak máme na matrice zařídit. Kdyby sis vzpomněla a našla jí, budu ráda :-) Díky předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo. Já se po ním mrknu a zítra ti dám vědět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, trošku mě děsíte, taky předpokládám, že když si někoho zajistím, osobně objednám jeho služby, tak předpokládám, že si to zapíše někde do diáře. Ale radši se taky ujišťuji, šaty mám objednané, teprve se mi šijí, ale nezapomněli na mě, hostinu a rezervaci pokojů jsem si taky ověřila a teď jsem se mailem připomněla fotografovi.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky předpokládám, že to tak platí a když mi někdo řekne, že s tím počítá tak to beru na 100%. Jak je vidět, jsou i ti, kteří to tak neberou. Tak nám všem jak jsme tady, i těm co tu nejsou, přeju, aby se nám takový "podnikatelé" vyhýbali. :-) PAVLINDO: našla jsem tu brožůrku, nějaké adresy ti hodím do IP. Snad ti to pomůže ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?