Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Niko, tak jsem to taky vymazala - všechno po a v den svatby. A víš co?? Mám ještě 4 dny volno, zbývá mi jich jenom 46! :-D :-D Mezi tím je ale i to, že si nesmim zapomenout vyzvednout šaty z půjčovny - tak to snad nehrozí - to by byl vrchol všeho :-o :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky to asi vymažu, ale teď jdu něco dělat ale odpoledne se tu ukážu zatímko papa
Odpovědět
Ahoj holky, všechno se mi nějak hroutí, :-( odřekla mi kadeřnice, tak musím najít novou, zrovna tak fotografka jede v můj termín svatby na dovolenou, mamka nastupuje za týden na operaci,... Nemám ještě zařízené výslužky, ani jsem nechodila po kytkách, nastávající nemá boty ani kravatu. Hrůza, jak jste na tom vy?
Odpovědět
Profilova fotka
lidical, klídek, já si to taky zažila asi tak před 3 týdny, odřekla mi cukrářka, a najít novou byla práce, ale je lepší, taky mi padly šaty a mám pocit že ty nové jsou taky lepší. Neboj máme ještě dost času, hlavně a't se mamka uzdraví, výslužky taky budou, kytku, jak říká můj přinejhorším natrháš za plotem :-D . my toho taky ještě nemáme, chlap nemá nic, oblek teprve objednán a je na cestě, ale můj bude teď 14 dní mimo, tak zase nic nevyřídí (boty, košile,...) věřím, žě jak kadeřnici, tak i footgrafku (fotografa) najdeš brzo a možná to bude jako u mne, něco zlé je k něčemu dobré a budou lepší, nebo aspoň tak dobří jako ti co ti to odřekli. drž se, zvládnem to :-D
Odpovědět
Dík za podporu, jsem ráda, že je tato možnost si napsat s někým kdo se taky vdává. Dost mně to drží a pomáhá. Moje šaty se mi taky přestaly líbit, ale říkám si že je to asi normální. Měnit už nebudu. Prstýnky které jsme objednali z katalogu jsou taky úplně jiné, bohužel horší. Oznámení máme taky jiné než byla původní představa, text zkazili ale naštěstí opravili Spodní prádlo bylo drahé, je mi akorát, ale vypárala se mi nit jak na podprdě tak na kalhotkách, tak budu zašívat O mých šatech na převlečení mi mamka řekla že je to pěkná spodnička a co ušijeme přes to Setkání maminek nedopadlo zrovna nejlépe jen boty se mi líbí, restaurace taky, ale je dražší a bud. tchýni se to moc nelíbí,...
Odpovědět
Profilova fotka
lidi, neboj, mně se šaty nepřestaly líbit, jen s nimi byl problém, měla jsem vybrané vínovošampaň a ta vínová začala nesmysleně pouštět do té světlé, hrůza, a to jsem už měla vše vymyšlené v té vínové - výzdobu, kytku atd. naštěstí, jsem je změnila, a ti barvu svatby, na doporučení květinářky i vizážistky, že ke mně jde lépe oranžová než vínová - bordó. prstýnky ještě nemáme ani vybrané a nejdříve je objednáme po 8.8, tak to bude tak tak na hraně s termínem svatby. Oznámení jsem si dělala sama, tedy ještě dělám, a taky jsem teď narazila na lepší papíry lepší nápady,..... ale co ty původní jsou naše, ikdyž jsme zatím nikoho ofic nepozvali, to snad příští týden. spodní prádlo, koupila jsem si k původním šatům, bez odepínacích ramínek, naštěstí ve slevě, ale krásné, ale k novým potřabuji podprdu bez ramínek, tak další výdaj, a nejhorší je že mám blbý pocit když hcodím v podprdě bez ramínek, mívám košíčky c i d, tak uvidíme, jak to udrží a překoná přitažlivost zemskou. šaty na převlečení nemám, chci si užít ty svatební až do rána. vidíš nejsi v tom sama, my dokonce tento týden (ve čtvrtek) teprve vymýšleli menu a zadávali předběžnou kalkulaci, ta bude teď v úterý, namám nic na výzdobu hostiny, kytičky bych taky měla oběhat, ve středu jdu ke květinářce, půjčí mi albumy s fotkama. No je toho před námi mooooc, ale stihnem to, musíme, protože je to náš den, a kdyby se něco pokazilo, cožý se určitě stane, tak hlavně ať nám vyjde manželství, které tím dnem začne. :-) o tchýni mi nemluv, to jsem se rozčilovala včera, my máme taky drahší hospodu, ale tu nejkrásnější, kterou jsme společně s nastávajícím vybrali, a za ní si stojíme. stůj si také za svým, usměj se a jdem dál do příprav, bude to fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Niko:No je toho před námi mooooc, ale stihnem to, musíme, protože je to náš den, a kdyby se něco pokazilo, cožý se určitě stane, tak hlavně ať nám vyjde manželství, které tím dnem začne. Nádhera škoda,že už máme motto na oznámení jinak bychom použili toto! krásné... :-D :-D :-D Tak co skoromanžel už odjel i s nasmaženýma řízečkama?Co máš v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki lapi, :-D :-D :-D no dneska chci dát do kupy byt a udělat si den pro sebe, taky ¨bych měla zajít na solarko, aspoň se objednat, slunko furt nic, a já sem bledá jak stěna. zítra nebo večer vyzvednu synovce a jedu k našim, zítra na výlet do lesa na hříbky a ve středu zařizovací kolotoč okolo svatby a taky jiné. No mám toho moc, ale zase jsem sama, nemusím vařit tak toho stihnu více. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo to vaření pro ty naše chlapy... ten můj naštěstí baští v práci,takže moc nevařím jen o víkendech a taky jsme furt někde,takže jen občas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to máš dobré, muj v práci obědvá to co ci vezme z domu, a proto že dalá stále 16 tak mívá studenou i teplou svaču (ještě že jsou mikrovlnky) tak vařím co dva dny, neva mi to, jen dochází insporace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak sleduju, že nejsem jediná, kdosi není jistý s výběrem šatů :-D . Mě se hned líbily, ale když jsem tak probírala fotky na internetu, tak jsem znejistěla.. Ale už se tím nechci zabývat. My ještě nemáme zajištěnou hudbu a vybrané prstýnky a objednaný dort, jinak by už vše mělo být ok 8-)
Odpovědět
já jsem tedy měnila šaty, ale z jiného důvodu - měnili jsme svatební salon, protože mě naštvali se svou neochotou, ted jsem s šaty mooooccc spokojená. ještě toho máme docela dost na zařizování, ale přítel říká at si z toho nedělám nervíky... leni, ty máš ještě čas, prakticky 2 měsíce, prstýnky jsme objednali teprve před týdnem, na dorta ještě nejsem dohodnuta...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni:já viděla spoustu šatů a říkala jsem si že by tyhle nebo tamty...ale vždycky si vzpomenu na ten fajn pocit,který jsem měla u zkoušení těch zamluvených,takže to taky neřeším.. :-) přeju štěstí na ty muzikanty,nebo budete mít DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, zrovna včera jsem s tím svým probírala, co nám ještě chybí....tak nemám kytku, jen vím že bude oranžová, zítra jedem na prstýnky, ale už na zkoušku, protože jsme je objednávali už před 2 měsícema, a protože já si vždycky vymyslím něco navíc, tak jsou dělaný na zakázku (ale vyjdou nás oba na 4500,- a jsou z bílýho zlata)...já mám spíš největší obavu, že ten můj bude o svabě okolo všech běhat, a starat se o ně, místo aby byl se mnou.....a on mi ani nijak moc neodporoval ařekl mi, že ať se nebojím, že ho uvidím v posteli po půlnoci, že tam můžu být s ním...takže mě moc neuklidnil....nechápu, že tak jeho rodina je tak neschopná....je jich 50,a le zatím se nikdo nenabídl, že by ři organizaci v samotnej den někdo pomáhal.....pak jsme se chvíli dohadovali, kdo jako s náma bude sedět v čele, tak mě dožral, protože z jejich strany se tam bude "vyvalovat"asi 10 lidí a po mně chce to ¨samý...jenže jak to mám udělat, když ode mně si tam sedne jen máti s přítelem a maximálně děda....z těch patnácti lidí, co tam budou ode mě....chytrej až na půdu.... dělám všechno proto, abysme si ten den užili my dva, a zatím to vypadá, že to bude večírek jeho rodiny, o kterou se on ochotně postará...ach jio.... :-( . jinak zítra jedem ještě na šatičky, tak se mooooc těším.....pá Markí
Odpovědět
Profilova fotka
lapinka: Chceme živou kapelu na hostinu a odpoledne, navečer a večer by měl dělat DJ kamarád. marki: Já chci taky oranž kytku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hoky já se taky hlásím do klubu zářijových oranžových kytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to bude stylové září...jen aby nám tam místo kytiček nenamíchyli sadu spadlýho listí.... :-D niki, viděla jsem kytku, co jsi dělala pro cebetku ) teda myslím, že to tak bylo....jsem sklerotik a na jména úplně... ;-) )...a ta byla krásná....nechceš dělat aranžérku, nebo v květinářství.....myslím, že by ses uživila... :-)
Odpovědět
tak aby nás nebylo málo ;-) mám taky v hlavě jen oranžovou kytku z kal viz. mé album......snad to výjde.
Odpovědět
Profilova fotka
marki, díky za pochvalu, jo to koníček a mnohým se splní a mají z něj práci, nechávam to koňovi, ale kdo ví?
Odpovědět
Tak to je docela sranda, taky mám vymyšlenou oranžovou kytku z růží. To nás teda bude! :-) Přemýšlela jsem taky nad růžovou. Ještě jsem ale nikde nebyla, tak až možná uvidím nějakou jinou, tak ještě změním. Po výslužkách a dortu jsem ještě nechodila, kadeřnici stále hledám, fotografku taky, restauraci máme sice zamluvenou, ale ještě jsme se nebyli dohodnout na ničem. To je asi nejvyšší čas???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki můžeme to tu přejmenovat na oranžové září :-) , holde je to módní barva. jinak já jdu zítra pro kalkulaci do restaurace, tak se uvidí co a jak. Uvidíš že še půjde a nejdeš co potřebuješ a jaké menu máte vymyšlěné?
Odpovědět
To je právě asi ten problém, žádné menu ještě nemáme, ani jsme tam ještě nebyli aby nám ho nabídli. Nemám ani tu kalkulaci.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si najdříve nachystala co asi chceme, a on na to kouknul a poradil nám, v součtu to znamenalo, že zůstal sice jen předkrm a polívka, ale těžko se to sestavuje, když člověk nezná jejich jídelní lístek, já sem třeba chtěla jako hlavní jídlo něco kuřecího, tak jsme pak s ním vybrali plněná kuřecí prsa sýrem, šumkou a anglicku slaninou, s dolarky. místo teplého rautu s 5 druhy masa jsme zkončili u pečené (grilované) vepřové kýty, je dobré vědět jestli chcete svíčkovou nebo něco jiného, jinak vám poradí, neboj se toho, šlo to v pohodě. kalkulaci ti udělají potom podle předběžného počtu lidí, tedy měli by, aspoň máš pak přehled o cenách, není to konečné, ale tu cenu z ajídlo by pak měli dodržovat, samo s konečnou zamíchá pití (alko i nealko) ale máš přehled.
Odpovědět
No, doufám, že se nám podaří do té restaurace zajít do 14 dnů. Mám samé přesčasy, málo času, skoromanžel má pohyblivou směnu, tak se skoro nesejdeme, a příští týden máme dovolenou. Koukala jsem na tu kytičku v albumu cebetky, je opravdu pěkná, taky bych to chtěla nakombinovat s perličkama, nebo malinkýma bílýma kytičkama.
Odpovědět
Profilova fotka
lidi, její svatební, byla v eskutečnosti ještě krásnější, ale měla mít původně jinou, jen barvu ji dodrželi. Já sem jí přála s takovou malou co jsem dělala. Já růžičky nechci, spíše kaly, lilie a frézie, uvidíme, tento týdem mám scuka s květinářku.
Odpovědět
Profilova fotka
jé, niki, to je dobře, že jsi přede mnou, aspoň od tebe spoustu věcí vychytám.. :-D :-D ..třeba mě inspiruješ i na kyticu....tomu mýmu řekli, že když si nebudu vymýšlet (tomu teda nerozumím... :-D )...tak máme přijít 14 dní před..tak to budu mít akorát inspiráciu od teba.... ;-)
Odpovědět
Ahojky, i my jsme na tom s časem na štíru, domlouvat menu do hospody jdeme teprve příští týden,pořád se nemůžeme shodnout na tom,jak by měl vypadat náš dort...V pátek jsem byla u kadeřnice,zkouška účesu dopadla katastrofálně,utekla jsem odsud skoro s brekem,takže teď budu shánět novou... :-( Pro lidacal: koukám,že to máte taky v ČB,prosím,neměla bys nějaký tip na kadeřnici+kosmetičku? Mimochodem,mám zamluvenou oranžovou kytku z kal a růží :-D :-D :-D
Odpovědět
Omlouvám se, že k Vám lezu z července, ale chci něco k Marki... MARKI: jenom Tě chci trochu uklidnit a potěšit, četla jsem Tvůj včerejší stesk na to, že máš strach, že ženich bude na svatbě pořád jen běhat kolem svatebčanů a nebude s Tebou...no, upřímně, ono to tak bývá. Pro Vás dva je to ráno, ten obřad a zbytek svatby bývá většinou spíš pro tu rodinu a známé. My jsme si role rozdělili, na hostině a večerní párty jsme nebyli skoro vůbec spolu, každý jsme poletovali kolem stolů, všude se chvíli zdrželi-ale každý sám. Vždyť nás čeká, věřím že dlouhá, společná cesta a ten jediný den, kdy si pozvu hosty, bych se jim měla věnovat. Věděli jsme o sobě, usmívali jsme se na sebe, pohladili jsme se pohledem když jsme se u nějakého stolu minuli-ale to bylo všechno:-) Já nevím, ale být pozvaná na svatbu, kde jen sedím a bavím se s těmi, které vidím stále, zatímco ženicha s nevěstou nikdo nezajímá a "užívají" si jeden druhého, tak tam mě to teda nebaví. Už jsem pár svateb navštívila (teď se nám hodně vdávají kamarádky:-)) a skoro nikde to není jinak. Samozřejmě je to Tvá věc a když Tě to mrzí, těžko to bude jinak jen proto, že to jinak bývá. Ale jen jsem Ti chtěla říct, že to, že ženich bude skákat kolem příbuzných a nebude s Tebou je na svatbě úplně normoš a svatebčani, Vaši hosté, to ocení. Ahoj všem a ať se Vám přípravy daří a nádhernou svatbu!!!
Odpovědět
jezuro, je mi fakt líto, já sama jsem šťastná, že jsem dnes sehnala kadeřnici. Akorát jsem si nějaká nejistá, jdu na zkoušku týden před svatbou. Tak nevim nevim. Jednu jsem měla, ta by přišla domu i dokonce líčila, ale byli jsme domluvené, že se sejdem už před 4 týdny, a zcela se na mně.... Na sobotu se shání těžko, kor ještě s kosmetičkou. Máš pravdu, jsem z Budějc. Zkusila bych se být tebou zeptat v té ulici co je Brouk a Babka, tak jak je tam ta levná zelenina a ovoce, tak vedle je pasáž a tam je vedle sebe kosmetička, kadeřnice i manikérka. Pak nevim, leda jak je vijadukt u vlak. nádraží, tak je tam taky něco, jmenuje se to nejspíš U Karla, ale fakt nevim, a tam je jich snad taky víc. Jestli chceš, možná bych mohla sehnat kontakt na tu svou bývalou nespolehlivou kadeřnici-kosmetičku, ale za ty nervy ti to asi nestojí.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D hlasím, že už máme objednané prstýnky, oznámení je už doma, chybí jen kravata a boty pro ženicha, kalhotky pro něvěstu, dort a ta kapela :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?