Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
emko. Jo a můj miláček taky váhal. Ale paní ve zlatnictví nám říkala, že jednodušší je prstýnek roztáhnout - to se dělá za studena na počkání, ale když ho chceš zmenšit, tak se musí nařívat a říznout. Tak jsme si vybrali "akorát", dokonce jsme zkoušeli různé velikosti na jiných prstýnkách a pak jsme se dohodli. Uvidíme v srpnu až si pro ně půjdeme. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme zkoušeli prstýnky jako blázni oba dva :-D Vedle nás byl ještě jeden pár - ty byli krásně připravený. Na papírku měli č.vzoru, velikosti věděli z hlavy - prostě za 15 min. byli venku. My jsme tam šli taky s tím, že už konečně (po dvouměsíčním rozhodování a dohadování se) víme co chceme. Šli jsme tam podruhý a fakt na jisto, že máme vybráno. Jenže já jsem se spletla a hmátla jsem po jinym vzorku.... a už to začalo ... nebyli by tyhle ještě hezčí ?..? ;-) A co myslíte? No změnili jsme to, jasně. :-D Pak nastala anabáze s měřením - drahoušek to pořád přendaval 65-66-65-.. a mě zblbnul taky, i když vím, že zásnubní prstýnek mám 56 (taky prý velký, ale nemám žádný tlapy :-D ). A tak jsem zkoušela 55-56-55.. no nakonec jsem se nenechala zvyklat. Ten zásnubní se mi sice točí, ale jen když je zima (mě je teda skoro pořád ;-) ) ale snad to dobře dopadne... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
MONYM, podívej se do mýho alba z příprav marki240905...ty vysněné šaty, ty budu mít nějak podobně ušitý, ale bez tý vlečky....už se nemůžu dočkat..... :-) prstýnek má přítel velikosti 61, je to hubeňour, i když bříško už mu roste... :-D ale nějak se nám to přes léto, kdy nám natýkají prsty, zdát, takže si je jedem vyzkoušet ještě před ocejchováním, a před rytím.... ;-) monym, svatbu mám v Mrákotíně u Telče, odkud pochází můj přítel a já tam mám dědu....takže tam známe spoustu lidí, ale faráře si pro "jistotu" vezeme z Jihlavy.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přítel je také hubeňour, má velikost prstýnky 58 a já 52 a jsou nám o.k.
Odpovědět
emko : Skoro, jako kdybys popisovala nás :-D jen my oba šáhli po tom samém hned napoprvé. Navíc ostatní krabice s prstýnkama jsme rovnou nechali zase uklidit, protože už jsme je viděli před 2 měsíci. zbyly nám na pultě 2 krabičky od stejné firmy. Ten NÁŠ byl v obou krabičkách :-D a tak jsme si prohlíželi a zkoumali každý "svůj" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás je to naopak, já mám prsty hubené 52 a přítel je huběňour ale velikost má 63 má velké klouby na prstech. :-D
Odpovědět
marki : Jsou moc krásný. Budeš moc krásná nevěsta. Závidím ti vlasy. Já chodila ke kadeřnici, která vždycky věděla jak na mě. Ale v březnu asi neměla nějak náladu a ošmikala mě tak, že jsem málem brečela. Nevěděla jsem, jestli jí mám vynadat nebo rovnou trefit do zubů. Navíc hned v dubnu miláček žádal o moji ruku a začali jsme plánovat svatbu, tak od té doby - nestříhám, nebarvím, ke kadeřnici (jiné) jdu až v půlce srpna. Sice si budu muset připlatit, ale zase si se mnou bude "hrát" 3 hodiny. Jen chtěla aby měla z čeho dělat, tak chodím jak blb s culíkem a sponečkama, abych mohla teď mezi lidi :-D
Odpovědět
Dneska jsme také byli ve zlatnictví, nechala jsem ohodnotit zlaté zuby po dědovi :-D a díky němu budeme mít prstýnky levnější. Dokonce se sám zlatník divil, jak kvalitní zlato z toho je...já mám velikost 49 a přítel 66...
Odpovědět
Profilova fotka
jo, mně vlasy rostou rychle, tak to mám dobrý.... :-D .. já s nima občas provádím hrozný věci, během 2 měsícůprošly melírem, trvalou apotom barvením, ale snad budou v poho... :-D mám je hustý a zrzavý od přírody, tak jsem zvědavá, co vymyslí moje kaderníčka, kterou mi domluvila moje svědkyně Kačenka...ty fotky, co tam mám, jsou z úpně první zkoušky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, sláva, podařilo se mi dovolat se majitelovi restaruace kde máme hostinu a zítra jdu domlouvat, hurá hurá hurá, konečně bude něco dalšího z krku.
Odpovědět
nika: no vidíš, další úkol si škrtneš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono je to někdy šílené, jen mne mrzí že na něho budu zítra sama, chci ho ukecat na co nejvíce věcí, které můžeme donést sami, víno, tvrdé, ovoce, sladké je samozřejmost, slané, no uvidím, pořádně se na něj nachystám. u sepisuji podmínky.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
monym máš krásné botky, a ty kytička z orchideí je krásná
Odpovědět
tak to nám povolí jen sladkosti. Ostatní bereme od nich. Ale my jsme to tak i chtěli, abychom se nemuseli o nic starat.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale my máme známeho má vinohrad, tak víno budeme mít určitě levnější, a i tvrdý jsem uvažovala že nakoupím, pokud to dovolí, prvně naznačoval že něco od nich, určí se limit a pak klidně i naše, tak uvidíme. slané se dá taky nakoupit levnější než s přirážkou v hospůdce. nechci škudlit, ale jeden plat je jeden plat a naše nechci tak zatěžovat platili mi studia, a podporovali mne.
Odpovědět
my si to celé platíme sami. Tátu už nemám a miláčkovi rodiče jsou starší, mají jen důchod a navíc u obou je to druhá svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
nám moji rodiče platí hostinu, zbytek co jsme s přítelem našetřili, já z brigád a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
jo, holky, my si všechno sháníme sami, protože máme svatbu v kulturáku, takže jsme muselii shánět i paní na vaření a na obsluhu....na druhou stranu ale zase budeme mít levnější věci okolo...jen nevím, jestli když se právě zaplatí ty paní, pronájem kulturáku atd, tak jestli by to nevyšlo levnějc v těch restauracích a jídlenách... :-| ale já si platím svých 16 lidí sama, pak s přítelem kapelu, fotky atd samy, něco mi dá máti a zbytek platí jeho rodiče.-.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ty jsi chtěla výzdobu do oranžová bílá? já právě nevím, v rastauraci mají jen bílé ubrusy, já budu mít šaty ivory, a více by se mi líbila výzdoba smetanová (slonová kost) s tou oranž, myslíš/te že to půjde??
Odpovědět
Profilova fotka
niko, jo, klidně do toho běž, já chtěla taky smetanovou (protože já i ženich budeme laděný do smetanova... ;-)), ale nesehnala jsem smetanový lístky růží, tak mám bílou místo smetanový.... ;-) a včera jsem si to zkoušela na prostěradle a bylo to super.....a protože jsem sehnala jen jednu krabici látkových lístků růží(je jich tam asi 90 za úžasných 66,- Kč, ještě měli krabici bordó za 75,- tak kdybyste měla některá zájem, mohu vám to dojít koupit a poslat, pokud ji ještě mají, že) ale víc jich neměli, tak jsem si koupila peří marabu (v papírnictví v Jihlavě) 10 ks za 24,-Kč, - zatím jsem koupila 3 balení, ale asi ještědokoupím... a vypadají nádherně, tak něžně....ještě k tomu ty svíčky a může začít svatební mecheche...jen se obávám, aby ty péra nezačaly lítat, tak je musím do tý dekorační látky, co bude do oranžova, nějak zašmodrchat.... :-D a jak říkám niko, jestli máš doplňky na stůl ve smetanový, tak to klidně v týhle kombinaci udělej... ;-) pak mi/nám dej vědět...,ju ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, tak jsem včera byla u kadeřnice a podařilo se jí obarvit mi vlasy na fakt super zrzavou barvu. Na zkoušku účesu jdu až 14 dní předem, možná si nechám udělat ještě blonďaté proužky. Experimentujete s barvou před svatbou? Nebo radši ne? Mamka mi říkala, že jsem blázen, ale moje barva vlasů je strašně nevýrazná.. Teda byla, teď je výrazná moc pěkně. :-) Nemůžu se rozhodnout, jestli si nechat rozpuštěný vlasy... To by se mi líbilo asi nejvíc, ale bojím se aby nezplihly, mám těžký rovný vlasy.Co vy? Budete mít drdol nebo rozpuštěné? Taky se tak těšíte?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, a co tak namotat ty pírka teba na stříbrný drátek, co kousek jedno, a tím položit to na látku, je to taky pěkné. díky smetanové budou, spíše taková ta přírodní bílá, nebělená, to jde, mám ty listy co mám na oznámení v oranžové a smetanové, a dají se koupit i bílé, a pak smetanové a oranžové ikebany, buď vždy z jedné gerbery, nebo chrizantém, uvidím, zatím
Odpovědět
Profilova fotka
škoda niko, že si tak daleko, bych si tě klidně objednala jako koordinátorku a aranžérku....a spoustu věcí bych si nemusela kupovat, když to budeme mít podobný... :-D :-D :-D ....s tím drátkem díky, určitě to vyzkouším, včera jsem ukazovala svou představu Kačence (svědkyni), tak jí to nadchlo a říkala, že takhle by to nevymyslela a že se jí¨to moc líbíííííí....ještě jsem tam přidala pírka do oranžovohnědé a vypadalo to božsky.... :-) ,,už se těším, co bude říkat moje tchýně a budoucí švagrová......svatbu měla před osmi rokama, tak bude čubrnět, co se dá dneska všechno vymyslet, jenže já, na rozdíl od ní, si budu velkou část svý svatby platit sama....tak si jí udělám podle svýho.... :-D :-D a vo tom to je... ;-) lino, já se taky moc těší, a já se ani nechystám na změnu barvy, jako spíš moje kaderníčka, která mi řekla, že mi tam vrazí 3 barvy....ale já to spíš chci mít přírodní (jsem čistokrevná zrz od přírody, ale spíš takovej kaštan, než mrkvička... :-) )...tak to zas nechci přeplácat, ale uvidím, přebarvit se dá krom černý úplně všechno,t ak když se mi to nebude líbit, tak se vrátím zpět na zrz.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty brďo.....Niko, jak píšeš (sice jinde, ale to neva) dneska to máme za 50! To to letí. Pamatuju si, že nedavno jsme si tu psali že začínáme stříhat metr a dneska už máme půlku :-) Dneska si jdeme vyzvednout prstýnky, tak jsem na ně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fajn, my je ještě nemáme ani vybrané, snad dneska, jinak je to zabité a budeme je vybírat až po 8 srpnu a to bude na hraně. kolik jsi škrtla úkolů??? kolik ti zbývá???
Odpovědět
Profilova fotka
Mě jich zbývá 61 - nějak moc, ne. To je víc jak jeden na den :-o Připadám si jak u maturity - tam jsem to měla taky rozpočítaný a pak jsem se většinu učila o svaťák :-D Asi nebudu plnit všechno co tam je, a to už jsem toho spoustu vymazala rovnou na začátku :-| Chci si to užívat, ne se honit!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jich mám 57 ale asi ještě vymažu ty po svatbě... taky jsem toho hodně vymazala. tak si to chci užívat, a snad to půjde, ikdyž se dívám do kalendáře a je to hrůza. všechny víkendy do svatby mám obsazené akcemi, a teď nás čeká i týden pracovní dovolené, to budu mino net, tel, civilizaci, aspoň vypnu i od svatby, ale zase budem plánovat naši svícu, protože ji máme společně s narozkama kamaráda a manželky svědka u nás na samotě na chalupě, tak to musíme vše naplánovat, co budem jíst a pít a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
co je to ta svíca?
Odpovědět
Profilova fotka
rozlučka se svobodou, děláme ji dohromady s mojim a těma narozkama, stejně jsme jedna parta známých :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak my to máme každý zvlášť ale já budu zvát i kamarády
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?