Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak si tu tak povídám sama....tak vám chci napsat, že náš klouček už sám ťapká, je to zvědavec, ale i vztekloun, taky pořád někde padá, takže máme tělo samou modřinu... :-D ale je to krásný, mít dítě a zvlášť to naše.....jinak se máme fajn, uvažujeme o dalším mimi, ale kvůli baráčku to asi o rok odložíme, i když nás to chytá oba - mě i Jožíka---- :-D :-D :-D a jak jste na tom vy? co bříška a dětičky? rostou, rostou....??? :-D :-D :-D tak se mějte a třeba některá z vás sem zabloudí.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Rostou, rostou! :-D A za pár dnů už snad uvidíme, co to celou dobu roste. :-) Někdo tipuje holčičku, jiný zase kluka... tak uvidíme, co z toho nakonec bude :-D Taška do porodnice už je skoro celá nabalená (chybí už jen nějaký drobnosti), doma je taky všechno připravený, vypraný, vyžehlený, nakoupený... V podstatě můžeme jít na věc. :-D Tak na mě myslete! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojki holky, tak se tak dívám, že nám to tu upadá co? ach jo, já už mám zase svůj nick, díky žirafce šikulce. tak co kdo se ozve dříve? marki co domeček, my stáel čekáme na stěhování do nového, a mne už to nebaví ach jo.
Odpovědět
Tak vás tady všechny zdravím :-) Už je to docela dlouho po svatbě, ale jak se všem daří, které měli svatbu 2005??? :-N
Odpovědět
holky tak HOnzina prý 21.7 porodila (chlapečka ? ) nějak to nemůžu na tom koníkovi v červencovkách najít, ale prý to tam je tak snad napíše sama brzo všechno i sem Honzi tak moc gratuluju a těším se na fotečky a povídání a tak hodně síly tobě i miminku
Odpovědět
Profilova fotka
takýýýýýý moc gratuluji ke klukovi jako buk, hodně zdravíčka a pohody :-)
Odpovědět
Ahoj "zářijovky" :-) Jéé..přidávám se s gratulací ke klučíkovi! Ať roste jako z vody a mamči a taťkovi dělá jen samou radost ;-)
Odpovědět
a už má na koníkovi i fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, honzině moc gratuluju k chlapečkovi. viděla jsem jeho fotky a je opravdu kouzelný brouček. konečně sem taky můžu zajít a hlavně to vykecat!!!!!!!!!!! s manželem se nám letos zadařilo a v lednu čekáme miminko. ještě nevíme, jestli holčičku nebo chlapečka, ale už teď jsme šťastní. nemohla jsem sem přijít dřív, protože bych nevydržela počkat, až do druhého trimestru. :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár všem!!! Děkuju za gratulace! To je od vás moc hezký! A obratem GRATULUJU tobě, Veri, fakt! To je úžasný!!! Tak ať to vaše ledňátko krásně roste! Ano, Toníček se narodil 21. 7. 2007 v 16:20 v porodnici v Brně-Bohunicích. Měl 3600g a 50 cm. Porod byl rychlý - celkem od nástupu pravidelných kontrakcí po narození miláčka 6 hodin! Akorát že nastaly nějaký komplikace a Toníčka museli vytáhnout na svět kleštěma a pak ho oživovat, zahřívat a dělat spoustu testů, jestli je v pořádku... No a mě potom asi hodinu šili... :-p Ale už je to za náma, všechno je v nejlepším pořádku a máme se fajn. Akorát to kojení nám moc nejde - kojím s kloboučkem, pak ještě odstříkávám a Toníčka tím dokrmuju - nechce se mu sát, vzteká se u toho, takže je to takový náročnější. Ale jsme šťastní za to, že to jde aspoň takhle. ;-) Jinak je móc hodné miminko, hodně spinká, skoro vůbec nepláče (jen když ho trápí prdíky) a my se na něj nemůžeme vynadívat! Tak já se za váma zas někdy zastavím na kus řeči - jak mi čas dovolí. Zatím ahoj! Honzina a právě spící Toníček
Odpovědět
Profilova fotka
vercoberco velká gratulace, moc si to užívej, těhu a vše kolem a překrásné těšení na miminko. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzinko Toník je krásné mimi opravdu, fešák, a neboj vše se spraví, i to kojení a vše, hlavně láska a uvidíš, jak čtu máte ji na rozdávání tak jen s ní k němu a půjde to. Určitě Toníkovi vadí i ta horka, uvidíš příjdete na to, brzo uvidíš, měj se
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
honzi, tak to jste měli "vzrůšo" hned od začátku. hlavně, že jste všichni hezky zdraví. toníček je šikulka a správněj chlapák. hezky si všechno organizuje podle svého. žádné namáhavé kojení, hezky mi, mámo, dávej papáníčko až do zobáčku. ;-) držím vám palce a posílám hodně síly, abys všechno v klídku zvládala.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... Tak už ani ten klobouček nechce... Co se dá dělat. Takže už full-time odsávám a rovnou to dostává z flašky. Neměla jsem nervy se s ním každý tři hodiny prát na život a na smrt. K ničemu to nevedlo a akorát jsme z toho byli oba vyčerpaní. Sice mi to je moc líto, ale zase se uklidňuju tím, že pořád dostává moje mlíčko a je vlastně fuk, jakým způsobem. Ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kuk a je tu srpenec, holky blíží se nám 2. výročí, co plánujete pořídit, jaká překvapení? co sem s radami.....
Odpovědět
Ahojky, no ty naše výročí bysme měli určitě nějak oslavit ;-) Určitě by nám měli ti naši manžílkové donést kytičku - třeba podobnou té svatební, co? Ale co těm našim chlapům dáme my? To by chtělo opravdu nějakou radu :-N Šup s něma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak to my asi půjdeme na nějakou super procházku :-D (po okolí) Vidíte, nějak mě vůbec nenapadlo nad tím přemýšlet... moje pozornost se soustřeďuje jiným směrem. Loni jsem nám zařídila krásný víkend ve Valticích, nocovali jsme v moc příjemném penzionku, prošli jsme spoustou prohlídek zámků, výstav a jiných památek, navštívili jsme zámek v Lednici, i památky v okolí, svezli se na loďce, jeli jsme kočárem, zašli si na výbornou večeři, ... No prostě paráda! Dlouho jsme neroztočili za tak krátkou dobu tolik peněz! :-D Letos možná koupím nějaký zákusek (když si vzpomenu a hvězdy tomu budou nakloněny ;-) ), manžel možná koupí kytičku (když si vzpomene zase on) a možná si, symbolicky, ťukneme nějakou skleničkou na zdraví a štěstí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, my stejně jako loni pojedeme do nějakých lázní na příjemný víkend. taky jsme loni za náš víkend utratili strašnou spoustu peněz. ale je to naše datum a náš víkend, tak mě to tolik nemrzí. celý rok se nerozmazlujeme, tak se oba na to naše výročí moc těšíme. ;-) :-D budu se muset po něčem poohlédnout - už je nejvyšší čas. je pravda, že jsme letos koketovali i s myšlenkou odjet na hezkou dovču k moři, ale pak jsme to zavrhli - jednak jsem těhu a druhak už to vypadá, že jsme našli ten správný dům. takže se musíme věnovat smlouvám, hypotéce apod. díky bohu za výročí, to je jistota, že spolu odjedeme a budeme si užívat jenom jeden druhého. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak my to naše výročí budem slavit předčasně...jedem v pondělí na dovču, tak si to doufám pěkně užijem...jen aby bylo počasí :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
verčo to je fajn, dům je potřeba a dovča bude jindy třeba až prcek vyroste, jinak já ani nevím, měla jsem v plánu víkend někde v čechách, snad ráj, nebo adršpachy, ale manžílek cestuje do Polska, na vojándování, tak si to vynahardíme na minidovči v Roháčích, už tam jedene potřetí, letos do stejného penzionu jako na svatební cestu, tak so snad oslavíme tam. jinak na výročí budeme bydlet v novém bytě, hurááááá, tak jako maličkost chystám novou jmenovku, a manžel snad kytku nezapomene ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky koukám po dlouhé době a žádný příspěvek,.... já se před chvílí vrátila z bytečku, kde škrábeme zdi a malujem, jde to pomalu, chtěli bychom se v sobotu stěhovat ale nevím nevím, jak to stihneme. uvidíme pak máme ještě týden dovolenou, chtěli jsme sice někam papa na výlet ale nepovede se. tak neva, na konci září papa na Slovensko. jinak k výročí nevím manžel víkend před tím bude v zahraničí, tak uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vím, jak to naše výročí letos oslavíme - JDEME NA VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ!!! :-D který se bude konat tuto neděli, 16.9., v obřadní síni, ve které jsme se před 2 rokama brali! Takže se vrátíme na místo činu i s tím naším malým, v té době dvouměsíčním důsledkem. ;-) :-D Dovedete si představit lepší oslavu výročí??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Honzi - to je krasne x-) x-) x-)
Odpovědět
no jo když se daří :-D to je docela hezká náhoda
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlásím po dlouhé době :-) Výročí jsme oslavili minulý týden a to tak, že jsem poprvé jeli na víkend bez Kristýnky :-) Hlídala ji babička - no, první den byl trochu uplakaný, druhý už v pohodě a v neděli už jí bylo úplně jedno, že jsme se vrátili :-) My jsem to zvládli bez ní taky v pohodě, ale to víte, stýskalo se nám x-) Nicméně krásné zážitky nás pozitivně dobily :-) Byli jsem na relaxačním víkendu s bazénem, saunou, masáží, večeřemi, snídaněmi...no prostě luxus....taky jsme za to dali hříšné peníze, ale jak psala Verča, je to naše datum a výročí, tak jsme nešetřili ;-) Jinak tedy Verčo, oooooobr gratulace!!!!! A naše princezna...šííííleně to letí, za chvíli bude slavit rok :-o Takže zrovna plánuju oslavy, které budou asi na 4x, ještě manžel slaví 30 a já mám chvíli před nimi taky narozeniny, tak slavíme všechno najednou a bude to stát za to ;-) Jinak tedy beruška leze jak drak, vstává, chodí opatrně kolem nábytku a za ruce, ale sama se ještě nepouští, je na sebe opatrná ;-) Hrozně, ale HROZNĚ MOC jí, ona by jedla pořád a všechno, zelenina, ovoce, chleba, rohlíky, prostě jakmile někdo jí, tak je hned u něj a žebrá :-D :-D Náš malý otesánek,, jednou sní i nás....ale má jen 8,6 kg (v 10 měsících), asi má dobrý metabolismus...tak aspoň nebude po mě :-N Zrovna ji mám venku, chodí nám vozit jedna holčina z baráku, tak já mám volníčko x-) No...ale dopila jsem kafčo, tak jdu to volníčko využít smysluplně a jdu uklidit a nachystat večeři, aby bylo hotovo, až manža dorazí z práce....:-) Tak se mějte všechny krásně a zase někdy ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já dostala kyti a večeři :-) bylo fajn x-)
Odpovědět
Profilova fotka
DNESKA MÁME DVOULETÝ VÝROČÍ!!! Jak jsem psala, oslavili jsme to včera vítáním občánků. Dokonce si nás paní matrikářka pamatovala! Udělala jsem slavnostnější oběd (řízky :-D) a odpoledne přišla sestra, jestli by mohla Toníčka vzít na prochajdu ;-) takže jsme si s manželem udělali romantickou chvilku ve vaně. x-) (jako za "starých" časů :-D ) Ale bylo to poprvé, co jsme byli bez miminka, takže jsme byli oba strašně nervozní... =-) Tož tak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, já jsem dlouho nepřispívala, protože jsem tuhle diskusi prostě němohla najít... 8-) nás čeká výročí v pondělí, manžel už mi to hlásil před tejdnem, ale určitě nás nic nečeká...hlídání nemáme, a taky šetříme..baráček se pomalu staví, jsou u druhého patra, ale nějak se to teď zastavilo, tak mě jímá hrůza, kolik zaplatíme v nocým roce navíc díky pánům nahoře a jejich daňové reformě.... ]-( takže min 50 tis navíc jen tak, abysme mohli podpořit ten státní rozpočet a důchodce a nás matky na mateřský apod... jinak se máme fajn, klouček roste jako z vody, je to náš malej šikula, v noci už se krásně vyspím, i když teda s ním...přes den si krásně hraje a teď odpoledne spí, většinou tak tři hoďky....kojit jsem přestala před třema měsícema a bylo to tak akorát dost...naštěstí to skončil sám v noci a přes den ho člověk docela doslova opil rohlíkem... no, manže chodí pořád do práce, ale zas holt na nás vydělává.....co se dá dělat... verčo, moc ti gratuluju k těhulkovství :-) honzi, tobě ke krásnému Toníčkovi :-) a všem ostatním přeju moc lásky a sluníčka :-D papa a zase někdy Markéta s Kryštůfkem
Odpovědět
hola hoj tak u nás žádné oslavné večeře ani jiné zvláštní akce neproběhly, ale jeden úspěch zaznamenán - manžel si letos vzpomněl i na moje narozeniny i na výročí. I když ho lehce podezírám, že nebýt telefonátu tchánovců, že k nám chtějí přijet mi popřát, že by to letos zase zazdil :-x :-N jo a daroval mi ručně vyřezaný dřevěný přívěsek ve tavru srdíčka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak měsíc zase nic????No tak mám pro vás novinku, u nás přiletí klokan v červnu..=o)) Takže to vypadá, že budu rodit a stěhovat se do baráčku asi najednou...=o))) JInak se máme fajn, malej se teda teď každej den úplně šíleně vzteká, ale když se nevzteká, tak je to zlatíčko..=o))) Tak se mějte hezky a zase někdy papa M.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?