Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
krásné výročí všem, bude zřejmě stejně krásné září jako loni... :-D jinak, u nás je vše OK, pojišťovna po třetí urgenci nic neposlala, poslal nám to pán z autosalonu, i když mu prej pojišťovák tvrdil, že už to jednou posílali....no kam, to nedodal.....takže jsme dostali složenku na 16 tis a představte si, druhej den nám přišla složenka od pojišťovny....jaká to zajímavá náhoda..., že se někdo v Praze po 3 měsících probudil..takže autíčko už je pojištěný a my finančně vycuclý... :-p :-D no, hlavně že jsme zdraví....kulíšek roste jako z vody, teda moc nepřibírá, tak nám paní doktorka nakázala krmit, tak mu občas dám flašku a tak máme aspoň večer po tyjátru :-N i když mi na druhou stranu u toho srdcve krvácí.. byla jsem na zkoušce šatů na svatbu Jožkový sestřenice, budu krasavice inteligentní... :-D Chudinka, už jí jde z příprav hlava kolem, teď se mě ptala, jestli má zařizovat šaty družičkám?? no, tak jsem ji musela uklidnit, že to by se asi zbláznila, vždyť já tam těch družiček měla asi 6 malých, ty velký ani nepočítám.... a dneska si jdu vyřídit žádost o rodičovský příspěvek, protože, děvčata, i když se to nezdá, má 6-ti měsíční mateřská "dovolená" končí nezadržitelně 15.9.....pak mám ještě nějakých min 10 dní dovolený, takže jakoby nastoupím do práce, jenže se budu "dovolenkovat" a pak mi nastane realita 3,5 tis měsíčně na pokrytí mých rodičovských potřeb... :-D :-D :-D práci čest, jdu se dovolovat za tím naším dráčkem... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, o víkendu jsme oslavili 1. výročí a bylo to úúúúžasný. vyrazili jsme do karlových varů a moc jsme si to užili. škoda, že víkend utíká tak rychle :-( . ale za rok to zopakuji znova. unesu si manžílka zase někam úplně pryč z domova - moc doporučuju. tedy pokud máte rodinu, že nerespektuje vaše víkendy. ;-) :-p :-D
Odpovědět
Krasne vyroci vsem, kdo slavi vyroci 9.9. Je nas tu docela hodne, s manzilkem jsme to krasne oslavili, veceri v miste, kde jsme se pred rokem vzali. Bylo to super. Ted uz mame jine starosti, tentokrat to bylo prvni (a posledni) vyroci, ktere jsme slavili ve dvou. Pristi rok uz budem tri....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti dashi moc moc s Krystufkem gratulujeme.... :-D :-D :-D jak k vyroci (vere samo taky), tak k mimiskovi.....Krystufek je dracek, ale za nic na svete bych ho nevymenila...ani za prospanou noc ne... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak taky vám musím napsat, jak mi dneska vyrazila dech ivetka....šla jsem si na poštu pro balíček, pořád jsem dumala, co že jsem si to vlastně objednala....a přišel mi balíček od ivetky..pro kryštůfka krásný botičky a bodýčko a pro mě nádherný tričko s naším kryštůfkem...moc moc ti ivetko děkujeme, ukápla mi slzička, budu se s tríčem všude chlubit..je mi akorááááááááát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marki, ty umíš i dojímavě psát - taky jsi mě dojala. |-| musím se vám pochlubit, že ještě zítra do práce a večer tradááááá do anglie. jupíííí a budu tam až do další soboty večera. jediná chybka na celém výletu je, že budu bez manžílka. bohužel musí pracovat a tak si dovolenou společnou vybereme v zimě na lyže a pak příští léto. ale s tím jsem se psychicky už vyrovnala a teď si užívám to dobré. tak jsem se vám tady vykecala (v práci už tu mojí rozradostněnost musejí mít plný zuby :-N ).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak vás po delší době zase zdravím! Ty, co už mají výročí za sebou - VŠECKO NÉJ a těm, co to teprve čeká, tak ať se oslava vydaří!!! ;-) My s oslavou začínáme zítra! ;-) Snad bude krásný počasí... Jo, psala mi Danielka! Prý se mají fajn, Klárka se má k světu, už začíná koukat na lidi a taky se smát. Ale hodně se prý vzteká, ale už je to o něco lepší, anebo si rodiče zvykli... Hodně papá, za což ji chválí doktorka a už začíná mít baculaté tvářičky a už skoro vůbec nevypadá jako děda... Danielka se dneska poprvé chystá jet s kočárkem MHD, tak je zvědavá, jak to půjde - hlavně s ochotou spoluobčanů... No a zítra taky slaví výročí, takže asi půjdou na oběd. Úvěr máme konečně schválený, tak začínáme čerpat! 27. nám budou montovat nový okna i dveře - to bude krása, až já sama! zvládnu zavřít a otevřít ventilačku, to bude luxus!!! A doufám, že se to projeví i na spotřebě plynu... ]-( :-D No a taky budou izolace, jupí!!! Svět je hned krásnější!!!!!!!
Odpovědět
ahojka, Honzi tak co výročí? počasí bylo super ne? my to nijak neprožíváme, ale mám v plánu si udělat dlouhý víkend těd co bude ten svátek tak to pojmu tak trochu jako svatebí cestu, oslavu narozenin mojích a první výročí dohromady - možná teda pokud manžel nezapomněl, že si má vzít dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdár! Výročí? Jaký bylo? No přece úžasnýýý! Jak jinak!!! :-D :-D :-D V sobotu ráno jsme jeli vláčkem do Břeclavi, kde jsme se prošli centrem. Odtud jsme jeli autobusem do Lednice na zámek. Byli jsme i v tom skleníku, zámeckém parku, akváriu, kočárem s koníkama jsme jeli na Minaret - vylezli jsme až na horu a kochali se pohledem do dáli :-) , potom lodičkou k Janohradu a pěšky zpět do Lednice kolem Loveckého zámečku. V cukrárně jsme si dali dortík a jeli jsme do Valtic. Tam jsme se ubytovali v penzionku a zašli si na výbornou slavnostní večeři do krásné restaurace. No a v neděli jsme si prohlídli Valtický zámek, byli jsme i v muzeu a potom jsme si udělali malý výlet k Randevous (nebo jak se to píše) a zpět a na zámeček Belveder. Navečer jsme přejeli vláčkem do Břeclavi a odtud do Brna. A cestou domů jsme si ještě zašli na výbornou večeři do restaurace. No, do postýlky jsme padli značně utahaní. Jo, rozmrazila jsem náš svatební dortík! A ještě před spaním - i když se to nemá - tak jsme ho slupli, na sladký sny... :-D Ani se neptej, kolik jsme za ten víkend roztočili peněz! Ty ceny za vstupy na prohlídky jsou fakt šílený... ale první výročí manželství se musí pořádně oslavit, no ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je honzi krásný, jak jste to oslavili, já teda taky padám do postýlky značně utahaná, ale z úplně jinýho důvodu :-D :-D :-D a v noci je to spíš horší, jak lepší, malej má teď nějaký pauzy ve spaní, takže např. dneska mi spal do čtyř a pak byl do šesti vzhůru...no a od sedmi už na mě zase čučí.... :-D :-D :-D tak si dávám kafíčko a čekám, co zs dneska přijde....pronajala jsem si od města zahrádku nedaleko našeho bytečku, ale to papírování....když budu cokoliv chtít udělat, tak budu muset zažádat na městě, ty to dají na odbor dopravy a ty pak na životní prostředí....představte si, že se prej můžou bez povolení kácet stromky do 80 cm průměr, což schvaluju, ale jen do 1,3 m výšky,....tak takovej pidistrom bych chtěla vidět---vždyť to nemá ani stromek na sázení, ten je určitě vyšší jak já....tak aspoň vím, od čeho tu jsou úředníci----hlvně že se můžpu kácet stromy kolem Lidla, ale stromky na zahradě, kde je jich víc jak trávy, to je problém hodný úředníka.... :-p 8-( jinak se máme fajne, malýho už musím přikrmovat, ale jen dvakrát denně a jen malinko, on mi ten neřád nechce vůbec jíst..ten mi každej den min 30 min prořve, možná zoubky, přijde to z ničeho nic.... jo a výročí budem slavit na svatbě jožkový sestřenice, už mám ušitý šatičky, Jožka si vezme svůj oblek, ještě musím nastrojit malýho.....a bude to...jenže si myslím, že tam vydržíme tak 2 hoďky a pofrčíme domů.....ale v pátek jedu pomáhat připravovat stoly... :-) tak to je od nás vše, dráček mě začíná volat, tak se jdu juknut, co zas chce to !zvíře"....ale je boží, když se usmívá nebo když spinká.... ;-) a už si cucá paleček u nohy a převaluje se na bříško :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A máš další fotečky? Sem totiž hrozná zvědavka! :-D Jo, docela by mě zajímalo, jaký strom má 80 cm průměr a max. 1,3 m výšku... ti úředníci jsou fakt padlí na hlavu... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
další fotečky honzi nemám, resp mám, ale jen normální, skenovat nehodno....na digitál zatím čekáme... :-D už máme za sebou výlet do města, krátkej mikro spánek (Kryštofa ne můj =o) ) a teď zase krmení divoké zvěře....tak papa :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Honzi to byl krááááááááááááááásný výlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, škoda, že jsme takhle nemohli slavit dýl... (chtěli jsme, ale manžel nedostal vůbec dovolenou ]-( )
Odpovědět
HOnzi hmm to věřím, to by se mi taky líbilo ale zas nesmutni, za rok máš další výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, to sice jo, ale to 1. je jenom jedno. A pak taky, kdo ví, co bude za rok... obávám se, že tolik peněz asi nebudeme moct jen tak vyplácnout. :-N :-D
Odpovědět
za rok bude mimi, a baráček a .... a.....a ..... tak páté výročí,desáté výročí, padesáté výročí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočky, tak jsme si s manžou oslavili výročí svatby na svatbě, moc jsme si to užili, dokonce jsme tam s malým vydrželi až do půl devátý i díky tchýni, která se nám starala o Kryštůfka, tak to byl takovej volnější den....každej nám záviděl tak hodný miminko, že vůbec nepláče a jak je společenskej.... :-D byl v klidu, v noci taky a včera naprosto v pohodě..........Jožkův bratranec nám nechal zahrát písničku k výročí, tak jsme si zatancovali solo.-.....a včera jsem nechala manžílkovi zahrát na radiu OK tu naší - Ještě že tě lásko mám...byl v práci...sice prý neslyšel celý věnování, ale vytušil, že je to pro něj.....tak mi dal ráno, když přišel, pusinku a šel hajat, brouček....zato ten náš červíček je vzhůru od 5:45h, ale dneska je to v poho, protože v noci spal celých 7 hodin v kuse, takže se i maminka v klidu vyspala.... :-D tak se mějte sluníčkově, já jdu přemýšlet o programu na dnešní den.....jo a můj rodičovský příspěvek nyní činí 3696,- Kč.... :-) ...Ještě že tě lásko mám..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Jak se vede? Heč, máme nový okna, dveře i izolace!!! No a taky jsme o pár desítek tisíc lehčí... :-N ale co se dá dělat... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to honzi gratuluju, u nás skoro žádná změna, krom toho, že malej se v noci budí každý dvě hoďky, takže jsem pak po ránu v komatu, ale snažím se to brát z jiný stránky a každý kojení si užívám a mačkám k sobě toho svýho drobečka...za chvíli to všechno uteče a on se se mnou pak už nebude mazlit, až půjde do puberty---- :-D jo a Jožka si pořád nechce vzít dovču, tak jsem z toho na větvi, připadá mi, že si ji radši nechá propadnout, než aby byl s náma....tak nevím... tak se mějte fajn, zítra máme vítání občánků, tak jsem žádsotivá, jak to dopadne...je to v době, kdy malej spí (ano, už máme jakýs takýs režim), tak aby to chudák neprořval... tak papa, jdu se mazlíkovat s Kryštůfkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítání občánků? To se ještě dělá??? Tak to jsem zvědavá! Těším se na tvůj popis této akce. Doufám, že bude zdařilejší, než křtiny... :-N ;-) A proč si manžel nechce vzít dovču a být s váma? Navíc, když jí má dost...? A Marki, nepomýšlíš na sestřičku pro Kryštůfka? ;-) Na to je asi ještě brzo, co? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, popis akce určitě provedu, ale stačilo mi, co napsala kámoška o vítání před týdnem....nechali svoji holčičku v kolíbce na focení, kde ji měli hlídat zdravotní bratři a rodiče šli něco podepisovat, jenže ona se jim nějak kolíbka zhoupla a malá málem vypadla....tak si budu dávat pozor.....proč si manža nechce vzít dovču, to fakt netuším, ale zřejmě by se se mnou nudil o sestřičce už jsem uvažovala, ale ta bude až za 3 roky...resp, až budou malýmu tak dva, tak si asi udělám holčičku.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme za sebou "vítání občánků"...celá akce trvala necelých 15 minut a bylo to celkem velmi zábavné. Děti kolem nás byly ve stejným měsíci narození, takže hezky komunikovaly, ovšem nejlepší byl klouček před námi, který seděl hned vepředu a když začala povídat paní z magistrátu, tak jí skvěle sekundoval, protože na každý její slovo odpovídal, tak jsme to měli skoro dvojhlasně :-D ...starší děti nám zazpívaly, jinak jsme dostali kytku, leporela, pamětní minci jihlavy, pamětní list a fotku, která bude ve čtvrtek a dali jsme za ní poctivých 50,-Kč, protože jsme si nesměli vzít ani foťák ani kameru...no, tu stejně nemáme, ale je to k nevíře, že jedna fotka vyjde na takový prachy.... 8-) tak to bylo všechno, dneska čekáme návštěvu, zítra taky a v sobotu jede manžel na zpívání, tak nás tu nechá zase samotný.....se z toho zblázním, když jsem ještě nebyla zavřená doma, tak se nikdo neženil, nevdával a teď už je to od tý doby třetí svatba...ty lidi to snad dělají naschvál.... :-N ..tak papa, jdu uklidnit to svoje zvíře a dám si kafíčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A ta fotka za 50,- stojí aspoň za to? A proč se tam nesmělo fotit ani natáčet? Aby si každký koupil tu fotku? Asi jo, že. Ale hlavní je, že to už nebylo takový trauma jak křtiny, co? :-D Marki, ještě mě napadlo - nacítí se třeba manžel "na druhé koleji" a proto je raději v práci než s tebou doma? ... jen taková úvaha... (že by to bylo nudou, to si ale nemyslím!)
Odpovědět
Profilova fotka
honzi, to uvidíme, jestli to stálo za 50,- kč..jen jsme se měli na něj usmát a šupky dupky další... :-D co se týče manži, tak si tak připadat nemůže, protože já se k němu chovám stejně jako před tím, vařím, peču, uklízím, jezdím mu naproti do práce, poslouchám, co tam mají za problémy...tak vážně nevím, z čeho by se měl cítit na druhý koleji...když chce někam jít na pivo, tak jdeme spolu, když se jít s kámošem, tak jde taky, nic mu nevyčítám...ale taky ho zapojuju do starání o malýho...ne ho jen šišmat, když se směje, ale taky ho utěšovat, když pláče atd..spíš, jestli nemá chlapec stereotyp.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
A v práci to není stereotyp?... ale né, už nic neříkám... neznám vaši situaci, takže to byl jen takový nápad. A navíc mi do toho stejně nic není... :-N A kdy dáš na koníka další fotky? Já jsem zvědavka zvědavá! :-D Jinak u nás nic moc novýho, doma je binec, nějak nestíhám uklízet po té rekonstruovací akci... takže máme hodně věcí pořád ještě v krabicích, okna jsou bez záclon (páč jsem je ještě nevyprala), kuchyň není domalovaná - teda byla by, kdybych předevčírem nešla na kontrolu, jak to pěkně uschlo a nezjistila, že se nám ta barva zdula, takže jsem vzala špachtlu a všechno seškrabala... takže nový binec a nový malování... :-p A o víkendu zas nic moc neuděláme, protože máme akci - na burčákových slavnostech... :-D No co, máme si prý užívat - dokud nemáme děti, ne? Aspoň každej říká... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bať, bať, až budou děti, tak na burčákový slavnosti ani nevzpomeneš a budeš ráda, když zamhouříš jedno očičko aspoň na chvíli.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda mamino jak se dari co mrnousek jak se ma?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nám to tu děvčata nějak upadá, tak to my, matky na mateřské, musíme trochu napravit.... :-D máme se fajne, všichni jsme zdraví, tchýně se švagrovou mi lezou krkem čím dál víc...takže vše při starém... :-D Manža byl o víkendu na dalším zpívání našeho kámoše, já jediná z party jsem tam nebyla, zato všechny ostatní bývalé těhule, teď už matky také na mateřské tam byly všechny....holt se nějak nemůžu odpoutat od svého dítěte a nechat ho jen tak tchýni,...švagrová se sice těšila, že jí tam Kryštůfka na chvíli nechám....no, tak to jsem se ještě nezbláznila a radši místo zábavy jsem zvolila zábavu ve dvou s mým druhým největším miláčkem doma o samotě...a bohatě mi to odplatil....smál se na mě zbytek večera a pak hezky usnul...to, že se mi budí každý dvě hoďky, někdy i po hodině, to jsem mu odpustila hned po ránu, když se na mě usmál....a pro tátu jsme si dojeli dopoledne, v noci mi napsal krásnou SMS, že mu chybím...no a dneska s námi strávil hezký den, než odešel do práce na noční...co si přát víc...... ;-) o víkendu se pojedem podívat na svatbičku a zase hurá domů.... :-N jo a zítra nás čeká další píchaneček do stehýnka.... :-. fotečky zatím žádný nový nemám, resp. klasika, vše na papíru.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, Marki, to víš... u nás nic moc novýho, co by bylo zajímavý do této diskuse..., takže to tu musíš zachraňovat ty příběhama Kryštůfka... nedá se nic dělat, když se ostatní zářijový holky někam vytratily... :-D Kdo ví, kde je jim všem konec... :-( Už ani Verča semka nechodí... A ostatní, co už mají mimísky, tak zase nemají čas nebo net nebo oboje... Tak si tu tak nějak asi zbýváme samy... (Až sem přestaneš chodit i ty, zbydu tu sama, budu trpět samomluvou, tak to tu raději nechám zamknout...) Uvidíme, třeba se sem někdo zase podívá a podělí se s náma o novinky. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?