Svatební den v září 2005 jižní Čechy. Najdu kolegyně?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, je tu někdo z jižních Čech, kdo má svatbu v záři?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
lucy ahojki a všichni tutaj. já oznámení rozdávám už teďka, když někoho potkám, ostatním, kterým to chci jen říci - oznámit je rozešlem tak 14 dní předem. ale v klidu, zatím jsme jich udali jen 5 z 50. Pozvánky mám, ale asi je neužiju, mám na nich název restaurace a možná to tam nebudeme mít, tak asi jsou zbytečné, nebo je dáme a pak ústně upravíme místo hostiny, stejně budeme muset dávat i mapku s cestou tak s koláči týden před. šatky, mam nakonec uplně jiné než bylo původně vybráno, časem je vložím do alba ale mam jen obrázek z netu, a šít se budou, ale né jen pro mne, saln mi nabidnul jejich ušití na mne a pak si je nachá, za cenu půjčovného.takže pohoda. Lapi, jaké máš zkušenosti se sapa Import, já tam chci pro kytičky z papíru, chci je dávat na voničky, do koláčů s myrtou, na výslužkovou krabici a asi i na naše skleničky a láhve vína.
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme těch oznámení rozdali zatím taky jen 5 (z 60) :-D Tak jsem si volala do zlatnictví, jestli už máme prstýnky a ono ne :-| Ale zdržení snad bude minimální - měli by být v pátek. Takže to do září snad stihnou ;-) :-D Holky, já sháním takový ty čokoládový zlatý dukáty, nikde jsem je neviděla. Uklidněte mě, že se neprodávají jen před Mikulášem :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo prodávají se, někde jsem je teď viděla, ale jsou to jen eura, žádné české korunu, myslím že jsem je viděla v makru, nebo někde, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi už to taky budeme postupně dávat, jinak prstýnky už máme doma asi 14 dnů. Úplně tě emko chápu, taky jsem se nemohla dočkat, byla jsem zvědavá, jak vypadají, už jsem si je moc nepamatovala. Myslím, že ty penízky v každém větším obchodě koupíš. Taky bych je chtěla. Půjdu se po nich asi někam mrknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, Makro je dobrý, tam bych se mohla stavit. Já co jsem se dívala (ale zatím ne pozorně) tak jsem je nikde neviděla.. :-) Eura mi nevaděj....stejně to děti snědí...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj emko, neměj strach, určitě je někde seženeš anebo zajdeš do nějakýho obchůdku a oni ti je objednaj ;-) , žijeme v kapitalismu, tak když si chce někdo vydělat, tak se musí činit... :-D jinak stále sháním cukrářku, prstýnky si jdeme zkoušet za týden, protože se nám zdá, že jsme si blbě nahlásili velikost a taky půjdu na zkoušku šatiček, co se mi předělávají...už se moc těšíííím.. :-D oznámení už máme doma dávno, tak teď jsem si objednala ještě pozvánku na hostinu pro kámošky navečer, až bude hotový, dám ho do alba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, jestli ti eura nevadí, já nedávno sháněla český korunky, bylo to na školení manažerů a šéfofá si přála kč, že jsem u nás, docela jí na tom záleželo a stejně měla smůlu, byly eura. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale to snad tak nevadí, aspoň budeš mít evroskou svatbu, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Musím jít pracovat, třeba se za váma ještě dneska dostanu, mějte se hezky a přeji pěkný, ikdyž opršený den, teda aspoň tady na Moravě.
Odpovědět
Profilova fotka
No tak mne napadlo co nadělím dětem na památku, budu muset něco vymyslet. Holky už jsem se konečně rozhodla pro barvu höstiny - smetanovo (světlá šampaň slonová kost) oranžová. konečně mohu shánět. zajedu koupit tu kravatu co jesem vyhlídla mojemu v Makru, uplně podl emých představ, od smetanové po zlatou a oranžovou, jemný proužek, krása. Ještě budu mít v záloze anglickou mašli v šampaň tak se pak rozhdneme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsem taky chtěla do oranžova, ale pak mě nadchla ta bordó. Ale kdo ví, jak to dopadne, protože ubrousky mají trochu víc červený, písek do svícnů je taky spíš do červena - aby jsme nebyli jak ve "vykřičeném domě" místo v bordó :-D Můj drahý taky bude mít proužkovou kravatu, práce je od smetanové až k vínové, krásná. Ale on už začal přemýšlet, jestli je proužek pro ženicha vhodný... to je šmudla, musím tady najít nějaký fotky, kde má ženich proužkovou kravatu, abych ho přesvědčila. ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no emko, musím říci, že mi se líbí nejvíce šikmý proužek, pokud tedy nemí široký půl cm, na té mojí vhlídlé byly uplně teňoučké. jé máme to naopak, já chtěla prvně bordó, a teď jsem u oranžové, zatím nic nemám, tak se ještě rozhodnu, ale asi zůstanu u oranžové, je veselejší a jemnější. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se taky líbí jemný, šikmý proužek (asi 3mm). Ještě ke všemu se mi zdá, že je to teď tak nějak IN. I když kvůli tomu jsme jí nebrali :-) Začala jsem si toho všímat až když jsme jí přinesli domů - v TV ji nosí skoro všichni, u nás ve firmě je taky dost vidět... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi je to móda, protože je fakt všude, asi ji koupím, když tak bude viset ve skříni, už tam má krásnou kostičkovanou modrošedinou, krásnou, mě se líbí ta anglická mašle, ale nejsem si jistá že to bude to pravé na mojeho. uvidíme, až bude doma oblek, košile, tak ho vytáhnu do obchodu a pozkoušíme to . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
niko, já budu mít dekoraci oranžovo bílou, protože mi pořád nešlo sehnat smetanový lístky růží.. :-D oranžovou látku doprostřed svatebních stolů už mám (byla pěkně drahá , dala jsem za ni 980,-Kč a stejně ji musím rozstříhat :-( )..už mám vyhlídlý věci v Ikei, čirý kamínky a svícny a jinde koupím bílý peříčka, včera jsem to zkoušela doma s prostěradlem a kámoškou, trochu jsme popíjely vínko, tak jsme se u toho nasmály a skončily jsme jako oranžový víly... :-D doporučuju všem jako super odreagování... ;-)
Odpovědět
Eko české penízky v makru (Ostrava) mají - byla jsem tam v neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, ale do Ostravy pro ně nepojedu 8-) Zkusím to v Praze ;-) Ale děkuju, jsi hodná :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Já jsem z HK a v mém plánovači už mi zbývá "jen" 45 úkolů. Dva měsíce bude ještě dlouhá doba. Tak to stihnu. :-D Já mám doma komplet oblečení, můj nastávající si minulý týden koupil kvádro, košili a kravatu, takže zbývají jen boty, prstýnky jsme objednali včera, oznámení máme doma a dokonce pozvaným už rozdané, restauraci a ubytování máme dohodnuté, hudbu taky. Takže zbývají důležité - zákusky, dorty mi peče svědkyně a bez ostatního bychom se už obešli. To nejdůležitější už máme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
monym, máme svatbu ve stejnej den....mně dneska volala moje zlatá krejčová, co mi bude předělávat šatičky a ušije mi krajkovej živůtek......tak mi volala, že jí dneska přišla krásná látka, úplně úžasná, tak tam příští úterý pojedu, a juknu se na to, a taky pojedeme na zkoušku prstýnků......... 8-)
Odpovědět
marki: a kde to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
45 úkolů?? I ty jedna... mě jich zbývá 61 - a to jsem toho spoustu vymazala, že dělat nebudu :-)
Odpovědět
už to vidím - v Jihlavě. Mohla jsem se podívat rovnou. S krajkou - to budeš krááááásnáááá. My byli na prstýnkách včera. Už 2 měsíce jsme je měli vybrané, ale včera jsme je už objednali. Jen doufám, že budou sedět. Můj miláček má velikost 65! Ale přijdou během 3 týdnů nejpozději, takže prý kdyžtak bude čas je upravit. 8-)
Odpovědět
emko: Já taky spoustu vymazala. Ale u nás máme výhodu v tom, že já nejdu v bílých půjčených šatech, ale už mám doma kostýmek. :-) nemusím aspoň hlídat výpůjční dobu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Můj miláček má taky 65 (váhal mezi 65/66 tak doufám, že mu bude) - nezdá se mi, že by měl velký tlapky ;-) ale podle toho co jsem tady četla na jinym vláknu je to dost :-)
Odpovědět
emko: ale do 10. září teda máš co dělat ..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
emko, já mám jen o jeden úkol méně, vklidku, pojde to, my ještě nemáme prstýnky ani objednané, představa je, jen tam nikdo nemá čas zajít, nemám hotové menu ani kalkulaci, a plno dalšího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A věříš, že jsem tak nějak v klidu? Jíst a pít bude co, šaty máme, pro prstýnky si půjdem v pátek (doufám), kytku přinejhorším někde natrháme :-D A to ostatní to už není tak důležitý... i když si to bez toho neumím představit, ale kdyby bylo nejhůř, šlo by to. Ale všichni by asi čučeli :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem v klidku, vím o sobě že ve stresu funguji nejlépe, ale nechci se nakonec stresovat, ale je ještě dost času, dneska mi volala kamarádka že se berou 17.9 a ví to od včerejška, to je pohoda klíd, půjde to :-D
Odpovědět
monym a emko, to nic není, můj přítel má velikost 67 :-o :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?